LG Şebeke Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Entürkteynment

Doçent
Reaksiyon puanı
186
Arkadaşlar babam lg k10 kullanıyor.Bazen telefon açık olmasına ve uçak modunda olmamasına rağmen arayan kişiye,"aradığınız kişiye ulaşılamıyor." diyor. Fakat kendisi arama yapınca herhangi bir sorun olmuyor. Bu sorunu yaşayan var mı başka? Yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Cihaz tr cihazını? Hatti cekmiyor olabilir arandığı zaman. Cihaz sıfır mı alındı 2. Elmi?

Entürkteynment

Doçent
Reaksiyon puanı
186
Türk telekomdan tarifeye ek k8 aldık. Bozuldu garantiye gönderdik. Uzunca bir süre gelmeyince yerine k10 verdiler. Biz sıfır ve tr diye aldık. Kim bilir öyle mi değil mi? Hiç belli olmaz

Simsizz1905

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
334
Arkadaşlar babam lg k10 kullanıyor.Bazen telefon açık olmasına ve uçak modunda olmamasına rağmen arayan kişiye,"aradığınız kişiye ulaşılamıyor." diyor. Fakat kendisi arama yapınca herhangi bir sorun olmuyor. Bu sorunu yaşayan var mı başka? Yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.
Bende o sorunu yaşadım. Telefon açık olduğu halde bana ulaşamıyorlardı. Bende telefonu ara sıra uçak moduna alıp çıkartıyorum sorun çözülüyordu. Cihaz lg g4 .

Simsizz1905

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
334
Telefona ulaşılmadığı sürede şebeke normal ama yinede telefon kapalı gözüküyor.

teamscriptim

Asistan
Reaksiyon puanı
72
LG L70+ marka telefon kullanıyorum aynı sorun bende de var. Alıştım artık. Hatta sırf bu yüzden LG Stylus 2 almaktan vazgeçtim.