Arama sonuçlarınız

1. Entürkteynment

Noktalı Virgül Kullanmadan C ile Kod Yazma

Arkadaşlar merhaba, C ile noktalı virgül kullanmadan merhaba dünya yazdırabilir miyiz? Bir iş mülakatı sorusudur.
  2. Entürkteynment

Arduino Derleme Ve Kod Yükleme Hatası

Arduino nano'ya kod yüklerken böyle bir hatayla karşılaşıyorum çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi? avrdude: stk500_recv(): programmer is not responding avrdude: stk500_getsync() attempt 1 of 10: not in sync: resp=0x73 avrdude: stk500_recv(): programmer is not responding Karta...
  3. Entürkteynment

Steam Ücretsiz Oyunlar

Arkadaşlar steamdeki ücretsiz oyunlardan hangilerini oynuyorsunuz? Önereceğiniz oyun var mı?
  4. Entürkteynment

Cod Black Ops 1 Zombi

Arkadaşlar merhaba, Black Ops 1 zombi modunda, pc de silah,mermi,ölümsüzlük vs. hilelerini aktifleştirebilirim.
  5. Entürkteynment

Türkiye'nin ilk Nükleer Santrali Akkuyu'nun temeli atıldı

Dedikleriniz de haklısınız. Keşke işi Türk mühendisler yapsa,işin ehli yapsa kimse bir rant sağlamadan.Kimseye peşkeş çekilmeden
  6. Entürkteynment

Bence de. Partizanlık yapmadan söylüyorum, avrupa bu tür adımları atmamızı istemiyor. Hele ki Rusya ile. Nükleer santral,atom bombası,savunma sistemleri vs. neyse her şey yapılmalı.
  7. Entürkteynment

Lisede Hangi Bölümü Seçmeliyim

Adli bilişim mühendisliği de okuyabilirsin.
  8. Entürkteynment

Türkiye'nin ilk nükleer santrali olan Akkuyu Nükleer Santrali'nin temeli Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Rusya Devlet Başkanı Putin'in katıldığı törenle atıldı. Beştepe'deki törende konuşan Erdoğan, "Tarihi bir ana şahitlik ediyoruz, santral elektrik ihtiyacımızın yüzde 10'unu karşılayacak" dedi. Putin...
  9. Entürkteynment

Sizce bu işi kabul etsemmi

Bu kadar işsiz ve iş sıkıntısı varken değerlendir bu fırsatı. Tabii önünde daha iyi seçenekler yoksa
  10. Entürkteynment

En iyi müzik indirme programı

Limewire gerçekten iyi bir programdı. itunes pahalı olmuyor mu sizce? Sadece bir şarkı bu kadarsa pek mantıklı gelmiyor. Fakat ıphone kullanıcıları için pek seçenek yok
  11. Entürkteynment

Sizce bu işi kabul etsemmi

Bekarsan ve ailenle kalıyorsan kabul et bence. Hem iş kolay hem parası iyi. Fakat evlenmek,ev,araba sahibi olmak istiyorum diyorsan bu işin bu maaşın sana yeteceğini düşünmüyorum.
  12. Entürkteynment

Lenovo K5 Serisi Kullananlar Kulubü

Görünüşü şık ama malzeme kalitesi düşük. Ben çok fazla düşürdüğümden mi bilmiyorum ama arada kasma donma telefonu kullanılmaz hale getirse de bu sürekli olan bir şey değil. İşlemcisi pek iyi değil. Arka kamerası gündüzleri ışığın iyi olduğu zamanlarda güzel fotoğraf çekebiliyor.(Fakat renkler...
  13. Entürkteynment

Rüzgar-Güneş ve Mikrohes Türbinleri

Mühendislik ekonomisi dersi ödevi için; 30 kWh enerjiyi karşılayabilmek için rüzgar-güneş veya mikrohes tribünü kurmak istiyoruz. Hangi türbin, türbinlerin alanı, birim fiyatını ve kaç adet gerektiği hakkında yardımcı olur musunuz ?
  14. Entürkteynment

Sorun : Karşılıklı engellemenin kaldırılamaması

Üstte belirtilen şekilde engellenenler listesinden kaldırabilirsiniz.
  15. Entürkteynment

Sitem ediyorum

Valla en güvenilir siteler arasında en ucuz hepsiburada diyebilirim. Bir beis yok Türkiye fiyatı gibi gösterilmesinde
  16. Entürkteynment

Sitem ediyorum

Hepsiburada reklam veriyordu sanırım foruma. O yüzden linkini eklemişlerdir. Hem link koymaları insanların o telefonu almasına sebep değil bence. --- Gönderi Güncellendi --- Hepsiburada reklam veriyordu sanırım foruma. O yüzden linkini eklemişlerdir. Hem link koymaları insanların o telefonu...
  17. Entürkteynment

Beşiktaş Küçülüyor!

Sonra kimse bjk büyük demesin. :)
  18. Entürkteynment

HP Envy M6-1160ST Sol tarafı çok ısınıyor

Belki oyunları pc kaldırmakta zorlandığı için de olabilir. Ayarları biraz düşür.
  19. Entürkteynment

Parke taşıyla küçük kızın başına vuran saldırgan serbest bırakıldı

Teşekkür ederim.Maalesef insanlarımız çok fazla kutuplaşmış.
  20. Entürkteynment

Kepce kulak ameliyati oldum.

Gayet normal gözüküyor.Zamanla sende alışırsın başta alışamaman normal bence
  21. Entürkteynment

Ben sadece ilk yazdığınıza cevap yazdım. Bunu da sizi herhangi bir parti taraftarı olarak görmeden yaptım. Diğer söylediklerinizde haklısınız. Bence o bunlardan şu şunlardan diyip iyi olunca ileri çıkan kötü olunca geri çıkan hükümetin kendisidir. Ben sadece buna sitem ettim. Amacım siyaset de...
  22. Entürkteynment

Heijan ft. Muti - Davay Davay - Sözleri - Video - 2017

Bizde canımızı dişimize takmış okumaya çalışıyoruz ki bir işimiz olsun açıkta kalmayalım.Allah'ın parayı kime vereceği belli olmuyor.Sen büyüksün Allah'ım.
  23. Entürkteynment

Son referandumdan sonra cumhurbaşkanı yasama.yürütme,yargıya atama yapıyor ve bir partiye üye olabiliyor.Sonuç olarak üye olduğu partide hükümet olduğundan yasama,yürütme hükümetten bağımsız değil şuan. --- Gönderi Güncellendi --- Veya olmayacak artık.
  24. Entürkteynment

Ne dinliyorsunuz?

Güzel bir instrumental müzik. Türkiye'de "Serseri" dizisinde de kullanıldı.
  25. Entürkteynment

Tam verim alamıyorum yardım lütfen.

Şarja takılı değilken güç tasarruf moduna geçtiği içindir.Pil ayarlarından "şarja takılı değilken yüksek performans" seç.Ama yinede şarja takılı oyun oyna en yüksek performansı alırsın. --- Gönderi Güncellendi --- Şarja takılı değilken güç tasarruf moduna geçtiği içindir.Pil ayarlarından "şarja...
  26. Entürkteynment

Fitness hareketleri tam doğru yapamazsak ne olur?

bir sahatluğ çıkabilir ?
  27. Entürkteynment

Fenerbahçe'de 4 Oyuncu İle Yollar Ayrılmak Üzere!

Bence satabilirlerse josef,roman ve fernandao'yu da satsınlar.
  28. Entürkteynment

Fenerbahçe'de Aboubakar Sesleri!

Önce eldekileri çıkarsınlar. Emenike varken bunu da alıp başımıza bela etmesinler.
  29. Entürkteynment

Xiamio mi 5 kullanan arkadaş var gayet iyi telefon.
  30. Entürkteynment

3 Telefon arasında kaldım sizce hangisini almalıyım?

Samsung varken tabii diğerleri alınmaz ama çok pahalı. Bunuda göz önünde bulundurmalı.O kadar paralar verilmemeli bence. Fakat herkesin kendi tercihi.
  31. Entürkteynment

3 Telefon arasında kaldım sizce hangisini almalıyım?

Bencede P9 almalısın. Casper içinde şunu söyleyebilirim;
  32. Entürkteynment

Pil Dolmuyor Sorunu

Sağolun öyle yaparım artık. Bir şekilde kurtarırım inşallah.
  33. Entürkteynment

Pil Dolmuyor Sorunu

Asus
  34. Entürkteynment

Pil Dolmuyor Sorunu

Umarım öyle olur. Yoksa mecburen yenisini alacam.
  35. Entürkteynment

Pil Dolmuyor Sorunu

Garantiye yollarken bataryasız kullandığımı belirtmedim. Yine bi şansımı deneyeyim.
  36. Entürkteynment

Pil Dolmuyor Sorunu

Garantiye yolladım düzeltirler mi acaba? Veya düzelir mi?
  37. Entürkteynment

Pil Dolmuyor Sorunu

Şuan öncelikle bataryanın dolmasını diliyorum.%80 e de razıyım
  38. Entürkteynment

Pil Dolmuyor Sorunu

Yeni laptop pili niye bozuldu ki acaba? Kullanmadan nasıl bozuluyor bu?
  39. Entürkteynment

Pil Dolmuyor Sorunu

Yaklaşık 2 ay civarı laptop u bataryasız kullandım. Şimdi şarja takıyorum doluyor olarak gösteriyor fakat hiç dolmuyor.Formatladım laptopu fakat düzelmedi. Nasıl düzeltebilirim? Bilgisayarı alalı 1 yıl oldu. Bundan öncede şöyle bir sorun oldu; batarya en fazla %80 e kadar doluyordu.
  40. Entürkteynment

Soru En son hangi filmi izlediniz?

Bence 6 değil de 7,5 falan olabilir. En azından tamamı hapishanede geçmiyor olması daha güzel.Bu kez farklı duygulara da yer verilmiş.Diğer filmlerinden farklı. --- Gönderi Güncellendi --- Diğer filmlerini izlemedim ama güzel film çekmişler.Kız iyi rol yapmış,güzel bir detay olmuş.
  41. Entürkteynment

En Çok Hangi Ülkenin Otomobillerinden Hoşlanırsınız

Kendi ülkem yaparsa daha çok hoşlanırım :)
  42. Entürkteynment

Söyle Rahatla

Gooooool
  43. Entürkteynment

Söyle Rahatla

Daha önce matlab yükleyen oldu mu aranızda? Nasıl lisanslanıyor mu meret? Crack falan gerek
  44. Entürkteynment

Söyle Rahatla

Mod adayı olduğumuz ve modluğumuzun ilk zamanları -ki hepi topu 3-4 ay- forumda müthiş bir ciddiyet ve düzen vardı. Fazla bir şey bilmiyordum. Çok şey öğredim bu kısa sürede. Pesimist,creative,scorpion,seyhoo vs nin bu foruma nasıl emek verdiklerini bilseydiniz yazık oldu derdiniz.Üzüldüm...
  45. Entürkteynment

Çift Ekran Kartı Sorunu

Casper laptop çift ekran kartlarından biri çalışmıyor. Önceden bir sorun yoktu. Sorun nedir acaba?
  46. Entürkteynment

Baskı Devre

Devre değil de güç kaynağı sanırım.İçinde transistör,diyot,bobin,kondansatör olan güç kaynağı şeması gerekiyor.Onu da baskı devrede kullanacaz.
  47. Entürkteynment

Baskı Devre

Baskı devre ödevi için devre çizimi gerekiyor.Yardım edebilecek var mı? Giriş ve çıkış değerleri 15 veya 15 volt a yakın olursa iyi olur.Teşekkürler
  48. Entürkteynment

Benzine indirim geldi

Cok fazla araba olduğuna bende katılıyorum. Ayrıca dikkatimi çekmişti benzine 3 krş indirim yapıp 5 krş yükseltiyorlardı. Şimdi 11 krş indirmişler acaba ne kadar yükseltecekler :D
  49. Entürkteynment

wps ile wifi kırmak mümkünmü?

O internetten hayır gelmez :D
  50. Entürkteynment

Ne dinliyorsunuz?

Bende hiç dinlemez sevmezdim. Ama çok güzel şarkıları var. Dinlemeye değer. Ayrıca bedük nedir ?
  51. Entürkteynment

Ne dinliyorsunuz?

Çok güzel bir şarkı olmuş.
  52. Entürkteynment

Söyle Rahatla

Ne yaptın be Osmanlı? Tüm ülkenin avrupada birlik olduğu tek klüptü. :(
  53. Entürkteynment

Söyle Rahatla

Vatanım Sensin dizisindeki Albay Cevdet rolü gerçekte yaşanmış bir hikaye. İşgal yıllarında tişbirlikçi gibi davranıp düşman içine sızan ve Ankara hükümetine bilgi gönderen albay Mümin.Eğer gerçekse çok önemli bir vazifeyi gerçekleştirmiş.Allah rahmet etsin.Saygı ve minnetle anıyoruz.(kanal d...
  54. Entürkteynment

Söyle Rahatla

Arkadaşlar ayrılmaların sebebi ban mevzusu değil.
  55. Entürkteynment

Söyle Rahatla

Eline sağlık iyi yapmışsın ama bu gibi durumlarda da dikkatli olmak gerek. Haksız yere bir insana taciz isnad etmek de bayağı onu kırıcı olur.
  56. Entürkteynment

Mehmet Şimşek: Atatürk madeni paradan çıkarılmayacak

Eskiden huzur dağıtırdınız şimdi ise huzur bozmaya mı başladınız?:D :)
  57. Entürkteynment

Fenerbahçe'de Sorun Nedir ?

Yönetimin değişmesi klübe yeni bir hava getirecektir.Umarım aziz yıldırım hiç bir fayda getirmeyen gereksiz çıkışlarını yapıp başarısızlığı örtmeye kalmaz
  58. Entürkteynment

Söyle Rahatla

Artık bırakın yanlış yapanlar yanlışıyla kalsın.Forumunuza bakın çıkın arkadaşlar.Tekrar bu konulara girmek hiç birinize bir şey kazandırmayacak.
  59. Entürkteynment

Evet her zaman söylüyorum.Eklemeyi unutmuşum :)
  60. Entürkteynment

Vasıfsız yönetim,yanlış kurulmaş kadro,yapılmayan ye yanlış yapılan transferler,taraftarın küstürülmesi,kötü hoca tercihleri...
  61. Entürkteynment

Volkan Demirel'Futbola devam edeceğini söyledi

Her şeyimiz düzgün bir volkan sorun oluyor.Düzgün olan birkaç şey var onuda bozmaya mı çalışıyorlar?
  62. Entürkteynment

Söyle Rahatla

Bu arada benim de mesajlarım silinmiş.Zaten az iyice azalıyor :D
  63. Entürkteynment

Söyle Rahatla

Fenerbahçe'yi bu hale getirenlere yazıklar olsun.Ben böyle takım görmedim.
  64. Entürkteynment

Söyle Rahatla

Ders çalış ders
  65. Entürkteynment

Fenerbahçe'de Hamza Hamzaoğlu sesleri

Hamza hamzaoğlunun gelme ihtimalinin olduğunu düşünmüyorum.
  66. Entürkteynment

Nokia'nın yeni 3310'u görüntülendi

Telefon tarihine damgasını vurmuş efsane telefon Nokia 3310'un, ilk konsepti görüntülendi. Genel manada tasarımını koruyan cihazın görseli, daha şimdiden ortalığı kasıp kavurmaya başladı. Cep telefonu tarihine damgasını vuran 3310'un, geçtiğimiz günlerde yeniden piyasaya sunulacağı...
  67. Entürkteynment

YouTube reklamları kaldırma kararı aldı

Popüler video sitesi YouTube, kullanıcılarının aniden karşısına çıkan ve kapatılmasına müsaade edilmeyen 30 saniyelik reklamları kaldırma kararı aldı. Kullanıcılarının şikayetlerine kulak veren firma, YouTube üzerinden yaptığı açıklama ile 2018 yılında köklü bir değişikliğe giderek söz konusu...
  68. Entürkteynment

Bu Gidişe Bir Son ! ASLAN

Haklı olduğu çok nokta olmasına rağmen gitmesi gerekenlerin en başında kendisi geliyor artık
  69. Entürkteynment

Bu Gidişe Bir Son ! ASLAN

Bir Fenerbahçeli olarak söylüyorum FB ve GS de değişmesi gereken çok şey var. İki takımın da ruhunu öldürdüler.Özellikle Fenerbahçenin.Büyük takım diye bir olgusu kalmayacak yakında.Yazık
  70. Entürkteynment

CS:GO Hacklendi! 17.02.2017

Hacklemek için benim oyunu almamı beklemişler sanırım. :D
  71. Entürkteynment

Kelime Dağarcığı Testi

Normal. Ama test biraz saçma gibi. :)
  72. Entürkteynment

Kelime Dağarcığı Testi

20.
  73. Entürkteynment

Kelime Dağarcığı Testi

--- Gönderi Güncellendi --- Evet sonlara doğru zorlaştı
  74. Entürkteynment

Kelime Dağarcığı Testi

Basitmiş. Belki daha küçük yaş kitlesine hitap ediyordur
  75. Entürkteynment

"Yüzde 50’yi Geçemezsek İç Savaşa Hazır Olun”

Önce terör devam eder tehdidi sonra iç savaş. Algı oluşturmaya çalışıyorlar. Korkutarak evet dedirtecekler. Hiç etik ve ahlaki değil. Böyle yarış olmaz. --- Gönderi Güncellendi --- Ayrıca bu adama bu sözleri söylettiklerini düşünüyorum. Bir kaç sene sonra daha yüksek makamlarda görürüz
  76. Entürkteynment

Türkiyenin dini hristiyanlık olsaydı ?

Daha az düşman olurlardı. Ama müslümanız diye düşman oluyorlarsa mutluluk duyarız.
  77. Entürkteynment

En son okuduğunuz kitap

Nevzat Kösoğlu - Şehit Enver Paşa
  78. Entürkteynment

Kuyu Günler Sona Kurtuldu! Türkiye'den Göz Yaşartan Hikaye

Nasıl değişik bir ülkeyiz yav? :)
  79. Entürkteynment

Asus xj550 serisi laptoptan calisirken acayip sekilde ses gelmesi

Benimde 550jx serisi. Kapattığımda uzun kısa olarak değişen bip sesleri geliyor. Garantiye yolladım fakat düzeltmediler.
  80. Entürkteynment

AutoCAD Setup

Şuan yapamam fakat yarın bakarız.Ayrıca buda olmazsa en iyisi çevrende anlayan birine göster.Yükleme için bir izin ve ya eklenti gerekiyor sanırım.
  81. Entürkteynment

Referandumdan Evet Çıkarsa Mucize Olur

Bende hayır çıkması yönünde umutluyum.
  82. Entürkteynment

AutoCAD Setup

Çalıştır kısmına şu kodu yazın ; gpedit.msc
  83. Entürkteynment

AutoCAD Setup

Pc başında değilim şuan geçince yazayım.
  84. Entürkteynment

AutoCAD Setup

Başlat > Çalıştır ' a " regedit " ( Tırnak işaretleri olmadan ) yazın. Açılan kayıt defterinde aşağıdaki anahtarın üzerine gelin ve sağ tuş tıklayarak Associations adında Yeni > Anahtar oluşturun Oluşturduğunuz bu anahtarın üzerine gelin ve sağ tarafındaki beyaz alana gelerek sağ...
  85. Entürkteynment

AutoCAD Setup

W7 mi kullanıyorsun?
  86. Entürkteynment

AutoCAD Setup

Hata mı veriyor yoksa hiç başlamıyor mu? Dosyalar eksik olabilir. Ve virüs programını kapatıp deneyin.Ayrıca daha önce yükleyip silme işlemi yaptıysanız kaldırma işlemlerinde problem oluyor. Eğer öyleyse silindiğinden emin olup sonra yüklemeye çalışın. Bunlar benim yaşadığım problemlerdi.
  87. Entürkteynment

Bilgisayar Mühendisliği Okuyanlar ve Okumuşlar Olanlardan Tavsiye ve Yardım İstiyorum

Türev,integral,martis vs. Üni 1 de mutlaka karşına çıkar. Sen matematik dersine iyi çalış. Ayrıca fizik dersin de iyi olsun.
  88. Entürkteynment

John Wick Bölüm 2 ( Spoiler İçerebilir )

Bende gitmeden dublaj kötü diyordum ama o kadar da değil. Film ayrıca çok güzel.Mutlaka izlenmeli.
  89. Entürkteynment

8 GB RAM'e sahip akıllı telefon geliyor!

Daha iyi mimariye ve kaliteye sahip ramler üretmeleri daha mantıklı. Ve daha iyi işletim sistemi. O kadar iyi performans vermiyorlar.
  90. Entürkteynment

Organize İşler'in devam filmi geliyor

Tam kadro olacağını sanmıyorum ama yine de güzel olacaktır.
  91. Entürkteynment

Facebook şifresinde 'hata payı' güzelliği

Sosyal medya devi Facebook, şifresini her daim karıştıran kullanıcılar için 'hata payı' özelliğini geliştirdi. Bu özellik sayesinde Facebook hesabına giriş yapılırken, şifrenin sonuna yanlışlıkla eklenen bir karakter görmezden geliniyor ve hesaba giriş sağlanıyor. Dünyanın en büyük sosyal ağ...
  92. Entürkteynment

Facebook begen tusu yok yardim?

Ayarlardan veya gönderi ayarlarından kapatmış olabilirsiniz.Kontrol edin
  93. Entürkteynment

Soru sorma Kısmı...

Sorununu forumda ki üyelere ulaştırmak ve çözüm bulabilmek için mobil dünya bölümünde konu açabilirsin. @Burak3331903
  94. Entürkteynment

Leptobum beni idare eder mi?

Ne için kullanacağınız önemli tabii.Program ve oyunlarda kasma yaşarsın.Hatta bazılarını kaldırmayabilir. Bence kullanmaya devam et çünkü şu sıralar pc almak akıl karı değil.
  95. Entürkteynment

PlayStation Plus Şubat ayı ücretsiz oyunlar belli oldu

Sony PlayStation 4, PlayStation 3 veya PlayStation Vita konsollarına sahip olan PlayStation Plus üyelerine her ay ücretsiz oyunlar veriyor. Şubat ayının ücretsiz oyunları ise belli oldu. Sony 2017'nin ilk ayında Day of the Tentacle, This War of Mine: The Little Ones, BlazeRush, The Swindle...
  96. Entürkteynment

En çok satan PlayStation Store oyunları açıklandı

Sony resmi PlayStation Blog üzerinden en çok satan PlayStation Store oyunlarını açıkladı. Ocak 2017 için geçerli olan listeye göre en çok satan oyun ARK: Survival Evolved oldu. Sony PlayStation 4, ek paketler, PlayStation 3, PlayStation VR, PlayStation Vita ve PlayStation klasiklerini içeren...
  97. Entürkteynment

Mi4 mi5 faaln alsan daha iyi. Telefon lenovodan çok daha iyi. K5 plus ta gelen aramalarda ses geç geliyor. Fakat fiyata göre o kadar da kötü değil bence.
  98. Entürkteynment

Osmanlı Torunu : Parlamenter sistem canımıza yetti

Konu nasıl padişahlara geldi. :) Eleştirdiğimiz kişi ve kişiler şimdi ki hanedan üyeleri.
  99. Entürkteynment

Bakanlar Kurulu'ndan vergi düzenlemesi (Beyaz eşyada ÖTV oranı sıfırlandı)

ÖTV beyaz eşya ve elektrikli ev aletlerinde 30 Nisan’a kadar sıfırlandı. Mobilyadaki KDV ise yüzde 8'e düşürüldü. Düzenlemeyle beyaz eşyada yüzde 7-8, mobilyada da yüzde 10 indirim bekleniyor. Bakanlar Kurulu bazı ürünlerin vergi oranlarında değişikliğe gitti. Resmi Gazete'nin bugünkü...
  100. Entürkteynment

SDN Elazığ Forum Topluluğu

Aynen. Elazığ'dan çok adam çıkar. :)
  101. Entürkteynment

SDN Elazığ Forum Topluluğu

Bir çok şehrin topluluğu var forumda. Peki Gakgoşlardan kimler var? Elazığlı SDN üyeleri bu konu altında toplanıyor. --- Gönderi Güncellendi --- --- Gönderi Güncellendi --- 1.@Tys23 2.@Kağan Kurt 3.@Dentist23 4.@karizmaxi 5.@Hakan Yıldız
  102. Entürkteynment

S7EDGE İLE SAMSUNG TVYE BAĞLANAMIYORUM

Direk telefon ekranını tv ye yansıtabiliyorsunuz. Ne yaparsanız onu gösteriyor.Ne yapınca oldu? Dil seçeneğini mi değiştiniz yoksa fab. ayarlarına mı döndünüz? --- Gönderi Güncellendi --- Telefon Ekranının TV'ye Aktarılması bu konuya bakın. Sorunuza cevap bulursunuz
  103. Entürkteynment

Kanalları tekrar aratmanız gerekir. Dil seçeneğini değişip denediniz mi çünkü karşılaşılan bir sorun. Olmazsa yetkili servisi arayın önce.
  104. Entürkteynment

Bende tv ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Dil seçeneğini değiştirip dener misiniz? Olmazsa artık tv ayarlarını bir inceleyin.
  105. Entürkteynment

Telefon ve tv aynı ağa bağlı değil mi?
  106. Entürkteynment

--- Gönderi Güncellendi --- Uygulamayı çalıştırıp,tv yi bulup bağlantıyı yaptınız mı?
  107. Entürkteynment

Samsung Smart View uygulaması telefonunuzda mevcut mu?
  108. Entürkteynment

Osmanlı Torunu : Parlamenter sistem canımıza yetti

Osmanlı hanedanından gelenleri bir telaş almış.Padişah,sultan falan olmayı mı düşlüyorlar anlamadım
  109. Entürkteynment

Hakan Çalhanoğlu'na büyük şok! 4 ay men...

Bayer Leverkusen'de forma giyen Hakan Çalhanoğlu ile Trabzonspor arasında 2012 yılından beri devam eden dava sonuçlandı. CAS'ın onaylanan kararına göre mili futbolcu sahalardan 4 ay men edildi. CAS'tan Türk futbolunu etkileyecek şok bir karar ortaya çıktı... Almanya Bundesliga'nın Bayer...
  110. Entürkteynment

8 yeni film vizyona giriyor

Kenneth Lonergan'ın yazıp yönettiği, başrollerinde Casey Affleck, Michelle Williams, Kyle Chandler, Gretchen Mol, Lucas Hedges ve Kara Hayward'ın yer aldığı, "Yaşamın Kıyısında" seyirciyle buluşacak. 89. Akademi Ödüllerinin (Oscar) bu yılki güçlü adaylarından Casey Affleck, filmde tamircilikle...
  111. Entürkteynment

Beşiktaş - Fenerbahçe Derbi Anketi

Pazar günü oynanacak,erken final olarak nitelendirebileceğimiz Beşiktaş-Fenerbahçe derbisinde hangi takım turu geçen taraf olur?
  112. Entürkteynment

Allame ft Patron - Yakına Gel Klip

Allame'nin yeni çıkan albümü "Anakronik"ten "Yakına Gel" isimli parçaya çektiği video klip sizlerle! Rap müziğin tanınan isimlerinden Patron'un eşlik ettiği parçaya çekilen klibin yönetmenliğini Yasin Sınık üstlendi. Görüntü yönetmenliği Allame'ye ait olan video klibin kurgu ve montaj işlemleri...
  113. Entürkteynment

Yeni Need for Speed 2018’de gelecek

Most Wanted ve Carbon en iyiler bence
  114. Entürkteynment

Eski oyunlarının tadını verecek şekilde yapmalılar. Son oyunlar güzel değildi.
  115. Entürkteynment

Türkiye’de 3.1 milyon mülteci var

İkinci Dünya Savaşı'ndan sonra en büyük mülteci krizinin yaşandığı son yıllarda yerlerinden edilmiş ve uluslararası koruma talep eden kişilere az sayıda ülkenin ev sahipliği yaptığı görülürken, bu kişilerin yüzde 57'sinin 10 ülkede bulunduğu göze çarpıyor. Türkiye bu paylaşımda koruma talep eden...
  116. Entürkteynment

Yarış severlerin en çok oynadığı oyunlardan biri olan Need for Speed yeni oyunuyla geliyor. EA tarafından yayınlanan son basın bildirimine göre yeni Need for Speed oyunu en geç Mart 2018 tarihinde, yani firmanın finansal yılının en sonunda çıkacak. EA firmasının yeni CEO'su Andrew Wilson Need...
  117. Entürkteynment

LG'den patlayan bataryalar konusunda büyük iddia

Güney Koreli teknoloji devi LG, başka bir Güney Koreli teknoloji devi Samsung'a atıfta bulunarak telefonunun bataryasının asla patlamayacağını iddia etti. Daha önce kullanılan bir yöntemi kullanarak batarya patlamalarının önüne geçeceğini iddia eden firma, söz konusu sistemi nasıl uygulayacağını...
  118. Entürkteynment

Nusret'in mobil oyunu çıktı

Sosyal medyadaki paylaşımları ile ünü ülke sınırlarını aşan ve adeta bir global fenomene dönüşen Nusret Gökçe bir mobil oyuna ilham kaynağı oldu. İşte 'saltbae' hashtag'i ile hakkında binlerce paylaşım yapılan Nusret Gökçe'den ilham alarak oluşturulan mobil oyun Salt Chef hakkında bilmeniz...
  119. Entürkteynment

3 aydır kullanıyorum. K5 plus. Şarj iyi gidiyor,ön kamera iyi fakat arka kamera fazla iyi değil ve fotoğraflar biraz soluk. Telde biraz kasmalar yaşıyorum 2gb lik ramden beklenmeyecek şekilde. Tasarımı gayet şık. Başka sorunuz varsa sorabilirsiniz.
  120. Entürkteynment

Asus Zenfone 3 Zoom Kullanıcı Kulübü

Asus Zenfone 3 Zoom kullanıcıları telefon hakkinda görüş, öneri, sorun ve sorularını burada dile getiriyor. Asus Zenfone 3 Zoom özellikleri Asus Zenfone 3 Zoom, 5.5 inç büyüklüğünde Full HD ekran ile geliyor. Gücünü 2.0 GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli Snapdragon 625 yonga setinden ve 4 GB...
  121. Entürkteynment

Üniversite,beceriksizlik ve ortam

Ben pek bilmiyorum,oynamadım daha önce der öyle oynarsın. Zamanla öğrenirsin. Kimse bilmiyorsun diye dışlamaz seni. Ama sen bilmiyorum diyip uzak durdukça onlarda senle pek ilgilenmez.
  122. Entürkteynment

Üniversite sana nasıl anlatıldı bilmiyorum ama kesinlikle gezme,hayatını yaşama ortamı değil tam olarak. Bilmediğin oyunlarıda öğrenirsin zamanla.
  123. Entürkteynment

Utangaç olma,kendine güvenin olsun yeter.Arkadaş seçimine dikkat et. Sohbetin iyise herkesle kaynaşırsın,sıkılmazsın zaten.
  124. Entürkteynment

Fenerbahçe TV'de Van Der Wiel'e Şok Sözler: Kafayı Yemiş!

Bence iyi demiş. Böyle durumlar için fifa klüplerinde menfaatini kollamalı. Adam çalışmıyor,yatıyor ve para alıyor. Her futbolcu öyle yapsın o zaman.
  125. Entürkteynment

Sakallar nasıl daha iyi çıkar ?

Kıl çıkmasını bu kadar dert etme bence. Ama jilet vurmamanı tavsiye ederim. Bir kaç sene makinayla traş ol.
  126. Entürkteynment

Fenerbahçe'den Kritik Galibiyet

Spor Toto Süper Lig'de haftanın en önemli maçında Fenerbahçe, Başakşehir'i 1-0 mağlup etti ve Galatasaray'ın da mağlup olduğu haftada şampiyonluk yarışına yeniden tutundu. Gol, 28'de Ozan Tufan'dan gelirken, konuk Başakşehir ise ligde 26 maç sonra yenilgi yüzü gördü. Hem ön libero hem forvet...
  127. Entürkteynment

Üniverste dersleri

Yaz okulun da sıcaklar insanı mahvediyor. Eğer zor olmayacaksa alttan al. Veya yaz okulun da bir tane tek al. Tabii bu derslerin zorluğuna da bağlı
  128. Entürkteynment

Ayberk Atilla hayatını kaybetti

Ayberk Atilla hayatını kaybetti Geçtiğimiz günlerde Mesane kanserine yakalanan ve tedavisine başlanan usta oyuncu Ayberk Atilla, 71 yaşında hayata veda etti. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarından yapılan açıklamada, Atilla'nın hayatını kaybettiği belirtilerek, "Değerli...
  129. Entürkteynment

Fenerbahçe'den Yeni Transfer

Alınmamış,klüpten yalanlama geldi. "Bugün yazılı ve görsel basında yer alan, Kaan Ayhan’ın kulübümüze transfer olacağına dair haberler yalandır. Bahse konu oyuncuyla ilgili herhangi bir transfer planlamamız bulunmamaktadır. Söz konusu haberler, menajer kaynaklı yalan haberlerdir. Bu tür...
  130. Entürkteynment

Yemekten sonra sakın çay içmeyin

Ağır yemeklerden sonra ömrümü kısaltacağını bilsem yine icmeden duramam. Mümkün değil bu :)
  131. Entürkteynment

Juventus’un yeni logosu eleştiriliyor

Eski logosu gayet güzeldi. Olmamış bu :(
  132. Entürkteynment

Juventus’un yeni logosu eleştiriliyor

İtalya Birinci Futbol Ligi (Serie A) takımlarından Juventus’un, köklü bir yeniliğe giderek değiştirdiği logosu tepkilere neden oldu. Siyah-beyazlı kulübün yeni logosuna, kimi futbolseverler eleştiride bulunurken kimileri ise sahip çıktı. İtalya’nın en başarılı futbol takımı Juventus Kulübü...
  133. Entürkteynment

Türk telekom demek Rezillik demek

Bizimkinin mahallede ki altyapıdan kaynaklandığını düşünüyorum
  134. Entürkteynment

Bu mesaj iPhone'ların çökmesine neden oluyor

Kim uğraşır ki :D bayağı uğraştırıcı. 65 bin mesaj atsan bir çok telefon zaten kasma yapar en azından .
  135. Entürkteynment

Bu mesaj iPhone'ların çökmesine neden oluyor

iPhone'larda görülen bir hata on binlerce kullanıcıyı etkiledi. Dünya genelinde on binlerce iPhone kullanıcısı bir mesaj nedeniyle sıkıntı yaşıyor. iPhone'larda görülen bir hata on binlerce kullanıcıyı etkiledi. Dünya genelinde on binlerce iPhone kullanıcısı bir mesaj nedeniyle sıkıntı yaşıyor...
  136. Entürkteynment

Başlat Menüsü - Türk Bayrağı Deseni

A Abi pc yi yavaşlatmıyor mu o? Ben yükledim özellikle bilgisayar açılırken farkedilir şekilde -1dk ya yakın- geciktiriyordu.
  137. Entürkteynment

Türk telekom demek Rezillik demek

Altyapıdan da kaynaklana biliyor fakat şuan ben internete bağlanamıyorum. Telefon internete bağlanamıyor,o kadar ki düşük. Hakikaten rezillik.
  138. Entürkteynment

Recep İvedik 5'ten Meşhur Sahne Çıkarıldı! Şahan'dan Son Dakika Açıklaması!

4 kötüydü hiç güldürmedi. Ayrıca Azerbaycan ile ilgili sahne kabul edilebilir değildi. İyi olmuş.
  139. Entürkteynment

SDN Fenerbahçe Kulübü

Takımı daha doğrusu ortasahayı toparlayacak bir 10 numara transfer edilir ve ortasahada ozanı oynatmak yerine alper veya salihe şans verilirse ben şansımızın devam edeceğini düşünüyorum --- Gönderi Güncellendi --- Fenerbahçe de sorun ortasaha. Mehmet topalın yanına josef gibi bir oyuncuyu koymak...
  140. Entürkteynment

Tv Önerisi Vestel 43UA8900

Tribe girmekten değil uygun şekilde konu açmanız bakımından yazdım. Burası kendi bölümüm kim konu açarsa yardımcı olmaya çalışıyorum fakat bu aralar bayağı yoğun olduğumdan ilgilenemiyorum. Kusura bakmayın.
  141. Entürkteynment

Söyle Rahatla

Tartışmalar artık maksadını aştı ve forumla alakası olmayan bir konuma geldi. Şikayetçi olan üyelerin hepsi foruma renk katan,canlılık getiren kisilerdi. Dile getirdikleri sorunlar bir an önce halledilip forum güzel bir şekilde devam ettirilmeliydi. Bu konuşmalarla bir yere varılamayacak. Olan...
  142. Entürkteynment

Lise Öğrencilerinden 'Akıllı Mont'

Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde lise öğrencileri Buğra Kağan Kayhan ve Ahmet Salih Topakkaya, "A-Mont" ismini verdikleri, güneş enerjisiyle kendi kendini ısıtabilen ve cep telefonunu şarj edebilen mont tasarladı. Darüşşifa Koleji 12. sınıf öğrencileri Kayhan ve Topakkaya, yaklaşık bir yıl süren...
  143. Entürkteynment

Haber takibi için platform

Opera miniyi kullan. İstediğin kategorileri ekliyorsun ve çeşitli haber sitelerinden önemli ve güncel haberleri gösteriyor. Ayrıca tarayıcı olarak kullanırsın.
  144. Entürkteynment

İnceleme için ön sipariş

Takipçi kitlesi büyük olduğu için üretici firmalar ürünlerinin tanıtımı ve incelenmesi yapılsın,tüketiciye sunulsun diye gönderiyorlar. Fakat telefonlar tekrar geri alınıyor,ofiste kalmıyor
  145. Entürkteynment

Bank of China Turkey 300 milyon dolar yatırım ile geldi

Koreli onlar koreli :D
  146. Entürkteynment

Hiçbir banka sevilemez,sevimli olamaz benim için. :)
  147. Entürkteynment

Amazon 100 Bin Kişiye İş Verecek!

Amazon.com, önümüzdeki 18 ay içinde 100 bin kişiyi işe alacağını açıkladı. Mühendis, yazılımcı ve perakende operasyonlarında çalışacak personeller alacağını duyuran Amazon.com, 5 sene içinde istihdam sayısını 150 bin artıracak. Amerika Birleşik Devletleri merkezli şirket böylece bu ülkedeki...
  148. Entürkteynment

Faaliyette bulunmasına diyor tam olarak ne demek bilmiyorum. Belki direk banka açmazlar. Eğer açarlarsa da bence bir çin bankasının batacağını da düşünmüyorum. İyi olur ülke için.
  149. Entürkteynment

Son 15 yılın sınavları incelenecek

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, FETÖ / PDY kapsamında yürütülen sınav yolsuzluklarıyla ilgili soruşturma kapsamında Bakanlar Kurulu'ndan alınan karar ile ÖSYM'nin son 15 yıl yaptığı sınavlara yönelik bilgisayar kayıtlarını inceleyecek. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının, Fetullahçı Terör...
  150. Entürkteynment

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu, Bank of China Turkey AŞ'nin gerekli sermaye şartı olan 300 milyon dolar karşılığı Türk Lirası ödenmiş sermayeyi Türkiye'ye getirdiğini ve faaliyet izni için kısa süre içerisinde başvuru yapmasının beklendiğini duyurdu. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme...
  151. Entürkteynment

Allame'den Yeni Albüm(Anakronik)

Bakalım norm dan nasıl bir albüm gelecek. Ya da gelecek mi? :D
  152. Entürkteynment

Bluetooth Kulaklık Önerisi

Forum Kuralları Başlık ve mesaj içeriği Türkçe yazım kurallarına uygun olmalıdır. Başlıklar büyük harfle başlamalıdır ve mesaj içeriğinin tamamı büyük ya da küçük harf olmamalıdır. "Örnek Başlık" ya da "Örnek başlık" şeklinde yazılabilir. Mesaj içeriğinin tamamı ya datamamına yakın bir bölümü...
  153. Entürkteynment

Tv Önerisi Vestel 43UA8900

Forum Kuralları Başlık ve mesaj içeriği Türkçe yazım kurallarına uygun olmalıdır. Başlıklar büyük harfle başlamalıdır ve mesaj içeriğinin tamamı büyük ya da küçük harf olmamalıdır. "Örnek Başlık" ya da "Örnek başlık" şeklinde yazılabilir.
  154. Entürkteynment

Philips Led Lcd Tv Oyun Modunda İnput Lag Sorunu

Forum Kuralları Başlık ve mesaj içeriği Türkçe yazım kurallarına uygun olmalıdır. Başlıklar büyük harfle başlamalıdır ve mesaj içeriğinin tamamı büyük ya da küçük harf olmamalıdır. "Örnek Başlık" ya da "Örnek başlık" şeklinde yazılabilir.
  155. Entürkteynment

ZTE S Pro 2 Kablosuz Tablet+ Projeksiyon+Gsm 4.5G Led 3D Full HD

156. Entürkteynment

Sözleri pek anlamlı ve güzel gelmedi. Fakat altyapısı güzel olmuş. Edit:çağatay akmanın şarkısı için söyledim. Allame için değil :D
  157. Entürkteynment

Başkanlık Sistemini Tartışıyoruz

Forumda küfür, argo, hakaret, küçük düşürücü, aşağılayıcı, rencide edici tüm kelimelerin; din, dil, ırk ayrımına yönelik veya forum huzurunu kaçıracak her türlü söylev, yazı, resim, video ve diğer tüm materyallerin kullanımı yasaktır Tartışmanın uzamaması ve birbirinizi kırmamanız için...
  158. Entürkteynment

Android kullanım oranı belli oldu

Google, mobil işletim sistemi Android'e dair kullanım verilerini açıkladı. Son verilere göre yeni sürüm güncellemesi 7.0 Nougat kullanıcılarının bir hayli az olduğu göze çarpıyor. Yaklaşık 7 yıl önce yayınlanan Android 2.3'ün bile yeni sürümden fazla kullanıldığı dikkatlerden kaçmadı...
  159. Entürkteynment

Hangi Laptobu Almalıyım ?

Yeni bir konu açarken başlıkların konuya uygun ve açıklayıcı olması şarttır. "Yardım", "İmdat", "Acil" gibi başlıklar yerine daha anlamlı başlıklar seçilmelidir. Forum Kuralları
  160. Entürkteynment

Honda 770 bin otomobili geri çağırıyor

Japon otomotiv devi Honda, hava yastığındaki problem nedeniyle 770 bin otomobilini daha geri çağırıyor. Toplamda 10 milyonun üzerinde araç sahibini servise davet eden Honda, Takata firmasının ürettiği hatalı hava yastığından en çok etkilenen firma konumunda bulunuyor. Hava yastığındaki hata...
  161. Entürkteynment

Google Titan projesine son verdi Google Titan projesine son verdi

İnternet devi Google, internetin olmadığı kırsal bölgelere insansız hava araçlarıyla (İHA) kablosuz erişim sağlamayı amaçlayan Titan projesini sona erdirdi. 2014 yılında İHA üreticisi Titan Aerospace isimli şirketi satın alan Google'ın, İHA'larla dünyanın internet erişimi olmayan ücra...
  162. Entürkteynment

Adobe fotoğrafları sesle düzenleyecek

Photoshop ile fotoğraf düzenleme konusunda marka haline gelen Adobe üzerinde çalıştığı yeni sanal asistan teknolojisiyle fotoğrafları sesli olarak düzenleme imkânı sunmak için çalışıyor. Günümüzde hem akıllı cihazlarda hem de PC platformlarında fotoğrafları düzenlemek için çeşitli uygulamalar...
  163. Entürkteynment

Gamecell’e Dünya Futbolunun Patronu FIFA’dan E-Spor Vizesi

FIFA, Türkiye’de ilk resmi E-Spor turnuvalarını düzenleme hakkını Gamecell’e verdi. Türkiye’nin entegre oyun platformu Gamecell’in ev sahipliğinde düzenlenecek FIFA 17 Turnuvası, 32 takımın katılımıyla gerçekleştirilecek. Turnuvada, online elemelerin yanı sıra Gaming İstanbul Fuarı’nda...
  164. Entürkteynment

Ahmet Çalık Galatasaray'da!

Sarı-kırmızılı kulüp devre arasındaki ikinci transferini gerçekleştirdi. Gençlerbirliği'nde oynadığı futbolla A Milli Takım'a kadar yükselen Ahmet Çalık için başkent ekibi ile anlaşma sağlandı. Galatasaray'ın 22 yaşındaki stoper için Gençlerbirliği'ne 2,5 milyon Euro bonservis bedeli ödeyeceği...
  165. Entürkteynment

Çok iyi olduğu için ban yiyen oyuncular!

Millete ban atacaklarına kim hile yapmışsa onları bulsunlar.
  166. Entürkteynment

Site Hızına Neden Daha Fazla Önem Verilmeli?

Sitenin yüklenmesi internete bağlı değil mi? Başka nelere bağlı?
  167. Entürkteynment

Olcay Şahan Trabzonspor'da

Trabzonspor, Beşiktaşlı Olcay Şahan ile 3.5 yıllık anlaşma sağladı. Bordo Mavili kulüp, Olcay Şahan transferi için Beşiktaş ile görüşmelere başlandığını KAP'a bildirdi. - Trabzonspor Transfer döneminin en hareketli takımı Trabzonspor transferde bombayı patlattı ve Beşiktaşlı Olcay Şahan ile...
  168. Entürkteynment

Milli takımda da oynadı. Son maçlarda kadrodaydı. :)
  169. Entürkteynment

Sağbekde de oynayabiliyor. Şenere alternatif olması için olabilir.
  170. Entürkteynment

TBMM’de 1. ve 2. madde kabul edildi

Oyları birbirlerine gösteriyorlar."Evet" verdik diye. Özgür irade. :D
  171. Entürkteynment

Başkanlık Sistemini Tartışıyoruz

Ben de ülkeye faydalı olacağını düşünmüyorum.Bir çok yetkiyi sadece bir insanın elinde toplamak pek mantıklı gelmiyor. Bu millet akıllanmayacak. Hala padişahlık halifelik merakındalar.
  172. Entürkteynment

İlk transferini Karavaev ile yapan Sarı-Lacivertliler, bombayı 22 yaşındaki milli oyuncuyla patlattı. Stoper, sağ bek ve ön libero bölgelerinde oynayabilen başarılı futbolcu için kulübü Fortuna Düsseldorf’a 1 milyon Euro (4 milyon TL) ödenecek. Kaan Ayhan’ın, en kısa zamanda İstanbul’a gelip 4...
  173. Entürkteynment

Olmazsa olmaz programlar

Ben w8 kullanıyorum fakat daemon tools u yüklemem gerekti.Oyun yüklerken.
  174. Entürkteynment

Olmazsa olmaz programlar

Konunun aynısı burada mevcut Format sonrasi olmazsa olmaz programlar
  175. Entürkteynment

Olmazsa olmaz programlar

Daemon tools
  176. Entürkteynment

Mafia 3 Crack Çıktı Mı?

Oyuncuları orijinal ve yasala yönelten kamu spotu.
  177. Entürkteynment

Günün Sözü

Dostum olmaz,hasmım yaşamaz. (Laz Ziya - Kurtlar Vadisi)
  178. Entürkteynment

Düğüm Gerilimi - Nodal Analiz

Bende doğru olduğunu düşünüyorum fakat +1 olması gerekmiyor mu?
  179. Entürkteynment

Yurttan Kar Manzaraları

Ben fotoğraf çekmedim :( bi bakayım galeride varsa atayım. Çünkü bayağı yağmıştı :)
  180. Entürkteynment

Yurttan Kar Manzaraları

Bizim burda kar kalmadı. Keşke daha erken açılsaydı konu :)
  181. Entürkteynment

Tarihte Bugün: 6 Ocak’ta Bilmeniz Gereken 10 Olay

Siyasi düşünceleri yüzünden sanırım.
  182. Entürkteynment

Resident 7 için kan kokan mum!

Bence iğrenç. Gerçekçilik için bence başka yollar denemeliler
  183. Entürkteynment

LG Şebeke Sorunu

Sanırım öyle. Evet. Arama yapıncada sorun yok. Fakat aranınca sıkıntı oluyor
  184. Entürkteynment

LG Şebeke Sorunu

Türk telekomdan tarifeye ek k8 aldık. Bozuldu garantiye gönderdik. Uzunca bir süre gelmeyince yerine k10 verdiler. Biz sıfır ve tr diye aldık. Kim bilir öyle mi değil mi? Hiç belli olmaz
  185. Entürkteynment

LG Şebeke Sorunu

Arkadaşlar babam lg k10 kullanıyor.Bazen telefon açık olmasına ve uçak modunda olmamasına rağmen arayan kişiye,"aradığınız kişiye ulaşılamıyor." diyor. Fakat kendisi arama yapınca herhangi bir sorun olmuyor. Bu sorunu yaşayan var mı başka? Yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.
  186. Entürkteynment

Asus sorunlu x serisinin piyasaya sürülmesi

Bende de x550jx var. Bende de bip sesi ve mavi ekran hatası sürekli veriyordu. Ups kargonun gelip almasını bekliyorum. Ne zaman gelirlerse artık. Umarım düzeltirler.
  187. Entürkteynment

Laptop Tavsiyesi Bütçe 1500₺

Alttaki daha iyi ama pek hp,casper almanı önermem. Fiyat iyi ama eğer mükünse lenovo,asus,toshiba falan almaya bak. Hp ısınma sorunu yaşarsın.
  188. Entürkteynment

Hayır olmadı. İkinci gün yaptım. Bi değişiklik fark etmedim. Ama belli olmaz sanki telefonlar bambaşka bi marka tarafından üretilmiş. Diğer kullanıcı yorumlarını okuyunca acaba ben farklı bi telefon mu kullanıyorm diyorum.
  189. Entürkteynment

Açıkcası bir daha telefon alırsam bende samsung,lg,sony vs. almayı düşünüyorum. Bende sorun pek yok diyebilirim. Fakat birçok insan batarya,dokunmatik ve diğer konularda sıkıntı yaşıyor. Lenovonun telefon üzerine daha çok çalışması gerekiyor.
  190. Entürkteynment

Türkiye’nin yerli araçları 186 ülkede yola çıktı

Türkiye otomotiv sektörü 2016 yılında 23.8 milyarlık ihracat rakamına ulaştı. 2015’e göre yüzde 12.9’luk artış yaşayan sektör küresel krizin etkilerini de yavaş yavaş atlatıyor. Marmara bölgesindeki üretim tesislerinden geçen yıl 186 ülke ve özerk bölgeye ihracat gerçekleşti. EKONOMİ SERVİSİ...
  191. Entürkteynment

LG nano hücreli yeni TV’leri

LG’nin CES 2017’de görücüye çıkan 4K TV’leri, nano hücre teknolojileri ile daha iyi renkler üretiyor. LG’nin CES 2017’de görücüye çıkan 4K TV’leri ile dikkat çekti. Nano hücre teknolojisine sahip modeller ayrıca akıllı servisleri ve HDR özellikleriyle de çok daha kullanışlılar. 2017 için...
  192. Entürkteynment

Laptop fake atıyor

f5 tuşunda sorun olabilir,ayrıca arka planda çalışan bir uygulama da buna sebeb olabilir.Kontrol edin bi.
  193. Entürkteynment

Ne dinliyorsunuz?

Bu adamlar çok orjinal. Klipte harika
  194. Entürkteynment

Aksesuar Alımı

Aliexpress de belirli bir sınır var. Sıkıntlı bir yol başka seçeneklere yönelin derim
  195. Entürkteynment

2000 TL Limit ile PC Tavsiyesi

Yeni bir konu açarken başlıkların konuya uygun ve açıklayıcı olması şarttır. "Yardım", "İmdat", "Acil" gibi başlıklar yerine daha anlamlı başlıklar seçilmelidir. Forum Kuralları
  196. Entürkteynment

Max 1000 TL Ekran Kartı önerisi.

Buna bakabilirsin. ASUS GeForce GTX1050TI STRIX GAMING GDDR5 4GB 128Bit DX12 Nvidia Ekran Kartı
  197. Entürkteynment

Max 1000 TL Ekran Kartı önerisi.

Yeni bir konu açarken başlıkların konuya uygun ve açıklayıcı olması şarttır. "Yardım", "İmdat", "Acil" gibi başlıklar yerine daha anlamlı başlıklar seçilmelidir.
  198. Entürkteynment

Kulaklık Önerileri Ve Kulaklık Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Değişim kartı yahut faturası varsa yapabilirsiniz. Aksi takdirde alan kişiyle konuşmalısınız.
  199. Entürkteynment

AirPods pil sorunu çözümü

Durduk yere millete sorun çıkardılar. Ne vardı sanki kulaklıklarda da batarya olmasaydı :)
  200. Entürkteynment

Monster alınır mı ?

Belki bilgisayar üzerine bilginiz daha fazladır fakat ben bu bilgisayarın seneye de ondan sonra çıkacak bir çok oyunuda kaldıracağını düşünüyorum. Zorlanma olacağını düsünmüyorum
  201. Entürkteynment

Monster alınır mı ?

Fiyatı ne ? 3.219 mu? Öyleyse eğer almalısın bence her türlü oyunu da programıda rahat çalıştırır
  202. Entürkteynment

500-700 fiyatlarında telefon önerisi

Fiyata göre olabilir fakat biraz daha arttırıp gm5 alması çok daha mantıklı.
  203. Entürkteynment

Telefon Ekranının TV'ye Aktarılması

Laptop’dan Tv’ye görüntü aktarma olanağı sunan HDMI kablo, aynı olanağı Android işletim sistemli cep telefonlarına sunmaktadır. Cep telefonlarının son yıllarda akıllı olması ile birlikte TV’lerde akıllı olmaya başladı. Televizyonlara gelen Smart TV gibi ekstra özellikler ile tvler artık sadece...
  204. Entürkteynment

S III mini bilgisayara bağlanamıyor

S3 minilerin pc bağlantısında sorun var.Bende yaşadım.Çözümü nedir bilmiyorum.
  205. Entürkteynment

Fenerbahçe ilk transferini yaptı

Fenerbahçe'den resmi açıklama geldi;Oleksandr Karavayev ile Görüşmelere Başlandı | Fenerbahçe Spor Kulübü Resmi Sitesi
  206. Entürkteynment

Advoocadın isteği doğrultusunda alınmış. Fakat kiralık sanırım. Ayrıca finansal fairplay yüzünden bonservisli oyuncu almak sıkıntı yaratıyor. Ben faydalı olacagını düşünüyorum. Genç olmasıda avantaj. Dediğiniz gibi yedek de olabilir
  207. Entürkteynment

Fenerbahçe, Zorya'dan Oleksandr Karavaev ile anlaştı... Zorya Luhansk, resmi sitesinde yaptığı açıklamada orta saha oyuncusu Oleksandr Karavaev'in Fenerbahçe'ye transfer olduğunu açıkladı. Fenerbahçe, devre arası transferine hızlı başladı. Sarı-lacivertliler, Zorya Luhansk'ın orta saha oyuncusu...
  208. Entürkteynment

Led TV de TUNER NEDİR ?

Tv Tuner,antenden gelen sinyalleri işlemden geçirip ekrana görüntü olarak çevrilmesini sağlar.
  209. Entürkteynment

Clash of Clans İran'da Yasaklandı

İran’da bir hükümet komitesi psikologlardan gelen bir rapora dayanarak, vahşeti özendirdiği gerekçesiyle Clash of Clans’a sınırlama getirdi. Gençlerin oyuna hızla bağımlı olabildiğini açıklayan komite, aile hayatına zarar gelebileceği uyarısında bulundu. İstatistiklere göre İran’da mobil oyun...
  210. Entürkteynment

Para Koleksiyonu Yapmak İsteyenler

Meraklısı oldukça fazla. Aslında forumda daha önce görmemiş olanların görmesi istedim.Güzel bir hizmet.Yoksa koleksiyon yapan adamın bundan haberi mi olmayacak :D
  211. Entürkteynment

Az kalsın 15 temmuz parasını harcıyordum!

Koleksiyon yapmak isteyenler için konu açtım;Para Koleksiyonu Yapmak İsteyenler
  212. Entürkteynment

Para Koleksiyonu Yapmak İsteyenler

Para koleksiyonu yapanlar veya yapmak isteyenler,darphanenin özel olarak bastığı hatıra paralardan edinebilirler. Hatıra para almak için link;Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü
  213. Entürkteynment

2017 Yılında İzleyeceğimiz Yeni Diziler

Türkiye deki dizilerden çok daha iyi bence.Ben iki tane izledim sadece.Breaking Bad i izlemeni öneririm.
  214. Entürkteynment

Crytek 500 milyon dolarla Türkiye’ye yatırım yapabilir

Türkiye'nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı Ödül Töreni'nde konuşan Başbakan Binalli Yıldırım'ın sözleri CryTek'in Türkiye'de yatırım yapacağı yönünde yorumlandı. Almanya tabanlı olmasına rağmen kurucu iki Türk sayesinde bizim topraklarımızda da hayli popüler olan Crytek oyun firması dev...
  215. Entürkteynment

Evimizi klima ile serinletmek.(büyük alanlarda küçük btu klimaların başarısı.)

Beyefendi öncelikle btu hesaplama şu şekilde yapılır;Metrekare*500(ortalama olarak)=gerekli olan BTÜ Çarpılan sayı yaşadığınız yere göre değişir.Antalya sıcak olduğu için 450 de alınabilir. Yani sizin alacağınız klima en az 12000 btu olmalı. Fakat size önerim her ihtimale karşı 15000 btu luk...
  216. Entürkteynment

Cüneyt Çakır en iyi 5. hakem seçildi

FIFA kokartlı Cüneyt Çakır, IFFHS tarafından yapılan "2016'nın en iyi hakemleri" oylamasında 5. sırada yer aldı. Uluslararası Futbol Tarihi ve İstatistikleri Federasyonu (IFFHS), Cüneyt Çakır'ı 2016 yılının en iyi 5. hakemi seçti. IFFHS'nin internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, 56...
  217. Entürkteynment

Ders Çalışırken Enerjik Olma

Bence hicbir çaresi yok. Emekli olana kadar böyle yaşayacaksın.
  218. Entürkteynment

Bimeks çalışanlarından ödeme isyanı

Bende hayret ediyorum.Mağazaya gittiğimde doğru dürüst ne telefon bulabildim ne de bilgisayar.Stokta bile sorduğum ürün yok dedi. Bu nasıl teknoloji mağazası anlamadım.Bi sıkıntı var anlaşılan.
  219. Entürkteynment

Türk kullanıcılara özel emoji klavye

Dünya genelinde günde 6 milyar emojinin paylaşıldığı mesajlaşma platformalarında Türk kullanıcılar için özel emoji klavyesi geliştirildi. En çok "nazar boncuğu" ikonunun kullanıldığı uygulamada; "simit", "sucuklu yumurta", "çeyrek altın", "çay", "Türk kahvesi" ve "baba figürü" gibi 450'yi aşkın...
  220. Entürkteynment

Sorun : Karşılıklı engellemenin kaldırılamaması

Ayarlar>Hesap>Engellenen kullanıcılar. Hesap gizliliğinin ayarlandığı kısmın hemen üstü.
  221. Entürkteynment

50-70bin tl ile iş kurulabilir mi ?

Böyle bir hesaplama yapmak mümkün değil. Ticareti hangi şehirde yapacaksan o şehrin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak yapmalısın. İyi analiz etmen gerek
  222. Entürkteynment

Gelinin Cinsel İlişki Görüntüleri Düğünü Karıştırdı

Bu kadarı da normal değil.
  223. Entürkteynment

Elektriği nasıl öğrenebilirim?

Kimin arkasından ? Elektriğe mi?
  224. Entürkteynment

Gelinin Cinsel İlişki Görüntüleri Düğünü Karıştırdı

Kanada'nın Ontario kentinde gerçekleşen düğünde, gelinin eski sevgilisi intikam almak için davetlilerin masalarına cinsel ilişkiye girerken çekilmiş fotoğraflarını dağıtması üzerine ortalık birbirine girdi. Düğünde çıkan kavganın görüntüleri sosyal medyayı salladı. GÖRÜNTÜLER SOSYAL MEDYAYI...
  225. Entürkteynment

Kitaplarda problemler ve uzun çözümleri var. Bu bilgilerde sana bir şey kazandırmaz. Ac,dc akımı,bobin,kondansatör,transformatör vs ile günlük hayatta kullandığımız eşyaların çalışma prensibini falan araştır.Gereksiz hesaplamalardan ziyade bunlar daha çok hoşuna gider.
  226. Entürkteynment

Elektrik öğrenmekteki amacın ne? Okul dersleri için mi? Manyetizma,elektromanyetik vs. lise veya üniversite konuları.
  227. Entürkteynment

Futbolcu Olabilirimiyim? Futbolcu olmak için neler gerekir?

Yaşın geçmiş sayılmaz. Çalışırsan olur. Mesela jamie vardy 5 yıl önce 7.lig de aylık 150 euro kazanan ve futbolu sadece hobi olarak yapan bir futbolcuyken şuan premier ligde şampiyonluk kazandı ve yıllık geliri 3.5 milyon euro.
  228. Entürkteynment

Entellektüel Kelimeler Lazım

İstihza,lahza,mutad,muayyen,riayet,perhiz,tafsilat,ceffelkalem,avam,muhayyele,mütehassıs... vs
  229. Entürkteynment

Kpss Bazı Kamu Kurum ve Kuruluşların Kadro ve Pozisyonlarına 2. Yerleştirme

KPSS-2016/2: Devlet Personel Başkanlığı Bazı Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Kadro ve Pozisyonlarına 2. Yerleştirme Tercih Kılavuzu ÖSYM • T.C. ÖLÇME, SEÇME VE YERLEŞTİRME MERKEZİ
  230. Entürkteynment

22 Aralık 2016 ışid'in 2 TÜRK askerini yakması

Birbirinize karşı kullandığınız kelimelere lütfen dikkat edin. Hakaret,küfür,aşağılayıcı vb. kelimeler kullanmak yasak. Bunları tekrar tekrar hatırlatmamıza gerek yok sanırım.
  231. Entürkteynment

Samsung mu yoksa vestel mi ?

Arkadaşın dediği gibi şans işi. Kendiniz araştırın. Ayrıca mağazalarda ki görüntüler yanıltıcı. Kanallarda ki görüntü kalitesinin üstünde görüntü seyrettiriyolar mağazada.
  232. Entürkteynment

Oscar resmen açıklandı!

Chelsea, Brezilyalı oyuncusu Oscar'ın Çin kulüplerinden Shanghai SIPG'e transferini resmen duyurdu. Chelsea, Brezilyalı oyuncusu Oscar'ın Çin kulüplerinden Shanghai SIPG'e transferini resmen duyurdu. Andre Villas-Boas'ın çalıştırdığı Shangai SIPG takımı ile anlaşan Oscar Chelsea 70.5 milyon...
  233. Entürkteynment

Söyle Rahatla

Herkesin yavaşladı
  234. Entürkteynment

Hoşunuza Giden Veya Nefret Ettiğiniz Reklamlar

Şu ruffels cips reklamı da oldukça saçma. Böyle anlamsız reklamlar sinirimi bozuyor. Ama letgo reklamları da bi o kadar güzel.
  235. Entürkteynment

Youtube reklamları iyice sıkmaya başladı zaten insanı.Geçemiyorsun da izlemek zorundasın.
  236. Entürkteynment

Günümüzde reklamlar artık çok özen gösterilen ve büyük bütçeler ayrılan bir sektör haline geldi.Televizyon izlerken,telefona bakarken günlük hayatta oldukça sık karşımıza çıkan bu reklamlar çoğu zaman hoşunuza gitmesede arada beğendiklerimiz oluyor.Peki sizin hoşunuza giden,beğendiğiniz veya...
  237. Entürkteynment

Lenovo K5 Plus inceleme

Konuşma sırasında herhangi bir sorun yaşamadım. Kötü bir şey söyleyemem.
  238. Entürkteynment

LG yeni nesil beyaz eşyalarını Kore'de sergiledi

Telefonlar akıllanıyor, TV’ler akıllanıyor. Peki ama evin geri kalan eşyalarına neler oluyor? Çamaşır makineleri ve buz dolapları da son teknolojiye uymuş durumda. Teknolojinin beşiği Güney Kore merkezli dünya devi LG, Kore’de sergilediği yeni ürünleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı...
  239. Entürkteynment

Lenovo K5 Plus inceleme

Rica ederim. Gündüz çekimleri iyi fakat gece çekimleri aynı performansı vermiyor. Ön kamerası da iyi. Bu fiyat için normal. Ben beğendim kamerasını.
  240. Entürkteynment

Android Telefon Tavsiyesi...

Rica ederim.
  241. Entürkteynment

Lenovo K5 Plus inceleme

Batarya performansı daha iyidir çünkü işlemcisi daha üst model ve pil optimizasyonu daha iyi yapılmış olabilir. Saat 00.30 civarı şarj 100 dü o saatten beri müzik dinledim,sosyal medya,telefon görüşmesi ve internetten foruma baktım. Şuan şarj %60 da hala. Seni 1.5 gün rahat götürür normal...
  242. Entürkteynment

Renk senin tercihin ama bende ki gri olan renk. Ve gayet güzel. Renk isimleri biraz karışık alırken dikkat et.
  243. Entürkteynment

Renk çeşidine göre fiyat değismesi doğal çünkü koyu renkleri daha şık görünüyor. Fiyatının bir süre daha böyle kalacağını düşünüyorum,düşmez.
  244. Entürkteynment

İşlemci ve ekran performansı olarak plus daha iyi. Almısken plus almanı öneririm. Fark eder.
  245. Entürkteynment

Lenovo K5 Plus inceleme

Batarya performansı gayet iyi,kamera ihtiyacı görüyor,ses biraz düşük volumeden başlıyor fakat bir sıkıntı yaşatmaz,dokunmatik ekran hassasiyeti daha iyi olabilirdi,kasa alaşımlı metal ve kısmen plastik,görünümü çok hoşuma gitti,sağlam bir telefon,fiyata göre oldukça iyi bir performans sağlıyor.
  246. Entürkteynment

John Wick 2'nin yeni fragmanı yayınlandı!

İlk filmde iyi olan aksiyon sahneleri bence. Onun dışında konu olarak pek dikkat çeken bir film değildi. İkincisinde de yine konusunu anlayamadım ama aksiyon sahneleriyle izlettirecek gibi.
  247. Entürkteynment

Burak Yılmaz ve İETT şöförü kavgası!

Yanız teyzenin tepkisi çok güzel,"uyma,Allah bilir ne çekti." :D
  248. Entürkteynment

Lenovo K5 Kullananlar Bakabilir mi?

Burada deneyimlerimi aktardım,bakabilirsin. Android Telefon Tavsiyesi...
  249. Entürkteynment

Ben k5 plus kullanıyorum. Bataryası oldukça iyi gidiyor. Ayrıca pil tasarrufu özellikleri var bu da batarya ömrünü daha uzatıyor.Kamerası gündüz çekimleri iyi ihtiyacını görür fakat her telefonda olduğu gibi gece çekimleri biraz düşüyor. Ses şiddeti biraz az gibi fakat dolby atmos yüklü onunla...
  250. Entürkteynment

Mavi ekran problemlerinin çözümü

Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı
  251. Entürkteynment

3000 Tl bütçeye sahibim. Tavsiyelerinize ihtiyacım var

Acele değilse doların düşmesini bekle. İyi bir bilgisayar almak için 200-300 tl daha koyman gerekebilir eğer vatan,bimeks vs den alacaksan
  252. Entürkteynment

Banka hesabina para yatirma

Yurt dışından gönderilecekse bilemiyorum fakat yurtiçi için herhangi bir özelliğinin olması şart değil.
  253. Entürkteynment

Elbette yardımcı olmak isterim.Memnuniyet duyarım.
  254. Entürkteynment

Ben k5 plus kullanıyorum bu fiyata alınabilecek bir telefon.Şarjı gayet iyi gidiyor,tavsiye ederim
  255. Entürkteynment

Ankara'da Rus büyükelçiye silahlı saldırı

Özel güvenlik görevlisi kartı ile giriş yapmış.
  256. Entürkteynment

Ankara'da Rus büyükelçiye silahlı saldırı

Rusya'nın Ankara Büyükelçisi Karlov uğradığı silahlı saldırıda ağır yaralandı. Saldırganın polisle çatışmaya devam ettiği belirtiliyor. Ankara'dan silahlı saldırı haberi geldi. Rusya'nın Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov, Çağdaş Sanatlar Merkezi'ndeki bir resim sergisinin açılışında konuşma...
  257. Entürkteynment

Aradığınız fiyat ve özellik bakımından Vestel Venüs modellerini inceleyebilirsiniz.
  258. Entürkteynment

HDD olmadan SSD kullanılır mı ?

Sıkıntı olmaz.
  259. Entürkteynment

HDD olmadan SSD kullanılır mı ?

Hem maliyetli olur hem de ssd depolama alanı düşük. Alacağın ssd kaç gb ?
  260. Entürkteynment

Galaxy S8 bataryalarını LG yapabilir!

Kıvrılabilen paneller,iphone için kamera,samsung için batarya... Lg bayağı işi götürüyor.
  261. Entürkteynment

Nöbetçiyken Okula Telefon Getirmek Yasak Mı?

Bizde her türlü yasaktı. Ben kitap okumanı öneriyorum.
  262. Entürkteynment

Asus ve lenova arasında kaldım Bi yardım

Asusta ısınma sorunu yok. En azından ben yaşamadım. Diğer konularda da herhangi bir sıkıntı çıkarmıyor. İki laptopta işinizi rahatlıkla görür.
  263. Entürkteynment

MAX 500TL TV Tavsiyesi

Tekrar izleyeceğin videolar tivibu alıcısı üzerinden ekrana aktarılacağı için tv nin wifi özelliği olmasına gerek yok diye düsünüyorum. Fakat yine müşteri hizmetlerini aramanızda fayda var garantiye almanız açısından.
  264. Entürkteynment

MAX 500TL TV Tavsiyesi

Bildiğim kadarıyla tekrar izle özelliği için internetin olması gerekiyor.
  265. Entürkteynment

Dünya kulüpler şampiyonu Real Madrid

FIFA Dünya Kulüpler Kupası'nda Japonya'nın Kashima Antlers takımını, uzatma sonunda 4-2 yenen İspanyol ekibi Real Madrid, 3 yılda 2. kez turnuvada şampiyon oldu. Japonya’da düzenlenen 13. FIFA Kulüpler Dünya Kupası’nın final maçında, 2014 şampiyonu Real Madrid ile turnuvada finale çıkan ilk...
  266. Entürkteynment

Laptop a ssd takmak

Kaliteli markaları tercih etmenizde fayda var zira ssd lerin ömrü ve dayanıklılığı daha kısa oluyor siz de kısaltmayın derim.
  267. Entürkteynment

Çağan Irmak: Türk dizileri reyting uğruna izleyiciyi geriyor

Hiç bir Türk dizisinde akıl dolu bir sahne yok.
  268. Entürkteynment

MAX 500TL TV Tavsiyesi

Direk tv olarak üretilmediği için bazılarında olmayabilir. Bunun için müşteri hizmetlerini arayın.Vatan bilgisayarda 500 tl bandında tv olarak üretilen lg,vestel vs markalar var.Onlarıda incelemenizi öneririm.
  269. Entürkteynment

MAX 500TL TV Tavsiyesi

İster TV ister monitör olarak isterseniz başka şekilde de kullanabilirsiniz.
  270. Entürkteynment

MAX 500TL TV Tavsiyesi

Bu bütçeye ve saydığınız markalara bakarsak mutlaka birinde ya ses ya görüntü ya da geçişlerde hoşunuza gitmeyen durumlar olabilir.Ayrıca incelediğiniz ürünler tv olarak değil ekran olarak üretilmiş.Ürünler arasında da pek fark yok.
  271. Entürkteynment

JBL Go

Oldukça beğenilen,tüketici yorumları da olumlu bir marka.Günlük kullanım için yeterli ve fiyatıda uygun.
  272. Entürkteynment

Aldığım dizüstü bilgisayar iyi mi?

Bu özelliklerde daha eski laptoplarda bile autocad çalıştığını gördüm. Sana yeteceğini düşünüyorum.
  273. Entürkteynment

Fenerbahçe'de Kadro Dışı

Kendisi istemiyor o şansı. Advoocat işi bilen bir hoca antremanlarda ve kupa maçlarında denendi,olmadı
  274. Entürkteynment

Fenerbahçe'de Kadro Dışı

Takımımızın oyuncuları Emmanuel Emenike ve Gregory Van der Wiel, teknik direktörümüz Dirk Advocaat ve teknik ekibimizin talebi, yönetim kurulumuzun kararıyla bugünden itibaren Profesyonel Futbol A Takımımızla çalışmayacak, kendilerine hazırlanan bireysel idman programı çerçevesinde...
  275. Entürkteynment

Çamaşır Makinesinin Deterjan Bırakması

Teşekkür ederim.Kıyafetlerim mahvoldu giyemiyorum. Hayır tecrübelerinizi paylaştığınız için. :D
  276. Entürkteynment

Teşekkür ederim. Bazı kıyafetlerim mahvoldu giyemiyorum
  277. Entürkteynment

Çamaşır makineniz kıyafetlerinizde deterjan bırakıyor mu? Bu sorunu yaşayıp halledenler varsa çözümünü bizimle paylaşabilir mi? Kendi araştırmalarımda buna sebep olan durumlar şöyle; -Makineye kapasitesinden fazla çamaşır koymak -Makinenin suyu gerektiği kadar ısıtmaması sebebiyle deterjanı...
  278. Entürkteynment

Ne dinliyorsunuz?

Ogün Sanlisoy - Saydım --- Gönderi Güncellendi --- maNga - Alışırım Gözlerimi Kapamaya
  279. Entürkteynment

iphone 5s hücresel veri sorunu

Iphone de var mı bilmiyorum ama veri kullanımı kısmında ayrıca uygulamaların veri kullanımını kısıtlayabilirsiniz.
  280. Entürkteynment

Akyazı Şenol Güneş Kompleksi

Müteahhit ve mimarların beceriksizliği. Bu hali de iyi Özellikle konumu çok güzel --- Gönderi Güncellendi --- Müteahhit ve mimarların beceriksizliği. Bu hali de iyi Özellikle konumu çok güzel
  281. Entürkteynment

Net Geo İzlemek için kanal Frekansları

Nat Geo Wild HD Türkiye (2600/1FFF) Türksat 2A/3A/4A @ 42°East 12468 H 9580 2/3 Biss Key: F0 21 24 35 14 91 22 C7 Deneyin umarım açılır kanal
  282. Entürkteynment

Akyazı Şenol Güneş Kompleksi

Dışardan çekimiş bir fotoğrafını gördüm. Gerçekten çok güzel bir stad olmuş. İnşallah tüm stadlar avrupada ki gibi dolar. Bunu da ben ekliyeyim;
  283. Entürkteynment

Philips Tv Yavaşlığı

İnternetten frekanslarını bulabilirsiniz.
  284. Entürkteynment

Sadece söz yazmakla kalan bir rapçi değil. Beat,prodüksiyon,grafik vs işleri hep kendisi yapıyor. Hakikaten kalitesini arttırarak devam ediyor.
  285. Entürkteynment

Philips Tv Yavaşlığı

Televizyonun full hd özelliği olması gerekiyor. Zaten uydu hd kanalları çeker.
  286. Entürkteynment

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu Ayrılıyor mu?

Hocam bi ayrılık şiiri yazarsın artık. :D
  287. Entürkteynment

Programlama kitap karşılaştırma

Ben okul derslerini geçmek için volkan ışık c konu anlatımı videolarını izliyorum youtubeden. Ayrıca fahri vatanseverin de kitabı var bolca örnekle birlikte diğer dillerde var (c,c++,matlab,basic,java vs.) volkan ışık ı izlemeni öneririm temel oluşturur.
  288. Entürkteynment

Bir Milyon TL'niz Olsa Ne Yapardınız ?

Tespit gibi tespit. :D
  289. Entürkteynment

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu Ayrılıyor mu?

Ne saçma hayatları var ünlülerin. Dertleri yok diye dert üretiyorlar.
  290. Entürkteynment

Güzel geldi bana görürsem alırım. Destek olsun zombiye :)
  291. Entürkteynment

Uzun bir süredir sessizliğini koruyan Allame, yeni çıkacak olan "Anakronik" isimli solo albümüyle karşınızda. 14 şarkıdan oluşan albümün bütün beatleri Allame, mix mastering işlemlerinde ise Kupa A tarafından yapıldı. Albüm kapak tasarımı ve genel tasarım işleri yine Allame'ye ait. Albümün...
  292. Entürkteynment

PC ye hangi oyunu yüklersem yükliyim kasıyor. YARDIM !!!!

Ekran kartını bir kontrol et güncellemen gerekebilir.
  293. Entürkteynment

Philips Tv Yavaşlığı

Tabii ki. Kusura bakma dikkat etmemişim.
  294. Entürkteynment

Philips Tv Yavaşlığı

Bence marka üzerinden değilde televizyon üzerinden seçim yapın.Çünkü bir markanın ürünü iyi de olabiliyor kötüde. Alacağınız yerden tvyi iyice inceleyip öyle alın. önerim:Vestel 32HA7100 32" 82 Ekran HD Uydu Alıcılı Smart LED TV Fiyatı
  295. Entürkteynment

Philips Tv Yavaşlığı

Philips tvlerde karşılaşılan ve servisi aradığınızda pek çözüme kavuşturamadıkları bir problem maalesef. Başka markalara yönelin derim.
  296. Entürkteynment

Nolan İmzalı Dunkirk’ten Yeni Fragman Yayınlandı

Merakla bekliyorum. Savaş filmleri ve belgeselleri çok ilgimi çekiyor.
  297. Entürkteynment

Lenovo K6 Note satışa çıktı!

Yav ben yeni k5 aldım 900 altında gelirse Türkiye ye değişirim. Edit:note olduğunu görmemişim en az 1300 den aşağı olmaz bence.
  298. Entürkteynment

Milli gururumuz göreve hazır

Asker teknolojisi değil diğer alanlarda telefon,tv,pc,taşıt vs vs. Askeri teknolojileri bir çok ülke satıyor sen satmazsan onlarda sana satmazlar.
  299. Entürkteynment

Milli gururumuz göreve hazır

Umarım her şeyimiz yerli olur.Dünya ya biz satalım artık.
  300. Entürkteynment

Transformers 5:Son Şövalye Türkçe dublajlı fragmanı

Yönetmenliğini Michael Bay'in üstlendiği "Transformer 5: Son Şövalye"nin Türkçe altyazılı ve dublajlı yeni fragmanı yayınlandı. Senaryosunu Art Marcum, Matt Holloway ve Ken Nolan'ın yazdığı film, Anthony Hopkins, Mark Wahlberg ve Laura Haddock'u başrollerde buluşturuyor. Orijinal adı...