Note 4 hakkında sorum var cevaplarmısınız

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
1.Note 4 le note edge arasında ne kadar fark var edge dahamı iyi ?
2.Note 4 kurban bayramı arifesinden önce satısa cıkarmı ?
3. fiyatı ortala 750 dolar olduğu söyleniyor doğrumudur ? yurt dısından alacağım
4.yurt dısından alacağım için imei sıkıntısı olabilirmi ?

4 sorumuda cevaplarsanız çok memnun olurum

isveçli

Profesör
Reaksiyon puanı
9
edgenin ekraninin sag taragi yamuk
kurbandan önce cikmasi zor.
fiyat olarak ortalama 800 dolar civari olur en az
isvecte ön sipariste su anda 988 dolar.
imei konusun bilmiyorum.

sayk0tek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arada pek performans farkı yok pil farkı var
note edgede sağ taraf kavisli
kurban bayramından önce çıkması çok zor

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Kötü oldu bu durum 1.600 e kadar bütçem var burda htc m8 garantili 1.750 ye alabilirimde amcam telefoncu fakat pek sevmedim . yurt dışından bi abi getirecekti bana kurbanda dönüyor iphone 6 da olabilirdi fakat bu halde bile note 4 kurbanda çıkmıyorsa iphonede çıkmaz heralde kötü oldu bu

mrtadtp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben samsung bayisiyle görüştüm bana "ben size 1 ay diyim, ama 15 güne falan elimizde olur" dedi. İnanmadım hala da inanmıyorum o ayrı. :D

Ve de ben LG G3 le Note 4 arasındayım. Acil telefon almam gerek ama almışken de iyisini almak lazım. Arada kaldım G3 alsam Note 4 e pişman olur muyum bilmiyorum .

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Ben samsung bayisiyle görüştüm bana "ben size 1 ay diyim, ama 15 güne falan elimizde olur" dedi. İnanmadım hala da inanmıyorum o ayrı. :D

Ve de ben LG G3 le Note 4 arasındayım. Acil telefon almam gerek ama almışken de iyisini almak lazım. Arada kaldım G3 alsam Note 4 e pişman olur muyum bilmiyorum .

bence g3 le note 4 ü kıyaslama bile ben g3 ü elime aldım hiç sevmedim bi düşse kırılır gider. note 4 al

mrtadtp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence g3 le note 4 ü kıyaslama bile ben g3 ü elime aldım hiç sevmedim bi düşse kırılır gider. note 4 al

Note 4 ten önce piyasadaki telefonları göz önünde bulundurdum. S5 , 5S , Z2.... G3 özellik olarak bunlara kafa tutuyordu hatta öndeydi. Ama Note4 ün çıkacağını öğrendim bekleyeyim dedim. Şimdi kararım note 4. Ama ne zaman çıkacağı belli değil bu içimi kemiriyo. Samsung a her yerden ulaşmaya çalıştım kesin bir yanıt yok hala.

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Note 4 ten önce piyasadaki telefonları göz önünde bulundurdum. S5 , 5S , Z2.... G3 özellik olarak bunlara kafa tutuyordu hatta öndeydi. Ama Note4 ün çıkacağını öğrendim bekleyeyim dedim. Şimdi kararım note 4. Ama ne zaman çıkacağı belli değil bu içimi kemiriyo. Samsung a her yerden ulaşmaya çalıştım kesin bir yanıt yok hala.

Hocam büyük ihtimal ekimde cıkacak 15 i gibi düşünüyorum ben .. bende fazla beklemek istemiyorum cok var daha

mrtadtp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam büyük ihtimal ekimde cıkacak 15 i gibi düşünüyorum ben .. bende fazla beklemek istemiyorum cok var daha

hocam burdaki samsung bana 15 gün 1 ay dedi de . Çok be harbiden. Almam gerek bu ara telefon. Ama alırsam aklım Note4 te kalıcak yani büyük sıkıntı

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
hocam burdaki samsung bana 15 gün 1 ay dedi de . Çok be harbiden. Almam gerek bu ara telefon. Ama alırsam aklım Note4 te kalıcak yani büyük sıkıntı

Hocam aynı dertden müzdaribiz.benmde bu ara telefon almam lazım ekime kasıma kadar giderse cok kötü olur.buradan alrısam da mecbur htc m8 alıcam ama tabi aklım note de kalıcak

econ102

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Edge'in ekranı kavisli. Sağ tarafta da ekran var. Boyut olarak Note 4'ten azcık daha geniş ve azcık daha kısa. İşlemcisi 1 alt model Edge'de.
Piyasaya ekimin ortasına doğru çıkacaktır. Bir yerde 10 ekim gibi bir tarih duydum ama doğru mudur bilmiyorum.
Fiyat ise ülkeden ülkeye baya bir oynuyor.

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Edge'in ekranı kavisli. Sağ tarafta da ekran var. Boyut olarak Note 4'ten azcık daha geniş ve azcık daha kısa. İşlemcisi 1 alt model Edge'de.
Piyasaya ekimin ortasına doğru çıkacaktır. Bir yerde 10 ekim gibi bir tarih duydum ama doğru mudur bilmiyorum.
Fiyat ise ülkeden ülkeye baya bir oynuyor.

hocam şu sorumuda cevaplarsanız cok iyi olucak benim bi arkadaşım istersen sana abd den iphone 6 getiririm dedi çıkınca bide teyzem var onun arkadası kuzey ırakta oda ordan note 4 getirebilir çıkınca bildigim kadarıyla iphone abd de ucuz kuzey ırakta değil ve ırakta olan ekimin ortasına doğru gelicek. ve ortalama bi 1.500 1600 olur diye tahmin ediyorum ? ayrıca ıraktaki olmazsa sizce daha önce android kullanan biri iphoneye geçerse sıkıntı olabilirmi

econ102

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
valla fiyat için bir tahminim yok ama bu sefer iPhone'un da pahalı olacağı söyleniyor. 850 dolar olacak filan diyenler var. Çin'de 16 GB'lık model 1000 küsür dolardan ön siparişa başladı diye haber okumuştum GSMArena'da. Android'i kullanışınıza bağlı o sizin. Yani rom işleriyle filan uğraşıyorsanız sıkıcı gelebilir. Keza kişiselleştirilebilirliği de az. En ufak bir veri aktarımı için iTunes'a mahkumsunuz vs. Ama Android'den daha stabil o da bir gerçek. Karar sizin.
Bu arada eğer Note 4 getirtecek olursanız onda da devam ediyor mu bilmiyorum ama bölgesel kilit olayını unutmayın.

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
valla fiyat için bir tahminim yok ama bu sefer iPhone'un da pahalı olacağı söyleniyor. 850 dolar olacak filan diyenler var. Çin'de 16 GB'lık model 1000 küsür dolardan ön siparişa başladı diye haber okumuştum GSMArena'da. Android'i kullanışınıza bağlı o sizin. Yani rom işleriyle filan uğraşıyorsanız sıkıcı gelebilir. Keza kişiselleştirilebilirliği de az. En ufak bir veri aktarımı için iTunes'a mahkumsunuz vs. Ama Android'den daha stabil o da bir gerçek. Karar sizin.
Bu arada eğer Note 4 getirtecek olursanız onda da devam ediyor mu bilmiyorum ama bölgesel kilit olayını unutmayın.

Hocam bu bölgesel kilit nedir hiç bilmiyorum anlatırmısınız ?

Bi abi bana imei atmada sıkıntı oldu demişti note 3 de note 4 dede aynısı olacak dedi ama pek anlamadım

econ102

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam bu bölgesel kilit nedir hiç bilmiyorum anlatırmısınız ?

Bi abi bana imei atmada sıkıntı oldu demişti note 3 de note 4 dede aynısı olacak dedi ama pek anlamadım

Bölgesel kilit şu
Note 3'te alındığı ülkenin sim kartı ile 5 dk boyunca telefonun açık durması gerekiyordu. Yoksa şebeke çekmiyor başka ülkeye gittiğinde.
Galaxy S5'te ise bu 5 dklık süreyi telefon konuşmasına çevirdiler.

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Bölgesel kilit şu
Note 3'te alındığı ülkenin sim kartı ile 5 dk boyunca telefonun açık durması gerekiyordu. Yoksa şebeke çekmiyor başka ülkeye gittiğinde.
Galaxy S5'te ise bu 5 dklık süreyi telefon konuşmasına çevirdiler.

anladım fakat bu s4 de nasıldı çünkü babama da s4 almıstık yurt dısından.

Ayrıca bu note 4 de nasıl olacağı ne zaman belirli olur

econ102

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S4'te yoktu öyle bir sistem. Note 3 ile başladı. 1 aya kadar belli olur. Belki daha erken. Belki de kaldırırlar o sistemi. Bilinmez.

mrtadtp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S4'te yoktu öyle bir sistem. Note 3 ile başladı. 1 aya kadar belli olur. Belki daha erken. Belki de kaldırırlar o sistemi. Bilinmez.

Dostum Note 4 ün Türkiye ye aşağı yukarı ne zaman geleceği ile ilgili bir bilgin var mı peki ? Edge değil, normal Note 4 ?

econ102

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dostum Note 4 ün Türkiye ye aşağı yukarı ne zaman geleceği ile ilgili bir bilgin var mı peki ? Edge değil, normal Note 4 ?
Samsung, Apple gibi ayrım yapmıyor pek. Resmi açıklama gelmedi ama 10 Ekim'de bir çok ülkede satışa çıkacağına dair söylentiler var.

mrtadtp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
10 Ekim. Sağolasın. Çok var daha ya 1 ay. Benim acil telefon almam lazım. Ama beklemezsem de içimde kalacak Note4. Arada kaldım iyice :)

mrtadtp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beklemeye değer kesinlikle amaaa telefon da acil ihtiyaç almak lazım :D Biraz daha bekleyecem deee bakalım duruma göre

gkrt007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1.Note 4 le note edge arasında ne kadar fark var edge dahamı iyi ?
2.Note 4 kurban bayramı arifesinden önce satısa cıkarmı ?
3. fiyatı ortala 750 dolar olduğu söyleniyor doğrumudur ? yurt dısından alacağım
4.yurt dısından alacağım için imei sıkıntısı olabilirmi ?

4 sorumuda cevaplarsanız çok memnun olurum

2299TL Türkiye ön sipariş fiyatı var şu an, ön siparişe açıldı.
Sadece tasarım farkı var fakat 2 tane işlemciyle üretileceği için henüz hangi işlemciyle Türkiye'ye geleceği belli değil, bu hafta içerisinde belli olacak.
10 Ekim'de Türkiye'ye geliyor.

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
yurt dısından alacagım ıcın normal note 4 daha ıyı gıbı . Fakat su bolgesel kılıt olayını bılmem gerek

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
2299TL Türkiye ön sipariş fiyatı var şu an, ön siparişe açıldı.
Sadece tasarım farkı var fakat 2 tane işlemciyle üretileceği için henüz hangi işlemciyle Türkiye'ye geleceği belli değil, bu hafta içerisinde belli olacak.
10 Ekim'de Türkiye'ye geliyor.

Fiyatini hangi site yazdi 2300 diye

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
2300 ise iyi gibi ama dışardaki fiyat ne acaba abd ve kuzey ırak. bu iphonede direk pasaport işleyince kullanabiliyormuyuz note gibi bölgesel kilit varmı