Sony Android 4.0.4 Dağıtımı Başladı !

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
Korktuğum başıma gelecek, Bunlar Neo V den ARC S'e geçtiler, Galiba Neo'yu güncellediklerini sanıyorlar :D
Garibim NEO arada unutulup gidecek :p

Big

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Bu cihaz 2.3.4 için yapılmış kasmaya gerek yok okadar
512 ram le bukadar oluyor ancak
ics nin ram tüketimi zaten malum
2.3.4 kadar hız açısından tat vermiyor
Cyanogen bile nekadar kasarsa kassın 7 sürümündeki hızı 9 ( ics) sürümünde veremiyor
Xda sitesindeki envayi çeşit ics rom da aynı ha keza

Not: Flashtool kullanmaktan korkmayın :)

kyler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok uzun sürmez gelir.Flashtool ile anlatımı önceki mesajlarda videolu olarak var. :)

yok abi indirdim flashtool da indirdimm o hani wipe use data kısmı war ya orda bakıorum sadece simlock.ta dye bi dosya görünüo normalde cok görünüo resimlerde falan ama yüklemio 207 mb dosya indirdim fr romu amaa istee olmuo

Hwoarang

Doçent
Reaksiyon puanı
0
abi bize gelmez ya bi milyon model war hepsi betada olsa kullanabildii ama biz daha ics yi kullanamadık bile sinir bozucu bu 2.3.4
flash tool için bootloader kilidini açman gerek ki bunu yaptığında garantiye adios amigos de.

İlla beklemeyeceğim diyorsan Wotanserver üzerinden yükle 4 tl gider ama en azından garantin durur ayrıca zahmetsizdir. Next next diyerek yükleme yaparsın.

kyler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
flash tool için bootloader kilidini açman gerek ki bunu yaptığında garantiye adios amigos de.

İlla beklemeyeceğim diyorsan Wotanserver üzerinden yükle 4 tl gider ama en azından garantin durur ayrıca zahmetsizdir. Next next diyerek yükleme yaparsın.

yok abi onun icin kart yok hesap yani amaa sacmalıkkk hepsine bi anda weremicek kapasitede deil sony işte haberi olan blogları okusun reklam yapalım... ama o listeyi weren markusa iyi söwüorum msjlarda :D yap lan hemen dedim haha :D

Big

Doçent
Reaksiyon puanı
2
yok abi indirdim flashtool da indirdimm o hani wipe use data kısmı war ya orda bakıorum sadece simlock.ta dye bi dosya görünüo normalde cok görünüo resimlerde falan ama yüklemio 207 mb dosya indirdim fr romu amaa istee olmuo

Bilgisayarınızın bölge ve dil ayarlarını ingilizce olarak değiştirmeyi denediniz mi?

kyler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilgisayarınızın bölge ve dil ayarlarını ingilizce olarak değiştirmeyi denediniz mi?

sanmam tele indigi icin adam telefonun arkadsındaki SI numarasına göre weriosa o kadarını düsünmüslerdir hocam

3D-Clan

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Acaba yeni hatalarmı ortaya çıktı bende şuana kadar bir sorun vermedi ala ala .s

kyler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
server hata weriodur sanırım ama bunlarla ugrascak kadar ufak bi firma deil ki yapabilrler o markus yok mu keyfini beklioruz sanırım haha :d

dün gece blogun admini bunu yolladı private den : " doubt it, sony is having server issues" server hala düzelmemis sanrm

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
son güncelleme pil kullanımındada çok iyi akşam saat 22:00 dan beri hala %51 :)

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,035
Her şey iyi güzel lakin tarayıcı kendi kendine kapanabiliyor. Sinir bozucu bir durum.

3D-Clan

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Beyler birde benim neo v baya ısınıyor oyun felan oynarken özellikle neyden kaynaklanıyor olabilir yada sizde öyle ısınmalar oluyor mu ?

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
Beyler birde benim neo v baya ısınıyor oyun felan oynarken özellikle neyden kaynaklanıyor olabilir yada sizde öyle ısınmalar oluyor mu ?

farklı bir sorun olmasın bende yok öyle bir sorun :)
chrome ne kavuştun sonunda güle güle kullan:) nasıl beklediğin gibimi? biz bekliyoruz daha xperia neo.

vallaha kavuştum sonunda ama bahriz fark var sayfa açılışlarında :) Normalde ARC'a da gelmedi ama dayanamadım wotandan yükledim :)

Hwoarang

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ben opera kullanıyorum gayet hızlı. Kendi tarayıcısını devre dışı bıraktım. Boşa ram ve batarya harcamasın diye.

3D-Clan

Profesör
Reaksiyon puanı
1
farklı bir sorun olmasın bende yok öyle bir sorun :)

Yok hocam mesela facebookta geziniyorum birde telefonla mesajlaşıyorum bi süre sonra ısınmaya başlıyor çok rahatsız etmiyor ama içime kurt düştü götürsem mi acaba teknik servise

Ben opera kullanıyorum gayet hızlı. Kendi tarayıcısını devre dışı bıraktım. Boşa ram ve batarya harcamasın diye.

Bunu nasıl yaptınız acaba öğrenebilirmiyim uygulamalar bölümünden mi yoksa farklı bir yerden mi ?

Hwoarang

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Yok hocam mesela facebookta geziniyorum birde telefonla mesajlaşıyorum bi süre sonra ısınmaya başlıyor çok rahatsız etmiyor ama içime kurt düştü götürsem mi acaba teknik servise

Bunu nasıl yaptınız acaba öğrenebilirmiyim uygulamalar bölümünden mi yoksa farklı bir yerden mi ?

ayarlar - uygulamalar-tümü den herhagi programın üzerine tıkladığında devre dışı bırak diye bir seçenek var ordan devre dışı bırakablirsin. Bazı uygulamarda devre dışı bırak aktif olmadığından yapamıyorsun ama çoğunluğunda çalışıyor.

3D-Clan

Profesör
Reaksiyon puanı
1
ayarlar - uygulamalar-tümü den herhagi programın üzerine tıkladığında devre dışı bırak diye bir seçenek var ordan devre dışı bırakablirsin. Bazı uygulamarda devre dışı bırak aktif olmadığından yapamıyorsun ama çoğunluğunda çalışıyor.

hmm anladm hocam ben onu görememeişim teşekkür ettim :) Daha başka hangi programları devre dışı bırakmamaız gerekiyor bilen varmı yada sizin önericeniz ?

Hwoarang

Doçent
Reaksiyon puanı
0
hmm anladm hocam ben onu görememeişim teşekkür ettim :) Daha başka hangi programları devre dışı bırakmamaız gerekiyor bilen varmı yada sizin önericeniz ?

Valla ben aylardır hiç kullanmadığım programları devre dışı bıraktım.
Örnek: Facebook, Gmail,gtalk vb..

Sonuçda gün gelirde lazım olursa bir tıkla tekrardan aktif edebiliyorsun.

kyler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bugun pazar diye mi wermediler acaba yeni liste ?

annttiigs

Profesör
Reaksiyon puanı
24
gerilerde bir yerde benim devre dışı bıraktıklarım vardı. bir göz atabilirsiniz.

yalancibahar

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Valla ben aylardır hiç kullanmadığım programları devre dışı bıraktım.
Örnek: Facebook, Gmail,gtalk vb..

Sonuçda gün gelirde lazım olursa bir tıkla tekrardan aktif edebiliyorsun.

Arkadaşlar bunu nasıl yapıyoruz. Ben birtürlü bulamadım :(

kkoray

Profesör
Reaksiyon puanı
36
bizim htc ye ne zaman gelicek acaba :S

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,035
HTC'yi karıştırmayın bu konuya. Sony mekanı burası :D

kyler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yeni liste werdilerrr arkadslar ama hala tr ye yok galiba :D

DeLi_RuzGaR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
neo da güncelleme görünüyor ama güncellemeyi indirirken güncelleme başarısız diyor:S

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29

Yüklüyorum Bakalım Ne Olacak :)