Arama sonuçlarınız

1. isveçli

Telefon Önerileri

Deneme
  2. isveçli

iPhone Bataryalı Kılıf Kaç mAh Değerinde?

1 nisan sakasi falan olmasin bu? 1 nisanda gelmedi daha.kaplumbaga gibi ya.
  3. isveçli

iOS 9.2 Yayınlandı

Beta yüklemeden önce yedek almadınmı?
  4. isveçli

iOS 9.2 Yayınlandı

Tabi burada :)
  5. isveçli

iOS 9.2 Yayınlandı

Memnunuz.ipad icin aldigim usb kart okuyucuyu desteklemesi cok guzel özellikle.
  6. isveçli

İsveç'te Dijital Para Kullanımı Artıyor!

İsveçte yaşamasam inanmazdım bu habere :))) doğru diyor editör. Burda para yok. Herşey digital. Sakız alsan kart ile ödüyorsun. Bankaya para götüremezsin falan.
  7. isveçli

iPhone 6s için Ne Kadar Çalışmalı?

Isveçte asgari ücretlinin 70 saat çalışması lazım.16gb modeli için. Benim gibi işyerin var ise 1 günlük kâr'ı ona vermem lazım :)
  8. isveçli

iPhone 6s, Nikon DSLR'yi Geçti!

Ben dahil hicbir fotografci dslr makinayi video cekiyor diye almaz.video cekecek olsak video kamera aliriz.akil mantik disi bir karsilastirma ustelik tamron lens takmis nikon makinaya,ve auto ayarda video cekmis.zaten youtubda haddini bildirmisler.
  9. isveçli

Volvo Çöp Toplayan Robotlar Yapacak

Zaten isveçte çöp kamyonlarında sadece şöför var araçtan bile inmeden çöp kutusunu robot kollar otomatik alıp boşaltıp yerine bırakıyor. Ama ev sahipleri çöp kutularını belirli noktaya bırakıyor çöp alma günü gelince. Bu sistem ev sahiplerinin işine yarayacak.
  10. isveçli

iOS 9 yükleme hatası? İnmiyor, hata veriyor! Nasıl çözülür?

10 dakika icinde indirdim yukledim kullanmaya basladim :) no sorun
  11. isveçli

Mac Bilgisayar Alana, Beats Hediye!

:))
  12. isveçli

Mac Bilgisayar Alana, Beats Hediye!

Turkiye acayip pahali ve kazık ya. Türkiyede 4999 lira olan 256gb 2015 macbook pro'yu 4250 liraya aldım isveçte . Türkiyede 1000 lira üzerinde olan beats studio 2 kulaklık 450 lira
  13. isveçli

Apple telefonumu alıp ilginç şekilde yeni telefon vermesi

Bu konuda anlatacağım belki gereksiz bir konudur, ama ilginç olduğu için sizler ile paylaşmak istedim. Geçen gün iPhone 6 plus telefonumu bir olaydan dolayı yere fırlattım 5 dakika sonra telefonu aldığımda telefon bayağı bir ısınmıştı,açmaya çalıştım ancak açılmadı .Hard format soft format...
  14. isveçli

Bisiklet Satışlarında Büyük Artış!

Değişik bir reklam olmuş. Birde anasayfanızda siyaset içerikli hükümet reklamı var sdn'ye uğramam bu gidişle.
  15. isveçli

Barack Obama Twitter'da!

Obamayi neden takip edelimki .ne yarari olacak yani parami vercek? Ancak hava atar sukadar takipcim bar diye. Bos is bunlar gidin domates sogan ekip yeyin.insanlarin kölesi olmayin.
  16. isveçli

One M9 Düşürme Testi

Biraz fizik bilgin olsa zaten bunu mantıkende anlayabilirsin.sert ürün herzaman çabuk kırılır ancak zor çizilir ve esnemez. Savaşlarda kullanılan kılıçlar örneğin çok sert üretilmezler çünkü çabuk kırılırlar ancak sert üretilseler keskinliklerini daha uzun süre muhafaza ederler . Yumuşak...
  17. isveçli

One M9 Düşürme Testi

Sağır sultan anladı bizim bazı teknoloji meraklıları anlayamadı beni üzen o. Ben bir daha anlatma gereği duydum GORİLLA GLAS markalı cam çok sert bir camdır çok sert olduğu için çizilmeye karşı çok dayanıklıdır ancak gene çok sert olduğu için darbeye karşı hiç dayanıklı değildir. - - - Mesaj...
  18. isveçli

Apple Watch'a İlk Kılıf: ActionProof

Yaktın beni saatmısın kılıfmısn nesin.kahkaha atarken kendimi kaybettim kafam arka tarafımdaki vazoya geldi ,vazo düştü kırıldı kız arkadaşım seri bozuldu diye beni kovdu ,ortada kaldım marsa gidip dünya ile ilişkilerimi gözden geçireceğim birazdan.
  19. isveçli

MacBook'un USB Type C Aksesuarı Satışta

saatlerin fiyatina ne demeli 15.000 dolarin uzerinde altin modeller. gene diger modellerin cekici olanlari 1.000 dolar oparayi elektronik bir saate yatir 1sene omru var zaten.
  20. isveçli

Twitter'a Tarayıcı Özelliği Ekleniyor!

Hayret demek onuda yapmayi başarabilmişler , mühtiş birşey bu gözlerime inanamıyorum fevkulade bir yenilik uzay çağını yakalamışlar.
  21. isveçli

iPhone 6 iPhone 6 Plus

ben 64gb 6plus aldim 24 gb kalmis geride ama acayip fazla uygulama muzik vs yuklu. - - - Mesaj Güncellendi - - - 6 plus farklar 1.full hd ekran. 2.cok daha yuksek ppi degeri. 3.optik image sabitleyici arka kamerada. 4.ipad gibi ekran daha kullanisli menulerde 5.batarya cok daha buyuk. yetmezmi?
  22. isveçli

Youtube telif hakkı

Videonuza telif hakkıyla korunan materyaller eklemeyi planlıyorsanız genellikle öncesinde izin almanız gerekir. YouTube size bu hakları veremez veya size bunları sağlayabilecek tarafları bulmanız ve bu taraflara ulaşmanız için yardımcı olamaz. Bunları kendi başınıza ya da bir avukatın yardımıyla...
  23. isveçli

İphone 5 Arka Kamera Problemi

Buna benzer bir olay ile birkac sene önce iphone 4s kullanırken karşılaşmıştım arka kapak kırılınca gittim bir yan sanayi kapak aldım taktım ancak bu defa dediğin gibi görüntü kalitesi bozuldu sebebini kapaktaki kamera camına bakınca anladım cam değil plastikmiş. oradaki cam yada plastik neyse...
  24. isveçli

Youtube telif hakkı

Onun bunun videolarını indirip yüklersen tabi telif hakkı uyarısı alırsın. Şimdi örnek vermek gerekirse ,sen bir tane video çektin ve çok tutuldu herkes izliyor paylaşıyor falan iyide para kazanmaya başladın ,bu sırada ben senin videonu çok izleniyor iyi para kazandırır diye indirip kendi...
  25. isveçli

Samsung galaxy s6 teknik özellikleri

sebeke GSM HSPA LTE piyasa cikis 10 nisan 2015 ebatlar Dimensions 143.4 x 70.5 x 6.8 mm (5.65 x 2.78 x 0.27 in) Agirlik 138 gram kaplama Corning Gorilla Glass 4 arka panel SIM Nano-SIM - parmakizi sensor (PayPal certified) - Samsung Pay (Visa, MasterCard certified)...
  26. isveçli

Samsung Galaxy S6 Tanıtımı Canlı Anlatım

sebeke GSM / HSPA / LTE piyasa cikis 10 nisan 2015 ebatlar Dimensions 143.4 x 70.5 x 6.8 mm (5.65 x 2.78 x 0.27 in) Agirlik 138 g (4.87 oz) kaplama Corning Gorilla Glass 4 arka panel SIM Nano-SIM - parmakizi sensor (PayPal certified) - Samsung Pay (Visa, MasterCard...
  27. isveçli

Samsung Galaxy S6 Tanıtımı Canlı Anlatım

ön ve arka tarafta gorilla glass 4 cam mevcut,arka kapak cikarilamiyor,hafiza karti takilamiyor,32,64,128gb hafiza secenegi,3gb ram,
  28. isveçli

Macbook seçimi bu özelliklere göre

Butcen hangisine yetiyorsa onu al. ne kadar cok para verirsen okadar uzun ömurlu oluyorlar. 15 inc alamaya calis
  29. isveçli

YouTube Para Kazanamıyor

Bana versin kazanamıyorsa 😋
  30. isveçli

Samsung, Galaxy S6 ile Dalga Geçti

Ender haber başlığı çok tuhaf gerçekten umarım düzeltirsin . Dalga geçmekle falan alakası yok norveç sitesi ile hiç alakası yok. Samsungun bütün iskandinav ülkelerindeki sayfalarında buna benzer görseller mevcut . Samsung tarafından yerleştiriliyor örnek isveç sitesinede bir göz at istersen.
  31. isveçli

Yurt dişi iphone 6lus sim kilidi arkadaslar bilen yardim etsin lütfenn

Çünkü birçok iphone kullanıcısının en büyük sorunundan birisidir bu simkilidi olayımörneğin amerkidaki iphonların çoğu simkilitlidir be simkilitli bir telefon değerinin altında satılmak durumunda kalır. Simkilidini açmak için kontrat bitince operatöre para ödemek gerekir.ve gene öyle 5 dakikada...
  32. isveçli

dediğim gibi simkilidi öyle şak diye açılmaz kesinlikle eğer simkilidi var ise. Garanti olması için Türkiyeye ait bir simkart telefona takılıp denenmeli çalışıyorsa simkilidi yok demektir.benim olduğum ülkede örneğin simkilitler kontrat bitmeden kesinlikle açılamaz ve kontrat bitince gene...
  33. isveçli

İos sürümü kaç telefonun şu anda ve hangi ülkeden gelme telefon?
  34. isveçli

Telefonun ana menüsünde cydia falan yazan veya herhangi bir garip ikon varmı,? - - - Mesaj Güncellendi - - - Telefonun ana menüsünde cydia falan yazan veya herhangi bir garip ikon varmı,?
  35. isveçli

jailbreak falan yok tahminime cihazda?
  36. isveçli

İleride sorun olacağını zannetmem şu an çalışıyorsa. Ancak benim merak ettiğim nasıl bir simkilitmiş o öyle 2 dakikada kimse açamaz onu Normalde ücret ödenmesi gerekir operatöre .jada jailbreak jada gavey kullanılır ama.belkide sim kilidi değildi o. İcloud falan çalışıyormu telefonda?
  37. isveçli

Ben ilk defa böyle bir simkilidi acma islemi duyuyorum öyle 2 dakikada acilacak birsey degilki o .belkide sim kilitli değildi ilginç
  38. isveçli

sim kilidini nasil actilar?jailbreakmi yoksa gavey falanmi?
  39. isveçli

Galaxy S6'ya 3 Farklı Bakış

samsung´un isvec sayfasinda`da var bu ipuclari.
  40. isveçli

iOS 8.1.3 de iCloud sorunu

Normal sartlarda iclouda giris yapip kisileri aktif ettiginiz zaman calismasi lazim.
  41. isveçli

2 Yıl Sonra iPhone 5S

Iphone 5s kullaniyordum 6 plus cikinca hemen aldim bir tane su anda 5s'i satmaya calisiyorum ( 2000 krone) yani 600 lira istiyorum alan yok :) ama turkiyede isler nasil bilemem.
  42. isveçli

Galaxy S6'dan Yeni Görüntüler

koreli aksesuar ureticisi olan veruscase uzun zamandir ön siparis toployor zaten http://veruscase.com/device/samsung-cases/galaxy-s6-cases.html
  43. isveçli

World of Tanks, Xbox One'a Geliyor

Bu tür oyunlar insanın psikolojisini bozuyor. Hemde para harcamaya zorluyor.mahvetti beni.
  44. isveçli

Apple Call Center Çalışanın Rezil Hali

Konusmayi dinlerken çıldırdım o kadınla direk konuşşam nerden başlar nerden çıkardım bilemiyorum.:ohmy::cursing: bu işleri bu tür şeylerle yakından ilgilenenlere teknolojiji sevenlere yaptırmak gerekli. Yoksa kadın orada işe başlamış mecburiyetten çalışıyor tabi böyle olunca birşeydende anlamıyor.
  45. isveçli

iPad daki Facebook hesaplarini MacBooka aktarma

Isvec Apple store'da 6 ay çalıştım ama ne demek istediğini tam anlayamadım. Biraz daha anlaşılır yazarsan yardımcı olurum. - - - Mesaj Güncellendi - - - Giriş yapılmış? Kim girmiş ? Neden girmişler senin tabletine?macbooka neden bağlayacaksınız amaç ne tam olarak?ipadin içinde olup biten...
  46. isveçli

Discovery Air'i Yere Attık - VİDEO

laminantin uzerine 1 metreden degeri 3 liracik olan ince belli cay bardagi attim altinda tabagida vardi hicbirsey olmadi. Anlayan anladi.
  47. isveçli

Yurtdışından araba getirtmek

Ben isvecte ikamet ediyorum .burada bazi ikinci el araclar turkiyeye kiyasla yari fiyatindan daha ucuza bulunabiliyor.
  48. isveçli

Samsung Galaxy A5 Kutusundan Çıkıyor

1050 lira civari oldugum ülkede bu alet.
  49. isveçli

Şaştım kaldım

teknosa birdefasinda bana demo ipad satmisti ve ertesi gun geri gidip durumu anlattigimda hicbir yardimda bulunmamisti.
  50. isveçli

En İyi iPhone 6 Kılıfları

Benim favori kilifim linlte http://veruscase.com/verus-iphone-6-plus-case-iron-shield-series.html
  51. isveçli

İphone 6 Gene Problem. :(

Son durum ne?
  52. isveçli

ses tusunun uzerindeki sessiz butonu ne durumda? - - - Mesaj Güncellendi - - - herhangi bir kilif varmi telefonda?
  53. isveçli

devam ediyormu?
  54. isveçli

İphone 6 Kamera Problemi. :(

Lens flare denilen olay lensi direk isiga tutarsan her tur kamerada meydana gelir. DSLR makinamla ay`in resimlerini cekiyordum lens bu sekilde flare yapinca yanimdaki arkadas ufo gördum zannetmisti .
  55. isveçli

OS X Yosemite'nin Java Problemi Nasıl Çözülür?

Elimde 10 kadar akıllı cihaz var MacBook dahil hepsine en geç 6 ayda bir format atarım . Bu Yüzden başkalarının yaşadığı bir çok sorunu yaşamıyorum.çare format atmak
  56. isveçli

iOS 8.1.2 Mac ile Jailbreak Yapmak (Videolu Anlatım)

Güzel Paylaşım .bu arada Telefonun ekranını bilgisayara yansıtmak için QuickTime player-dosya/yeni film kaydı yolunu kullanabilirsiniz
  57. isveçli

Çin'de Nokia N1 Kalmadı!

Nokia n1 tablet tasarlayan ve ureten Foxconn şirketidir. Nokıa ile anlaşma yapılarak nokıa'nın ismini kullanmaktadır .satılan cihaz başına nokıa'ya lisans ücreti ödemektedir.Ancak Nokia kalite kontrol aşamasında belli standartların karşılanmasını talep ettiği için cihaz nispeten kalitelidir.
  58. isveçli

Nokia Lumia 925 İndirime Girdi

Isvecte bu telefon coktan tedavülden kalktı :))
  59. isveçli

Apple, Türkiye Fiyatlarına Zam Yaptı!

İsveçte iphone 6 plus 64gb 2450 liraya aldım.1 sene kullanır türkiyeye tatile gelince 2000 liraya satarım birine
  60. isveçli

İthal Telefonlara Ek Vergi Geliyor

Ne diyelim
  61. isveçli

İthal Telefonlara Ek Vergi Geliyor

Malesef böyle bu ülke. Ben 2004 yılında isveçe taşındım ve şu anda isveç vatandaşıyım. Hayatımdan memnunum . Bir aylık maaşıma 4 tane iphone 6 plus alabiliyorum..ama kaybettiğim 20 yıl var o ülkede 20 yılda bana hiç bir şey veremeyen bir ülke.
  62. isveçli

Samsung Xperia Tablet Var mı?

Böyle adamlara laf anlatmasida öyle zor olurki :)) cakma dersin inanmaz . Bir vuracan suratinin ortasina
  63. isveçli

Iphone 6 yedekleme yukleme sonrasi Ios 8.1.1'den 8'e donmesi

Kafana göre takıl ister sıfırla ister güncelle. İphone basittir bu tür şeyleri sormana bile gerek yok .Yedeği yüklemene gerek yok ios 6 ile ios8 farklı dosyalar falan telefonun beynini karıştırmış olabilir:closedeyes: - - - Mesaj Güncellendi - - - Gerekli resim ve müzikleri elle seç yükle
  64. isveçli

Blackberry passport geldi!!

Bende nedenini yazdım işte zevk meselesidir diye :rolleyes: misal adam kare ekran sever alır.tuşlarını sever alır.tasarımını sever alır,yazılımını sever alır,farklı birşeye sahip olmak ister alır, blackberry yazısı hoşuna gider alır,logo hoşuna gider alır, vs,vs üstelik adamlar gayette iyi...
  65. isveçli

Pele yoğun bakımda

Dünyada yer açılsın biraz nüfus aşırı çoğaldı .parada orantısız şekilde hep böylelerinde toplandı.düzen kötü
  66. isveçli

Neden olmasın herkesin zevki ve tercihi başka. Tim cook bile cook'dan hoşlanıyor:devil2: ne diyebiliriz? 7 milyardan fazla insan olarak bilinen canlı türünün yaşadığı bu gezegende herşeyden hoşlanan birileri elbette çıkacaktır.
  67. isveçli

İsveç'te 1880 liraya geliyor. Türkiye fiyatı gerçekten tam kuru kazık.
  68. isveçli

2015'te iPhone 5C Üretimi Duracak!

300 liraya sarj kablosu kulaklik ve orjinal kilifini alabilirsin.zaten uretim maliyeti 300 lirayi asiyor. Sen o amerikadaki operatorlerin 100 dolara iphone satmasini cok yanlis anlamissin.ona bakarsan ben isvecte hic 1 dolar dahi vermeden aliyorum istedigim telefonu. Ondan sonra 25 ay...
  69. isveçli

iOS 8 - 8.1. Jailbreak ÇIKTI. (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) [ ANA KONU]

Sen en sona güncellemissin tel yazılımını.jailbrak desteklemiyor son sürüm.(8.1.1) jailbreak 8.0 ve 8.1 için
  70. isveçli

Uzun Kullanım Testi: iPhone 6 Plus

Şimdi ben onu bunu geçtimde,bu kamera konusunda çok yanlışların var ben nikon d7100 marka marka dslr makina kullanıyorum bu makinayı 3000 liraya aldım sadece gövdesi ,lenlerden bahsetmiyorum bile lensler kameradanda pahalı. iphone 6 plus 64gb telefonada 2750 lira civarı para verdim. ben telefonu...
  71. isveçli

Samsung'da Büyük İşten Çıkarma Operasyonu!

Garip ama,Ben s3 aldığım yıl Samsung en çok telefon satışını yaptı.ben iphone 6plus aldım samsung zarar ediyor haberleri başladı.ortak ruh denilen bu olsa gerek.
  72. isveçli

iPhone 6, 4K Video Oynatıyor!

Samsungu bıraktım 6 plus aldım gayet memnunum paran varsa fiyatıda hiç pahalı değil :))) Samsungda güzelde birçok özelliği var ancak birkaçını kullanıyor insan zaten.kullanılmayan özellikler falan çok ve haliyle kasma falan yapıyor .
  73. isveçli

Uzun Kullanım Testi: iPhone 6 Plus

Uzun süre android kullandıktan sonra tekrar 6 plus ile iphone dönüş yaptım .android kullanma sebebim büyük ekrandan dolayı idi. Ancak yeni iphonlar ile ekran büyüdü ve çok mükemmel çalışan apple ekosistemine geri döndüm .macbook,imac,ipad ,iphone ve apple tv sahibiyim bunların biribiri ile...
  74. isveçli

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Kullananlar Kulübü

Sizin telefon haberiniz olarak yada olmayarak sert bir cisme çarpmış.alumınyum yumuşak bir metal olduğu içinde hemel zarar görür.cebizdeyekende biryere çarpmış olabilir. ama asla kullanımla tırnakla olacak birşey değil o.
  75. isveçli

bilgisayar ve itunes proğramı ile transfer işlemlerini yapabilirsiniz - - - Mesaj Güncellendi - - - senin sorun biraz ciddi sıkışmış yada ölü pixel şurada bahsetmişler konu hakkında .bence apple store götürün yada randevu alıp iade edin .ücretsiz değişim yapacaklardır.
  76. isveçli

Türkiye'ye biraz geç geliyor kaliteli ürünler malesef.beklemeniz lazı biraz acil istiyorsanızda ebay ve amazona bakabilirsiniz.
  77. isveçli

Kardeş geçen sipariş ettiğim http://www.spigen.com/brands/apple/iphone/iphone-6/iphone-6-plus/iphone-6-plus-case-neo-hybrid-metal.html spigen kılıfı beklerken şöyle başka bir kılıfı inceleme şansım oldu http://www.amazon.com/iPhone-Verus-Aluminum-Shield-Titanium/dp/B00NN95LZE Spigen kılıfıda...
  78. isveçli

iPhone 6 Plus Dalgalanma Sorunu!

Benim 6 plus'ta kamera sorunu yok simdilik olursada veririz degistirirler.
  79. isveçli

iPhone 6 Daha Fazla Sattı!

Aynen dogru diyorsun bn ön siparis vermistim iki ayi gectiydi.daha carsambq gunu teslim ettiler telefonu
  80. isveçli

Kedi hesabı mundar et :)) Plusun farkı büyük ekran,full hd ekran, Kamerasında optik sabitleme var bataryası büyük, Tasarım aynı zaten.çirkin nasıl oluyor? onu anlamadım
  81. isveçli

Zaten çoğunluğun iphone 6 alacağını appleda biliyordu 6 plus alanlarda biliyordu.6 plus alanlar iphonların ekranı küçük diye yıllardır başka markalar kullanmak zorunda kalanlar.
  82. isveçli

Ben uzun zamandır bekliyordum büyük ekranlı iphone ve sonunda çıktıda bizmi almadık =))
  83. isveçli

Kimi alır kullanır, kimi yorum yapar, kimi eleştirir Ben memnunum 6 plus tan
  84. isveçli

Nexus 6 İlk 10'a Girdi!

Bende iphone 6 plus var ama ben telefonla resim ayda bir çekiyorum. Fotoğraf için nikon d7100 kullanıyorum :))
  85. isveçli

Benim siparis versigim urun tam olarak sunun kirmizi renkli olanindan. benim bunu begenmemin sebebi aluminyum cerceve ve hos tasarimi oldu. http://www.spigen.com.tr/Spigen-iPhone-6-Plus-Case-Neo-Hybrid-Metal-Space-Gray,PR-720.html carsamba en gec persembe gunu elimde olur .göruslerimi...
  86. isveçli

O değilde koleksiyon daha güzel oldu iphone 6 plus 64gb ile.=) - - - Mesaj Güncellendi - - - Ben spigen neo hybrid metal olandan siparis ettim dun.spigenler guzeldir
  87. isveçli

iPhone 6 Plus Ciddi Sorunlar Yaşıyor!

Bende dun 64 gb 6 plusuma kavustum .sorun yok dunden beri
  88. isveçli

Iphone 6 Sözleşme

Ben 64gb 6 plus'u 19 eylulde ön siparis vermistim nihayet yarin teslim ediyorlar.16gb olanlardan istesem daha önce teslim alma sansim vardi ancak ben 64gb almak istedim.(yurtdisindan aldim) su anda siparis versem mesela ocak ayinda falan teslim edeiyorlar en erken.
  89. isveçli

iPhone 6 Plus'ın Bükülme Sorunu Çözüldü mü?

64 gb modeli siparis etmistim cok gecikti.belkide çözülmüştür
  90. isveçli

Ne iphonmuş 2 ay oldu neredeyse hala ellerinde ürün yokmuş. 6 plus 64gb (16gb bulunuyor heryerde) bugün kontrol ettim teslim tarihi 5/7 kasım yazmışlar bakalım. - - - Mesaj Güncellendi - - - Ne iphonmuş 2 ay oldu neredeyse hala ellerinde ürün yokmuş. 6 plus 64gb (16gb bulunuyor heryerde) bugün...
  91. isveçli

Profesyonel fotoğraf makinesi tavsiye

Akil var mantik var ya telefon ile dslr makina karsilastirilirmi ?sadece fotograf kalitesi bir anlam ifade etmiyor.telefona istedigin lensi takabilirmisin?yada telefonla ucan kusun fotografini nasil cekecekin? ben nikon d7100 yari profesyonel makina kullaniyorum mesela bu makina ile cektigim...
  92. isveçli

Benim 6 plus 64 gb teslim tarihi 7 kasım .19 eylülde vermiştim ön siparişi.acayip stok sıkıntısı var talep çok olunca isveçte - - - Mesaj Güncellendi - - - Herhangi bir sorun yaşaman durumunda apple ile iletişime geçiyorsun onlar seni yönlendirir.telefonu göndermen gerekiyor istanbula.falan...
  93. isveçli

iOS 8.1 Yayınlandı

Bende 2 gün önce ekran dönmüyor diye duvara vurdum . Ekran Kırıldı hazır.meğerse yazılımdan kaynaklanıyormuş.kırık ekranla Çalışıyor şu anda
  94. isveçli

İPhone 6 plus Bulunamıyor

sen teşhir ürünleri görmüşsün onları satmıyorlar zaten - - - Mesaj Güncellendi - - - bende isveçte 64gb plus siparişi verdim teslim tarihi 7 Kasım :( çok yoğun ilgi varmış - - - Mesaj Güncellendi - - - 16gb ara ara bulunabiliyor aslında
  95. isveçli

Profesyonel Fotoğraf Makinesi Önerisi ( YARDIM )

kit lens ile satılan 18-55 yada 18-105 gibi bir d3200 işinizi görür bir süre sonra isterseniz daha kaliteli lenslerde alabilirsiniz .ilk Başlarda kit lens işinizi görür.zaten kendinizi geliştirince biraz tam olarak neye ihtiyaç duyduğunuzu anlayacaksınız - - - Mesaj Güncellendi - - - Bütçeyi...
  96. isveçli

en büyük ve ana fark sensördür. o ürünlerdeki sensörler leblebi kadardır dslr sensörü ise ceviz kadardır örnek vermek gerekirse. görüntü kalitesinin etkileyen ana etmen ise sensördür.yani ne kadar büyük sensör okadar kaliteli görüntü +alan derinliği,daha fazla ayara elle müdahaleye izin...
  97. isveçli

optık zoom yok dslr makinalarda.taktığınız objektif belirler zoom oranını. mesela ben nikkor 70-300 vr lens kullanıyorum zoom için .fiyatı 1400 lira civarı. - - - Mesaj Güncellendi - - - kaliteli resim çekmek için 35mm yada 50mm 1.8g objektif zoom içinde 70-300 vr lens tavsiye ederim .en iyi...
  98. isveçli

1500 liraya profesyonel makina yok şu asırda. en az 6000 lirayı gözden çıkarmanız gerekir Prof makina için. nikon'un giriş modelleri d3200 ,d3300 tavsiye ederim o bütçeye. - - - Mesaj Güncellendi - - - ben şahsen yarı Prof olan d7100 kullanıyorum fiyatı 3000 civarı
  99. isveçli

Okurlarımızdan Haftanın En İyi Fotoğrafları

şu s3 ile Çekilen Yıldırım fotoğrafı gerçekten s3 ilemi çekilmiş bir inceleseniz boyutu falan nedir? Çekilme süresi? inanması çık güç.
  100. isveçli

iPhone 6 Plus Bükülüyor!

bende aliyorum bir tane 6 plus.birde sector 5 kasa aliriz gerekirse
  101. isveçli

bende verdim bir ön siparis 64gb plus olandan bakalim .isin kötu tarafi 26 eylulde satis basliyor 27 eylul cumartesi gunu ben turkiyeye geliyorum 12 gunlugune.muhtemelen gelince alacaz telefonu :(
  102. isveçli

Youtube abone kasma taktiği verin

ne tur videolar cektigin önemli.kaliteli icerik uretirsen herturlu bulurlar seni.ama cektigin kamerada kaliteli olsun tripod falan kullanmaya özen göster
  103. isveçli

Apple iPhone 6 İncelemesi

Bendede galaxy s3 ve iphone 5s var ama çok sıkıldım ikisindende iphone 6 plus 64gb ön sipariş verdim umarım kullanışlıdırda pişman etmez. zaten para durumuda iyi değil şu Günler'de paraya yazık olursa ona yanarım
  104. isveçli

Apple iPhone 6 İncelemesi

teşekkürler Tolga editör inceleme güzelde şu sizin video görüntü kalitesini hiç beğenmiyorum.akşam vakti inceleme videosumu çekilir? hadi çekersinde insan oraya bir Stüdyo aydınlatması falan koyar en azından. şu kayıt yapılan kamerayıda daha Detaylı daha yakından netleyebilen daha dolgun renk...
  105. isveçli

Kulak Üstü Kulaklık Alacağım.

Kulaklık konusunda aslında iyiyimdirde size yardım edebilirmiyim bilmiyorum bu konuda.siz en iyisi büyük bir mağazaya gidip kulaklıkları deneyin orada.
  106. isveçli

iPhone 6 alanler ne ile karşılaşacak? VİDEO

Bende ön siparişi verdim beklemedeyim. 6 plus 64gb uzay grisi
  107. isveçli

iPhone 6 alınmaya değer mi?

ön sipariş almaya başladılar ve sipariş tamamdır plus 64gb
  108. isveçli

iPhone 6 ve 6 Plus Kutu Açılışı ve İncelemeleri

Bende verdim 6 plus ön siparişimi beklemedeyiz bakalım nekadar bekleyeceğiz.
  109. isveçli

iPhone 6 ve 6 Plus Hangi Renk Alınmalı ?

Bu foruma ne olmuş anlamadım ipad ile gezmek mesaj yazmak tam işkence olmuş.
  110. isveçli

İşte bahşiş terörü!

ışide gönderecen bunları video çekecekler
  111. isveçli

iPhone 6 Daha Güçlü!

farkın sebebi ekran boyutu ve ekranların ppi Değeri. iphone 6 ve plus'in kac ppi olduğuna baktınızmı? örnek 150 kiloluk bir motorsiklet ile 250 kiloluk motorsiklete aynı motoru takarsanız hangisi hızlı gider ? - - - Mesaj Güncellendi - - - iphone 6 plus 64 gb siparişimi verdim artık ipad mini...
  112. isveçli

iPhone 6 Ön Siparişe Açıldı

bende verdim ön siparisimi.ön siparisin amaci cihaz gelince ilk size gönderiyorlar.gec siparis veren daha cok bekler http://forum.shiftdelete.net/iphone/388915-iphone-6-plus-on-siparis-tamamdir.html - - - Mesaj Güncellendi - - - bende verdim ön siparisimi.ön siparisin amaci cihaz gelince ilk...
  113. isveçli

iphone 5s hangi rengini almalıyım ?

sorun olmaz öyle ranklere göre sorun versa hepsi de verdir. kafana göre takil.
  114. isveçli

İOS 8 Güncellenmiyor..

handoff? macbook ile calismasi icin yoshemite'final sürümünü beklemek gerekiyor,su anda sadece Safari vs bir kac sey calisiyor
  115. isveçli

Nikon D750 Ön İncelemesi

tam anlamıyorsunuz gibi geldi bu kamera işinden . işin ehli birisi olsa iyiymiş.özgür gibi
  116. isveçli

ön siparsler baslasada versek siparisi artik
  117. isveçli

Apple Watch Yanlış mı Tanıtıldı?

ben aslinda tim cukin ne mesaj vermek istedigini anladim :devil2: biz öyle bir şirket oldukki ne yapsak satılır reklama tanıtıma ihtiyacımız yok satın alanlar yapıyor zaten reklamımızı.su şişesi üretsek bile yok satar
  118. isveçli

199 dolara kılıf satıyorlar bir tane alırsınız.eğer adam ben birdaha amerikya gitmem hırsızlık sorun değil derse kontratlı cihazı alır amerikayı terkeder o şekilde 200 dolara temin eder
  119. isveçli

iPhone 6 Plus Stokları Tükendi!

stok yeterse bende alacam bir tane 26 eylülde
  120. isveçli

iPhone 6 Plus Stokları Tükendi!

özellik yok diyen adamlar var hala yahu.gidin kendi telefonunuzu üretin istediğiniz özelliği koyun.
  121. isveçli

2 youtube hesabından gelen paralar bir adsenseye mi gidiyor

ne tür videolar çekiyorsun ve kaç izleme alıyorsun günde? onu bağlaması kolayda para gelecekmi?
  122. isveçli

Iphone 6 ve Iphone 6s pahalı mı?

seyahat acentasında çalışıyorum. - - - Mesaj Güncellendi - - - örnek verme amaçlı söylüyorum bunların yani türkiyedeki eşitsiz kazançlar,acayip vergiler , asgari ücretin 1000 liranın altında olması. gidin bunları eleştirin benim kazancımı eleştireceğinize. - - - Mesaj Güncellendi - - -...
  123. isveçli

bendede s3 ve iphone 5s vardı .ama iphone 6plus çok hoşuma gitti .ön sipariş başlar başlamaz verecem siparişimi - - - Mesaj Güncellendi - - - çok fazla takılma tasarım falan.tabiki eski cihaz alırsan birçok kaybın olur şimdi o kayıpları burada tek tek yazmaya gerek yok.applein sitesini aç...
  124. isveçli

Iphone 6 ve Iphone 6s pahalı mı?

isveç apple storda iphone 6 plus 2300 tl civar yanı (7300 krone biraz pahalı ama aylık 20,000 kronun üzerinde maaş aldığımı hesap edersek normal gibi
  125. isveçli

Gözyaşları içinde aracının yanışını izledi

tuhaf bir olay tam bir türkiye klasiği.bir araçta yangın tüpü olur.aracın sigortası olur. bakımı servisi yapılmamış aracı neden alırsın zaten. ondan sonra böyle ağlarsın.
  126. isveçli

bend hem s3 hem 5s vardi.su anda s3 sarj olmuyor 5s'in ekrani kirildi zor durumda kaldim :) mecburiyetten aliyok yani :D
  127. isveçli

iphone 5s'imi ön siparis baslar baslamaz iphone 6plus ile degistirmeye karar verdim. isvec apple storeda turk lirasi ile 2250 lira civari 16gb.
  128. isveçli

Fotoğraf hakinda yardim

bu fotolar dslr makina ile cekilmemis ama. dslr ile cok daha kaliteli resimler cekebilirsin - - - Mesaj Güncellendi - - - bu fotolar dslr makina ile cekilmemis ama. dslr ile cok daha kaliteli resimler cekebilirsin alan derinligi ve flue'luk yok dikkat ettiysen resimlerde
  129. isveçli

İnşaat Mühendisliği

herkes devlet memuru olmak yada devlet içinmi çalışmak zorunda ya bu mantıkla türkiye daha 20 sene geriden takip eder avrupayı
  130. isveçli

Fotoğraf hakinda yardim

50 mm lens ile bu tür fotolar çekebilirsin. nıkon yada canonun en ucuz dslr makinaları işini görür. paylaştığın fotoğraflard çok fazla aşırı efekt var. o efektleri yapan birçok program var ama isimlerini hatırlamıyorum .asla efekt kullanmam çektiğim fotolarda, zaten makinaların içindede efek...
  131. isveçli

Batarya şarj ederken boşalıyor

s3lerin kablosunda sorun vardi.baglanti noktalarinda. - - - Mesaj Güncellendi - - - sana tavsiyem öncelikle baska bir usb kablosu ile sarj etmeye calis.olmadi baska bir adaptör
  132. isveçli

Yeni başlıyanlar için DSLR tavsiyeleri

nikon d7100 tavsiye ederim baslangıc için
  133. isveçli

Amazon'dan Alışveriş

sanki amazon lira ile'mi satış yapıyor.kredi kartı ile ödersen sorun falan çıkmaz onlar doları tl'ye çevirir - - - Mesaj Güncellendi - - - sanki amazon lira ile'mi satış yapıyor.kredi kartı ile ödersen sorun falan çıkmaz onlar doları tl'ye çevirir okadar çekini okadar çekiniyorsan teknosaya...
  134. isveçli

Suçsuz yere sucluyum

hiç ummadığı anda sırtında bir sopa kıracan bir daha sana yaklaşamadığı gibi okulunda en pısırığı olur.ama dediğim gibi ansızın önce sen basacan sopayı
  135. isveçli

İşte Vestel Venus'ten İlk Video

satar satar - - - Mesaj Güncellendi - - - çok satar bu telefon :)))
  136. isveçli

Note 4 hakkında sorum var cevaplarmısınız

edgenin ekraninin sag taragi yamuk kurbandan önce cikmasi zor. fiyat olarak ortalama 800 dolar civari olur en az isvecte ön sipariste su anda 988 dolar. imei konusun bilmiyorum.
  137. isveçli

Zamanda yolculuk mümkün..

zamanda yolculuk mumkundur .bunun en buyuk ispati senin o ilerki zamanlardan bizim zamanimiza gelmendir.
  138. isveçli

Hırsıza tokat attı, 2 bin TL ceza ödedi

hirsizlardan pis dayak yediydim birdefasinda.ondan sonra hirsiz görunce balkondan atlayip kaciyordum :D dayanamadim terkettim ulkeyi.
  139. isveçli

Kate Upton Bulutu Bitirir mi?

bilgisayar bile hızlanıyor mübarek resimleri görünce:D
  140. isveçli

bu link ile uğraşma sahte olmasa bile adam anket koymuş.anketi tamamlamadn parolayı bulamazsın. - - - Mesaj Güncellendi - - - iyi ararsan 5 saniyede bulursun googleda - - - Mesaj Güncellendi - - - diğer videolarınıda izledim ben bunun sandviçinin arasına suçuk koyup yiyor. :w00t::scared:
  141. isveçli

Maksimum 150 TL Kulakiçi Kulaklık

orda dinleme imkanınız varsa dinleyip karar verin .teknosada ne tür kulaklıkar satıyorlar bilsem daha fazla yardım edebilirdim ama bilemiyorum.eskiden ben teknosaya giderdim birkaç sony birkaç sennheiser birkaçtanede philips ve birsürüde 14/20 liralık markasız kulaklık olurdu şu anda bilemiyorum
  142. isveçli

bu görüntüler buluta olan ilgimizi dahada arttıracak :D ama kendi fotolarımızı yüklerken dikkat edelim - - - Mesaj Güncellendi - - - link bulmak çok kolay onuda burdan vermeyelim artık yani arkadaşlar arama şekli önemli.olmuyor ama böyle. teknoloji sever olacağız birde :D
  143. isveçli

dropbox ve icloudumdaki resimleri hemen siliyorum yoksa yarin iki gun sonra indirip bakacaz :D
  144. isveçli

Kulak Üstü Kulaklık Önerisi.

ses var ses var Ohia üstelik sadece ses değil konfor ve rahatlıkta önemli. bende sennheiser momentum kullanıyorum 700 liraya aldım : - - - Mesaj Güncellendi - - - ses var ses var Ohia üstelik sadece ses değil konfor ve rahatlıkta önemli. bende sennheiser momentum kullanıyorum 700 liraya...
  145. isveçli

SDN Forum Neden Bu Kadar Sorunlu

aynen +2
  146. isveçli

Hediye Yağmuru - 3 (SONUÇLANDI)

yaziy hazirlamistim cocuk almis masadan parcalamis atmis :(cocugun pastel boyasini kullanmistim sinirlendi herhalde.
  147. isveçli

Hediye Yağmuru - 2 (SONUÇLANDI)

56 kisimi ankete katilmis bravo:D baskada birsey demiyorum
  148. isveçli

Normal laptopa mac os x kurabilirmiyim

ben macime windows kurmuştumda windowsta osx nasıl olur bilemiyorum
  149. isveçli

duruma göre değişir herhalde.bazı yerlerde farkına bile varmazlar :D
  150. isveçli

kullanişlı işimi görüyor.linux vs denemedim
  151. isveçli

Telefon tavsiyeleri bütce 2700 anket

daha tanıtılmadıki telefon resmini nerden bulak :D - - - Mesaj Güncellendi - - - daha tanıtılmadıki telefon resmini nerden bulak :D - - - Mesaj Güncellendi - - - daha tanıtılmadıki telefon resmini nerden bulak :D
  152. isveçli

buda benim masa simdilik,malum evde 2 yasinda bebek olunca böyle bir masaya tasindik simdilik :yes: resim yuklemeyi basaramadim anlayan birisi bakabilirmi? https://www.dropbox.com/s/62mr1hcwlujllvf/Ads%C4%B1z_HDR2.jpg?dl=0
  153. isveçli

Telefon tavsiyeleri bütce 2700 anket

iphone 6 yada note 4 ikiside pişman etmez birde 2500 lira fiyatı olacaklarını sanmam ,
  154. isveçli

Note 2'nin kenarlarında soyulma var.Garanti yapar mı?

kılıf kullandığın için kalkmıştır o boya,kılıf kullanmasaydın kılcal çizikler olurdu en fazla.
  155. isveçli

5 Yıl Kullanabileceğim Telefon?

ben 5 yıl aynı telefonu kullanacak olsam akıllı telefon almazdım.
  156. isveçli

Hediye Yağmuru - 1 (SONUÇLANDI)

oy isteyen ?:D - - - Mesaj Güncellendi - - - çok kaliteli bir adet oyum var .oy isteyen ?:D
  157. isveçli

bildiğin akıllı kumandanın biraz sexyleştirilmiş fonksiyonu arttırılmış kopyası :D
  158. isveçli

:)şundan dolayı bu alet eski bir alet. fiyat güncel değil.şu anda satıştan kalkmış halde.normlde fiyatı 150$ ve 250$ civarı değişiyordu kampanya ile falan daha uygun fiyata bulunabiliyordu .
  159. isveçli

Hard disk sorunu

kendi hatanızı samsunga maal etmeyiniz lütfen.samsung teknolojiye yön veren avrupada en çok satılan markalardan bir tanesidir benim s3 bozuldu ama olsun benim hatamda olabilir :D
  160. isveçli

İcloud sorunu yardım

ne sorun olbilirki icloud ile??
  161. isveçli

400 $ :D nerde link?
  162. isveçli

Shiftdelete.net Hediye Yağmuru !

bir nikkor 70-300 vrıı lens yeter bana:
  163. isveçli

MacBook Pro Isınma Programı

gta oynarsan ısınır tabi. hangi modeli macbook pronun? - - - Mesaj Güncellendi - - - benim macbook promda kullandığım en ağır uygulama photoshop cs6 uzun süre kullanırsam ısınmaya başlıyor.zaten havalarda sıcak yaz günü
  164. isveçli

Kamerada Dalgalanma

benim lg led tvde dalgalanma yok örnek eski tv dalgalanıyordu - - - Mesaj Güncellendi - - - yeni led televizyonlar yapmıyor zaten eski televizyonlar dalgalanıyor
  165. isveçli

MacBook Pro Isınma Programı

ne tür programlar kullaniyorsun? - - - Mesaj Güncellendi - - - ekranin gövdeye bağlandığı noktada havalandırm yeri mevcut ,ancak yastık ,yatak gibi yerlerde kullanmayın diyor apple hvalandırma kapanabilirmiş.
  166. isveçli

iPhone 5s Denize Düştü [SONUÇLANDI]

acilen gönderip temizletirsen biraz daha uzun ömürlü olur. benimkininde ekran kırıldı geçenlerde 600 civarı aldılar
  167. isveçli

SanDisk Cruzer Blade 8GB Usb Bellek 7,49 TL - N11.com

alınacak ürün değil bu.extreme serisinden şaşmayın
  168. isveçli

Lightning Kablosu Alacağım

:Dadam yazmis orjinal kablo bakiyorum diye zaten .git en yakindan al dediysek cakma satabilecek yelerden al demedikki.buyuk tekno marketlere gider herhalde
  169. isveçli

Lightning Kablosu Alacağım

kafana göre .fiyat nerde uygunsa ordan al.fiyat önemli degil aciliyet önemli diyorsanda en yakin saticidan al artik
  170. isveçli

Yeni Yosemite Beta Çıktı, İndir!

direk appstoredan guncelleyebiliyoruz zaten o baglantiya falan tiklamaya gere yokki:D 1.70gb su anda iniyor denemedim daha
  171. isveçli

Boşta Kaldım mı Birşeylere Zarar Veriyorum.

kafayi yemissin sen .bir uzmana görun. baska birsey yazacaktimda 13 yasinda oldugunu farkettim, modern cag boyle birsey iste betonlarin arasinda bilgisayarin basinda. ben senin yasindayken tarlada domates marul yetistirirdim. tavuklarim vardi:biggrin:
  172. isveçli

2 şişe maden suyunu 30 liraya satıyorlar

bizim türk milleti parayı sonradan gördü ve hemen daha çok parayı en kolay nasıl kazanacağının derdine düştü..işimiz zor vallaha
  173. isveçli

Canon 600d için hafiza karti önerisi

fiyat performans : SanDisk Extreme SDHC 45MB/s 16GB modelinden tavsiye ederim . 2 kat para verip daha pahalısını alırım diyorsanda SanDisk Extreme Pro SDHC UHS-I 95MB/s 16GB ama ilk linkteki işinizi görecektir ben d7100de iki adet kullanıyorum performansı yeterli makinaların yazım hızı 95mb...
  174. isveçli

Bu x11.app nedir nereden bulurum

osx icin vlc uygulamasi mevcut zaten .neden exe formatinda kurmak istiyorsunuzki?
  175. isveçli

sizin bilgisayar mac'mi? yoksa windows makinaya macintoshmu kurdunuz?
  176. isveçli

sanal makina derken windows üzerinde osx kullanıyorsunuz sanırım? bu durumda pek yardımcı olamayacağım çünkü hiö bir bilgim yok , ancak orjinal bir macbook ve osx işletim sistemine sahipseniz yardımcı olabilirim. x11 bazı linux formatlarının osx üzerinde görüntülenmesi ve osx'e linux...
  177. isveçli

buradan veya buradan indir.işini görür umarım
  178. isveçli

mac osx'in diğer klasöründe kısayolu olması lazım oraya bir bakın - - - Mesaj Güncellendi - - - osx diğer klasöründe kısayolu olması lazım bir bakın
  179. isveçli

SDN Metro Tema olsun mu?

ne zaman geçeriz?
  180. isveçli

Telefon mu tablet mi notebook mu

hepside lazım aslında iphone 5s ipad mini2 ve macbook pro kullanıyorum .hepsiniin yeri farklı benim için yatakta ipad otururken macbook dışardayken telefon kullanırım :D sen önce kaliteli bir notebook sonra telefon seneyede tablet al
  181. isveçli

İpad için hangi data hattı kullanmalıyım?

ama türkiyede değilim :) :/
  182. isveçli

İpad için hangi data hattı kullanmalıyım?

benim ipadde kullandığım simkart için herhangi bir ücret ödemiyorum her 100mb için 15 saniye reklam izlettiriyorlar download hızı 30mbs :)) kulağa nasıl geliyor?
  183. isveçli

Fps düşüşü

işlemci grafik kartı hepsi faul .oyunu indirebildiğine şükret bu aletin :))
  184. isveçli

Ağ kablosuyla format atma :D

biz eskiden ağ kablosundan sepet yapardık ne günlerdi bee şimdi ise kablosuz ağlarla takılıyoruz
  185. isveçli

Seviyorum..

ask falan hikaye hevesini alınca biter gider .hevesini almak derken o mesele işte o işi bitirdinmi aşkın ömrü 2/3 sene
  186. isveçli

Artık çıldırmak üzereyim!

kafayı taktığı şeye baksana adamın.adammı çocukmu bilmıyoruzda herneyse.fazla oyun oynamanın zararları işte bunlar eğitim şart .
  187. isveçli

Suriyeliler, çadır kentlere gönderiliyor

ulkeye kimseyi sokmayacan sınıra yaklaşana basacan mermiyi kevgire benzetecen .basinin caresine bakamayan ölür doğanın kanunu budur. bu yüzden ülkede doğru düzgün gen kalmadı herkes karıştı gitti. ırkçı olacan bazı durumlarda
  188. isveçli

NASA uzaydan canlı dünya yayını yapıyor.

ilk olarak uydu ile uzay istasyonu aynı şey değildir bunun içerisinde 3 kişilik mürettebat yaşıyor. ikinci ise bu istasyon uzayda değil dünyanın yörüngesindedir çıplak gözle dahi görülebilir hava şartları ve istasyonun konumu müsait olursa. uyduya kamera takmakla bu istasyondaki kamera aynı...
  189. isveçli

Forum Yönetiminden Pesimist Bisiklet Almış..!

hidrolik frenler çıkalı rahat bir 10 sene oldu diye biliyorum en azından ben göreli :)) - - - Mesaj Güncellendi - - - hidrolik frenler çıkalı rahat bir 10 sene oldu diye biliyorum en azından ben göreli :))
  190. isveçli

DSLR için Elektrik Süpürgesi

nikon d7100'üm için birtane alayım dedim ama şimdilik sadece canon ile uyumlu model üretilmiş:( - - - Mesaj Güncellendi - - - ciddi anlamda fotoğrafçılıkla ilgilenen lens değiştiren kişiler sık sık sensörü temizlemek zorundaki mevcut durumdaki sensör temizleme aparatlarının kullanımı aşırı...
  191. isveçli

LG G3 Video İnceleme

hiç yakıştıramadım vallaha 5 dakikada nesini inceliyon telefonun.açar internetten bende okurum teknik özelliklerini. tolga'yı cem'i aratıyorsunuz ha . biraz çaba yahu okurlarınız için diyorum yoksa bana kalsa açar youtube'dan en kral inceleneyi ingilizce izlerim
  192. isveçli

Bir Yıldır Beni Yakın Arkadaşıı Sanıyor Ama Ben Onu Seviyorum

bir gün sonra cevap verme hemen birkaç gün kendini özlet sonra anlat durumu senden hoşlanıyorum de.
  193. isveçli

Bir Yıldır Beni Yakın Arkadaşıı Sanıyor Ama Ben Onu Seviyorum

yaş kaçtı bu arada ? bunun birkaç sebebi olbilir kızın bir sevgilisi olabilir yada sen samimiyeti ilerlettiğin halde biraz yavaş kalmış otomatikmen arkadaş klasörüne düşmüssündür. bunun üstesinden gelmek için bazı yöntemler var tabi saldırı pozisyonuna geçecen nasılmı öncelikle kızı kaybetmeyi...
  194. isveçli

Kasayi saticam ne kadar eder

sen bunu geri dönüşüm tesisine götür bırak :
  195. isveçli

Facebook Çalışanları Patronuna Aşık!

böyle patronum olsa varya nasil dolandirabilirim diye dusunurum hep ha
  196. isveçli

Monitörümde Dalgalanma Var

kablo baglantilarini kontrol et.
  197. isveçli

Iyi bir bilgisayar için gerekenler

bende birileri bir link versede indirsem su gerekli yazilimlari diye bir kac senedir bekliyordum sagolasin. ama simdi farkettim benim bilgisayar mac olunca uyumsuz cikti :D
  198. isveçli

Marmaraya Yasak Saatlerde Bisiklet İle Binme Yöntemi !

gelirsen eminim beğeneceksin hele bisiklet yollarını görünce bisikletçiye verilen değeri görünce o bile sana türkiyeyi 1 haftada unutturur.:D - - - Mesaj Güncellendi - - - tabi tabi.stockholmda metroya bindim orada gözümle gördüm.hem arkadaş gibi ellerinde taşımıyorlar bisikleti asansörler mevcut
  199. isveçli

isveçte raylı araçlara bisiklet için ayrı odalar bulunuyor örneğin.biskleti ön lastiğinden tavandaki kancaya asıyorsun .haliyle daha fazla bisiklete yer açıyorsun.böyle birşey olmalıydı - - - Mesaj Güncellendi - - - bisklete bin gel istanbulu çıkana kadar biraz zorluk olur ama istanbulu...
  200. isveçli

https://www.dropbox.com/s/iy23q47ttoyesl2/Photo%206.08.2014%2021%2038%2001.jpg isveçte bütün raylı araçlarda ve birçok hatta çalışan otobüslerde bisiklet için özel odalar bulunur . - - - Mesaj Güncellendi - - - mutlaka olmalıydı sonuçta yeni bir sistem (yanılmıyorsam geçen yıl hizmete girdi)...
  201. isveçli

neden bisikletler için ayrı bir alan bulunmazki bu araçta?
  202. isveçli

:biggrin: türkiyenin durumu iyi zengin ülke ama işin kötü yanı hizmet ve gelir dağılımına gelince çok büyük sıkıntılar var.kendimden biliyorum yani .mesela ben alanyalıyım .alanya turizmden dolayı zengin bir ilçe ancak alanyanın 12 km yukarısında bizim köy vardı köyde ne su ne çöp toplama ne...
  203. isveçli

hayır şöyle düşünmek lazım madem nüfus çok nüfusa göre altyapı hazırlanmalı? - - - Mesaj Güncellendi - - - :unsure: işte halkımız böyle düşündüğü için bunada şükür dediği için daha fazlasını istemediği için tam hizmet alamıyorya?
  204. isveçli

:D düşünceni beğenmedim 1 tane marmaray yerine 100 tane marmaray yapılmalı madem nüfus kalabalık?
  205. isveçli

isveçin gözünü seveyim .tüm trenlerde bisiklet için ayrı bölümler var
  206. isveçli

Zamanda yolculuk mümkün..

yaradan nasıl istediyse öyle olur pek kafanızı takmayın bu tür şeylere işin içinden çıkılmaz. dünyanın düz olduğunu savunan bir amca vardı (açın youtuba bakın) bunu onun yanına gönderecen bu yazdıklarını o adama anlatacak varya ne diyaloglar çıkar ortaya tahmin edemiyorum
  207. isveçli

Facebook nerden biliyor eski kız arkadaşımı

arkadaşlar bugün facebookta tanıyor olabileceğin kişiler bölümünde eski kız arkadaşımı gördüm şaşırdım kaldım.anlamadığım olay ortak arkadaşım yok daha önce facebooka falanda eklememiştim nerden çıktı şimdi bu.kız arkadaşım görecek kıyamet kopacak :huh:facebbokta kullandığım mail adresindede...
  208. isveçli

Sitemiz hacklenmedi!

aynen çok sıkıntı yaşatıyor bu durum banada
  209. isveçli

Halk otobüsünde 'idrar' tartışması

benim memleket alanya :D
  210. isveçli

Sizce Hangi Tableti Almalıyım?

ipad al sorunzuz kullan bende şuanda mini2 var ama diğer modellerde güzel hangisine bütçen uyarsa
  211. isveçli

Samsung galaxy s5 çakma tel. wifi sorunu

:Dhaha ikinci elmiydi ? bari sorunsuz çalışıyormuydu?
  212. isveçli

Kore Mali S5 Moto G S3 Mini Discovery Hangisi

çünkü hem ucuz hem tasarımı ve özellikleri güzel - - - Mesaj Güncellendi - - - isveçte galaxy s4 ve xperia z 1000 lira fivarı moto g 450-500 civarı bu fiyatlar türkiyede olacak varya
  213. isveçli

Samsung galaxy s5 çakma tel. wifi sorunu

güle güle sandalyeden düşecektim ha
  214. isveçli

Sizce iPhone 5s i satıp iPhone 6 yı Almalı mıyım ?

arkadaşım dur bi piyasaya çıksın telefon paran varsa alırsın.
  215. isveçli

Göbeğimden Bir Türlü Kurtulamadım...

senin boy kac merak ettim simdi :D - - - Mesaj Güncellendi - - - adam acayip yav. fasulye sırığı gibi birşey herhalde:D
  216. isveçli

Göbeğimden Bir Türlü Kurtulamadım...

bende 175 boy 70 kiloyum .bir dengesizlik varmi bendede :D tesekkurler
  217. isveçli

Iphone Ekranı Kırıldı Ama

olmazsa göndereyimde baksinlar bi belki bir guzellik yaparlar sagolasin :yes:
  218. isveçli

Türkiye'de Hangi İşletim Sistemi Zirvede?

mac osx kullanıyorum çünkü windows gibi kafa yapmıyor
  219. isveçli

Damacana suya barkod yetmedi, radyo frekanslı kimlik geliyor!

hele şu elektronıkçiler telefoncular falan yokmu acayip para kazandılar halkın saflığından yararlanıp
  220. isveçli

artik çoğunluk sahtekarmı sahtekarlar benimi buluyor sadece anlamadım :)
  221. isveçli

ben türkiyede iken komşu evinde doldurup satıyordu kapak için bile makina vardı adamda öyle orjinal yapıyordu:D bir gün kafamı bozdu bende şikayet ettim kimsede gelip bakmadı . hatta karadenizli bir arkadaşım vardı oda çaykur çay paketi temin edip kalitesiz çayları ona doldurup satardı birde...
  222. isveçli

Android programım tutar mı ?

herkeste tutmaz demos .bir girisimcimizi daha kaybettik :biggrin: ama bakarsin belkide daha iyisini yapmak icin ugrasir bu anketten sonra
  223. isveçli

İkinci telefonum ne olmalı?

nokia 100,nokia 106,nokia 113.fiyatlari 40-50 civari
  224. isveçli

Mac'te Pencere Karmaşasına Son!

herseyini begeniyoruz:))
  225. isveçli

resim icin tesekkur.servisle ugrasmak istemiyorum kullanici hatasi deyip telefonun yari fiyati kadarda hesap cikaracaklar.merak ettigim yan sanayi ekranlar ne kalitede acaba.
  226. isveçli

selam arkadaşlar. telefonun ekranı ilginç şekilde kırıldı ama asıl sorun ojinal ekran nerden bulurum applein yedek parça vermediğini söylüyorlar apple store harici. yan sanayi ekran kullansam zaten kötü olan ekran dahada kötü olurmu? https://www.dropbox.com/s/utm8yqo3bb19q2m/20140801_212739.jpg
  227. isveçli

Safir Ekranlı İlk Telefon Tanıtıldı

böyle bir telefonda zaten üstün donanıma gerek yok bunlar ağır inşaat vs gibi sektörlerde çalışanlara hitap ediyor .adamlar iş esnasında kullanıyor
  228. isveçli

Motosiklet Önerebilecek Olan...

1.http://www.nebiogullari.com.tr/detay.asp?detayid=3 2.http://www.nebiogullari.com.tr/detay.asp?detayid=7 yamah olarak yukarıdaki iki modeli tavsiye ederim fiyatını hakkını fazlasıyla verirler üstelik az yakar bunlar. - - - Mesaj Güncellendi - - - honda almak istersende cbr125r yada cbf150...
  229. isveçli

sana kısaca tavsiyem şu.bilinmeyen markaları alma onların yedek parça ve servisini bulamazsın motora binemez hale gelirsin. satmak istersende zor satarsın üstelik zararına satarsın. 250cc den büyük motor almanı tavsiye etmem başlangıç olarak .çok tehlikeli araç bunlar hele ülkemizde kurallar...
  230. isveçli

:huh:950cclik motormu alacaksın üstelik başlangıç olarak?25000 tl onun fiyatı
  231. isveçli

fotoyu gördüm verdiğin ismi aratarak ancak o motor design motoru tavsiye etmem yedek parça sorunu çıkar mutlaka.yedek parça ve servis ağı yaygın olmayan araçlardan uzak dur tavsiyem. ben geçen yıl bizim hatun çok istediği için acayip tasarımlı bir bebek arabası aldım 3bin lira para verdim ancak...
  232. isveçli

bende şu anda cbr500r var cbr serisi hoşuna giderse cbr250 alabilirsin mesala, ama sana 250den büyük ccli motor tavsiye etmem başlangıç olarak.çünkü tehlikeli araç motorlar.
  233. isveçli

sen yamaha ve honda türkiyenin web sitelerine git oradan motor bbeğenmeye çalış .ben 15 yaşımdan buyana motor meraklısıyım onlarca motor aldım kullandım sattım .yamaha ve hondadan başkası bizim türkiye şartlarında kullanmak zor .yedek parça ve sağlamlık olarak,bütçe ne bu arada?
  234. isveçli

nerde yaşıyorsun?
  235. isveçli

resim gözükmüyorda yamaha veya hondanın en ucuz scooterları başlangıç için idealdir scooter sevmem diyorsanda gene yamaha ybr 125 veya honda cbf150 modelleri başlangıç motorlarıdır
  236. isveçli

İndirimPlus beyler bu site ne ayak

plastık kaplama gibi duruyor sanki ama ?:blink: ben geçen buna benzer sandisk kart okuyucu aldım tamamen plastikmiş bilgisayara giriş yeri dahil:biggrin: bir defa taktım usb girişine zor girdi başkada takmadım
  237. isveçli

İndirimPlus beyler bu site ne ayak

kardes ürünü sepete ekleyince fiyat 8 tl oluyor 20 liralık alışveriş yapacanki usb 1 liraya gelecek yanik kargo ile birlikte en az 28 lira ödüyorsun.üstelik site yaramaz.tibin böyle siteleri kapatması lazım aslında ama nerde .başka şeyler ile uğraşıyorlar
  238. isveçli

Sitemiz hacklenmedi!

bu kadar üyeniz var bir kaç farklı tasarım hazırlayıp anket yapsaydınız keşke .doğruyu söylemek gerekirse kullanıssız geldi bana .teknoloji sitesi ancak teknolojiden yararlanmamış gibi geldi.
  239. isveçli

Karşı Cinste Aradığınız Özellikler

taş gibi vücut olsun gerisi teferruat :D
  240. isveçli

Os x safari uzerinden sdn ana sayfa sorunu

merhabalar yeni guncelleme ile birlikte sdn ana sayfa mobil olarak görunuyor ve normal görunume gec deyince 404 hatasi veriyor sorun ne acaba?
  241. isveçli

Google Shamu Nedir?

tum telefonlarin standart olmasi gereken ekran boyu
  242. isveçli

İphone 5s ile wifiye bağlanıp youtubeden video izlediğimde wifi kopuyor.

bazı ios cihazlardasenin bahsettiğin wifi sorunu mevcut.benim 5s sağlam gibi ancak ipad minimde ufak bir sorun oluyor bazen wifiye bağlanamıyorum,ağ ayarlarını sıfırlayınca düzeliyor
  243. isveçli

Fuatavni , Redhack gibi hesaplar nasıl yakalanmıyor

fuat kardaşım yurtdışından türkiyede neler döndüğünü çözdü ama bizim millet hala uykuda
  244. isveçli

Hiç Amazonda alışveriş yaptınız mı?

alisveris yaptinizmi diye soruyorsun bende yaptik diyorum hepsi bumu? yalniz konunun tamamına yakınının renkli yazılması kurallara aykırı diye biliyorum.
  245. isveçli

10000 bin TL lik oyun bilgisayarı

yahu bosversene ne suriyelisi ne yardimi .zaten yardim parasini her türlü kesiyorlar vatandaştan . adam para kazanmış harcasın keyfine göre 10.000 lira biraz fazla ama ben olsam 5 bin liralık bir sistem toplar geri kalan parayada başka birşeyler alırdım.
  246. isveçli

OS X Yosemite Kurulum Rehberi

3 gündür kullanıyorum maverickstwn daha stabil gibi geldi bet olduğu halde
  247. isveçli

General Mobile Discovery 2 Elimizde! VİDEO

yaziyi okuduysan Fotograf kalitesinden bahsediyoruz videonun ne ile cekildiginden degil :D
  248. isveçli

OS X Yosemite Halka Açılıyor!

2 saattir kullaniyorum ne diyeyim betasi bile mukemmel yuklemek isterseniz tavsiyem diskinizi böluntuleyin.böluntulu bölume betayi yukleyin. mavericks´te sisteminizde kalsin geri dönmek falan isterseniz ayarlardan bilgisayari maverick boluntusunden baslatin bu kadar.betayi silmek icinde...
  249. isveçli

başka bir tane daha discovery 2 varmış onunla çakmişler :D
  250. isveçli

çekim kalitesini nasıl farkediyorsunuz şaşıyorum doğrusu:D çekilen fotoğrafları bilgisayara atıp yan yana getirmeden tahmin yürütmek hiç mantıklı değil.bir amatör fotoğrafçı olarak söylüyorum
  251. isveçli

vay anasını fiyata bak sen:biggrin: oha diyorum yani edeceği 400 lira o paraya z1 var isveçte :-
  252. isveçli

Turkcell Beni Kulağımın Arkasından Tanır

yıllarca türkiyede yaşadım 7/8 senedir avrupalardayım devletin ne olduğunu avrupada gördüm harbiden. türkiyede devlet sadece kendi çıkarına çalışan halka hava atan insan topluluğundan ibaret. halkın sorunu varmı yokmu ne yapılmalı umurlarında değil.teknolojiden anlamayan teknoloji bakanını...
  253. isveçli

Fotoğraf birleştirebilir misiniz rica ?

tam olarak ne istediğini yazarsan yarın birşeyler yapmaya çalışırım tren yolund oturan adamın yerine kendi fotoğrafınımı koymak istiyorsun?
  254. isveçli

Safari Dosya İndirme

markette gelismis indirme uygulamalari mevcut ancak illa cydiadan indirecem diyorsan safari download manager vardi
  255. isveçli

OS X Yosemite Halka Açılıyor!

ilk gun kayit olmustum beta programina :) o gun geliyor demekki
  256. isveçli

Metal kasada küflenmenin çözümü

narkasi modeli ne ?merak ettim.
  257. isveçli

T50 mi S4 Mini mi?

ben isveçteyim .bizim burada sebze pahalı elektronik idare eder :D
  258. isveçli

T50 mi S4 Mini mi?

motorola moto g 600 civarı buradaki fiyatı oda güzel aslında
  259. isveçli

T50 mi S4 Mini mi?

bizim burda 850 liraya geliyor vay anasını pahalıymış orda
  260. isveçli

T50 mi S4 Mini mi?

lg g2 ve xperia z1de 900-100 arası bunlardan birini almaya bak uzun süre kafan ağrımaz
  261. isveçli

T50 mi S4 Mini mi?

t50 tavsiye etmem s4minide tipsiz.nexus 5 yokmu sizin ülkede ?
  262. isveçli

AKK Sizce Kaç Gb Olmalı ?

nedir bu akk la :D benimki 100 terabite falan herhalde hic hiz dusmuyor:) not turkiye disindayim
  263. isveçli

LG G2 Veri Kurtarma (Acil Yardım!)

data recovery progmi gormuyormu hata ayiklama modu acikken? ben mac icin olani bir defa kullandim diger programlarin kurtaramadigi verileri kurtarmistim. ama hafiza kartindan - - - Mesaj Güncellendi - - - android data recovery diyede bir program var telefona kurulan onu denedinizmi?
  264. isveçli

Mimarlar icin hangisi ?

sony vaio serisi iyiydi ama pazardan cekildi.genede sen bilirsin dell'de olabilir
  265. isveçli

Galaxy S3 Şarj Olmuyor yazısı

yok be onlar eskidendi artik piller ona gore uretiliyor.bir kac gun sonra duzene girer o pil. su anda biraz erken bosalma olabilir.normaldir daha kullanilmamis nede olsa
  266. isveçli

Mimarlar icin hangisi ?

ozaman intel islemcili asus tavsiye ederim
  267. isveçli

5 yıl önce bitmiş bir arkadaşlık tekrar başlayabilir mi sizce?

bence simdi sen onunla iletisime gecersem o direk baslayacak fantazi kurmaya erkek milleti cok acayiptir kendimden biliyorum yani.ozaman arkadasca olsa bile aradan zaman gecti isler degisir.dikkatli olmak lazim bence iletisime falanda gecmeyin belki hayatini mahvedebilirsinizde, :Dbenimde...
  268. isveçli

Mimarlar icin hangisi ?

mac al baglan hayata.biraz pahali ama hakkini dibine kadar veriyor. windows isletim sistemi tam bir stress kaynagi:) en azindan bana oyle geliyor
  269. isveçli

:Dkafani yorma benim kayinpederin telefonuna baktim geldim senin icin ondada s3 var .ondada sarj olmuyor yaziyor.yani bir sorun degil - - - Mesaj Güncellendi - - - son yazilim guncellemesini kurmamislardir belki arkadaslarin
  270. isveçli

aldigin batarya orjinalmi? orjinal batarya takip denemedinizmi?
  271. isveçli

yani telefon sarj oluyor ve normal sekilde calisiyor.tek sorun sarj olmuyor yazisimi?
  272. isveçli

Psikolojim bozuluyor galiba.

bendede boyle bir durum olmustu. sonra bende bir alisveris cilginligi basladi alisveris yaptikca para harcadikca mutlu olmaya baslamistim genelde teknolojik aletlere deli oluyordum. ama bir sure sonra ondanda zevk almamaya basladim.isi biraktim köye babaannemin yanina tasindim bahce islerine...
  273. isveçli

GoPro 'nun Diğer Kameralar'dan Farkı nedir

fotograf özelligi mevcut modele göre farkli cözunurlukte. sunucu olayi yok videolari telefona yada bilgisyara atiyorsun ister wifi yada sd card ile
  274. isveçli

GoPro 'nun Diğer Kameralar'dan Farkı nedir

GoPro aksiyon kamerasidir.en buyuk özelligi kucuk olmasi,hafif olmasi,ve bircok aksesuara sahip olmasi hemen hemen herturlu esyaya kaska,bisiklete,vs kolaj montajlanabilir.yagmurda camurda dahil aksesuarlarini takip kullanilabilirsin. yani normal kamerayi`da kafaniza baglayip dag bisikleti ile...
  275. isveçli

İstanbul suyunda esrarengiz koku!

taze sumu kaldi memlekette yeralti sulari artik cikmiyor duzensiz yapilasmadan cevre kirliliginden. yagmur sulari golde biriksin sen onu icme suyu yap kokar tabi binlerce pislik var suyun icerisnde _:biggrin:
  276. isveçli

İsrail ile Hamas Twitter'dan Konuşuyor!

kadin yanlis yere yazmis mesaji gazzeden atilan fuzelerden ne olacak. sen irana mesaj atta bin kadar uzun menzilli balistik fuze yollasinlar senin oraya. ama dikkat et birdaha duyamayabilirsin sirenleri :))
  277. isveçli

Seyir halinde kitap okuyan otobüs şoförü... O şoföre ceza geldi!

tıkacan hapse bol bol okusun.
  278. isveçli

Kulaklık cebe nasıl koyulur

https://www.dropbox.com/s/fmohv36ozufuwx8/image.jpg böyle kutuya koyup tasimak en iyisi 3 yildir tasiyorum hic sorunsuz
  279. isveçli

Çok güldüm öyle böyle değil

nesi komık la bunun adamlar show yapıyor .dağdan yenımı indin :lol:
  280. isveçli

iPhone 6 Gizli Silahı Ortaya Çıktı Mı?

yav bırakın böyle dandirik haberleri sizde biliyorsunuz böyle uydurulan birçok seyin olmayacağını ama genede yazmış olmak için yazıyorsunuz. rekabet ortamının bukadar fazla olduğu bir devirde fiyatın yükselmeyeceğide belli.yani boş
  281. isveçli

Windows Phone'da Apk

az olsun öz olsun bence apk falan gereksiz. zaten cok kullanilan olmazsa olmaz uygulamalar mevcuttur
  282. isveçli

Tabletlere Bir Şeyler Oldu!

Ev teknolojik mallar ile doldu alacak birsey bulamıyorum.
  283. isveçli

Değerli parçalar bunyn neresinde ?

toplam maliyeti 200 lirayı grçmeyen telefonda değerli ne parça arıyorsun ilginç.:biggrin: öyle altın falan olmaz sadece bazı cihazların iletken bölümlerinde altın boya kullanılır kulaklık ve bataryanın iletken bölgelerinde .
  284. isveçli

3D Gözlük Kırıldı???

aktifmi pasif gözlükmü?
  285. isveçli

Jailbreak yapma ve Jailbreak kaldırıp telefonu orjinal haline geri çevirme.

windowsu bilmemde ben mac'te jailbreki kaldirmak icin itunesi aciyorum usb kablosunu bir ucunu bilgisayara takip diger ucunuda cihaz kapali iken home tusuna basli tutup cihaza bagliyorum.itunes hatali bir ios aygiti bulundu deyip en son surumu indirio yukluyor
  286. isveçli

Moto 360 Sizi Üzebilir!

para olduktan sonra fiyati uygun aslinda. ama suda önemli o paraya degermi? elime alir incelerim begenirsem alirim no peoblem
  287. isveçli

Sahurda içilen çay nasıl olmalı ?

biz neyapak ölekmi isvecte oruc 21 saat tutuluyor :( saat 10dan sonra gunes batiyor 2 civari dogmaya basliyor
  288. isveçli

İnternet üzerinden çinden ürün alacağız

çin malı dedinmi uzak duracan.hele sattığın adamlar bol küfüür eder arkandan, sözüm geçse çinden ithalatı direk yasaklarım belli markalar için belli standartlar ile üretilenler hariç. kaç yıldır avrupadayım aldığım ürünler hiç eskiyip bozulmuyor türkiyedeki gibi neden çünkü herşey çakma yada...
  289. isveçli

Note3 te geliştirici moduna 1 adım kaldı yazdı

yok canim ne alaka.
  290. isveçli

İphone 5s parmak izi ile kilit açmanın en hızlı yolu.

ben kapattim o fonksiyonu .3 gun falan kullanmisimdir. siride ayni sekilde hic acmadim bile. :D
  291. isveçli

25-30 bin lira arası hangisi tercih edilmeli ?

ben hyundai i20 aldim 2014 model hem ucuz hem kompakt hemde yol tutusu bindigim bircok arabadan iyi geldi.isvecte karda buzda kullaniyorum. soguk ulke olmasa honda cbr 600 rr alir keyfime bakardim
  292. isveçli

Hafıza kartı

o karti kurtarmak icin son sansin memorycard recovery programs diye googleda arama yap. borkac program indir dene ise yariyorlar ben o sekilde kurtarmistim
  293. isveçli

Note3 te geliştirici moduna 1 adım kaldı yazdı

kafayı taktığın şeye bak yahu.açık olsa ne olur orda zaten karışık birşey yok orda .tekrar açıp kapatabilirsin
  294. isveçli

Ucuz iPod touch'ın Fiyatı Belli Oldu

evet ön kamera var arkada yok.uygun fiyatlı 5.nesilipod diye tanıtmıştı apple geçen yıl.:D
  295. isveçli

Ucuz iPod touch'ın Fiyatı Belli Oldu

kamerasız 5.nesil ipod uzun zamandır yokmuydu yahu.sadece 16gb olarak satılıyordu yanılıyormuyum? birisi cevap yazsın . ben şu anda 5.nesil kamerasız 16gb olanı evin önündeki mediamarkette bulabiliyorum linkte bu.bir senedir satışta http://www.prisjakt.nu/produkt.php?p=1960125
  296. isveçli

En iyi kameraya sahip telefon

al bir kamera daha mutlu olursun,telefondaki mercimek kadar sensörden ne beklersinki?
  297. isveçli

Evde 2 gün duran ekmeğin sonu

tost ekmeğinden başka birşey yemediğim için birşey diyemiyeceğim onuda derin dondurucuda saklıyorum :) isveçte ekmek fırını vardıda bizmi alıp yemedik :D
  298. isveçli

Photoshop İçin Laptop ?

ben photoshopu bırcok windows makinada kullandım . bir gün mac aldım phptoshopu kurdum ve gördümki photoshopu mac için yapılmış bir yazılım olarak görmeye başladım .okadarmı hızlı ve sorunsuz çalışır . kesinlikle en ucuz mac bilgisayardan edinmeye bak
  299. isveçli

Apple MacBook Air MD760TU/A Hakkında

bunlari bilmeyen mac kullanicisi yoktur zaten :)) haydi hayirli olsun .birde sana tavsiyem appstoredan popclip adli uygulamayi satin al.olmazsa olmaz diyebilirim :) su kisayollarda isine yarar .daha fazla kisayollar var internetten bakip bulabilirsinde kisayollar kes--command x...
  300. isveçli

Ps4 alacam oyun tavsiyesi

gta 6 tavsiye ederim cikinca alirsin