Arama sonuçlarınız

1. B

İddia: Galaxy S5 Prime Geliyor!

Bkz. İddaa Gazetecilik okuyan bir arkadaşa yakışmıyor hadi nokta virgül atlanır da kelime de yanlış yazılmaz ki.
  2. B

Gta 5 sistemim yeter mi?

intel pentium 2 400 mhz nvidia fx5200 128 mb ram windows 95 32 bit Bu sistem gta 5 e yeterde gta 6 oynayabilirmiyim crysis 4 te olabilir .aslında son çıkan sistem canavarı oyunları oynayabilirmiyim ? lütfen yardımcı olun . Vallahi şaka gibisiniz.
  3. B

S4 Camı Kırıldı

Kadıköy de servisler 500-520 TL arası yapıyor servis fazla para çıkarırsa haberin olsun.
  4. B

Android 4.3 Sürümü Sızdı

Biraz cyanogen bir tutam da aokp ...
  5. B

Bu Whatsapp Nedir Neyin Nesidir Kimdir Kimlerdendir ?

Merhaba uzaylı biz dostuz .
  6. B

Sizce Lionel Messi mi, Cristiano Ronaldo mu?

Sabri = messi + ronaldo
  7. B

Dünyada Alkol Yasakları Nasıl Uygulanıyor

İşte yine başa döndük yine herkes kendi doğrusunun en doğru olduğunu savunmaya başladı herkes istediğini yapsın özgür olsun diyenler bile kendi fikrini dayatmaya başlıyor hemen Benim fikrim zarar veren her şeyin kullanımına belli bir fayda / zarar oranında yasak getirilebilir
  8. B

Türkiyede Asus Lamborghini VX7 satılan bir yer varmı ?

toys-r-us maalesef burada var
  9. B

Mars'ta fare bulundu!

Belki de mars diye burada ki çöl resimlerini gönderiyorlardır.
  10. B

Yavuz Sultan Selim, Alevi katliamı yaptı mı?

Lafımı nerelere carpıtmıssın Ben aleviler yaptı da sunniler yapmadı demiyorum, alevilere baskı uygulanmadı da demiyorum azınlıklar hep baskı altında olmuşlardır zaten dünyanın her yerinde hatta mezheplerden konuşurken bile üzüntü duyuyorum yazının ana fikrini okursan ben herkesin yaptığı iki...
  11. B

Ben biraz sinirlenmişim galiba kusura bakma.
  12. B

Alevi arkadaşlarım kusura bakmasınlar ama çok iki yüzlüler Uzak tarihi bırakın yakın tarihe bakın Dersim katliamını kim yaptı emri kim verdi bir düşünün bakalım Eğri Oturun doğru konuşun bugun bütün olanları nasıl devletin başından ( R.T.E. )biliyorsunuz o gün devletin başı kimdi Bu gün en...
  13. B

'Game of Thrones'a yeni kitap

hem sempatik hem yakışıklı doğrusu çok hoş bir delikanlı :)
  14. B

Cinsiyetiniz nedir ?

Admin üyeliğimi sil lütfen....
  15. B

İlkay Gündoğan: "Almanya Milli Takımı'nı seçtim çünkü..."

Acaba Almanlar onu veya diğer gurbetçileri ne kadar alman olarak görüyor sorulması gereken gerçek soru bu .
  16. B

Fenerbahçe 1-0 Benfica - Video | UEFA Avrupa Ligi Yarı Final 1. Maç

Öncelikle Fenerbahçeyi ve fenerbahçe taraftarlarını tebrik ederim bir fenerbahçe taraftarı olarak. Şimdi ... yorumlara bakıyorum tipik türk insanı yorumları iyiyken yanımızda kimseyi istemeyiz kötüyken herkes yanımızda olsun isteriz Bunun sadece fenerbahçe taraftarı içinde söylemiyorum hepiniz...
  17. B

Sony Xperia Z kullanıcıları kulübü [Şimdi Türkiye'de]

Ekran konusu çok kafamı kurcalıyor.
  18. B

Xiaomi Mi-2S, Galaxy S4'ten Daha Hızlı!

Nedir bu hız deliliği ?
  19. B

Kurşuna dizilecek

İşin içinde çalmak fiili varsa gerisi teferruattır. Neçaldığı önemli değil kimisi baklava çalar kimiside ekmek ... Eğer acıyacaksak kadınana da acıyalım baksanıza kadın çocukları için yapmış yada saçmalamayı kesip cezanın haklı olduğu konusunda birleşelim.kendi çocuğu için başkalarının...
  20. B

Sony Xperia Z - Kaynar suyla pişen yemeğin içine atılıyor!

Yeri değil belki ama nedir bu ajitasyon , sadece bir espriyi bukadar abartmak nedir hey allahım ya. Bende zaten israftan yanaydım sayende aydınlandım ve artık israf yapmıyorum ... :)
  21. B

Sony Xperia Z - Kaynar suyla pişen yemeğin içine atılıyor!

Adam çöpten topladıklarıyla yemek yapmış fakir demek ki.
  22. B

Burak Yılmaz: İnanmıştık!

Tipik tükr futbolcusu cahilliğiyle verilen bir demeç inanmıştık, çok çalıştık, çnümüzdeki maçlara bakacağız, ....... türkiyede futbolmu kaldı bırakın kendinizi dev aynasında görmeyi açın alman ligini izleyin futboldan zevk alın en azından aldığı paranın hakkını vermeye çalışan insanlar görürsünüz.
  23. B

Bende Artık Windows 8 Kullanıcıyım :)

Geçmiş seneleri düşününce fiyatı uygun geldi , ama yükelemek için en az altı ay beklerim gibi geliyor eskilerin dediği gibi ilk service pack çıkmadan yeni işletim sistemi alma :)
  24. B

Lumia 920 ve Lumia 820 Satışı Başladı

Alla akıl fikir versin ergenlere Neyi savunuyorsunuz bu kadar ateşli alın kullanın iyi kötü yorumlarınız yazın Niye kırıyorsunuz birbirinizi anlamadım ki.
  25. B

Oturarak maaş alma dönemi bitiyor

15 yıldır iktidarda olan bir partinin bunu daha yeni akıl edebilmesi bence çok manidar ! aklınız yeni mi başına geliyor arkadaşım bu bugünün değil son elli yılın sorunuydu.
  26. B

Fifa 13 Klavye ayarları yardım?

http://www.dosya.tc/server22/MEeojg/Settings.rar.html Linkteki dosyayı indir , Belgelerimde Fifa 2013 klasörüne kopyala... Herşeyin bir kolayı var :)
  27. B

Samsung Galaxy S3 için Jelly Bean Çıktı!

Habere gel ... XPERİA S kullanıcıları olarak ne kadar bekleyeceğiz nedir bu sony in amiral gemilerine yaptığ eziyet anlamış değilim :) Neyse konuyu dağıtmayalım ...
  28. B

İşte Apple iPhone 5 Türkiye Fiyatı!

Bu tür şirketler fırsat değerlendiren şirketlerdir Zaten resmi olarak giriş yaptığında bu fiyat en az bin tl daha aşşağı düşer tabi 2500 tlde pahalı ama buna göre baya farklı kabul edelim. Aynısı 4s de olmuştu ve yine aynı yorumlar yapılmıştı çok buluyorsanız almazsınız ki zaten yorum yapanların...
  29. B

Pes 13 oyun hatası

Bence sil zaten berbat olmuş :)
  30. B

PES 2013 Ne Zaman Çıkacak?

Torrent sitelerinden indirebilir halde.... Tabi siz orjinalini alacaksınız iş bu yorum sadece bilgi mahiyetlidir !
  31. B

1 litrelik motor Mondeo'ya da geliyor!

Araba mustang ve jaguar karışımı bir şey olmuş. Güzel mi ? tabiiki. :)
  32. B

RedHack, Ulaştırma Bakanlığına Saldırdı

Daha öncede söylediğim gibi adamların amacı reklamlarını yaptırmak teknoloji siteleride adamların reklamını yapıp alet oluyorlar.
  33. B

GTA 5'ten Yeni Görseller Yayımlandı!

İyi bir ekran kartı ve donanım ile güzel anlamlar katılabilir bu kadar olmasa da :)
  34. B

4G'den beklentiniz nedir?

Adamlar yılların 3g teknolojisini yeni teknoloji diye kakalayıp fiyatta hala geçiriyorlar Birde 4g den ne bekliyorsunuz diye doruyorsunuz Fazla geçirmesinler yeter...
  35. B

Johnny_ Kimdir ?

Adım hıdır halim budur :)
  36. B

SB Elazığspor 1-1 Fenerbahçe | Spor Toto Süper Lig 1. Hafta

Buyrun fenerin olmadığı bir lig kurun ve oynayın ozaman Bakalım lig tv bukadar para verecek mi ? Hem kalitenizide görürüz böylece
  37. B

Zaten sezon sonların da hep görüyorsunuz :) Ya şampiyon ya ikinci olur Diğerleri de arasıra şampiyon arasıra ikinci arasıra beşinci.... diye giderler
  38. B

Fenerin sezon açılış maçların da nezaman süper oynadığını veya sezona süper başladığını gördünüz ki ?
  39. B

Zaytung Dergi - Teenagers

Kapaktaki hatun kim olaki ? :)
  40. B

F.Bahçe'de flaş transfer gelişmesi

Adamın kariyeri ortada peşinen iyi veya kötü demek yanlış olur iki gol attı diyen arkadaşlara soylecek bir sözüm var torreste chelsea de attığı gol sayısı bir elin parmağını geçmez şimdi onu alsakta kötümü diyeceksiniz.
  41. B

Sony Android 4.0.4 Dağıtımı Başladı !

Bilgisayarınızın bölge ve dil ayarlarını ingilizce olarak değiştirmeyi denediniz mi?
  42. B

Sony Android 4.0.4 Dağıtımı Başladı !

Bu cihaz 2.3.4 için yapılmış kasmaya gerek yok okadar 512 ram le bukadar oluyor ancak ics nin ram tüketimi zaten malum 2.3.4 kadar hız açısından tat vermiyor Cyanogen bile nekadar kasarsa kassın 7 sürümündeki hızı 9 ( ics) sürümünde veremiyor Xda sitesindeki envayi çeşit ics rom da aynı ha...
  43. B

SDN Forum'un zaferi ve Mü-Yap'ın skandalları!

Herkes gereken herşeyi soylemiş Bende son bir şey soyliyeyim Abi çay soğudu be :)
  44. B

Samsung galaxy s3 perde arkasında

8 MP kimin neyine yetmiyor anlamadım...
  45. B

Pc den android uygulamayı veya oyun

Anlayan arkadaşımızı "Jibbs" tebrik ederim
  46. B

Beşiktaş 1-2 Trabzonspor | Spor Toto Süper Lig 29. Hafta

Beşikta dağılmış, Trabzon haketmiş tamam da Bu Burak nasıl bukadar gol atmış türkiye liginde anlamıyorum arkadaş adam da vuruş tekniği falan zerre yok , biraz futbol oynayan herkes burak gibi topa vurabilir bukadar karşı karşıya pozizyona gir atama olacak şey değil en sonun da al boş kaleye at...
  47. B

Türk Lirası'nın Simgesi Açıklandı

Beğenmedim ben daha iyisini yapardım diyen arkadaş keşke yapsaydın da daha iyisini görseydik
  48. B

Rio Karnaval'ı YouTube'da Canlı Yayında

Kimse kendini kandırmasın bunun adı sex turizmi sanki herkes oradaki dans okulunun kostümleriyle danslarıyla ilgileniyor brezilyalılar sadece biraz daha fazla döviz kazanmak için sokalarda millete bedava prezervatif dağıtıp p...venklik yapıyor brezilyalı olsam utanç içinde yaşardım ...
  49. B

Yeni M6 göründü

Göz yanılması Renklerin kullanımı ve torpidonun beyaz kısmı yukarıda kaldığı için :)
  50. B

Kapınızı Turkcell İle Kilitleyin

Faturayi odemeyi unutunca nolacak acaba Ya kapida kaldin Yada kapilar sonuna kadar acikmi olacak Aslinda illaki anahtar vardir usteki cumleleri yazna nedenim bu haberleri verirken amac yer doldurmak degil haber yapmak olmali gelisi güzel yazmamali haberlerdeki ayrintilqr gun geçtikçe...
  51. B

Poponuzu Anahtar Olarak Kullanın

Sonra kitlemesinlerde :-)
  52. B

İnanılmaz ama gerçek!..

Evet bir sdn forum klasiği konu başlığı ve yorum arasındaki farklılıklar konu neydi nereye geldi de denebilir...
  53. B

Pele: Neymar, Messi'den daha iyi!

Pele saçmalamayı nekadar çok seviyor . Ya bide aklıma takıldı bu nasıl bir poz ya :)
  54. B

"Önce Türkiye'yi vururuz"

İsrailliler elindeki nükleer silahlarla bizi veya çevresindeki herhangi bir ülkeyi vurmayacaklarına dair size bir garanti mi verdi ? Yoksa israilde nükleer silah yokmu ? :) Hadi israili geçtim ya rusya bizi vurmaz mı Onlar da nükleer silah oluyorda iranlılarda neden olmasın Keşke bizde...
  55. B

İnanılmaz ama gerçek!..

Söförü Street Fighter a koyalım hiç sırıtmaz ... :)
  56. B

"Önce Türkiye'yi vururuz"

Konuyu karmaşık hale getirmeye gerek yok bu sözleri duyunca bukadar şarşırmayada hiç gerek yok savaş çıkarsa etrafınızdaki tüm tehditleri vurursunuz bu kadar basit ....
  57. B

Microsoft'un yeni faresi gerçekten o kadar iyi mi?

Büyük iyidir Kavraması kolay olur ergonomiside cabası :)
  58. B

Pes 2012 süper lig patch [yeni] [full]

Yorumlar için Bkz. Önceki PES 2012 Başlıkları
  59. B

HTC, Amerika'nın En Büyüğü!

Sony ARC tan sonra HTC kullandığıma pişmanım :)
  60. B

Sony Ericsson Xperia Serisine 2.3.4 Güncelleme Duyurusu

Beş gündür sorun yok ... Olacakmış gibide durmuyor açıkcası...
  61. B

İnsanın en iyi doktoru kendisiymiş :yes: Sorunun çözümü şöyle olacak 2.3.3 sürmümünün en son orjinal romunu Flashtool ile güncelleyeceksiniz telefonu açıp kurulum ayarlarını yaptıktan sonra sonrasında pc companion `a bağlayın güncelleme işlemi başlayacaktır :thumbup1: Hayırlı olsun vatana ve...
  62. B

Wi-fi üzerinden de aynı şeyi söylüyor benim telefon bir türkü tutturmuş gidiyor :)
  63. B

PC Companion güncel deyip duruyor :) bekleyelim bakalım
  64. B

Xperia arc Android Sürümü:2.3.3 Ana Bant Sürümü: 7X30A-AAABQMAZM-1290_21-22
  65. B

Benim telefondamı bir sorun var anlamadım ! Telefonunuz güncel deyip duruyor meret ...
  66. B

Android 4.0'ı Ne Zaman Kullanacağız?

Duyurusunu yapmak güncllediği anlamına mı geliyor ? Ekim ayıda bitmek üzere bakalım ne olacak :)
  67. B

Android 4.0'ı Ne Zaman Kullanacağız?

Sony ARC için bile daha 2.3.4 güncellemesini türkiye kullanıcalarına çıkartmadı !!!
  68. B

Bedük'e Sorduk: FIFA mı? PES mi?

Ya bu Pes 2012 lansmanı değil mi ? Hala Pes 2011 yazıyor
  69. B

FIFA 12, 14 Yeni Ekran Görüntüsü

" Render " !!!
  70. B

Emenike Fenerbahçe'de!

Algı problemin var galiba ! Şunumu demek istedin acaba fenerin karşısında 11 kişi vardı trabzonun karşısında hiç :)
  71. B

Emenike Fenerbahçe'de!

Fenerbahçe - Karabük maçında 1 emenike oynamamıştı Trabzon - Karabük maçında 11 oyunccu oynamamıştı acaba trabzon kimleri alacak sakın bütün takımı almasın :)
  72. B

En Hızlı Windows Phone 7 Nokia'dan Geliyor

Nokianın üst segmentte bilinçli ne aldığının bilen tüketiciye telefon satması zor bu saatten sonra adamlar alt segment cihazları olmasa çoktan kapıya kilidi vurmuşlardı.
  73. B

Web sitesi Veri Tabanı Proje Ödevi İçin Yardım Lazım!!!!

Dreamweaver yükle biraz da araştır yeter...
  74. B

CD'nin Babası Öldü

Neyse CD de zaten can çekişiyor zaten , yakında onun yanına gider ...
  75. B

X58'den Sonraki Yongaseti Ne Olacak?

X 59 olabilir mi ? :D
  76. B

iPad 2 Nasıl Bu Kadar İnce Olabildi?

Bunların hepsi tiari numaralar sanki birinci versiyonu yaparken bu kadar inceltemiyecekti Pil teknoloisi malum yıllardır doğru düzügün bir gelişme yok hal boyleyken adamlar pili değiştirip yeni teknoloji diye çakıyorlar
  77. B

2012 Model BMW 6 Serisi İle Tanışın

Arabadan sonraki en iyi icat bir BMW dir . Shelby GT500KR de güzel ama sadece bir araba sonuçta :)
  78. B

Mortal Kombat'ta Noob Saibot Şov!

Buna karşı oynarsan parmakların kırılır...
  79. B

2 GHz Hızında Telefonlar Yolda

işlemci güzelde buna nasıl bir pil yapılacak o daha onemli zira yıllar geçti ve sınırlara ulaşılmış olan pil teknolojisinde yeni bir gelişme yok şu an itibariyle 2ghz lik bir telefon 2 saatte bir şarj etmekten başka bir işe yaramaz...
  80. B

Nü fotoğrafın ustasından "Çıplak" sergisi

eyer anlamı binek hayvanlarının sırtına konulan, oturmaya yarayan nesne Siz başka birşey anlatmaya çalışmışsınız ( türkçeyi yanlış kullanmak gibi ) ama sizde arkadaşla aynı duruma düşmüşsünüz arkadaşa laf yetiştireceğim diye anlamı belli olan kelimeyi yok saymışsınız birdahaki sefer sözlüğe...
  81. B

Nü fotoğrafın ustasından "Çıplak" sergisi

"Medeniyet dediğin açmaksa bedeni , desene hayvanlar bizden daha medeni " Mehmet Akif
  82. B

iPhone 4'ten desteğimi çekeceğim

Daha önce cevap verildimi bilmiyorum ama bu vatandaşlar sattıkları uygulamalar için devletimize vergi vermedikleri için kapalı Not : İnternet reklamcılarının çoğu için bu iş boyle aslında iş sanal para gerçek vergi yalan
  83. B

Petrolü bitirecek devrim gibi yakıt !

Arkadaşlar trilyolarca doların döndüğü petrol endüstrisi sizce buna müsaade edermi Adamlara alın size bir kaç yüz milyon dolar unutun bu projejiyi derler hiç olmadı öldürtürler petrolleri olmadan açlıktan ölecek bir sürü ülke ve petrol olmadan batacak yzlerce milyar dolarlık şirket varken...
  84. B

Korsanda 2010 Top Ten

Di Caprio`nun iki filmide birbirinden harika Adam aştı kendini Brad Pittin yolundan gidiyor ve titanikte ki salak oğlan yok artık ...
  85. B

İşte Nokia'nın Tablet Bilgisayarı

Nokiayasa kalsın üst modelleri dokunuyor da
  86. B

Müthiş Bir Antivirüs Fırsatı Sakın Kaçırmayın.(Bitdefender 2011)

Yorumlara bak adam antivürüs yazılımı 10 lira yazmış hemen onuda ideolojiye alaya vurmuş millet Sulandırmadan konuşulamazmı forumun geneli gibi buranında içine edilmiş...... yazık
  87. B

Sanat Aşkı!

Şan tekniği farklı demekki :D
  88. B

Gelmiş Geçmiş En İyi Grafikler Hangisinde?

Şahsi tahminim iki oyun çıktığında da bukadar kaliteli bir görüntü ortada olmayacak
  89. B

Windows 7 Sorun - Çözüm Başlığı

Sorun düzeldi Aslında çok basit birşeymiş neden internete girince sorusunu kendime sorup düşününce buldum :) Ben WİRELESS USB adaptor kullanarak internete giriyorum bu meretin driverı sorun yaratıyormuş sitesine baktım win 7 driver yoktu bende gidip TP LİNK in adaptorunu aldım ve sorun çözüldü...
  90. B

Sanat mı, rezillik mi? Seyircinin önünde seviştiler!

"medeniyet dedigin acmaksa bedeni ; desene hayvanlar bizden daha medeni"
  91. B

CR9'un yeni cicileri!

Olsum olası şu NİKE firmasına bir türlü kanım ısınmadı ....
  92. B

Sabri'nin 'Üçlü'sü Kadıköy'ü karıştırdı!

herkes takımının gözlüğüyle bakmasın beraberliğe sevinirmi ya galatasaray gibi büyük bir camianın futbolcusu.
  93. B

Rektör türbana isyan bayrağı çekti

Herkes yanlış şeyi tartışıyor aslında tartışılması gereken şey türban değil yasak Bu yasak neden kondu insanlar önceden türbanla girerken birbirlerinimi öldürüyorlardı üniversitelerde. biri kalkmış aptalca bir yasak koymuş yaşadığı toplumun kurallarıyla uyuşmayan ve bunu diktatör gibi...
  94. B

Kadınların Şaşırtıcı Gücü

Fazla iyimser olmuş yazılar :) Cadılarda kadınlardan çıkar.
  95. B

Pes 2011 Demo

Ben kimseye laf atmadan kendi görşümü yazayım Sonda soyleyeceğımı başta soyleyeceğım oyun çok güzel olmuş sadece oynanışı tümüyle değiştirdikleri için alışmak zaman alacak Eskiden herkes derdi lan ben topu oraya atmayacaktım bu salak topu niye oraya attı diye şimdi adamlar tam olarakta...
  96. B

Yeni Shelby Mustang'in Konsept Görüntüleri Açığa Çıktı

Ben adamların yerinde olsam zaten yeni model diye bir şey yapmam zaten yapılabilecek en iyisini yapmışlar :clap::thumbup1:
  97. B

Toplu Kuran Yakmaya İzin Vermeme Gerekçesi

Adamlar iyi niyetle sudan bir sebepte olsa ( aslında bulunacak en iyi sebep ) iptal etmiş.sebebini araştırmayın sonuca bakın.
  98. B

12 Yaşındaki Kız Sevgilisi Yüzünden Annesini Bıçakladı

18 yaşında kalacağı ev farketmez.
  99. B

Vatansever Karınca !!

Yuvasına çatı yapacaktır. Bazı alçaklar bilmesede bizi koruyan o bayrağın altında yaşamak aslında.
  100. B

Sdn Yeni Anasayfayı Nasıl Buldunuz??

Alışıla geldiği gibi ! yine kötü olmuş Sinirlendim şimdi !
  101. B

Yeni Nesil D Dili Programlama

Herkes ortaya bir dil atıyor :D :D :D
  102. B

Nokia, Elindeki Her Şeyle Saldırıyor

"Ne var ki Nokia bu sefer açık vermiyor ve eleştirilmesi güç bir model üretiyor: N8, 48 GB saklama alanı, video düzenleme ve izleme seçenekleri, 720p HD video kaydı imkanı, 12 MB Carl Zeiss mercekli fotoğraf makinesi" Herkes okumadan yorum yapmış galiba :) 12 MB kamera ne demek ? :D :D :D...
  103. B

Bir Güzel Sözde Senden!

"Nefes alma , efes al " "Düş peşindeysen , düş peşimden " " Şöförsen baz gaza aşıksan vur saza " :D :D
  104. B

PES'i çözmüş!

Biri şuna fulbolun gol için oynandığını söylesin !
  105. B

Panasonic'ten Dev 3D Deneyimi

5000€ ya bulursan iki tanede bana alırmısın :)
  106. B

Unutulmaz şarkı Sunshine

Çelik te bu şarkının coverını yapmıştı kırık kalpler sokağında olması lazım ismi
  107. B

BU Lüksün Ötesi Yok!

Arkadaşlar o bir BMW yapmayın kıyaslamayın yazıktır. :) İnsannın aşık olası geliyor.
  108. B

19 yaşındaki Furkan'ı başından vurarak öldürdüler

Artık herkes geldiğine göre şu israle iyi bir ders vermeleri lazım Ben somut bir adım bekliyorum artık. Yazık değilmi ölenlere boşuna ölmüş olamazlar.
  109. B

Milliyet Gazetesine Göre Türk Halkının İsteği

İçinde yaşadığın millet hakkında başka bir ülkeymiş gibi " türkiye cumhuriyetine şukadar süre veriyorum" gibi konuşmak için aklının başında olmaması gerekir Ortada komik esprisi yapılacak bir konu yok
  110. B

İsrailliler Türkiye'yi protesto ediyor !!

insanlıktan nasip almamışlar belli.
  111. B

İran : İnsanlık dışı dedi.. İsrail'i Tehdit etti '' Vururuz.!! ''

Ne olduğunu açık açık söylede bizde sana öyle davranalım Şuan türkiye cumhuriyeti sınırları içinde İsraile sempatiyle ancak kansız insanlar bakar
  112. B

Herkes Windows masaüstünü paylaşsın

Bir resim işleyici program açıp koyacağın resmi gerekli boyutlara getirip uygun yere koyuyorsun daha sonra resmi bu haliyle kaydediyorsun :)
  113. B

Rüştü konuştu kel göründü!...

Adam Fenerbahçeli ne demesini bekliyorsunuz hayır galatasaray daha büyük mü diyecek. Adam büyük diyor başarılı demiyor ki . Kaldıki verdiğiniz tablo başarı tablosu şahsi fikrim büyüklüğü kupalarla karşılarştıramazsınız ...
  114. B

Erkekler mi Kadınlar mı Akıllıdır ?

Tabiki erkekler diyeceğim ama... şimdi erkeklerin bukadar ön plana çıkma nedeni kadınlara göre daha serbest yetiştirilmesi olabilir mi hani aklı daha özgün ve düzgün çalışıyor olamaz mı ? sizde şunu diyebilirsiniz "kardeşim atomu parçaladılarda biz mi koymadık " sizde haklsınız ozaman başa...
  115. B

İcraatın içinden :)

Bu kadar devekuşunun olduğu memlekette normal şeyler bunlar ... Aslında derginin ismini devekuşu olarak değiştirsinler.
  116. B

Rüştü konuştu kel göründü!...

Çok basit Rüştünün mesaj çektiği kişilerden biri gidip durumu başkana veya ona yakın birine anlattı. Rüştünün yaptığı Fenerbahçe düşmanlığı olmasa bile kesinlikle Aziz Yıldırım düşmanlığı.
  117. B

Pro Evolution Soccer 2011 Duyuruldu!

Hep aynı terane Çıksın indirip oynarız yoruma gerek yok çıkana kadar.
  118. B

Türk Malı 1. Bölüm Fragmanı

Married with children çakması dizi. Bunu izleyeceğime 20 yıl önce çekilmiş ve bundan daha komik olanını izlerim.
  119. B

Porno Sektörü İsyan Etti

Ben hala performer / director ilişkisinde koptum kaldım. Normal gibi gelip titrini söylese vaybe adama bak çalışmış hem performer hem director olmuş helal olsun deriz. :) :) :)
  120. B

Hayrına Nordic-t.org Davetiyesi Verilir

krm.dmr@windowslive.com
  121. B

Beşiktaş yönetiminden sert açıklama

Hatırlarsanız Barcelona Chelsea Şampiyonlar ligi final maçında hakem resmen maçı Barcelonaya vermişti futbolun en önemli organizasyonunda Barcelonada haksız olarak kazanmasına rağmen büyüklğünden birşey kaybetmedi hatta hayran hayran hala seyredyoruz çünkü neden takım top oynuyor, dün fener golü...
  122. B

Boşuna Uğraşmayın! Türkiye'de Futbol İlerlemez!..

Tebrikler Yalakalık yapmadan, kimseye yaranayım düşüncesi olmadan doğruları söylemiş.
  123. B

Seni bugün en iyi anlatan kelime?

İzinli :D
  124. B

İpini koparan binek atı yarış atlarıyla çiftleşti

At çıkarma yapmamıştır , çıkarmadan yapmıştır kesin .:biggrin: Gelsin sıradaki beşi biryerde takmış. :clap:
  125. B

Bir köpek ex alırsa nolur? İşte cevabı:

Zaten içenlerinde bu it ten pek farkı yok
  126. B

Hangi masaüstü daha güzel?

C şıkkı ikiside güzel değil :)
  127. B

Barcelona 4-1 Arsenal - Video - Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final 2. Maç - 06.04.2010

İlk golden sonra arsenal defansı yol geçen hanı gibi olmuş Çoluk çocukla oynarsan böyle olur.
  128. B

Bir Karınca Yuvasına 10 Ton Çimento Dökülürse Ne Olur?

KArıncaların aklı kadar içimizde bazılarınında akıl sahibi olması gerekiyor.
  129. B

Taklit Kartuşlar Yazıcınıza Zarar Veriyor

Resimdeki modele benzer bir model kullanıyorum işyerinde ve yıllardır kartuş dolumu yaptırıyorum kafam rahat bir sorun çıkarmadı şimdiye kadar.
  130. B

Son Hava Bükücü'den Yeni Videolar

Ben sabrederek bekliyorum :) Kasmaya gerek yok bir film için
  131. B

ArkadaŞlar bu maÇ İÇİn yorumlarinizi beklİyorum.İddaa yaptimda :)

Kendine bir bölüm aç istersen "haftalık iddaa tahminlerim" diye :biggrin:
  132. B

Londra'da ilk 11'ler!

Maalesef televizyon bozuldu :)
  133. B

Film tavsiyesi

Arabalar vardı Disney yapımı izle çok sürükleyici bir öyküsü vardı :)
  134. B

Robot Böceklere Türk Eli Değdi

Sanki bana "deydi " değilde " değdi " şeklinde yazılacak gibi geldi ---------- saat 17:27 eklendi ---------- önceki mesaj saat 17:26 eklenmişti ---------- Aynı anda aynı şeyi düşündük sanırım :)
  135. B

Türkler iPhone 3G 3.1.3 Sürümünü Kırdı

Elektro Power garanti dışı tamir işinin en iyisidir. Bu sektörde olan biri olarak söylüyorum.
  136. B

Lost Sezon 6 Bölüm 9

Keyfini çıkarın zaten son sezon birdahada böyle bir dizi zor yapılır, yapılsada bunun taklidi olur. Oturun paşa paşa seyredin aklınızdan birşeyler geçirin teoriler üretin yada öylesine sadece seyredin ama seyredin yok saçmaladılar yok şu yok bu kafanıza takmayın beş sezon izleyipte son sezon...
  137. B

Bir Şey keşfettim

Bende bir kedi gördüm sanki :d
  138. B

Linux ile uyutulanlar !!

Aklıma başka yaratıcı ! şeyler geliyor :devil2:
  139. B

Kurtlar Vadisi Karabağ / Kurtlar Vadisi Hocalı geliyor!

Televizyonda onlar gibi doğruları söyleyen bir yapım daha olmadığı için herşeyin filmini yapabilirler oyunculardan sıkılmak önemli değil önemli olan anlatılanlardan sıkılmamak. Üzerinden yıllar geçti ama kim yaptı veya yapacağım dedi hocalı katliamıyla ilgili bir film ben şahsen hatırlamıyorum.
  140. B

Linux ve Windows Arasındaki Farklar Nelerdir?

İsteyen istediğini kullansın yarıştırmaya gerek yok. Sonuçta biri paralıdır biri parasız.
  141. B

God Of War 3'ün Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belirlendi

Eğer bu paraları hak eden bir oyun varsa sanırım oda gow dur.
  142. B

Gripin - Durma Yağmur Durma (M.S. 05 03 2010)

Sanki cover bir şarkı gibi duruyor :)
  143. B

Prince Türkleri Seviyor

Fragmanda ki dublajı gördükten sonra zaten dublajı sevmiyordum daha da bi sevmez oldum ?
  144. B

Yıldızların Muhteşem Dansı

Ölüm geldi aklıma Bir kasvet bastıki sorma :(
  145. B

Işık hızıyla frikik golü!

Kalecinin de doğru yerde durduğu pek söylenemez Not : Büyük ihtimalle doğru yerde dursaydı da kaleciyide içeri sokardı :)
  146. B

Türkiye'nin en zengin 100 ismi!

Bunlar bilinen servetleri bu kan emicilerin bilmediğimiz nekadar servetleri var kimbilir.
  147. B

Nacizane.
  148. B

Fenerbahçe 2-3 Bursaspor - Turkcell Süper Lig 22. Hafta

Demekki bu adamlar profesyonel değil başka açıklaması yok sen fenersen 2-0 dan sonra maç vermeyeceksin bu saatten sonra fener şampiyon olsa bile sevinmem...
  149. B

Yeni iPhone'da Videolu Konuşma mı olacak?

Zaten görüntülü konuşma çok ta ahım şahım bir olay değil hanginiz çok konuşuyorsunuz sanki (özel durumlar hariç ) Zaten çok talep görecek birşey olsaydı operatörler bu işi ormal görüşme ücretleriyle aynı yapmazdı merak etmeyin.
  150. B

Zamunda.Net Üyelik Alımı Açıldı!!

Ne siteymiş be. İyiki zamanında ne olduğunu bilmeden üstün körün bilgilerle üyeliğini almışım.:D
  151. B

Ey Kavmim (muhteşem)

Ahmet ALtanı anlamak zor inançlı bir insanın yazması gereken şeyleri yazıyor. Edit: Bir " İNSANIN " yazması gereken şeyleri yazmış vesselam.
  152. B

Tutkuyla Tasarlandı Kazanmak İçin Yaratıldı

"Hava akış hacmini %7'ye kadar artırabilen aerodinamik ilkelerine dayanan tasarım" Süslü ve boş kelimeler tamamen reklam kokan hareketler Ben ekstra bir şey göremiyorum sadece soğutucu plakaları F1 arabalarına benzettiler diye bukadar rakam sallamaktan başka bir şey değildir.
  153. B

Bu kızın itirafı Beyaz'ı şoka sokacak!

Yazdığın kelimenin kökü " kasmak" fiilinden mi geliyor , yoksa sadece bir isim olan "kaşar" dan mı:D
  154. B

Linux Microsoft'u Ezecek, Microsoft teknolojiyi yavaşlatıyor

Şu geriye uyumluluk olmasaydı zaten microsft bunlardan daha iyisini yapardı ...
  155. B

Dinsiz gazeteci Allah'ı öyle anlattı ki...

Adam pişmanlık belirtmemiş Sadece özlemlerini belirtmiş hoş bir yazı ama inanç yönünden boş bir yazı
  156. B

Efektleriyle Yaza Damgasını Vuracak

157. B

Fermi CeBIT'te Görücüye Çıkacak

:: GeForce GTX 480 satın almayı düşünüyor musunuz? Zengin olursam evet :)
  158. B

Yılın fıkrası seçilmiş

Adam gibi ayrılmak varken hayvan gibi aldatmak aceb niye ? Aşk-ı memnu neden çok izleniyor şaşmamak lazım !
  159. B

Lost Sezon 6 Bölüm 1

Dikkatli izleyenler bilir ! En azından ormanda yalın ayak dolaşan manyakların kimler olduğunu hakkında bir fikir sahibi olabildik :)
  160. B

Topladiğim pc iş yaparmi?

Topladığın pc ye ne iş yaptıracağını da :) söylersen en azından cevap yazarken sağlıklı bir veri olur insanlarda.
  161. B

Windows 7 Güncelleştirmesi (KB977074) - Güvenilirlik-

Benim bu güncelleştirme ile ilgili bir sorunum var arkadaşlar internette biraz araştırdığımda bu sorunun yalnız bende olmadığını da gördüm Sorun şu ki bu güncelleştirmeyi update ten indirdiriyorum yeniden başlattığımda yapılandırma % 67 de takılıp kalıyor daha sonra yapılan değişiklikler geri...
  162. B

İbret dolu bir resim!

İbretlik bir üye daha :)
  163. B

Windows 7 SP 1'den Yeni Detaylar

Bence çok ekstra birşey gelmesini beklemeyelim derim Sadece USB 3.0 desteği verecekler ki vermek zorundalar zaten okadar da aptal değillerdir ( umarım ! ) Sonunda da şunu yaptık bunu yaptık diyecekler ama son kullanıcı olarak çok da fazla fark görmeyeceğiz emin olun.
  164. B

Cinsiyetimden Utanmaya Başladım

Araba ve Bilgisayar kullanmayan ( bkz . kullanmaya çalışmak ) bayanların yaşadığı bir dünyada olmak isterdim :)
  165. B

Operatörlerin Kamu Tarifleri

Pek araştırma yapmadan yazılmış bir yazı Vodafone da ilk altı ay verilen konuşma süreleri belirtilenin iki katıdır. YAni süreler 240 dk , 600 dk. , 1200 dk dir ilk altı ay için sonrası ne olur bilinmez
  166. B

En fanatik Beşiktaşlı!

Baksanıza renkler de terk etmeye başlamış mezar taşlarını "Siyah" ın rengi gitmiş Geriye sadece bir beyaz kalacak oda kefenin rengi .
  167. B

Windows 7 Professional VL hakkında...

Yazılan mesajlar kadar gereksiz Not: buda onlardan biri
  168. B

Steve Ballmer Podcast Yayını Yaptı

Notebook taki microsoft yazısını bantlamı tutturmuşlar ne ? Bizde olsa sorumlunun işten kovulma nedeni...
  169. B

Bilgisayarımda internete girince aradan bir zaman geçtikten sonra mavi ekran çıkıyor ie ve firefoxtada denedim ama aynı bir süre sonr mavi ekrana geçip restart ediyor. garip !
  170. B

Bankamatiklerin Yeni Hali Multimatik

Vallahi oyun bozan olmak istemem ama " deydi " değil " değdi "
  171. B

Sağol
  172. B

Kullanmış olduğun wallpaper harika nereden indirebilirim :) yada buraya ekleyebilirmisin :)
  173. B

Arkadaşları benim yerime öp [Telsiz Konuşmaları]

Bu konuşmaları basına verecek kadar basiretsiz bir genel kurmayımız var demekki kime hizmet ediyorar bunlar anlamıyorum bazen amaç halka hizmetse acılar bu kadar tazeyken bu konuşmaları basına vermenin anlamı ne ?, Şimdi ben bu konuşmaları okuyunca bana bir yararı mı oluyor sanki sadece içimdeki...
  174. B

Araba Sürerken Mesajlaşmayın!

Aklıma " Seven Pounds " geldi Olayların seyri bu tür bir kazadan sonra başlamıştı Çok güzel bir filimdi
  175. B

Linux ekran görüntülerinizi paylaşın

Konu başlığı Linux Ekran Görüntülerinizi Paylaşın.. değilmiydi ben o yüzden şey etmiştim yane :laugh:
  176. B

Bilmem toplumdaki kız çocuklarının yetiştirilme mantığıdır Onlardan görmeyiz ya hani böyle şeyler ben mesala hiç bir kız arkadaşımın bilgisayarında böyle bşr resim görmedim Not: Daha önceki yazılarında bir bayan olduğunu biliyorum .
  177. B

Yetmek ne kelime bitirmişsin olayı :laugh: Jeaquares Senden böyle bir masaüstü görmek beni bayağı bir şaşırttı Yani çok görsel olmuş :laugh:
  178. B

Eceli Gelen Teknolojiler

Masaüstü bilgisayarların sonunun gelebilmesi için ekran kartı teknolojisinin çooooooook ilerlemesi lazım
  179. B

E.C. Segar Anısına!

43 yaşında ölmek :(
  180. B

31 harfli Kürtçe klavye satışta

Hepimiz niyet okuyucu olmuş çıkmışız Sanki kürtlerin hepsi bölünmeyi istiyor.
  181. B

En Sevdiğiniz Sinema Oyuncusu Kim?

Edward Norton Oynadığı her rolün hakkını veren bir adam :thumbup: Artı olarak son dönemde Will Smith de kendini baya geliştirdi. (bkz. Pursuit Of Happyness -Mutluluğu yakalamak )
  182. B

Kalk Sıfırdan sistem kur , gerekli programları yükle ,defrag et, virüs testlerini yap sonra başını ağrıtan şeye bak :) Not : Başka bir program kurmak istemiyorum Ne Acronis Nede Ghost çünkü zamanında ikiside başımı çok ağrıttı.
  183. B

Evet RİSE DVD yazıcı da var sistemde Hizmetlere bakıncada birim gölge hizmeti başlatıldı olarak gözüküyor. Tüm HDD lerde ntfs formatında biçimlendirilmiş.
  184. B

Sorunum yedekleme ile ilgili sistem " görüntüsü oluştur " linkine tıkladığımda bana şu hatayı veriyor " Windows bu bilgisayarda yedekleme aygıtı bulamadı Bir birim gölge kopya hizmeti bileşeni beklenmedik hata ile karşılaşı " Yardımcı olacak biri vardır umarım Not : Bilgisayarımda toplam...
  185. B

Windows 7 Ultimate Ürün Anahtarı veya crack

Bu sitede aradığın crack lerden yüzlerce bulabilirsin GOOGLE
  186. B

Medyanın çöküşü ya da çökertilişi...

Yazılanlarda ki ortak görüş Doğan Grubunun nekadar berbat bir yapılnama olduğudur konuyu saptırmaya gerek yok bu kadar berbat kurumun çökmesi veya ele geçirilmesi herneyse vatan millet adına hayırlı bir davranış olur kanaatindeyim Not: Bu söylediklerimi sadece Doğan Grubu içindir.
  187. B

PES doğrusu !

Espiri = Kahkaha değildir
  188. B

PES doğrusu !

Bobiler yine yapmış yapacağını, akıl dolu bir espri :clap: İşte size Pes doğrusu :D Umarım daha önce verilmemiştir
  189. B

Super Street Fighter 4'den Yeni Video

Seride emeği geçen bütün eski gözdelerimizi madara ettirmişler yeni karakterlere Ayıp kardeşim :)
  190. B

Tracy Chapman - Talkin bout a revolution

Genellikle şarkı söyleme tarzı aynı olmakla beraber şarkılarında bir dinlendiricilik vardır sizi alır başka yerlere götürür bu şarkılarınıda dinleyin derim Not :kendisi bağyandır :) http://www.youtube.com/watch?v=dl6yilkU1LI http://www.youtube.com/watch?v=wzIE3mRFypQ&feature=related
  191. B

Evrimin kayıp halkası olabilir

Lisede okutulan biyoloji derslerinde anlatılan şeyler vardı insan vücuduyla alakalı vücudumuz sistemlerden oluşuyor malum iskelet , sindiri, boşaltım gibi ve bu sistemlerin biri olmadığı takdirde bizim yaşamamız da imkansız takdir edersiniz ki Hal böyle iken nasıl oluyorda hücreler yavaş yavaş...
  192. B

Allah'a Küfür Ettiler

Haklısın Allah iki " L" ile yazılır "başlık" ta başına "B" konularak yazılır :)
  193. B

Gül albayim gül!

Ve ve ve yine sahnede nerede bir tartışma var konuyu saptırmaya hep o gelir ,konuyu saptırmasa bile tersten ele alır ,her kilit konuda o vardır , yazdığı konularda herkez birbirine düşer , laf arasında bazende aleni olarak hakaret eder, çok büyük cumhuriyetçi ve atatürkçüdür,alıntı yaptığı...
  194. B

Gül albayim gül!

Sendaha ortaçağın ne olduğunu bilmiyorsun yazıyorsun Eğer geri kafalılık arıyorsan bunu osmanlı da arama git bir aynaya bak Ortaçağda avrupada yaşananları öğren sonra kendi tarihinle bir karşılaştır bakalım. Umarım aradaki farkları umarım idrak edebilirsin
  195. B

Siddharta - My Dice (Eminim ki TV'da duyup beğenmişsinizdir))

Teşekkürler gerçekten güzel bir şarkı arşivime aldım :)
  196. B

Kızlar kaç yaşında dırdıra başlar

Yedileri neyse yetmişleride o
  197. B

Canan Arıtman'dan büyük provokasyon!

Fikirlerini mecliste bile tartışamayan olaya miting havası veren ve sadece ortamı geren çağdaş tükr kadınını kutluyorum
  198. B

SDN Televizyon İzlemeyenler Grubu

Düzenli izlediğim bir Kurtcuklar vadisi var...
  199. B

Mercedes SLS Panamericana by Gullwing America

Güzel araba ama sanki arabanın çizgilerinde biraz mustang shelby havası var
  200. B

Kızılderiliden tek kelimelik hayat dersi

Bkz : G** olmak
  201. B

Kızını ısıtmak için 2 Milyon Dolar yaktı!

Açılmış paradan değil deste paradan söz ediyoruz 2 milyon doları cebinde taşımıyor ki bu adam bal gibi ısınır.
  202. B

At'a tecavüz etti!

Bu birleşmeden mitolojik bir canlı çıkar artık :)
  203. B

Beşiktaş-Wolfsburg maçı hangi kanalda?

Burada sana direkt olara söylemiş olduğum tek şey son cümleydi fakat bakıyorumda baştan aşağı bana saydırmışsın biraz sakin olmanı öneririm sana istediğn konuları açabildiğin, komplekssiz güzel bir hayat dilerim
  204. B

Kaydınız batsın!

Açıkcası çelişkide kalıyorum bence burada devlet suçlu sen olkula müstahtem göndermezsen müdür de iyilikle veya kötülükle b halıyı bir şekilde yıkatacak sonuçta bu okuldaki öğretmenlere yapılmıyorki sadece okuyan öğrenciler düşünülerek yapılan bir şey amma velakin gel görki devlet suçlu derken...
  205. B

Beşiktaş-Wolfsburg maçı hangi kanalda?

Hala bu sorunun cevabını bilmeyen adam varmı türkiyede İlk çağlardan ! itibaren şampiyonlar liginin yayın hakkı star tv de sırf konu açmak için mi açılıyor bu başlıklar anlamıyorum !!!
  206. B

Korku Bayramı

Ah Undying ah EA nın p*ç ettiği oyun Herşeyden önce Clive Barker a ayıp etti devamını yapamadığı için. Hala tadı damağımda.
  207. B

3G mi? Koreliler 5G'ye Göz Kırptı!

Tabii bu KORE , güney KORE
  208. B

Bu Fare 1200 Dolar Değerinde

Fareyi telepatik olarak kullanabiliyorsunuz Biraz sağa olmadı şimdi biraz sola götür imleci ha tamam 2 cm kadar aşağı indirtikten sonra çift tıkla :D
  209. B

Uğur Dündar'ın İstediği Gençlik Bu mu?

Uğur Dündarı savunana kadar olay hakkında yorum yapsan veya kendi fikirlerini söylesen daha çok seviniriz.
  210. B

22 ekim windows 7 için sorunsuz aktivasyon aracı

Abi bu ne ya yorumlara bak.... ALMİ kardeşim bu agresiflik niye DENTO sende ona aynı şekilde karşılık verdiğin için pek fark bırakmadın aranızda. halbu ki mesajların geneli paylaşımını değil ama seni mazur gören cinstendi.
  211. B

FIFA 10'dan Kaleci Videosu

:d:d:d:d:d:d
  212. B

Uncharted 2'nin Grafikleriyle Yarışıyorlar

G.o.W
  213. B

Teslim'iyet _ Yılmaz Özdil

Sizler ölmeyi bayılmak mı sanıyorsunuz Hepiniz rahat koltukalrında sıcak evlerinizde bu yazıları yazarken insanlar dağda ve uykularında şehit ediliyor oğulları askerde olan veya asker olan kaç kişi rahat uyuyor evinde sanıyorsunuz bu şerefsizler dağdan indikçe hepsi biraz daha rahat uyuyacak...
  214. B

FIFA 10'dan Kaleci Videosu

Videolardan da anlaşılacağı üzere bu saatten sonra pc de oyun oynanmaz kardeşim gidip alacaksın bir konsol adamlar resmen bunu yapmak istiyorlar ve bu amaçlarında da başarılı oluyorlar.
  215. B

Teslim'iyet _ Yılmaz Özdil

Yazı çok güzel olmuş yazan kişiyi sevmesemde Not : Maalesef bu şerefsizlerin hareketlerini biraz daha sineye çekeceğiz dağdan inişler çoğaldıkça bu kutlamalar durum olağan olacağından devam etmez .... merak etmeyin bu şerefsizler sadece kendilerini avutuyor okadar.
  216. B

Yeni iPhone Yazılımı Taş Gibi!

Adam teknolijinin ilerlemesine katkıda bulunuyor katkılarından dolayı kendisine teşşükürü bir borç biliyoruz :)
  217. B

Windows 8 ve Windows 9?

Piyasada daha 64 bitlik doğru düzgün yaılım yokken birde 128 bit çıktı başımıza
  218. B

Stairway to Heaven - Apocalyptica

Buyrun buda orjinali "Stairway to Heaven, Led Zeppelin'in Aralık 1971'de çıkardıkları Led Zeppelin IV albümündeki bir şarkı. Guitar World dergisi zamanında Jimmy Page'in bu şarkıdaki solosunu Rock tarihinin en iyi solosu olarak seçmiştir. ' " ( wikipedia ) Daha dinlendirici olduğu kesin...
  219. B

Pana Film'den iftiracıya tokat gibi cevap!

Adamlar zaten bize verecek cevap bırakmamışlar Diziyi adam gibi seyredenlerin zaten İskenederin vatanını sevdiğinden şüphesi yoktu ki ! sadece yöntemi farklıydı iskender daha devletçiyken polat daha halkçıydı yani yöntemleri farklıydı yanlış yollara sapmıştı. kalkıpta adam gibi seyretmeyenlere...
  220. B

Evlenmeyi düşünmüyorum

İstediğiniz kadar evlenmeyi düşünmeyin ( benim gibi ) O sizi veya siz onu bulursunuz ve evlenirsiniz tıpkı ( benim gibi )
  221. B

Vadi, Aşk-ı Memnu'dan fark yedi!

Helal olsun bazı arkadaşlara kurtlar vadisini bitirip son bölümünü çekip başka dizilere geçmeye başladılar bile kaldı ki herkesin izlemesinede gerek yok vadi olsun tek ben izleyeyim hatta.
  222. B

FIFA 10 PC İnceleme

Adamların aslında eleştirildiği nokta neden XBOX veya PS e bukadar iyi bir oyun yaparken pc kullanıcalarını aptal yerine koymaları amaçları besbelliki konsol sattırmak dikkat edin daha fazla kar etmek demiyorum en doğal hakları kar etmek zaten ama sanırsam bunlar oyunun geliştirme maliyetlerini...
  223. B

PES 2010'un Grafikleri Gerçek Gibi

Artık pes diyorum PC için hala FİFA ya güzel diyenler demek ki bizim göremediğimiz bazı şeyleri görüyorlar. Not: FİFAyı dün gece itibariyle kurduğum bilgisarıma ( tam sürüm torrent sağolsun ) görmemle kaldırma kararı vermem sadece 2 dakikamı aldı okadar harcadığım zamana üzüldüm.
  224. B

Susam Sokağı'nı Hatırlayan Var mı?

Ben susam sokağından korkanlardandım çocukken
  225. B

Galatasaray 1-1 Eskişehirspor - Turkcell Süper Lig 7. Hafta

Sonuç Galatasay 1 - Eskişehir 1 Gerisi Boş.
  226. B

Bilgisayarinizi hizlandirmanin 13 yolu

Bilgileri yedekle ve format at !
  227. B

Sinirlenmek hoşuma gidiyor

Kusura bakma ama bence bu bir "eksiklik" değil bir " ezikliktir "
  228. B

Neden Linux Daha İyi ??

Offfffffffffffffff Siyah mı güzeldir beyaz mı ? Hangisini kullanmaktan mutluysan onu kullan kardeşim . Not: Şimdi siyah ve beyazada anlam yüklerler birileri.
  229. B

Hangi Oyun Daha Gerçekçi?

GT - 5 Ama oyunu oynamak gerek
  230. B

Ortamın Nasıl ???

O kitap ortama ayrı bir havakatmış :) Hoparlör setimiz aynı bu arada logitech Not: Bence ilk resimdeki hava kimse kırılmasın ama bir pavyon havası gibi oramda sadecesigara dumanı eksik
  231. B

"Kadınlar cinselliğinizi kullanın"

Zaten cinsel obje olmaktan öteye geçemiyorsun MEGAN FOX
  232. B

ERNST Uçuşta (+16)

Alttaki kişi SELÇUK Adamı gafil avlamış ERNST
  233. B

"Sevmediğim adamla yatamam"

Sevmediğim adamla yatamam" Ünlü olana kadar olanlar hariç.
  234. B

Hayalet Gemi Filminden Unutulmaz Sahne +18

Zaten film bu sahneden sonra çok berbattı.
  235. B

Keşke bazı arkadaşların beyinleri evrimleşsede gün gibi açık olan yaratılış gerçeğini görebilseler işte sırf buyüzden evrimin olmasını isteyebilirim çünkü bunlarım ispatla delille bir şey anlayacakları yok sadece evrim paklar bunları
  236. B

PES 2010 Demo İzlenimleri

Oyunun grafiksel açıdan ve oynanabilirlik açısından çok fazla geliştirildiğini söylemek yanlış olmaz ama bu oyun böyle olacaksa çoklu oynamak daha mantıklı nedenine gelecek olursak top player bile oynasanız rakip takımlara bir araba yükü gol atabiliyorsunuz (rakip dediğimiz takımlarda malum...
  237. B

Arkadaşlar sanırım benim bilgisayarımda IRQ çakışması var bunu nasıl halledebiliriz ?
  238. B

PES 2010 Demo İzlenimleri

Bence çok güzel olmuş Kimse FİFAyle PC için karşılaştırmasın oyunu komik oluyor çünkü Sonuçta demo biroyun ve maç atmosferini tam yansıtmıyor spiker bile yok Eksileri yok değilmi var mesela kale önleri çok parlak olmuş ve menüleri çok karışık
  239. B

Oruçluya saygı devam etsin

Kimse oruç tutsun diye diğerini zorlamıyor zaten sadece birazsaygı bekliyor .karşı tarafın beklediği saygıya gelince zaten yeterince gösteriliyor kimse diğerini oruç tumadı diye toplum içinde rezil etmiyor yetmez mi ? sadece biraz anlayış insanca bir bekleyiş içerisindeyiz anlayacağın sıcağın...
  240. B

Sinemada utanç verici ölüm!

Ailesini düşünmek lazım ölen öldüde kalanlar için daha zor bir durum
  241. B

Windows'u Türkler yapsaydı ne olurdu ?

Arkdaşım mensubu bulunduğun millet ne acaba merak ediyoru yok eğer türksen neden başlığa sanki bir yabancıymış gibi "TÜRKLER" yapsaydı diye yazıyorsunuz bir millet ancak bukadar yabacılaştırılır birbirine
  242. B

Vodafone'dan Sel İndirimi

Açılıyor sadece MNP de ve DİP sisteminde sorun var
  243. B

Lütfen kimse kızmasın

Polisten nefret etmek yerine bunu yapan adamdan nefret etsen!
  244. B

FIFA 10 Demo İzlenimleri

Yazmaya yorum yapmaya bile değmez bu FİFA daki "dangalaklar" pc kullanıcılarını salak mı sanıyorlar oyunun tek iyi yönü ara pasların güzeliği.....
  245. B

Sony Ericsson Xperia Pureness

Yok yok berbat olmuş diyelim tam oturmuş çünkü.
  246. B

Vodafone Su Yüzüne Çıktı!

Sorulardan daha kötü olan sistemin olmayışıydı bence Bizim millet bu durumlarda uzman kesilir hemen sanki hergün bu felaket oluyormuşcasına " zaten nezaman sistem olduki " veya " bu vodafone hep böyle zaten" gibi adamın canını sıkan beni müşteri katili olmaya aday kılan yorumlarla adamın...
  247. B

Gran Turismo 5, Kafa Hareketlerini Algılıyor!

:thumbup::thumbup::thumbup: Hiç bukadar güleceğim yok tu yauw. Kulanılabilir bir demosu olsaydıda bari görseydik
  248. B

İşte yeni kimlik kartımız ve özellikleri

Pardon bu kartla partiyemi gideceğiz ?
  249. B

Amerikalılar

Söylediklerim sıradan amerikalılıar içindi yoksa zaten işleri strateji üretmek olan kurulmlar kastetmemiştim
  250. B

Bir yıldız daha kaydı! - Pavel Nedved

Hakikaten bir yıldızdı
  251. B

Servet'ten Elano Bombası

Galatasarayda her dönem bu espriler farklı ftbolcular tarafından yapılıyor zaten adamlarda para yok ! yapacak espride fazla kalmıyor
  252. B

USB Bellekler Nasıl Üretiliyor?

8GB sandisk cruzer Not: Okadar makine var ama bir etiketlemeyi yapamıyor :)
  253. B

Amerikalılar

Adamlar için var olmak ytetiyor hayatlarını yaşıyorlar geleceği falanda fazla düşünükleri yok anı yaşamak bu olsa gerek Adamlarda bir keramet varki imparatorlklarını gayet güzel idame ettiriyorlar bukadar da hor görmemek lazım
  254. B

http://images.amazon.com/images/P/B00005JLTI.01.LZZZZZZZ.jpg Evrimin kayıp halkası bulundu diyenlere kızıyorum çünkü zaten hiç kaybolmamıştıki biz bu filmi hep seyrediyoruz :) ısıtıp ısıtıp önümüze getiriyorlar
  255. B

MSI Eclipse Plus İnceleme

Hızlı para işlemci arabirimide çok hoş bunu unutmamak lazım
  256. B

Sagopa Kajmer Cüppeli Ahmet'in Cemaatinde Çıktı

Haber doğru veya yanlış Sizene adamın inanışından inandığı şeylerden güç ve paraya iman etseydi yatlarda gezseydi hiç kimse çıkıpta birşey demezdi.Onun için sadece adamın size verdiğiyle yetinin yani şarkılarıyla ... zaten özel hayatınıda başka şarkıcılar gibi kimsenin gözünün içine soktuğu yok.
  257. B

Dodge Challenger SRT8 (Hurst Performance)

Taklitler asıllarını yaşatırlar bu arabayı ilk gördüğümde aklıma gelen araba Mustang Shelby
  258. B

Wep Sitesine isim aranıyo

Wep değil Web olacak doğrusu bunu düzelttiktren sonra isim düşünebiliriz
  259. B

Bill Gates ile Dobra Dobra

Bence sevsekte sevmesekte bir teşekkürü çok görmeyelim Bill amcaya bugün linux cular bile teşekkür etmeli bilgisayar kullanımını bu seviyelere getirdiği için.
  260. B

Ve final 6.1.7600.16384.win7_rtm.090710-1945!!

Bunu yapan adamlarda bu tarafı düşünmekten iflahımızı kuruttular Bak Bill Gates dünyanın en zengin adamlarından biri oldu hala 400 $ a işletim sistemi satmaya çalışıyor
  261. B

Google Crome OS'den İlk Görüntü

Pahalı diyen arkadaşlara bir önerim ar alıp kullanmayın kardeşim belki microsoftun aklı başına gelide ! işletim sistemlerini ucuzlatır adam her sistem çıkrdığında peşinden "sitem" etmeye başlıyorsunuz Niye burada bukadar kafa şişiriyorsunuz ki beğenmeyen almasın not :Pahalı diyenlerin %90 ında...
  262. B

10 numara kaptan Arda Turan GSTV'ye konuştu!

Ortada söylediklerinin hiç biri yok değil üçgen bir doğru bile oluşturamazsın söylediklerinle.Bu benim kişisel kanaatim Arda nında dediği gibi kendisi galatasaraya yakışır Olaya bu kadar sığ yaklaşmayın geçen senelerde ardanın kaptanlıkla ilgili erdiği demeçleride unutmayın Dediğim gibi arda da...
  263. B

8 TB kapasitesiyle Seagate BlackArmor

Ortalama 8 tb için bu fiyatlandırnaya bakacak olursak 1900 € geçmez tahminen 1800€ olur
  264. B

10 numara kaptan Arda Turan GSTV'ye konuştu!

Helal olsun istemem yan cebime diyerek alttan alttan sessiz ve derinden gelerek kaptan oldu.
  265. B

Google Crome OS'den İlk Görüntü

Google yakında ! tekel olacak anlaşılan yakında rekabet edeceği kimse kalmayacak rakipşerini ya satın alıyor yada daha iyisini yapıyorlar
  266. B

Bennu'dan Duygusal Çalışma

Müzik harika Ama oyunla müzik ayrı telden çalıyor
  267. B

Yalın'ın klibi de mi çalıntı?

Yönetmen yalın değilse eğer suçu yok adamın yönetmen bunu bunu yap demiştir oda yapmıştır hemen suçlamaya hazırız zaten
  268. B

Samsung S3310 İnceleme

3,5 saat konuşma süresine iyi diyen bir inceleme yanlıştır veya yanlıdır.... Piyasadaki Nokianın aynı ayardaki telefonlarında konuşma süresi en az 4,5 saat
  269. B

3G'de Hangi Firmayı Tercih Edeceksiniz?

Bakalım zaman bize ne gösterecek
  270. B

3G'de Hangi Firmayı Tercih Edeceksiniz?

Arkadaşlar boşuna heveslenmeyin bu 3g zaten pahalı bir teknoloji olaack artı olarak duruma bakılırsada rekabet falan olmayacak aynen şu an olduğu gibi.
  271. B

Diğerleri Fenerbahçe'den sonra gelir!

Bence bunu "söyletene" bakmak lazım Aziz Başkan yada PARA
  272. B

Villa Fener'e!

O adam sakat dikkat etmek lazım kendisine öyle ortama falan çağırmayın allah muhafaza :)
  273. B

Dinciler bizi zom ederek ülkeyi ele geçirecekler

Not: Adam zaten ekonomik olarak yazmamış ki yazıyı sadece bir bakış açısını değiştirmek için yazmış islamcı deiğiniz hükemet zamaında bile içki üretimi ve tüketimi artmış demek istiyor ama anlaşılan o ki yargılar değişmiyor değişmeyecek okuduğunu bile anlayamayacak seviyeye gelmişiz artık
  274. B

Berlusconiyi hiç böyle görmediniz

Gülsem mi Ağlasam mı bilemiyorum Adamın zaten görmediğimiz hali kalmamıştı bunuda gördük Kardeşim diğer adam da başbakan geliyor öylece duruyor , karşındaki başbakan silvio berlusconi g.tü sağlama almak lazım onu görünce sen öyle durmaya devam edersen.... Ama bu yaşında belden iyi çalışıyor...
  275. B

PES 2010 Görücüye Çıktı!

Eğer sahadaki çim dokusu aynen kalacaksa kötü nedir o çimler öyle sanki betona yeşil boya döküp içm deseni vermişsin gibi PES 2009 da da en gıcık olduğum şeydi
  276. B

Cumhuriyet'e Bile Manşet Olamadı!

Millet bilinçleniyor aslında Hani daha önce o mitinge katılanları kötüleyen arkadaşlara hatırlatmak isterim insanlar bilmiyorsa kork yaşarlar ve bu korkuya tepki verirler artık yaşananların korkulacak birşey olmadığını öğreniyorlar.
  277. B

Salağın Önde Gidenleri...

Sakarın Önde Gidenleri bence yaptıkları bir salaklık yok ortada
  278. B

Kurgusu en mukemmel filmler (surpriz sonlu)

Burada şuana kadar yazıldımı bilmiyorumama kesinlikle "Primal Fear" Richard Gere ve Edward Nortan başrollerinde oynuyordu gerçek ve yalan , suçlu masum içiiçe giriyor filimde sonu tahminlerdende öte bitiyordu
  279. B

Biri X5'inize bunu yapsa ne edersiniz?

Fenada olmamış hani sarı lacivert; taraftarı olduğum takımı nerden biliyorlar ? derim :) Not: Arkadaki kırmızı renk gereksiz olmş derim birde :)
  280. B

Aşk-ı memnu

:clap::thumbup::laugh::laugh::laugh:
  281. B

Aşk-ı memnu

Bilemiyorum aslına bakarsanız türk adet ve göreneklerine göre ve hatta ahlaka aykırı bir dizi ama yabancı filmlerde gördüğümüzde bukadar tepki gelmiyor nedendir bilinmez ?
  282. B

500 bin dolarlık basket =)

Başkalarının duygularıyla bu derece oynamak ne zman şaka oldu ?
  283. B

NBA'de 1 numara kim? Kobe mi, LeBron mu?

Son duruma bakıyorumda 7 kişi yorum yapmış dört kişi oy kullanmış :) Demekle olmaz oy kullanın biraz bakalım kim daha iyi
  284. B

NBA'de 1 numara kim? Kobe mi, LeBron mu?

Burada insanın aklına gelen soru şu kariyer mi yetenek mi tabi aradaki yaş farkınıda unutmamak lazım ama benim tercihim herzaman Kobe dir LeBron belki Jordan dan bile atletik olabilir ama önemli olan kazanmaktır.
  285. B

Cesaret nedir sizce?

Köpek torunlarına anlatacağı bir macera yaşıyor Kköpek dünyasında bir efsane olur artık :)
  286. B

Disiplin bu olsa gerek!

Az sonra sağdan saymaya başlayacaklar :)
  287. B

Rabbim Koruyor

Bu konuyuda sulandırmayı başarmışız bravo vallahi Sonuç olarak kıldan tüyden neyse ney ama öldürmeyen ALLAH öldürmüyor Adamlar size bunu düşünün diye yazmışlar yok yahudiler ölmemiş yok şans falan filan ....
  288. B

Internet Explorer 8 Karın Doyurur mu?

Sonuçta IE 8 bir işe yaradı desenize
  289. B

Ordular İlk Hedefiniz Ak...

Salih Memecan bazı düşünce özürlü yazarlarımızın sayfalarca yazıpta yinede anlatamadıklarını en sade ve yalın haliyle karikatürlerinde anlatıyor
  290. B

Google Anasayfasından sıkılmadık mı ?

Ya google sadece bir arama motoru adamlar iyi de para kazanıyor şikayet edende zaten yok gibi birşey benim oyum fuzili konu olduğunadır
  291. B

Fatih Sultan Mehmet aranıyor!

Aslında İstanbulun fethi görkemli bir Hollywood prodüksiyonnu hakediyor ama yapmazlar onlar binlerce yıl evvelki truvayı film yaparlar onuda bizim topraklarımızda olduğu halde yine bu topraklarda çekmezler çünkü kültürlerinin büyük bölümü antik yunana dayandığı için yapamazlar.
  292. B

En hızlı aldatan kadın

Kadın lezbiyenmi bilemeyiz ama yanındaki adamın g.vat olduğu kesin.
  293. B

Yurtdışındaki Cepleri Aramak 1 Kontör!

Çok msj atan biriysen ABONE yaz 7333 e gönder aylık 35 kontor her yöne 3000 sms kazan zaten az mesaj atan biriysen 2 kontor dert olmaz Not : Reklam gibi oldu tıpkı bu konu gibi....
  294. B

David Villa Real Madrid'de!

Bu takım ancak playstationda iş yapar Generalin çok olduğu yerde savaşacak kimseyi bulamazlar.
  295. B

"Fener'e imza atıyorum!"

Daha çok " Yalan Hikayesi " oldu
  296. B

Rıdvan: M.Topuz Fener'e gelmek istiyorum dedi!

Dansözlerle uğraşmaya gerek yok Alın hepsi sizin olsun.
  297. B

Laikliğin Yeni Düşmanı Ekonomik Büyüme

Adamların beyinleri öyle bir yıkanmış ki baban kim deseniz Atatürk diyecekler Düşmaları zaten diğer devletler değil Şeriat Kafaları okadar kalıplaşmışki başka bir eksende düünemiyorlar bile o yüzden bunları pek takmamak lazım
  298. B

"Fener'de eziklik var"

Yapmayın çocuklar bunu Tamam Mehmet te Topuz da sizin olsun bu satten sonra zaten kimse oynatamaz o adamı Çoluk çocuk muhabetlerine girmeye , yırtınmaya gerek yok. oley çekmeye devam edin siz.
  299. B

Flaş! Mehmet Topuz Fenerbahçe'de!

Aziz başkan herkese yol yordam öğretmeye çalılşıyor bence ,sen profosyenel futbolcuysan konuşma hakkın sözleşmenin sonunda başlar madem takımdan ayrılmayı bukadar çok istiyorsun ve beşiktaşta oynamak istiyorsun sözleşmenin bitmesini bekle sözleşmen bitmediyse takdir hakkı klübünündür eğer...
  300. B

"Fener'de eziklik var"

Beşiktaşın yaptığı şşark kurnazlığından başka bir şey değildir sen bonservisi kulübünde olan futbolcuyla anlaş sonra aldık diye deklare et millete sonrada işi kuralına göre oynayan biri gelsin kulubüyle anlaşsın ve son onlara ezik de. Fenerbahçenin yaptığı eziklik değil ki sadece iş bilmezlere...