SDN Türkiye’nin kara lekesi: Discord’da enkaz altında kalanlarla dalga geçip ölüme terk ettiler!

Bu konuyu okuyanlar

SDNRobot

shiftdelete.net
SDN
Reaksiyon puanı
549
deprem-yardima-geliyoruz-diyerek-dalga-gecip-olume-terk-ettiler-1.jpg

Bu içerik ilk olarak Türkiye’nin kara lekesi: Discord’da enkaz altında kalanlarla dalga geçip ölüme terk ettiler! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
yetkili olsam idam edilmelerini sağlardım, çocuk ya da genç olmalarının önemi yok.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Şöylelerini bir ıslak odunla dövseler akıllanacaklarda bunlar hep el bebek gül bebek büyütülük şımartılmaktan.

yediği önünüde yemediği arkasında en iyi PC altında telefon cebinde. Derdi tasası yok ki veya Allah korkusu yok ki. Derdi tasası sadece boş yapmak ve eğlenmek olan insanlar var ne yazık ki.

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,164
Söyleyecek söz bulamıyorum, 2 saniye sonra başlarına ne geleceği bilinmez.
Allah'a havale etmekten başla yapabileceğim pek birşey yok.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Söyleyecek söz bulamıyorum, 2 saniye sonra başlarına ne geleceği bilinmez.
Allah'a havale etmekten başla yapabileceğim pek birşey yok.

Olur mu öyle hemen sadece Allah'a havale etmek. Bunlar tespit edilip işfa edilmeli daha.

Tek tek isim isim hatta adliyeye sevk edilirken kameralar çekecek ve başlarını öne polis eğecek arkadan ters kelepçeli iken...

Aradan bir vatandaş çıkacak hiç utanmadın mı diye soracak hatta biraz küfür flan edecek.

Son düzenleme:

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,164
Olur mu öyle hemen sadece Alalh'a havale etmek. Bunlar tespit edilip işfa edilmeli daha.

Tek tek isim isim hatta adliyeye sevk edilirken kameralar çekecek ve başlarını öne polis eğecek arkadan ters kelepçeli iken...

Aradan bir vatandaş çıkacak hiç utanmadın mı diye soracak flan.

Zaten düşünceli olmuş olsalardı bu durumla karşı karşıya gelmezdik bence.

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
ekşi'de gördüğüm kadarıyla ifşa olmuşlar bazı youtuberların yardımıyla. umarım yeterince baskı tehdit ve küfür yerler de bunalıma girip kendi değersiz hayatlarını sona erdirirler. bana kalsa kendilerini boş bir binaya tıkıp binayı da tepelerine yıkardım. iyi ki bana kalmıyor.

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,592
ekşi'de gördüğüm kadarıyla ifşa olmuşlar bazı youtuberların yardımıyla. umarım yeterince baskı tehdit ve küfür yerler de bunalıma girip kendi değersiz hayatlarını sona erdirirler. bana kalsa kendilerini boş bir binaya tıkıp binayı da tepelerine yıkardım. iyi ki bana kalmıyor.
Bir yerde babasının babasının bilmemnesine kadar tc kimliğinin ortaya çıktığını gördüm. İşleri zor bu saatten sonra.

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,775

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059

Merdiven'den kayması lazım. ?

17 yaşındaymış :( Cezai ehliyeti yok daha.

18 yaş üstü olsaydı tersten görürdü ama kader kısmet beli ayağı flan takılır merdivenden inerken hiç belli olmaz.

Son mesajlar