Arama sonuçlarınız

1. G

Windows 9'dan beklentileriniz neler?

WhiteHawk : arkadaş gerekeni söyledi :D
  2. G

Windows 9'dan beklentileriniz neler?

10 senedir kullandığın laptop'un donanımı nasıl kaldırdı windows 8'i hayret.
  3. G

Araba alım.

Peugeot arabalarının parçası çok pahalı oluyor. Volkswagen bora'lar çok şık ve sağlam araba.
  4. G

Note 3 Kasıyor mu Tavsiye Eder misiniz?

Ben şahsen kullanıyorum çok güzel bir telefon ama tek beğenmediğim yanı çerçevenin rengi çok parlak.
  5. G

Acil güncel film sitesi lazim beyler! A takimi 2 için?

:D insan araştırır'da öyle söyler bari filmin 2.si çıkmadı :D
  6. G

Çinli Adamın Sigara İle Gösterisi!

https://www.youtube.com/watch?v=zExk5pVGJKM bu adamda hem oynuyor hem içiyor :D
  7. G

Bim ve A101 Ölümüne Kapışıyor

Bauhaus'ta bosch şarjlı matkap 105 tl
  8. G

2000 tl'ye kadar dizüstü tavsiye

acer v3 772g aldım arkadaşlar teşekkürler basbeLası
  9. G

Acer v3 772g garanti

Merhaba arkadaşlar acer v3 772g notebook'a önceki notebook'umdan kalma 120gb ssd'yi 2.hdd yuvasına taktım ama aklımda soru kaldı acaba garantim bozulurmu mesai saatleri dısında oldugumuz içinde arayıp soramıyorum konu hakkında bilgisi olan cevap verirse memnun olurum.
  10. G

Bugün akşam gitmiştim vatana ve kalmadığını söylediler bu ürünün ancak salı günü gelicekmiş başka tavsiyen varsa çok iyi olur lenovonunda ekran kartı 64bit hocam
  11. G

Merhaba arkadaşlar 2000 tl'ye kadar bursada teknosa vb yerlerden elden alabileceğim oyunları orta ayarda oynatacak dizüstü bilgisayar tavsiye edermisiniz
  12. G

Geforce GTX765M mi GT750M mi? arkadaşlar

Mobil işlemcilerden bahsediyor arkadaş bu kartların olduğu laptoplar bile 3000 4000 lira 256 bit laptop fiyatlarından haberin varmı ?
  13. G

General Mobile Discovery 16GB inceleme Videosu

hayatımda böyle güzel bir inceleme videosu izlememişdim teşekkürler :D
  14. G

Nexus 4 ön kamera toz Teknosa garanti

telefonu teknosaya ver onlar servisine gönderir kardeş anlaşılan teknosadan aldın cihazı
  15. G

İpad mini Etkinleştirme sorunu.

Arkadaşlar bugün aldığım ipad mini yi etkinleştiremiyorum hem wifi ile denedim hemde pcden itunes ile denedim bi türlü etkinleşmiyor
  16. G

CPU İşlemcilerimizi yaristiralim.

i5 2410m 22044 asal sayıyı 16 saniyede buldu.
  17. G

Kawai 5+1 ses sistemi takamadim

Renklerine göre ses çıkış yerine bağlıcaksın outpot yazan yere
  18. G

Laptop İşlemcimi Değiştirmek İstiyorum Ama

nescafe1 2. el işlemci al anakart arızalı olanlardan çıkma filan bulursun.
  19. G

Galaxy S4'e Türkiye için Güncelleme Geliyor

Güncellemeden sonra telefonun stabilitesi arttı
  20. G

Laptop İşlemcimi Değiştirmek İstiyorum Ama

Uyumlu işlemciler bunlar kardeş ama işlemciye masraf etme bence. Bunu satıp üzerine ekliyip 2.el güzel bir laptop alabilirsin. Uyumlu İşlemciler Intel® Core™ i7-720QM Processor (6M Cache, 1.60 GHz) Intel® Core™...
  21. G

Hp laptop ekranimda sorun

Değişik renkler var derken çizgili renkler varsa ekran kartı gibi duruyo en iyisi işinin ehli bir tamirciye göster.
  22. G

Güncellemeyi unutun!!

Kardeş sen neyin kafasını yaşıyorsun. Ben böyle bir karalama hayatımda görmedim galaxy s advance için türkiyeyede güncelleme verdiler pcden kies üzerinden dene görürsün. Ayrıca telefonun ekranı gorilla glass kaplama
  23. G

Meryem Uzerli, Muhteşem Yüzyıl'dan ayrıldı!

Parayı buldu biti kanlandı. İnşallah türkiyede başka hiçbir prodüksiyon ekmek vermez ona.
  24. G

Spor Ayakkabı Alacaklara: Tavsiye Site

Evet işleri iyice büyüttü sadece zafer plaza avm'de 2 tane dükkan açtı biri koray spor biride adidas shop altıparmaktaki dükkanda duruyo
  25. G

Spor Ayakkabı Alacaklara: Tavsiye Site

Koray spor mağazasına bir ara polis basmıştı sahte adidas ayakkabı sattığı için. Ama artık sattığı tüm ürünler orjinal ve garantili. Mavi adidas daroga ayakkabı öneririm 198 tl ama çok güzel bi ayakkabı gayet memnunum.
  26. G

Sizce en seksi korku filmi kurbanları kimler?

Murat bey sizin adınız önder'mi ? :D
  27. G

Yakın Zamanda S4 Alacağım Renk Öneriniz Nedir?

Ben siyah aldım kardeş. Siyah model daha hoş duruyor ve ışıkta koyu maviye dönüyo rengi siyah öneririm.
  28. G

Samsung Galaxy S4 Kutudan Çıkıyor

Bursada galaxy s4 bulunmuyor pazartesi günü alıcam inşallah.
  29. G

Galaxy S3 imei değiştirilen cihazlarda güncelleme ile oluşan şebeke sorunu çözüm

Kuzey kıbrıstan geldiğini seçtiğinde farketmiyor kardeş açık var kayıt ediliyo bişey biliyorumki söylüyorum dimi
  30. G

Galaxy S3 imei değiştirilen cihazlarda güncelleme ile oluşan şebeke sorunu çözüm

Kıbrısa giriş çıkış yaparken sana pasaport'mu soruyolar kardeş bişi biliyoruzki söylüyoruz.
  31. G

Arkadaşlar telefona imei atmayla uğraşmayın Ptt şubesinden e-devlet şifresi alın vergi dairesine telefon harç parası yatırın e devlet üstünden telefon kayıta girin kıbrısı seçin kaydetin
  32. G

Htc One mi Galaxy S4 mü?

Test sonuçlarına göre üstün bizde kafadan sallamadık üstün diye.
  33. G

Windows 7 ürün kodu

Farketmez ama büyük ihtimal home basic sürümüdür onu kur.
  34. G

Htc One mi Galaxy S4 mü?

Ben s3 kullanıyorum ve bu hafta s4 alıcam s4 öneririm hem şık hemde bariz üstün diğer telefonlardan.
  35. G

KV Pusu'nun En Beğendiğiniz Kötüsü

Laz ziya
  36. G

Otomobil Tavsiyesi Yardım

Ne taraz arabalar hoşuna gidiyor kardeş ? Ford fusion önerebilirim tam bir gariban jipi
  37. G

Grafik Sorunu GeForce GT 630 M

Laptoplarda ekran kartı değiştirmek kısıtlı mxm2 ekran kartları değişiyor. Ayrıca senin ekran kartın gayet güzel. Servise ver güzelce temizlesinler macunları yenilesinler mis gibi olur
  38. G

Ekran Kartı Arıyorum

Bu ekran kartı oyunları ultra ayarlarda rahat çalıştırır. http://www.vatanbilgisayar.com/Ekran%20Kart%C4%B1/sapphire-11199-20-20g-hd7870xt-gddr5-2gb-256bit-amd-radeon-dx111-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=65317
  39. G

Kendin yaparsın ama garanti gider
  40. G

Rehber'deki kişilere resim nasıl ekleyebiliriz?

Kişileri sim karttan telefon hafızasına taşı üstlerine tıkladığında avatar olan yere tıkla resim ekle.
  41. G

Isınmadan kaynaklı oluyodur bence. Garantisi bittiyse fanlarını filan temizleyip termal macunlarını yenileyebilirsin.
  42. G

S3 Garanti

evkur genelde kendi ithal ediyor ürünlerini samsung müşteri hizmetlerini arayarak sorgulayabilirsin - - - Mesaj Güncellendi - - - evkur genelde kendi ithal ediyor ürünlerini samsung müşteri hizmetlerini arayarak sorgulayabilirsin
  43. G

İMF'ye Son Taksidi Ödüyoruz

bir 2002 deki duruma bak bide şimdiki ? vatandaş aç kardeşim kriz varken bile millet bu kadar parasız kalmadı. 2002 yılı sonunda 129.6 milyar dolar dış borç vardı 2012 yılı eylül ayı sonunda 326.3 milyar dolar dış borç oldu ülkemizin dış borç stoğu 2.55 katına yükseldi sen neden bahsediyosun
  44. G

İMF'ye Son Taksidi Ödüyoruz

Sanki birtek borcumuz imf ye varmış gibi konuşuyolar türkiyenin dış borcu 534 milyar dolar kardeşim. Diğer borçlu olduğumuz kurumları neden anlatmıyo ekonomi bakanı ?
  45. G

İnternette yeni çılgınlık Aduket-ing

Akım süpermiş :D özellikle okuldaki kız metsu hadouken yapmış galiba :D
  46. G

Kelebeğin Rüyası 2 milyona uçuyor

Çok değerli şairlermiş. Devrekte Rüştü ONUR'un heykeli duruyo hala.
  47. G

Samsung Galaxy S3 Kullananlar Kulübü

Arkadaşlar galaxy s3 çerçevenin alt kısmında boşluk var ve oraya toz giriyor çok sinir bozucu bir durum aynı sorunla karşılaşanlar bana akıl verebilirmi ?
  48. G

Tablette 3G

Sim kartını takıp girebilirsin kardeş
  49. G

Samsung Galaxy I9070 Advance 4.1.2 JB Varmı ?

Galaxy s advance için 4.1.2 güncellemesi çıktı zaten. Android'de jailbreak yok root vardır
  50. G

Max 700 Liraya Akıllı telefon önerileriniz ?

Galaxy s3 mini.
  51. G

Türkiye'yi kurtaracak define !

Güldürme insanı tek borç veren kurum imf mi türkiyenin dış borcu 532 milyar dolar kardeş azıcık oku öğren duyduklarını burda anlatma
  52. G

Filmlerde acıklı sahneler nasıl çekilir?

:D süper. Kaşlarda küçük emrah sitiliymiş :D
  53. G

Vistadaki Arayüz Programı Bilen Var mı_

Kocaman yazıyla DOWNLOAD yazmışlar tıklarsan iner :D
  54. G

Android 5.0 Key Lime Pie

android sistemin yediği ram miktarını düşürürler inşallah
  55. G

3d film izlemek istiyorum

Torrent sitelerine göz atmanızda fayda var ama fiber internet kullanmalısın yoksa 1 filmi 1 günde indirir :D
  56. G

Dizüstü Önerisi 1.500 Lirayı Geçmeyecek Önerin Lütfen

http://www.bimeks.com.tr/urun/126805/samsung-np-350v5c-s0jtr-w8-.aspx#specs bu laptop işini görür kardeş.
  57. G

Alınan o maaş haramdır

Hem haram para alıyorlar, Hemde zina yapıyorlar. Yakalananlarada yüklü ceza kesiyorlar
  58. G

Yurt dışından alınan Tablet kullanılır mı Acil lütfen ?

Kayıt ettirirsen 3g özelliğini kullanabilirsin kardeş. Ama kayıt ettirmezsen normal wifi tablet olarak kullanırsın.
  59. G

Amd sistem

Ekran kartını shappire al 7850, kasa olarakda bunu öneririm http://www.vatanbilgisayar.com/Bilgisayar%20Kasas%C4%B1/cooler-master-rc-k350-kwa600-rc-k350-600w-midt-atx-pencereli-siyah-kasa/productdetails.aspx?I_ID=63257
  60. G

Casper Nirvana Webcam Sorunu

f tuşlarına bak bakalım belki kamera kapalıdır f tuşlarından hangisinde kamera simgesi varsa önce fn tuşuna ardında o tuşa bak
  61. G

Casper Nirvana Webcam Sorunu

Aygıt yöneticisi görüntüleme aygıtlarından bak bakalım herşey yolundamı driveri sil yeniden yükle
  62. G

Notebook işlemci değiştirmek istiyorum.

Bende işlemciyi t9400 ile değiştirmişdim ama sattım o laptopu i5 aldım uygun fiyata
  63. G

Sorun ekran kartından mı kaynaklanıyor yoksa Windows 8'in bir uyumsuzluğundan mı?

Çift ekran kartında yapıyo öyle kardeş aynısı benim başımada geldi. Bende çözüm bulamadım windows 8i sildim tekrar 7ye döndüm
  64. G

Kezbanlari Anlatan En İyi Resim :)

Gelsin biri teyit etsin kardeş. Senin dediğin sözlüklerin çoğu liseli dolu.
  65. G

Karıştırdığım yok kardeş. Ben trabzonluyum nataşanın ne olduğunu biliyorum. Benim dediğim adana bölgesinde fuhuş yapan kadınlara kezban derler.
  66. G

Burası iran'mı afganistan'mı. Ben bazı bölgelerde argo olarak kullanılan anlamını söyledim.
  67. G

İşlemci ekran karti

anakart modelin nedir kardeş ?
  68. G

Topladığım Bilgisayar Parçaları Oyunlar İçin Uygunmu ?

15000 tl bilgisayara vericekmişsin bundan ala gülünecek şeymi olur :D
  69. G

Topladığım Bilgisayar Parçaları Oyunlar İçin Uygunmu ?

ahahahaa :D hiç güleceğim yokdu :D
  70. G

Senin ananın bacının resminide öyle koysalar hoşuna gidermi yada paylaşırmısın böyle. Kezban yurdumuzun çoğu bölgesinde fuhuş yapan kadınlara takılan lakaptır. Paylaştığın resmin ilk okul seviyesinde bir espiri olduğunuda belirteyim
  71. G

Müslümanlar kiliseye papaz büyüsü için geliyor

Kutsal kitabımız Kur'an-ı Krerim de ALLAH'a şirk koşmanın ne kadar büyük günah olduğunu anlatan o kadar çok hadis varki, Dermanı yaradan rabbimden dileyeceklerine gidipde papazdan dilemeleri çok yazık allah ıslah etsin :(
  72. G

Ekran kartım neyi destekliyor anlamadım

Kardeş orda ekran kartının yetersiz oldugu yazıyor o ekran kartıyla anca film izlersin oyunun minimum gereksinimlerini karşılamıyor ram ve ekran kartın yetersiz
  73. G

Nokia 700 telefonumun dokunmatik ekranı kalkıyor...

Çift taraflı bantı güzelce çerçeveye çek ekranı yerleştir.
  74. G

Battlefield 3 oyuna girerken ekran gelmeme sorunu

amd ekran kartının modeli ne güncel driver indir kur
  75. G

Değiştirilebilir grafik ayarlarından gireceğin oyunlara yüksek performansı seç sorun düzelir
  76. G

o bilgisayarda büyük ihtimal 2 ekran kartı vardır öbür ekran kartının driverlarını kurdunmu
  77. G

Bilgisayarın özelliklerini çok güzel anlatmışsın. Özellikle ekran kartı kısmı süperdi. O ekran kartıyla battlefield 3 ün sesi bile geliyosa ne mutlu :D
  78. G

Ekran karti tavsiyesi

Bu ekran kartı seni beyağı götürür kardeş. http://www.vatanbilgisayar.com/Ekran%20Kart%C4%B1/sapphire-11200-16-20g-hd7850-gddr5-1gb-256bit-amd-radeon-dx111-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=62360
  79. G

Yurtdışından gelen telefon hakkında

Telefon yeniden kapanabilir en temizi kayıt ettirmek eğer telefon 110 tl veripte kayıt ettirmeye değerse. Eğer imeisini aldıgın telefonun 3g özelliği yoksa 3g kullanamazsın büyük ihtimal.
  80. G

Ekran kartı tavsiye

7850 28nm teknolojisiyle üretilen hemde yeni bir kart daha az güç tüketir. aralarında fpse farkı pek yok hem daha uygun 7850 ben olsam 7850 alırdım
  81. G

Ekran Kartı Tavsiyesi Bekliyorum

Kardeş bana kalırsa 200 tlye 2.el garantili 6850 bulabilirsin
  82. G

Sony Xperia Z Video İnceleme

Satış günü gelsede alsak :D
  83. G

-5000- TL Toplama Sistem

14.06.2013 tarihinde 5000 tl'lik pcnin resimlerini bekliyorum kardeş unutma :D
  84. G

Toplama pc ?

Bu ekran kartı daha iyi aralarında pek fiyat farkı yok bonus ve maximum karta indirim var http://www.vatanbilgisayar.com/Ekran%20Kart%C4%B1/sapphire-11200-16-20g-hd7850-gddr5-1gb-256bit-amd-radeon-dx111-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=62360
  85. G

Çılgın Keçi

ahahaha süpermiş :D
  86. G

İran'ın savaş uçağı beğenilmedi

Bir işi bilen yaparmış, az bilen akıl verirmiş, bilmeyen çamur atarmış fazla söze gerek yok adamlar yapmış helal olsun.
  87. G

Gökmen Özdenak'ın fıkrasına kimse gülmeyince...

Fıkrasına gülünmeyen adam :D
  88. G

Çok Gerçekçi Çamurlu Su Sahnesi

ahahahha kanal d mi dedi :D o dizi atv de yayınlanıyor :D
  89. G

Barack Obama - Sexy Back

süpermiş :D
  90. G

5000-6000 Ll lik Toplama önerisi

Daha 10 ay var sene sonuna nasrettin hoca misali çarşambadan cumaya gitmeye benzemiş :D
  91. G

5000-6000 Ll lik Toplama önerisi

Boş yere konu kalabalığı yapıyor hayatta almaz 6000 tl ye pc :D
  92. G

Türkiye'nin yeni hazinesi

Bulsalar çıkarsalar ne olacak biz yine zamlı zamlı almaya devam edicez. Baksanıza hemen amerikalı şirketle ortak çıkaracaklarmış elin amerikalıları zengin olucak yine
  93. G

INTEL Core i7 3820 yoksa INTEL Core i5 3570K mı

i7 sandy biridge i5 ivy biridge ben olsam i5 3570k seçerdim daha yeni teknoloji sonuçta
  94. G

Ütü Yapmayı Sevdiren Cihaz: Tefal Protect Pro GV9461

Ocağıma incir ağacı dikti bu ütü. Nişanlım tutturdu bu ütüden al bana diye :)
  95. G

MSI Laptop Alacam Yardı!!

Msi güzel marka kardeş laptopun özellikleride gayet güzel
  96. G

Çocuk yapan parayı kapıyor

Çocuk yardımından geçtim. Bizim ülkemizde doğan çocuk borçlu doğuyor.
  97. G

Xperia Z Havuz+Yemek+Bulaşık İçinde

ahahahah güzel tespit :D
  98. G

Ekran Kartı Neye Göre Seçilir

Kardeşim ekran kartı alırken soldan 2. rakama bakıcaksın o yüksek olucak birde bit hızına bakıcaksın ama alıcagn kartın yeni model olmasına dikkat et.
  99. G

Fan Değişmeli mi?

Param bol diyorsan değiştir :D. Güzelci sil termal macunları yenile fanıda yağla mis gibi olur.
  100. G

Ati Driver Yüklenmiyor

Kardeş bende lenovo kullanıyorum amd sitesinden ekran kartı driverını kabul etmiyor hangi marka laptop kullanıyorsan laptopun sitesinden indir ancak öyle çözebilirsin sorunu. Bende format attığım zaman mecbur lenovonun sitesinden indiriyorum
  101. G

Uzak bağlantı programı

Windows'ta zaten uzak masaüstü bağlantısı var.
  102. G

4 Günlük S3 ama birkaç sorun....garanti, şarj, ram sorunu

1: Samsung telefonlarda garantiye samsung servisleri bakıyor. 2:Telefonun bataryası 1 hafta sonra kendine geliyor bikaçgün içinde şarjı normal düzeye gelir. 3:Bilgisayarın bluetooth ayarlarıyla alakalıdır ayarları kontrol et. 4:Reklamları engellemek için ücretli uygulama kullan yada oyun...
  103. G

Atv'nin bir dizisi daha bitiyor | Krem

Saçma sapan bir diziydi zaten. Geç bile kalınmış bitirilmesinde. Ah birde şu intikam denilen dizi bitse kirlilik azalır.
  104. G

Korkunç Audi R8 kazaları

Kaza yapanlara değilde ençok bunların dikkatsizliği yüzünden ölen yada yaralanan masum insanlara üzülüyorum. Bizde toros vardı 110'u geçince araba dökülcek gibi olurdu hey gidi günler :D
  105. G

Kasanızda titreşim(ses) mi var pratik çözüm için buraya...

Adam konuyu açalı 2 sene olmuş. :D belkide yeni pc topladı kim bilir :D
  106. G

Yeni Moderatörümüz ve Adaylarımız

Hepinize hayırlı olsun arkadaşlar.
  107. G

Turkcell'lioğulları Geliyor!

''Arkadaş insanlar eskiden cep telefonu yokken ne yapıyolarmış ya'' :D
  108. G

Milli Takım kadrosu açıklandı

Hayırlısı olsun.
  109. G

Laptopta Çift Monitör Kullanmak

Bişey olmaz hocam merak etme sen.
  110. G

Laptopta Çift Monitör Kullanmak

1'ini vga öbürünüde hdmi çıkışından kullanıcaksın sonra ekran ayarlarından görüntüü aktarımını yapıcaksın olur.
  111. G

Bilgisayarım İyi mi ?

900 tl fena kazıklanmışsın kardeş
  112. G

Xperia go mu Ace 2 mi?

Bence o paraya s3mini al.
  113. G

Bilgisayarım bu oyunları çalıştırır mı?

verdiğin paraya yazık kardeş açsada hiçbi zevk vermez o pc ile o oyunda
  114. G

Windows 8 ATI 2gb HD 6510 ekran kartı

hocam tekrar söylüyorum ekran kartı eski bi kart 2010 yılında çıkmıs bi kart düşük ayarlarda oyun oynar ekran kartını sat 2. el 68xx serisi kart al yüksek ayarlarda yeni oyunları oynarsın
  115. G

Yeni aldığım windows 8 pc nasıl?

işlemcisi güzel ilerde ekran kartını değiştirirsin oynamayacagı oyun olmaz
  116. G

hd 6850 ekran kartı olaydı süper olurdu pc
  117. G

ekran kartın kötü kardeş keşke hazır sistem yerine toplama alsaydın
  118. G

kaça aldın bilgisayarı kardeş ?
  119. G

Disk'i Birleştirmek

Boş alanı silin. Sonra büyütmek istediğiniz bölüme sağ tıklayıp birimi genişlet deyin olucaktır.
  120. G

Satışını vermediğim araç kaza yapıp kaçmış? Ne yapmalıyım?

adamlar yanlış yaparlarsa şahitle felan olayı çözemeyizmi sonuç olarak 5 - 6 aydır bu araç onlarda. o kadar mobese var vs vs... hele aklıma birde bandrol tarzı bişey ödedilerse imzalı olay çözülmüştür demektir değil mi ? mobeseden hiç birşey tutturamazsın dua et adam arabayı aldım desin araba...
  121. G

Leptop fanım çalışmıyorACİL YARDIM

laptopun marka ve modelini yaz buluruz kardeş.
  122. G

evet hocam tüm vidaları sök dvd yi çıkar
  123. G

30 tl bakıma alır eğer fanı bozulmussa birde fan için 20 tl alsa 50 tlyi bulur
  124. G

45x hd mkv davetiyesi

Eğer varsa 1 tanede bana yollarmısın hocam. gurcangenc1990@gmail.com
  125. G

laptopun fanı çalışmasa zaten açılmaz açılsada hemen kapanır fanı temizle termal macunları yenile büyük ihtimal düzelir.
  126. G

Dizüstü ekran kartı tavsiyesi

Bilgisayarının marka modelini yazarsan yardımcı oluruz kardeş
  127. G

Türk Yapımı Kısa Aksiyon Filmi - Lütfen İzleyin

Sahneler çok güzeldi ama keşke senaryoda olsaydı. Sadece dikkat girilmez yazısı var
  128. G

Tablet pc bilgisayardan internet

bilgisayarına harici wifi alıcaksın wifi ile ev içi ağ kurucaksın tabletin wifiden pcye bağlanıp interneti kullancak
  129. G

4 koltuklu Lamborghini geliyor

allah razı olsun. Sırf 2 koltuk var diye almıyodum
  130. G

Caps alma programı

gereksiz bence windows 7/8 zaten ekran alıntısı almak kolay xp'de de prtSc paint yapıştır
  131. G

Amerikadan S3 Alacağım Lütfen Yardım ..

kardeşim o paraya amerikadan iphone 5 getirt iphone'u gel burda bozdur kendine garantili galaxy s 3 al s3ü neredeyse bedavaya getirmiş olursun
  132. G

3 ekran karti arasinda kararsiz kaldim

3 ekran kartıda aynı :D
  133. G

Mühendislik çizim ve oyun için hangi laptop????

3. şık olan msi öneririm lenovo'da güzel pc
  134. G

Windows geçmişi kaydetmiyor.

Arkadaşlar yokmu bilen ?
  135. G

Windows geçmişi kaydetmiyor.

Merhaba arkadaşlar pcye format attıktan sonra windows gezgini geçmişi kaydetmiyor. Acaba kaydetmesi için ayarları nasıl yapmalıyım.
  136. G

Laptop İşlemci Değiştirmek?

çip setin ne hocam ona göre buluruz işlemci
  137. G

Arkadaşlar ekran kartı önerisi bir bakarmısınız ?

http://www.vatanbilgisayar.com/G%C3%BC%C3%A7%20Kayna%C4%9F%C4%B1/xilence-sps-xp500%2812%29r3-xilence-xp500-500w-120mm-fan-psu-redwing-serisi-r3/productdetails.aspx?I_ID=44904
  138. G

ekran kartını vatandan alabilirsin psu almazsan anakartı yakabilirsin kaldırmaz eski psu http://www.vatanbilgisayar.com/sapphire-11180-00-20r-hd6850-gddr5-1gb-256bit-amd-radeon-dx11-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=50187
  139. G

sapphire 6850 güzel bir ekran kartı 500, 550 watt psu da almalısın
  140. G

Benim bildiğim öyle bir program yok, belkide vardır zaten 2 tane vida tutuyor kasa kapağını söküver
  141. G

Kasayı aç güç kaynağının üstünde yazar. Eğer yazmazsa internetten marka modelini aratıp öğrenebilirsin
  142. G

Psu kaç watt ?
  143. G

Crack yazısı sansürlensin mi ?

Sen cr**k yaz hocam, biz crack yazarız :)
  144. G

Bu Bilgisayarı aldım Sizce özellikleri nasıl

Buyur kardeş http://www.bimeks.com.tr/urun/123055/casper-nirvana-cn-bmb2450b-beyaz.aspx
  145. G

Bu Bilgisayarı aldım Sizce özellikleri nasıl

muhtemelen casper notebook almışsın. Bimekste sıfır fiyatı 1330 tl
  146. G

Shank 2 OriginInstaller.exe hata

Yeniden crack indir
  147. G

Bilgisayarım casper nirvana-nb COD-modernwarfare 3 açarmı?

nfs run'u belki tümleşik ekran kartında açmıştır ekran kartı menüsünden kontrol et bir çünkü bu pc hayli hayri çalıstırır.
  148. G

1500-2000 TL Arası Telefon Önerileri

O zaman mart-nisan aylarında aç konuyu :)
  149. G

Bilgisayarım casper nirvana-nb COD-modernwarfare 3 açarmı?

Çalıştırır kardeşim merak etme sen.
  150. G

Laptopun ışığı yaniyor ama açılmıyor

laptop'un vga çıkışından bağlıcaksın. monitörün vga çıkışı vardır hocam. Bana çipset sorunu var gibi geldi arada açılıp kapanıyosa
  151. G

Casper i7 laptop hız sorunu?

Kardeşim sonuçta d bölümünden c diskine taşıyosun veri ssd disc olsa neyse dicem ama 5400rpm harddisk için bu süre normal
  152. G

Yunanistan'ın birkaç haftalık parası kaldı

İyi oluyo onlara.İnşallah batarlar.
  153. G

Notebook için soğutucu önerirmisiniz?

kardeşim o kadar yüksek bir ısı değil. Sonuçta hp marka kullanıyosun ısınır.
  154. G

Msi u160mx wifi sorunu

Arkadaşlar msi u160mx netbook var arkadaşımda,pc kapatınca wifi gittmiş acaba wifiyi nasıl açabiliriz wifi tuşuda yokmuş üstünde.
  155. G

Ölen eş'ten dul aylığı, Babadan ise yetim aylığı almak

Merhaba forumdaşlarım size bir sorum olucak. Babam 1996 yılında yılında vefat etti ve annem babamdan emekli sandığı dul aylığı almakta, Dedem ise 2003 şubat ayında vefat etti ve ssk işci emeklisiydi. Şimdi sadete gelince annem babamdan dul, dedemden ise yetim aylığı alabilirmi ?
  156. G

Oyun Tavsiyeleri ve Oyun tavsiye İstekleri

quick arena 3 :)
  157. G

İ5 İşlemci Soğutucusu

En güzeli sıvı soğutma.
  158. G

Çakallarla Dans 2 - 2012 Fragman

Fragman güzel. İnşallah çakallık yapıp, sadece güzel yerleri fragmana koymamışlardır.
  159. G

Örümcek Adam şimdiden rekor kırdı

ultimate spider man ölmüştü. ölen ultimate spider man dı bu amazing spider man
  160. G

Hani bugün internet kesiliyordu?

Bunlar birtakım uydurma laflardır :)
  161. G

Mesut Özil Türkiye'de Tuttuğu Takımı Açıkladı!

Hey gidi günler hey şu mesut'un çocukluğunu biliyorum :)
  162. G

"Kayıtsız" Üye

Benim konuma otlakcı dadanmış :)
  163. G

Notebook Kablosuz Ağ Bağlantısını Görüyor Ama Bağlanamıyor .

notebook un internet kartı sürücülerini kaldırıp yeniden yüklemeyi denedinizmi ?
  164. G

S3 ün Kenarları :D

Al eline kürdanı temizle :)
  165. G

S advance mi? S2 mi?

bence galaxy s advance daha güzel hemde yeni çıkan bir telefon.
  166. G

Jelly bean sürümünde flash yokmuş. bu ne gibi eksiklikler getiriyor ?

flash içerikleri görüntüleyemeyeceğiz. Ama içinde flash player gömülü olan tarayıcılar var onlardan kullanarak flash player olabilir. Örnek puffin web browser
  167. G

Samsung, 19 Milyon Galaxy S3 Sattı

Helal olsun adamlara 10 numara telefon yapmışlar.
  168. G

Tam olarak 1000 tlm var telefon önerileri ?

galaxy s advance var belki 2. el bulabilirsin
  169. G

sony xperia u alabilirsin 800tl gibi fiyatı var 0larının
  170. G

senin dediğin telefonlar avrupa cihazı ama hocam. Ben yerli telefondan bahsettim evkur gibi firmalardan taksitle alıp peşin fiyata satanlar var 1000tl ye
  171. G

1000tl ye çok güzel garantili galaxy s2 bulabilirsiniz.
  172. G

Neden Takılıyor??

173. G

İşlemci

Core quad q8200 dual core dan daha üstün hocam.
  174. G

Zte w300 SORUNU

192.168.2.1 ayarlara girip kullanıcı adını filan değiştirdinizmi ?
  175. G

Neden Takılıyor??

Güncellemeleri kaldırıp yeniden yükle kardeş
  176. G

Gold'da Taşınabilir Disklerde %35'e Varan İndirim

Şu büyük mağazaların fiyatları şişirip indirim yapmaları yokmu. Tüketiciyi bütünde saf sanıyolar
  177. G

Görüntülü konuşma hakkında

vodofone cep özgürde 40 krşa istediğin kadar görüşebiliyosun onu öneririm, yada paraya kıyıp 2. el güzel bi netbook alıcan sevgiline eğer ciddiysen :)
  178. G

Laptopda oyun yükledikten sonra oluşan küçük noktalar

Ekranda ölü piksel var galiba. Resimde söylediğin gibi bişey gözükmüyor
  179. G

Görüntülü konuşma hakkında

nimbuzz ile görüntülü görüşme yapabilirsiniz büyük ihtimal. Ama sevgilinin telefonu nimbuzza uyunlu değildir belki
  180. G

Call of duty modern warfare 3 pc kaldırır mı?

teşekkürler hocam şuan oyunu kuruyorum
  181. G

sağolun hocam içim rahatladı valla. modern warfare 2 yi 1366x768 orta ayarlarda oynadığıma göre bunuda oynarım o zaman.
  182. G

sağolun teşekkür ederim inşallah kaldırır
  183. G

Akkye çözüm anket değil (fikir beyani)

ttneti bıraktım 4mbps sınırsız 82 tl kullanıyorum smile adslde
  184. G

arkadaşlar yokmu cevap vericek birisi ?
  185. G

ordan test ettim işlemci yemez diyo ama t9400 e6600 den performanslı değilmi hocam ya ?
  186. G

merhaba arkadaşlar laptopa işlemci upgrage yaptım p7350 işlemcimi söküp yerine t9400 taktım format atmadım. Şimdi laptopun özellikler: intel core 2 duo t9400 2.53 ghz 4 gb ddr2 ram ati mobility radeon hd 4650 ekran kartı 1gb ddr3 128 bit Şimdi sorum acaba cod mw3 pc kasarmı ?
  187. G

Böyle bir oyun var mı acaba?

kardeşim klavyenin tuşlarınıı piyano ve her türlü müzik aletii gibi kullanabiliyosun yardımcı olmak istedim ama sen bilirsin.
  188. G

Böyle bir oyun var mı acaba?

fl studio isimli programı öneririm sana kardeş. Enstrüman seslerinide indirip istediğin estrümanı pcde klavye ile çalabilirsin.
  189. G

Firefox ta Geçmiş in silinmesini engelleme(Kaydetme)

cclaner de uygulamalar bölümüne tıklayarak mozilla internet geçmişindeki tiki kaldırırsan silmez
  190. G

Facebook hesabımı geri alamıyorum :(

kardeşim hesabını kim çaldıysa kayıtlı e-posta adresinide değiştirmiştir. Bu olay olduğu onda savcılığa gidip suç duyurusunda bulunucaktın.
  191. G

Netbook Bu Oyunları Nasıl Oynar ?

videoya çekerken kendi üye adını ve benim üye adımıda söyle internetten bulduğun bi video yükleme
  192. G

hadi çek videoyu şaşırt bizi
  193. G

hadi çekte görelim senin netbook o oyunların youtube dan oynanış videolarını oynatır anca!
  194. G

bırak bu işleri ya laf salatası yapıyosun foruma. Madem oynuyon çek videoya yükle inanalım.
  195. G

Farklı Uzantılı MSN Almak (sen@ben.com)

Ozaman mobilya mağazana site açıcaksın alıcaksın :)
  196. G

Arkadaslar kargo konusunda birkac sorum olacak

Kapıda ödemeli oluyor. Ama sen bunları alışveriş yapıcağın sitenin müşteri temsilcilerine sorsan olmazmı ? Alış veriş yaparken söyle hepsni tek kargo ile yollayın diye onların anlaşmalı olduğu kargo şirketi ucuza getirir. 40 tl geçmez
  197. G

23 milyon ehliyet değişecek

Yine para koparmak için birşey buldular.
  198. G

Samsung r522 xs08tr Biosa yeni işlemci tanıtmak

Merhabalar forumdaşlarım, Samsung r522 xs08tr dizüstü bilgisayarımın işlemcisini upgrage edicem phoenix bios var acaba yeni işlemciyi nasıl tanıtabilirim ?
  199. G

Samsung galaxy W yurt dısından gelme fiyatı

670 tl sıfır fiyatı hocam ne uğraşcan yurt dışından getirmeyle astarı yüzünü geçer benden söylemesi. şuan 100tl yurt dışı telefonu kayıt ettirmek
  200. G

SDN Forum Kardeşliği

Teşekkürler hoş bulduk :)
  201. G

Samsung Galaxy S3 türkçe klavye nasıl yüklenir?

Rica ederim kardeş bende ilk android telefon aldığımda aynı sorunla karşılaşmışdım :)
  202. G

SDN Forum Kardeşliği

Ad: Gürcan Yaş:22 Yer:Bursa Hobiler:Teknoloji,motorsiklet,araba,
  203. G

İşlemci fan sesi

Fanı yağlamayı deneyin birde.
  204. G

Black ops 2 de Masonik Simge !!!

Banamı diyosun ?
  205. G

Black ops 2 de Masonik Simge !!!

Helal olsun dikkatiniz taktire şayan. İlluminati işaretidir kesin!
  206. G

Düşündüğüm 3 PC arasından tavsiyeniz?

Teknoloji ürünleri şans meselesi hocam. Milletin malı bozulduğu zaman verip veriştiriyorlar, marka takıntılı olmamak lazım yazık vericeğin o 2000 liraya 1200 tlye alıcağın o pcde gerçekden her işini görür. 800tl az bir para değil o parayla evini geçindirenler çocugunu okula gönderenler var...
  207. G

Düşündüğüm 3 PC arasından tavsiyeniz?

hd 7670m ile gt 630m arasında pek fark yok. gt 635m gt 555m nin ayarında bi kart ikisindende iyi yani. Benim önerdiğim pc 1200 tl bunlar 2000 tl sen bilirsin ben okadar çok para verme diye önerdim. Maddi durumum iyi yeterli diyosan msi al. Ama orta halli bi gelirim var diyosan bimeksten...
  208. G

Hoşunuza giden şivelerden kelimeler sizin kullandığınız

napıpdurun Gelivatırı Gidivatırı
  209. G

PACKARD BELL LS44 CORE İ5 2450M Hakkında görüşleriniz?

Bimeksden önerdiğim pcde güzeldi. 7670m den biraz düşük bi kart gt630m gt540m nin revize edilmiş hali. hem senin düşündüğün pcden 300tl daha ucuz performans farkı olmaz arada rahat rahat işini görür
  210. G

Nokia, Son 16 Yılın En Düşük Değerinde

nokia hayatta belini doğrultamaz artık. Windows 8in gelmemesi lumialarıda bitirdi yakında microsoft tümden alırsa nokia'yı şaşmamak lazımdı. Windows phone yerine androidi seçselerdi belki şansları olurdu
  211. G

Bu sistem nasil

Aynen hocam yazık o paraya.
  212. G

Önerdiğin pcde aynı fiyatta ama ekran kartları arasında uçurum var hocam hd 7670 gt 540m den biraz daha performanslı Bu pcde güzel hocam her türlü işini görür hemde indirimde. http://www.bimeks.com.tr/urun/123542/acer-as5755g-2434g32mnks.aspx
  213. G

Hocam hd 7670m nerdee senin geforce 610m nerde. Bence marka takıntın yoksa o fiyata o pcyi almalısın hocam gayet güzel oyunlarınıda oynarsın herşey yaparsın ben olsam packardbell'i kesinlikle alırdım.
  214. G

TTneti BTK'ya şikayet ettim sonuç hüsran

Kızmaya gerek yok sonuçta taahhüt verdiğin paketi kullanıyorsun. Ttneti savunduğumu düşünme ama. Adamlar sana şartları söyleyip kabul ediyosun, ülkemizde herşeyin olduğu gibi internetinde yüksek olduğu doğru biraz daha paraya kıyıp akk olmayan paket alcaksın.
  215. G

En Nefret Ettiğiniz İşletim Sistemi

mac os
  216. G

Winzip mi Winrar mı 7-Zip mi

winrar.
  217. G

Samsung Galaxy S III Suya Dayanıklı mı ?

Dayanıklı demekki, adam lavaboyu sul doldurup içine koyuyo telefonu.
  218. G

HTC one x kendi kendine ısındı

geçmiş olsun kardeşim üzüldüm inan o kadar para vermişsin :(. servise filan ver ücet karşıllığı yaparlar ama inşallah büyük bi arızası yoktur
  219. G

HTC one x kendi kendine ısındı

buz dolabına filan koyma ani sıcaklık düşüşü daha beter yapar telefonu vantilatör klima filan tut
  220. G

Ram Hakkında

64 bit işletim sistemi kurmalısın pcne. Forumda illegal paylaşım yasak. başka sitelerde bulabilirsin crackli
  221. G

Ram Hakkında

Orjinalini kendin satın almalısın.
  222. G

Acer Laptop Isınıp Kapanma Sorunu

kardeş bende r522 kullanıyorum 2009 yılında aldım. Samsung dizüstü bilgisayarlar için kaliteli macun kullanmalısın ben cooler master kullanıyorum hiç kapanma filan yapmıyor.
  223. G

Samsung Galaxy S3 türkçe klavye nasıl yüklenir?

önce bölge metin ayarlarından yüklediğin klavyeyi seç, daha sonra msjlara gir klavyeyi aç ayarlara gir turkish keyboardı seç olay tamam.
  224. G

Daemon Tools Yardım (En az bir sürücü seçmeniz gerekmektedir)

sanal sürücü eklememişsin galiba kardeş.
  225. G

Lcd monitörümde sorun var

monitör bozuk heralde monitörü başka bir pcde denedinizmi ?
  226. G

İşte Türk jetinin vurulma anı

Video'nun sahte olduğu her halinden belli. Uçak savar'dan o kadarmı ses çıkarmış ? Bizi doldurup suriye'ye sokmak istiyorlar, Olucaklar belli. Babasının yaptığı gibi Beşar Esad'da özür dileyip jetin parasını ve Şehit olan pillotlarımız için tazminat ödeyip olayı kapatacaklar.
  227. G

Savaş Uçağımızı Suriye Düşürdü!

Geçen sene israilin uçağıda girdi karasularına onu neden düşürmediler ?
  228. G

Lumia'lara WP8 Güncellemesi Gelmeyecek

gidici nokia gidici
  229. G

Galaxy w geliştirme

Daha telefon almadan konu açmışsın telefonu al gel sonra konu aç.
  230. G

Samsung Galaxy Nexus Ekranı Çatladı

Geçmiş olsun. Samsung customer servicelerde yaptırabilirsiniz
  231. G

Oyun İçin Laptop

Monster notebooklara bakmanı öneririm
  232. G

Bugün Samsung Galaxy S3'ü İnceledim Vede Kendimce Yorumladım

zenginin malı züğürdün çenesini yorar styla :)
  233. G

Telefon alıcam kararsızım

htc one v nin görüntüsünü hiç sevmiyorum. Bence galaxy w almalısın.
  234. G

Google play'deki ilk "Oğlum Bak Git" oyunu

Saçma sapan bir uygulama olmuş indirmeye bile değmez. Bence siz googleplay'den adınızı sildirin :)
  235. G

Gta IV Aşırı kasıyor yeni ekran kartımla!

evet razor hocam.
  236. G

Gta IV Aşırı kasıyor yeni ekran kartımla!

kardeşim bende core 2 duo p7350 2.00 ghz, 4 gb ddr2 ram, 1gb ati hd 4650 ekran kartı 128 bit. oyun 1366x768 ayarlar ortada kasmadan oynuyorum gta 4 liberty city i sende nası kasıyo anlamadım.
  237. G

Ön Konsolunu En Çok Sevdiğiniz Araba?

Opel insigna tabiki. 10 numara araba her şeyiyle. [/URL][/IMG]
  238. G

Tarayıcıda Media Player ile Video İzleyemiyorum

hangi tarayıcıyla açmaya çalışıyorsun. İnternet explorer le dene bence.
  239. G

Ram Kullanımı Normalmi ?

işletim sistemide ram'den harcıyor 1 gb kullanması normal bence.
  240. G

Galaxy Ace Almayı Düşünüyorum 2 Sorum Var Sizlere

bende galaxy ace kullanıyorum marketten puffin browser'i kurarsan flash sorunun kalmaz ama flash video izlerken kasıyor biraz söyliyeyim.
  241. G

Bir Aylık Gecikme :)

Espiri çok soğuk. Ayrıca bende trabzonluyum trabzonda hayatımda böyle bir konuşma duymadım.
  242. G

Facebook Mesenger mı MSN mi?

mobilden nimbuzz kullanıyorum hem msn hemde facebook açık olmuş oluyor.
  243. G

Fiziksel Klavyeli Bir İPhone Hakkında Siz Ne Düşünüyorsunuz?

bu haber zaten forum'umuzda çıkmıştı. Sen neden reklam yapmak için üye oluyorsunki ?
  244. G

İşlemci Ve ekran kartı için sorular

ekran kartının tam modeli nedir kardeş ?
  245. G

Acil Notebook Tavsiyesi

arkadasım ekran kartı gt 540m den biraz düşük nereden baksan 2 sene içinde çıkacak oyunları rahat oynarsın gt 525m ile kıyaslancak bi ekran kartı değil...gt 525m den daha iyi bi kart...bence casper'ı al pişman olmazsın
  246. G

Zorunlu genel sağlık sigortası

kardeş beklemenize gerek yok. kimliğinizle zıraat bankasına gidin zorunlu sağlık sigortası ödemesi yapıcam deyin kimliğinizi verin çıkıyo ne kadar borcunuz varsa...bana 36 tl ödeme çıktı her ay --- Mesaj Güncellendi --- o yazı gelir testini yaptırmıssın kabul edilmiş parayı yatırmadıgın için...
  247. G

30.000 TL'ye Hangi Araba Alınmalı ?

mitsubishi colt öneririm kardeş 32.500 liraya aldık çok güzel bi araba 1300 motor benzinli az yakıyo ama çok güçlü bi araba rahat konforlu --- Mesaj Güncellendi --- mitsubishi colt öneririm kardeş 32.500 liraya aldık çok güzel bi araba 1300 motor benzinli az yakıyo ama çok güçlü bi araba rahat...
  248. G

HTC 7 Trophy Türkçe Yama.

arkadaşlar bu konu hakkında bilgi vericek birisi yokmu ? telefonu türkçe yapmak istiyorum.
  249. G

HTC 7 Trophy Türkçe Yama.

Merhabalar. Arkadaslar yurt dışından hediye htc 7 trophy telefon geldi ve telefon almanca türkçe dil yüklemek istiyorum nasıl yapabilceğim hakkında yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.
  250. G

8mb hiz bu olmali !!!

ttnet 8 mb tarife http://
  251. G

Laptopum Kendini Kapatıyor Yardım Edebilir Misiniz?

Fanlarını temizlemeni öneririm ısınma sorunundan yapabilir.
  252. G

Nokia x6 Güncelleme Sorunu

ben bugün nokia destek hattını aradım telefonun versiyonu 40.02 gibi bişey...bana symbian 3 güncellemesinin geliceğini söylediler yurt dışında çalışma varmış....
  253. G

Dikkat Dİkkat !

Bende'de uyarı yok.
  254. G

İnternet Hızım Düştü İyice Canımı Sıkmaya Başladı!

Bende kaç senedir ttnet kullanıyorum hiç böyle bişeyle karşılaşmadım.
  255. G

Ekran kartı sorunu. .

büyük ihtimal ekran kartın yanmıs hocam geçmiş olsun
  256. G

Özel İletişim Vergisinde İndirim

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım ’Özel İletişim Vergisi’nin kaldırılması gündemde. Bu konuda çalışma yapılıyor.’ dedi.
  257. G

Laptop pilli mi kullanmak?

ben şahsen pili sökü kullanıyorum. Haftada 1 kez doldur boşalt yapıyorum 2 sene oldu laptopun batarya süresinde çok fazla düşme olmadı.
  258. G

Piyango milyoneri köyüne döndü!

çıktımı böyle adamlara çıkar zaten :)
  259. G

Windows 8 İndir! Denemeye Hemen Başla

arkadaşlar benim pcde windows 7 kurulu ben windows 7 yi silmeden windows 8 ide kurmak istiyorum windows 8 i harici hdd ye kurabilirmiyim windows7 yide kullanmak istiyorum..
  260. G

2. El Notebook tavsiyesi olan varmıdır?

görüp test edip aldıkdan sonra sorun olmaz...ama sana gösterdiğim laptop ta güzel r522 den farkı işlemcisi i3.. hayırlı olsun
  261. G

2. El Notebook tavsiyesi olan varmıdır?

Sen o pc ile cod mw3 nası full ayarlarda oynadın hayret. O makina mw3 ü açabiliyosa helal olsun :) --- Mesaj Güncellendi --- http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-notebook-dizustu-acil-satilik-samsung-r580-76588044/detay bu ilandaki laptop ta güzele benziyor kardeş bende r522...
  262. G

Zamunda Davetiye İstekleri..

davetiyesi olan bir tane yollayabilirmi
  263. G

Facebook

bende açılıyor facebook'ta sorun yok
  264. G

Garantisiz telefon almak ?

şimdi bi tanıdık bulayımda kayıt ettirelim diye uğraş dur :) 1000 tl kardasın :)
  265. G

Notebook Markaları Hakkında...

Ben samsung r522 kullanıyorum memnunum.
  266. G

Samsung Galaxy S2 mi Sony Ericsson Xperia Arc S mi ?

donanım olarak galaxy s2 daha iyi ama, görünüş ve tarz olarak arc s daha iyi. Ama sonuçta arc s inde donanımı kötü sayılmaz
  267. G

Kullanılabilir ram miktarı....

32 bit işletim sistemleri 3 gb olarak görür. İşletim sistemini 64 bit kurarak kullanabilirsin kardeş.
  268. G

Mavi ekran ve ardından ekran bozulması??

chip sette sorun olabilir hocam.
  269. G

300 tl fiyat yazmış o kadar bütçem yok malesef. Daha uygun bi fiyatta işlemci bulmam gerek :(
  270. G

Merhaba arkadaşlar, Samsung r522 xs08tr notebook'um var pm45 çip set, core 2 duo p7350 işlemci var işlemcim bazı oyunlara yetmemeye başladı. Yeni laptop almayada şuan için durumum yok. Acaba notebook uma uyumlu işlemci bulabilirmiyim bursa içi elinde işlemci olanlar varsa mesaj atabilirmi.
  271. G

İstanbul'da Bugatti Veyron!

Zengin'in malı züğürdün dilini yorarmış. :)
  272. G

Chrome da otomatik geçmiş silme

ccleaner kullanın geçmişi silmek için çok iyi bi program
  273. G

Samsung'un yeni belalısı!

aç kaldıkca oraya buraya saldırıyorlar
  274. G

Facebook donuyor?

ccleaner isimli programı kur çok güzel bi temizleme programı büyük ihtimalle önceki sayfaların çok birikmişdir o yüzdendir bende aynı sorunla karsılasıyodum tarayı geçmişini temizleyince düzeldi
  275. G

Masaüstü klavye sorunu

yapıskan tusları iptal etmeyi dene
  276. G

Laptop Alıcam Fakat Ekran Kartı Seçiminden Çok Korkuyorum Yardım Edebilirimsiniz?

kardeş 1500 liraya casper'ın gt540m li laptopları var i5 işlmcili... hemde türk malı bi laptop casper'lara bakmanı öneririm
  277. G

Hangi ses görüntü oynatıcısını kullanıyorsunuz ?

windows media player ve km player kullanıyorum...Km playerin açmadığı format yok.
  278. G

Pc alıcam ama hangisini ?

samsung r522 laptop um var 3. senesine giricek artık hala tık sesi yok çok memnunum sadece sarj süresi 1 saate düştü..laptop alıcaksan samsung al derim hp gibi ısınma ve kapanma sorunu asla olmaz
  279. G

Zorunlu genel sağlık sigortası

lanet olsun böyle işe..şuan bursadayım nüfusum zonguldakda illahi zonguldaga gitmem gerekiyormus sigorta için böyle işin allah belasını versin
  280. G

Usb girişleri çalışmıyor

chip seti filan yeniden yükleyin hala çalısmazsa chip setin windows 7 uyumlu değildir xp ye donun tekrar