Rehber'deki kişilere resim nasıl ekleyebiliriz?

Bu konuyu okuyanlar

passkeys

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Dün sony Xperia z aldım. İlk defa android dokunmatik telefon kullanıyorum. Rehber'deki kişilere galeride resim ekleyemedim

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Reberde kişiyi düzenle deyince orada olması lazım

grcngnc

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Kişileri sim karttan telefon hafızasına taşı üstlerine tıkladığında avatar olan yere tıkla resim ekle.

samdroid

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ilk olarak kişileri telefona ata sonra kişinin üstüne tıklayıp düzenle kısmından insan kafasının üstündeki + simgesine bas ve istediğin konumdan resmi seç kaydettiğinde otomatik olarak yapacak.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

2.yol ise galeriye girip koymak istediğiniz resmin üzerine uzun basınız (üstünde tik işareti olana kadar) sonra alttan menü tuşuna basın ve oradan diğer sekmesine tıklayan açılan balondan yap yazıyor ona tıklayın. En altta çıkan kişi simgesine tıklayınız istediğiniz kişiyi seçiniz resim kişi simgesi olmuştur.

passkeys

Asistan
Reaksiyon puanı
2
+ simgesi çıkmıyor galeride yaptım teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş sen yaptın da ben yapamadım detaylı bi anlat ben arkadaşların bahsettiği yoldan yapamadım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
rehbere resim ekledim fakat arama yaparken ekledigim resim ekranda görünmüyor ve o kişi aradıgındada resmi görünmüyor bunun ayarını nasıl yapabilirim teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende resmi eklememe ragmen ve resmin kişi üzerinde görünmesine ragmen ne ben ararken nede karşıdaki kişi ararken resim çıkmıyor bu konuda yardımcı olabilirmisiniz ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler mantık Sim kartınızdaki [Yani Telefona takılan kart varya hani arama yapmak için o ] Kişileri [Yani Ahmet, Mehmet, Hülya ] Telefonun Hafızasına taşıyacaksınız daha sonra Zaten galeriden de eklersiniz yada rehbere girer Ahmete tıklarsınız sol tarafta avatar resmi olur [avatar derken resim koydugumuzda gözüken yer oluyor ya hani o ] oraya bir kez tıkla galeriden seç falan filan resmi bulun ve kaydedin bu kadar :dirol:Bu kadar basit :4::lol:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sim kartı telefon hafızasına taşıyın tadıktan sonra telefon hafızasını kullanın kişi düzenleden resmin üstüne tıklayarak hangi resmi koymak istiyorsanız galeriden koyablirsiniz bu işlemleri yaptığınız halde kşiyi ararken sizi ardığında fotografı çıkmıyorsa hesap ekleye facebook hesabnızı ekleyin ondan sonra gözükecektir:clap::yes::thumbup:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba. Bende mesajlar klasöründe konuşma balonlarının yanında çıkan resim işaretini kaldırmak istiyorum. Bilen var mı ? :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba Arkadaşlar GM DISCOVERY de rehberde kişilere foto eklemeyi galeriden bir foto seçip seçeneklereden resmi şu şekilde ayarlayı seçip kişi fotoğrafını seçiyosun sonra çıkan bölümde resim eklemeyi istediğin kişiyi seçip rsemi düzenledikten sonra crop butonundan kaydediyosun işlem tamamdır o kişi seni ardadığında ekranda fotosu çıkıyor artık

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kişi resmi aramada tam ekran nasıl yapılır .telefon general mobile discovery 2+

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lg g3 de yapamadım fotoyu seçiyorum kırpım tamamlandı seçeneğine tıklayınca foto istediğiniz gibi düzenlenemedi deyip eklemiyo