Aldığım dizüstü bilgisayar iyi mi?

alizgiasel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mrb iyi akşamlar burda yeniyim Dün yeni bir laptop aldım vatan bilgisayardaki arkadaş segmentinin iyilerinden olduğunu eskisi kadar ısınmadığını dile getirdi bende aldım sizce nasıl bilgi verebilir misiniz?
-HP ay102nt
7fbdb5a5343276b528ecef8973e96552.jpg

alizgiasel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yapacağınız işler için işinize yarayacaktır.

Teşekkürler vatan bilgisayarda indirime girmişti 2500tl den 1999 a düşmüştü o şekilde aldım adam elinde olan diğerlerini önermedi klavye ışığı felan çok önemli değilse sizin için bunu tavsiye ederim RAM olarak ekran kartı olarak sizin işlerinize faylasıyla yetecektir dedi öylelikle almış oldum bende oyun felan oynamayacağım

alizgiasel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Teşekkürler vatan bilgisayarda indirime girmişti 2500tl den 1999 a düşmüştü o şekilde aldım adam elinde olan diğerlerini önermedi klavye ışığı felan çok önemli değilse sizin için bunu tavsiye ederim RAM olarak ekran kartı olarak sizin işlerinize faylasıyla yetecektir dedi öylelikle almış oldum bende oyun felan oynamayacağım

alizgiasel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Entürkteynment

Doçent
Reaksiyon puanı
186
Bu özelliklerde daha eski laptoplarda bile autocad çalıştığını gördüm. Sana yeteceğini düşünüyorum.

Quilliam

Doçent
Reaksiyon puanı
86
Valla kardeşim umarım işini görür bende hp pavilion serisi var dehşet ısınıyor ilk başlarda ısınmaz ama umarım ileride ısınma sorunu olmaz.

alizgiasel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Valla kardeşim umarım işini görür bende hp pavilion serisi var dehşet ısınıyor ilk başlarda ısınmaz ama umarım ileride ısınma sorunu olmaz.

Eskiden ısınıyodu felan dedi ama ısınırsa götürürüm tabiki bide pilde kullanmayacağım ben ondan ötürü belki daha şanslı olurum