Arama sonuçlarınız

1. S

Soru Cod MW 2019 kriss vector kıilidini açmak?

bilgi sahibi olan yok mu ?
  2. S

Haber Modern Warfare 3, şok edici fiyatıyla erken siparişte!

oyun çok güzel . bu fiyata alabilirmiyim ? alırım ama ağrımayan başımı niye ağrıtayım sadece mw3 için demiyorum eski sürümler için de diyorum abi baştan sona hile kokuyor ilk çıkan warzone ile aynı sürüm mw 2019 oynuyorum resmen tiksindim tamam adamlar çok güzel sniper silah...
  3. S

Soru Cod MW 2019 kriss vector kıilidini açmak?

selam beyler internette videolardan baktım ama bulamadım. o yüzden konu açmak zorunda kaldım. cod mw (2019) multiplayer modun da kriss vector kilidini açmak istiyorum. normalde oyun silah seçim sekmesinde armory sekmesinde 1 adet kriss vector var ama onda silah ekipmanlarına işlem...
  4. S

Soru Battlefield 2042 köpek dron

Kusura bakma İngilizcem yok? 1671790488 Neyse hallettim sanırım şu an işteyim ama bu adreste yazılanları uyguluyacagim ( browserden İngilizceyi çeviriyi icat edenden Allah razı olsun ) Battlefield 2042: How To Use Ranger Drone 1671790848 Yukarda verdiğim adresteki yazının çevrilmiş hali ...
  5. S

Soru Battlefield 2042 köpek dron

Selam ben bir soru soracaktım bf 2042 de köpek dronu nasıl açabilirim kılavyde hangi tuş açıyor
  6. S

Soru bein connect hakkında bilgi istiyorum

Şu an resmen mağdur oldum ne yapacağimi şaşirdim para iadesi de yok deniyor sinirden kuduracağim bunlar resmen dolandirici
  7. S

Nereye?
  8. S

Şu an indirmiş olduğum(dün evde) indirdiğim filmi izlemek istedim görunen bu ben 199 TL para verdim muhattap olacağım kimse yok aboneliğimin iptalini istiyorum ne yapacağımı şaşırdı muşteri hizmetlerinin telefon numarasını bilen varmı kanunen iptal etme şansım varmı lütfen çok acil...
  9. S

Valla şu an gemideyim son gün değip battı balık yan gider misali direk 1 yılık 199 TL peşin aldım sadece got ve hod dizisini indirdim memnunmusun derseniz şu an için memnun değilim zira uygulama sadece telefonun kendi hafızasına yüklüyor SD karta yukleme seçeneği yok birde 25 içerik...
  10. S

ben 2 filim için istiyorum onlarda netfilix de yok 1 g.o.t diğeri h.o.d
  11. S

Satılık beIN CONNECT hesapları

selam bir sorum olacak bein connect de ( cep telefonunda ) indirdiğin diziyi daha sonra izleme imkanın varmı ?
  12. S

selam arkadaşlar ben tersanede çalışıyorum ve gemiyi test amaçlı seyir e çıkıyoruz 10-15 gün gemide yatıp kalkıyoruz geminin içinde internet çekmiyor çeken yerlerde ise sanki damla damla akıyor :) bu pazartesi tekrar seyir e çıkacağız 10gün gemide kalacağız gemide vakit geçmiyor benim...
  13. S

Soru warzone de silah tek tek atıyor

hepsini denedim olmadı. normalde G harfine bastığımda mayın almışsam mayın bırakıyor yere ama ne hikmetse rakip karşımda fareye sağ tıklatıp dürbün modu`na gecip ateş ettiğimde direk yere mayın döşuyor :(
  14. S

Soru warzone de silah tek tek atıyor

selam arkadaşlar neye dokundum ne yaptım bilmiyorum ama seri atan silah üç üç atmaya başladı klavyede bütün tuşları denedim bir turlu çözemedim. birde ( başka silahlar da ) seride atarken birden yere mayın atıyor neden olabilir normalde (G) tuşuna basınca atması lazım ama dürbün...
  15. S

Yardım Warzone oyun acilısta problem

Selam beyler şu an oyunda çok saçma bir problem yaşıyorum oyun açılıyor ama ne hikmetse monitör kapanıyor ekrana monitörden bir yazı geliyor ( giriş baslatilamadi )w bu sorunu nasıl cözebilirim oyun arka planda çalışıyor
  16. S

Soru Islak kuru sakal trasmakinesi

Merhaba bir tıraş makinesi almayı düşünüyorum fakat kararsızım biri döner başlıklı diğeri folyolu hangisi daha iyi marka mode olarak ne tavsiye edersini
  17. S

Soru cod warzone aim asist hakında bilgi istiyorum

bilgi sahibi kimse yok galiba
  18. S

Soru Mail de sunucu hatası

Selam arkadaşlar çalıştığımız işyerinden şirketin mail adresinden bize duyurular geliyor mailden gelen adrese tıkladığında web browseri açılıyor ama hata veriyor bu sorunu nasıl cozebilirim
  19. S

Soru cod warzone aim asist hakında bilgi istiyorum

selam arkadaşlar internet üzerinde türkce videolu anlatımlı bir kaynak bulamadım aim asist nedir oyun içi aim asist ayarları nasıl olmalı birde bazı oyunlarda bir cismin arkasında veya kapı pencere kenarlarında bina köşelerinde kılavye de Q ve E tuşlarına basıldıgında kafayı...
  20. S

Soru cod warzonede oto hedef yakalama mı var

bir haber okudum pc de oynamanın en buyuk avantajı görüş acısıymış konsolda kısıtlıymış ama ps de o senin dediğin Aim asist özelliğide mukemmel bir şeye benziyor benim merak ettiği ( gerci ps lere kılavye fare takma imkanı vardı şimdi de destekliyormu bilmiyorum ) eğer...
  21. S

Soru cod warzonede oto hedef yakalama mı var

selam herkeze ps uzerinde cod warzone oynayanlara bir sorum olacak. bu konu hakkınd bir haber okumuştum. joistik uzerinden oyun oynayanlar. ps içinde bulunan bir yazılım sayesinde. oyun esnasında. otomatikman hedefe kendi odaklanıyormus. yani bir nevi aim bot tarzı bir yazılımmış...
  22. S

Soru cod wazone de ekran görüntusu yakalama nasıl ?

selam arkadaşlar oyun içinde ekran görütusu yakalamak nasıl oluyor bilgisi olan varmı ?
  23. S

18w ile şarj olan telefonu 22.5 w ile şarj

22.5 almamın bir anlamı yok yani 18 w alsam yeter o zaman
  24. S

18w ile şarj olan telefonu 22.5 w ile şarj

Selam arkadaşlar. ben Xiaomi note 8 pro kullanıyorum. Bu telefon 18 w ile şarj oluyor. ben bu telefon için baseus marka 22.5 w lik bir powebank alacağım bu powerbank telefonun bataryasını bir zararı olur mu . Veya 22.5 w ile biraz daha hızlı şarj eder mi eğer ne zararı var nede faydası...
  25. S

Soru cod warzone de takılmalar oluyor

gercekten cok sinir bozucu bir durum bilgi sahibi olan birileri yokmu bende bf 5 de var onda hiçbir sorun yok ama ne hikmetse bunda var
  26. S

resmen sinir kırizi gecireceğim oyun ilk başlangıcında yani silah secim ekranında donuyor yere atlıyorsun parasutle adam yanı basında ates edeceksin donuyor en az 2-3 saniye 1633013569 grfik kart güncel herşeyi güncel oyundan kaynaklı bir durummu sizdede oluyormu ?
  27. S

1 tb sandisk ssd kullanıyorum işletim sistemi zaten ssd de oyunu da C:\Program Files (x86)\Warzone\ olarak kurulu harici 2 tane de harddiskim var her biri 2 tb ve bunları (D:) diski vede (E:) diski olarak ayarladım aşagıdaki resimde daha ayrıntılı görebilirsiniz
  28. S

selam arkadaşlar benim pc donanımları işlemci : amd ryzen 5600x anakart: gigabyte b550 elite ram : ddr4 16 gb 3600 ghz ekran kartım : evga 2060 super monitor : aoc 144 hz freesync ama cod warzone de takılmalarla karsılasıyorum resmen ekran donuyor resmen oyundan...
  29. S

Soru Guild wars 2. Addon nasıl kurulur ?

Selam arkadaşlar ben şu aralar guild wars 2 ye takılıyorum cod warzone de hilenlerden sitrese girdim ? yani mmorpg ile relax takiliyorum soruma gelirsek ben taco adlı addonu guild wars 2 ye kurmak istiyorum ama bu addonu nasıl kurulacağını gösteren Türkçe bir kaynak bulamamadim
  30. S

Soru Oyun Kulaklığı Almayı Düşünüyorum

Bu ürünleri kullanmaya nail olmus kimse yok anlaşılan :(
  31. S

Soru Oyun Kulaklığı Almayı Düşünüyorum

Selam arkadaşlar bir oyun kulaklığı almayı düşünüyorum aklımda 2 marka var biri Asus Asus ROG Delta 7.1 Sanal Çevresel Ses Kulaklık diğerinde hyperx HyperX Cloud Orbit Kulaklık bu iki üründe kullanan arkadaşlardan tavsiye istiyorum hangisini almaliyim hyperx in hassasiyeti 120 Db asusun...
  32. S

Debian 11'in masaüstü sürümü varmı ?

var ben sitesinede konu actım bu adresi yolladılar Index of /cdimage/bullseye_di_alpha3/amd64/iso-dvd
  33. S

Balena etcher biçimlendirme problemi

Selam arkadaşlar bu birkackez başıma geldi problem şu balena etcher ile USB belleğe yazdığım iso dosyalarını daha sonra USB belleği biçimlendirme suretiyle siliyorum ama USB bellegin kapasitesi düşüyor Windows 10 da disk yöneticisinden veya linux üzerinden gparted den baktığımda USB...
  34. S

Debian 11'in masaüstü sürümü varmı ?

Selam arkadaşlar debian 11'in stabil sürüm henüz çıkmadı sanırım. olsun test sürümünun masaüstü versiyonu varmı Var ise nereden indire bilirim
  35. S

babaya ekran kartı aldırma

Ekran kartıyla bitcoin mining yap o zorlamaya eninde sonda bozulur babanada gösterirsin bozuk olduğunu online derslere girmem lazım dersin
  36. S

Fedora33 ekran kartı driveri yüklerken hata

selam arkadaşlar fedora33 nvidi driver yükliyecegim resimdeki noktada kaldım bu adresteki videoda Fedora 33/32/31 NVIDIA Drivers Install Guide – If Not True Then False adam insret sonra wq yazıyor ben tam işte o noktada takıldım not :videonun 6. dk 1610900332 ben alt satıra wq nasıl...
  37. S

Linux türevlerini USB den çalıştırmak istiyorum

CD uzrinden yükleme yaptım yemedi :) 2-3 saatte anca yükledi belkide daha fazla accayip kasma yaptı harici hard disk var onami kursam acaba ondada yedekledim bilgiler var Önere bileceğiniz bir USB bellek varmı bim den alınma bir bellekten mucize bekledim resmen ama olmadi
  38. S

Nasıl anlatayım . Bak şimdi benim masa üstü pcde 1 tanes 1 TB SSD 2 tanede 2 tb normal hard disk var toplamda 3 tane diskim var SSD diye Windows 10 işletim sistemini kurdum 2. harddiskten birini de Windows 10 D: bölümü yaptım diğer yani 3. Harddiske de linux minti kurdum ben PC nin...
  39. S

Bu konuyu anlatan yani ayrıntı birsekilde anlatan bir site varmı yanlış bir şey yapipda dizüstü PC deki win 10 da telef etmek istemiyorum
  40. S

En Sevdiğiniz Masaüstü Ortamı Nedir

Bende birçok masa üstü ortamını denedim KDE . Kde3 den sonra kde4 plazma versiyonlarını beğenmedim bana Cook karmaşık geldi keza gnom yeni versiyonları görünüm olarak bende beğenmiyorum. Ubuntu unty aynı özellikteki gorsellik olarak ama Gnome nin eski masaüstü ortamını da çok beğeniyorum...
  41. S

Selam arkadaşlar attığım başlığı yanlış anlamayın usb bellek üzerinden işletim sistemi kurulumunu istemiyorum ben USB ye yüklediğim işletim sistemini pcye taktiğin zaman fedora.ubuntu deepin .vs işletim sistemi açılsın istiyorum çok önceleri bir uygulama ile yapmıştım bunu şimdi...
  42. S

Linux FPS oyunları

bu oyunları unutmuşsun urben terror https://www.urbanterror.info/home/ cube 2 :sauerbraten Cube 2: Sauerbraten Tremulous About Wolfenstein Enemy Territory https://www.splashdamage.com/games/wolfenstein-enemy-territory/
  43. S

Fedora da ucbirimden nvidia driver kurmak istiyorum

ckıan mesajlar bunlar 1610274284 acıp kapattım bakalım oluyormu gerci ne yaptım bende bilmiyorum ama alttaki resimdeki gibi bir yükleme ekranı geldi hadi hayırlısı 1610278786 Son bir sorum olacak ekran kartının driverinin kurulu olup olmadığını nasıl anliyabilirim ben dusuk kalitede bir...
  44. S

burda kaldım 1610271460 her ikinizinde komutunu kullandım ucbirimde mavi ekran uyarı mesajjı geldi hepsine ok dedim ollay aşagıdaki gibi sireno52@localhost Downloads]$ su Parola: [root@localhost Downloads]# sudo bash ./NVIDIA-Linux-x86_64-460.32.03.run Verifying archive integrity... OK...
  45. S

selam arkadaşlar ucbirim uzerinden fedora 33`e nvidia driver kurmak istiyorum nerde yanlıs yapıyorum bilmiyorum indirdigim NVIDIA-Linux-x86_64-460.32.03.run paketi ev dizini Download sekmesinde bu illeti nasıl kuracağim bilmiyorum gerci tum linux surumlerin de de bilmiyorum...
  46. S

Fedora game spin kurmak istedim

Şu an PC de fedora kurulu benim merak ettiğim Ubuntu da ek sürücule olayı fedorada da varmı Ubuntu da ekran kartının kurulumu nu çok basit hale getirmislerdi bir de Ubuntu daki app store olayı yokmu cok aradım bulamadım synaptik paket yönetici var sadece fedorada ismi farklı tabi
  47. S

tamam sen bahsettığin uygulamayı indırdim ve windowsa kurdum usb bellege kurmak istedğim de söyle bir hata veriyor
  48. S

Öncelikle benim PC de 1 TB SSD 2 TL sabit harddisk var ssdye Windows 10 kurdum 2 TB hardiskide Windows 10 da D:diski yaptım bir tane de 2 tb hardiskim daha var oda sabit onada fedorayi kurma derdindeyim Ubuntu yu veya deepin linux veya pardusu bu harddiske Rahatlikla kurabiliyorum ama...
  49. S

Selam arkadaşlar hep içimde bir uhte dir :) fedora yi kurmak ama ne hikmet ise bir turlu kuramadım bana kurulumu çok zor geldi Ubuntu ya nazaran zor ve karmaşık geçen günde fedora game spin indirdim 4 küsür GB bir iso dosyasiy di Windows üzerinden rufus uygulaması ile USB belleğe bot...
  50. S

Root şifresi öğrenmek mumkunmu

Selam arkadaşlar ben sadece bilgi alma amaçlı bu konuyu açtım android de bir linux işletim sistemi yanlışım var ise düzeltin saf linux değil bukadarini biliyorum benim merak ettiğim konu şu. linux kullanan arkadaşlar bilir root olma olayı var örneğin Ubuntu da veya deepin linux da ucbirim...
  51. S

msi ge60 2qd apache için işlemci fanı ariyorum

Zaten benim aldığım fan bu ama orjinali kadar uflemiyor
  52. S

msi ge60 2qd apache için işlemci fanı ariyorum

Selam arkadaşlar 4 gün evvel msi ge60 2qd apache dizüstü PC me temizlik yaparken bir hata yaptım orjinal fanin ayarını bozdum fandan aşırı titreme meydana geldi internetten fan aldım RPM düşük galiba soğutmada yetersiz kaldı orjina fanı nerden bulurum orijinalliğini nasıl anlarım...
  53. S

Diz üstü için ddr3l 16 GB ram varmı

En iyisi siz şu adrese bir bakın uyumlumu degilmi böyle bir ram varmı yokmu siz ona göre karar verin MSI GE60 Apache 2QD-1018XTR Notebook 1608212463 Yani normalde 16 GB ddr3L 1600 mhz ram var piyasada ok
  54. S

Diz üstü için ddr3l 16 GB ram varmı

Selam arkadasla MSI dizüstü PC için 2x 16 ram arıyorum 1600 mhz olacak toplam ram kapasitesi 32 GB olsun istiyorum normalde böyle bir ram varmı piyasada ddr3L olarak ben bunun bilgisini almak istiyorum
  55. S

Cod warzone sniper ustaları bir el atin

Bilgi sahibi olan yokmu ?
  56. S

Cod warzone sniper ustaları bir el atin

Selam arkadaşlar aranizda call of duty warzone oynayan arkadaşlardan yani işin ehli arkadaşlardan bilgi almak istiyorum sniper de usta olanlarınız favorimsiniz ? Beyler oyun malum arayüzü komple ingilizce ben kendimce cep telefonundan google translate üzerinden kamera ile çeviriyorum neyse...
  57. S

Call of duty warzone. Problemim

Selam beyler warzone rank 100 deyim sorunum kisaca eleman karsimda resmen tariyorum adami ama adam ne hikmet ise 2 vurusta beni indiriyor zırh takili oldudugu halde birde keskin nisanci tufegi ile adam durbun de yakinlastirma yapiyor bu olay kılavyede hangi tus ile oluyor birde...
  58. S

Kablo tavsiyesi isitiyoru

Peki hocam evin kofrasi ile modem arasindaki kablo da bir standart varmi şu standart da veya marka model de bir kablo ne onerirsiniz
  59. S

Kablo tavsiyesi isitiyoru

Selam arkadaslar modem ile pc arasindaki kabloyu cat 6 almayi dusunuyorum bir de sebek ile modem arasi bir kablo alacagim 2 telli olanlardan kalite li bir kablo olsun istiyorum veri kaybina ugramamak icin hangi standartlara uygun kabloyu onerirsiniz birde bu cat 6 larda da kaliteli olup...
  60. S

Anakartaki resimdeki bolum ne işe yariyor

Neyin soğutucusu o kirmizi kkapagin altin bir şey mi takiliyor ssd vs.
  61. S

Simdi gorunuyormu resim
  62. S

Hangi Kulakiçi Kulaklık'ı tercih edeyim?

Şimdi şunu soyliyeyim sony kulakici kulakligim vardi bir kaza sonucu camasir makinasinda yikanmisligi oldu korkudan 1 gun camasir ipinde sallandi telefona taktim calisti ama ondan once spor yaparken kullanmak icin aldigim sennheiser kulakici kulaklik 1 ay bile kullanmadan cizirtilar...
  63. S

Selam arkdaslar msi z170a ankarttaki ram lerin hemen altindaki kirmizi metalkoruma ne işe yariyor veya o kisima ne takiliyor https://i.imgyukle.com/2020/10/11/5lqyZn.jpg
  64. S

Z490 serilerinde harfler ne anlama geliyor

Hocam cok guzel bilgiler paylastin tesekkur ederim ben oc veya mining ten anlama ben canim sikildiginda yeni linux dagitimlari kurar test ederim birde oyun oynarim oyun uzerine performansli islemci ve buna istinaden marka model olarak anakart ne tavsiye edersin asusun gigabyteni vs...
  65. S

Z490 serilerinde harfler ne anlama geliyor

Selam arkadaslar anakart bakiyorum oyun uzerine z490 ama bu kartalarin chip set seri nosunun arkasinda ki harfler ne anlama geliyor ornegin ( z490-A veya z490-E) vs. vs marka model fark etmez bir anakart alirke ( oyun icin) neye dikkat etmeliyim ne hangi marka modeli onerirsiniz şimdiden...
  66. S

Ekran kartı marka önerılerınızı alayım

Yok arkdaslar benı yanlıs anladınız benım gıgabyte GTX 680 oc modelı ekran kartım vardı şu ana kadar bır cok oyunu actı banamısın demedı 6. Nesil bir ekran kartından bahsedıyorum gel gelelim anakarti msı anakartan önce AMD işlemcili gıgabyte anartım vardı onuda lınux forum sıtesıne...
  67. S

Valla ben ana kartım için aynı seyı söylıyemıyecegım USB gırısı olsun eternetı olsun sırf anakarti cıkarma Derdı ıcın sokupte servıse goturmedım
  68. S

Darbogaz olaylarını bılıyorum dusuk ayarlarda goturmeye calısacagım PC mi? 1599491877 Darbogaz olaylarını bılıyorum dusuk ayarlarda goturmeye calısacagım PC mi? 1599492643 Su an ekran kartı ıcın 5000 TL hazır ıslemcı 6700k anakart msı z170a m7
  69. S

PSU saasonıc 850 watt 80 plus Gold ıslemcım ve anakartim yetersız sımdılık bunu alayım ıslemcı ve anakarti 9. Nesil alacagım sımdılık bu aradan cıksın
  70. S

Selam arkadaşlar ekran kartı alacagım rtx 2080 Super dusunuyorum 2. El benım aklımdakı marka gıgabyte zıra daha önce anakart gıgabyte ıdı keza ekran kartım da GTX 680 oc 2 GB saglam urunlerdı sızın onerecegınız marka ve modeller nelerdır ve neden tavsıye edıyorsunuz dıger markaları neden...
  71. S

Anakart ve işlemci tavsıyesı istıyoru

Dedıgın dogru 3070 degılde 3080 alırdım ama söyle bır sorun var benum anakart işlemcim 6. Nesil 6700 i7 2080 kullanırken ayarları vs. Kısarım darbogaz olsa da bellı bir sure benı ıdare eder sonra ıllerıye donuk anakart ıslemcı aldıktan sonra ekran kartını satar 3000 serısınden bırını alırım
  72. S

Sızce bu işte bir tuhaflık yokmu

Onu gectım Amazon da 7366 TL olan urunu 8000 tl fiyat vermıs onuda gectım serbest piyasa denen bir olay var ısterse 20 bın tl fıyata da satar eyvallah adam KDV dahil fıyatı yazmıs ben bunu alırsam şahsıma faturada kesermı 1599392144 Adama bırde mesaj attım cevap bekliyorum benum sızlere...
  73. S

Sızce bu işte bir tuhaflık yokmu

Selam arkadaşlar 2.el ekran kartı bakıyorum bu elemanın satışa sunduğu ekran kartına bakarmısınız
  74. S

Anakart ve işlemci tavsıyesı istıyoru

Selam herkese kolay gelsin su anki anakartim ve işlemcim çagın epey gerisinde kalmış illeriye donuk bir anakart ve işlemci almaya karar verdim su an ilk hedefim 2. El 2080 Super ekran kartı almak bunun için param hazır gibi düşük ayarlarda darboğaz ile belli bir sure idare edip (yeni...
  75. S

rtx 30 serılerı 2. El ekran kartlarını etkılermı

Selam arkadaşlar rtx 30 serılerı satısa cıkma dı sanırım . Eğer satışa cıkar ise eskı nesıl nvıdıa ekran kartlarının 2. Ellerın de bır duşuş olurmu mesela 2080 Super modellerınde
  76. S

Bu donanımlar yeni rtx 30 desteklermi ?

Selam arkadaşlar öncelikle dırek konuya gıreyım rx5700xt alacaktım arkadaşlar darbogaz olur dedıler ondan vaz gectım 2. El nvıdıa bakarken nvıdıanın rxt 30 serısı cıktı sımdı 2. El alacagıma sıfır alayım dedim ama desteklermi ? Anakart: msı z170a gamıng m7 işlemci : ıntell 6700 4 GHz...
  77. S

Hangi ekran kartını secmeliyim

2.elin güvenirliği muamma zira oc veya bitcoin sevdalılarınin tamamen duygusal nedense dolayı hor kullan madiklarini nereden bileceğim ?
  78. S

Onerebilecegin varmi
  79. S

Şimdi araştırırken benim anakartim PCIe 4.0 desteğinin olmadığını öğrendim bu anakart bu rx5700xt ekran kartını calistirirmi bilgisi olan varmi
  80. S

Dereyi geçene kadar dayı derim ozaman :) illeride orta sınıf AMD anakart işlemci alırım t şimdilik beni idare ederim etmezmi bu 1080p ne oluyor çözünürlük ayarımı? Şu an ki bilgisayarın monitörün laptoopu bağladım :) ekran kartı alana dek idare etmek için oyuuzde oyun cozunurluk ayar...
  81. S

Darboğaz derken ne gibi bir darboğaz aciklarmisin gönül isterki Nvidia 2080 ti veya süper alayım ama gel gör ki o kadar yüksekten ucamiyorum :) Asus ekran kartını bende çok beğendim birkaç hafta evvel 4350 kusurlerdey di bir anda dün bir baktim 4700 olmuş bu günde 4850 olmuş sırf bu yuz...
  82. S

Öncelikle benim sistemi yazayım uyarmi uymazmi sen söylersin kasa zalman h1 full tower anakart MSI z170a gamın m7 . İşlemci intell i7 6700 4 GHz. ram ddr4 16 GB. PSU seasonic 800 watt Gold . SSD Sandisk 1 TB . 2+2 =4 TB sabit hardisk var 2 adet dvd surucusu var bu donanımlar...
  83. S

Selam arkadaşlar 7-8 yıllık gigabyte GTX 680 oc 2 GB ekran kartım perte çıktı şimdi isterim ki nvidia 2070 süper ekran kartım alayım ama Nvidia'nın ekran kartları 4500 den aşağı yok bende rx5700 xt ekran kart almaya kara verdim şu iki modelden saphira yi almaya karar verdim Asus...
  84. S

Note 8 pro'nun MIUI 12 performansi nasil

1597561728 şu anda MIUI 11.0.6 var diğer arkadaşın verdiği bilgiler dogrultusun da bende yüklemeyi düşünmüyorum şu anda performansı çok iyi dertsiz başı ağritmanin anlamı yok çok sağolun
  85. S

Note 8 pro'nun MIUI 12 performansi nasil

Selam arkadaşlar ben MIUI 12 guncelleme si henüz yapmadım güncelleme yapan arkadaşlara sormak istediğim soru şu ilk aldığınız an da ki performans ila MIUI 12 guncelleme den sonraki performansını nasıl buldunuz performansı düştü mü yükseldimi MIUI 12 güncellemesini yapmaya degermi...
  86. S

Nereden almak daha avantaşlı

Selam arkadaşlar ben AMD rx5700xt veya rx5600 almayı düşünüyorum nereden almak daha avantaşlı vatan veya Media Markt gibi büyük mazalardanmı veya hepsiburada GittiGidiyor Amazon vs online alışveriş mağazalarında mı yoksa Kadıköy'e Yazıcıoğlu işhaninamı gitmem daha iyimi olur bu salgın...
  87. S

Yeni modemlerin fabrika çıkışı sinyali

Öncelikle herkese kolay gelsin ben yaklaşık 2-3 sene önce TP link in modem router ni 500 TL gibi bir fiyata aldım süper bir modem idi modemi de bulunduğumuz dairenin tam orta kısmına monte ettim evin her tarafından sinyal ala biliyordum ne hikmet ise yağmurlu bir günde modem anakar tı...
  88. S

Bu kuşun hastalığı ne olabilir

Selam arkadasla evimde lutino cinsi muhabbet kuşum var sağlıklı ama bayram dolayısıyla memlekete giden komsum kuşunu kafesiyle bize bıraktı kuş çok berbat durumda Üstelik uçamiyor ve de ishal 1596282839 Sizce bu kuşun hastalığı nedir bulaşicilıgı varmıdır
  89. S

Damsız Giriş Taktiği

Kardeş kafayı kullan bir peruk bir bayan elbisesi ruj makyaj az buçukta kivirtarak yürü içeri girdim üstünü değiştir hem az bucuk macera da olur kızlar anlatacağınız ?
  90. S

İthalatçı nedir distribütör garantili nedir

Selam arkadaşlar bir telefon alacağım alacağım. Ama yok distribütör garantili yok ithalatçı garantili nedir bunlar bunlara ne kadar güvene bilirim tamam Xiaomi Türkiye garantili olanları gözüm kapalı alırım ama diğerlerinin garanti olayı nasıl onlarında Xiaomi Türkiye garantisi kapsamına...
  91. S

performansını gösteren uygulama tavsiyesi istiyorum

Selam arkadaşlar telefonum redmi note 8 pro 64 gb çift hat girişli telefonun ram nı CPU GPU nu gösteren takip eden uygulama tavsiyesi istiyorum ücretsiz Türkçe olursa idealim dir
  92. S

Google play da bu duruma akıl sır erdiremedim

Selam arkadaşlar note 8 pro aldıktan sonra birçok ağır oyunu telefona kurdum bunlardan biride 7.5 gb lik fortnite battel Royal oldu epic games sitesinden indirdim kurdum oyuna girip 1 el takıldım hiçbir sorun yo gayet akıcı idi şu an telefonumda sadece 1 oyun yüklü oda Cansu crush benim...
  93. S

Niye markalar Türkçe dil desteği sunmuyor

Buna devlet niye el atmıyor güzel turkcemizi koruyalım diyerek dem vururlar. Örneğin like kelimesi. bu ne anlama geliyor (Sevmek veya beğenmek ) millet konuşurken bile beğeni aldım demiyorda 1000 like aldım diyor devlet Türkiye'de iş yapacaksan Türkçe dil destegin olmalı dese bakın ozaman...
  94. S

Niye markalar Türkçe dil desteği sunmuyor

Selam arkadaşlar bir ürün aliyorsunuz ve bu ürünün Türkçe dil desteği yok örneğin ben MSI marka bir anakart aldım ve bu anakartin çok fonksiyonlu çalışması için yüklenmesi gereken uygulamaları var bu uygulamalara örnek vermek gerekirse ( MSI USB speed up . MSI süper charger. MSI...
  95. S

Mobil Google Darth neden kullanilmiyo

Sebebi ne onun bilgisini almak istiyorum harbiden bazen sinir oluyorum Türkiye'de uzunca bir süre iş yapan markalar sattıkları bir ürüne Türkçe dil desteği vermiyor ve devletimizde bunlara göz yumuyor buna sinir oluyorum benim ülkemde ekmek yiyorsan bazı şeylere özen gosterilmeli Google...
  96. S

Mobil Google Darth neden kullanilmiyo

Selam arkadaşlar telefonlarda Google earth neden ülkemizde kullanılmıyor bilgi sahibi olan arkadaşlar bu konu hakkında bilgi verirse sevinirim https://imgyukle.com/i/CiH1K6
  97. S

Fabrika ayarları sekmesi kayıp

Teşekkür ettim çok sağolun internete baktım ayarlar>>ek ayarlar sekmesinde olduğu söyleniyor bulamadığımdan dolayı ben yanlışlıkla bir şey yaptım sandım sayenizde buldum elleriniz dert gormesin 1592720873
  98. S

Fabrika ayarları sekmesi kayıp

Selam arkadaşlar note 8 pro telefonuma format atmak istedim fakat telefonun Ayarlar>> Ek Ayarlar. sekmesinde fabrika ayarları sekmesi yok tam olarak konumu nerede bir türlü bulamadım telefonu kapalı vaziyette tuşlar ile format attım geliştirici modunu da açtım orda da bulamadım yardımcı...
  99. S

MIUI v11.0.4.0 güncelleme performansı nasil

O zaman guncellemenin bir anlamı yok Lenovo Vibe p1 pro bir sefer güncelleme aldı eski telefonumda 2 sene onu kullandım bunu da Allah izin verirse 3-4 senede bunu guncellemeden kullanırım bunlar güncelleme ayağı altında telefonun performansını düşürüp yeni urunlerle de milletin...
  100. S

Mi 9T MIUI 12

Bence hiç yükleme yukliyeceksende biraz bekle sütten ağzı yananlar forum siterine yorum yapmaya başlar yüklersen fabrika çıkışı performansın azalma yapar belli olmaz
  101. S

Note 9 olanlar mıuı guncelemesi sakın yapmayin

Arkadaşlar note 9 serisi telefonu olan arkadaşlar sakın MIUI 12 güncellemesi yapmayın birçok hata barındırıyor dikkat Kontrol merkezinden kayan pencere etkinleştirilirken arka planda oluşan kararmalar [V12.0.0.8 ve V12.0.0.11 sürümleri Mi 9T, Mi 9 ve Mi 9T Pro cihazlarında] Whatsapp metni...
  102. S

MIUI v11.0.4.0 güncelleme performansı nasil

Selam arkadaşlar bazı forum sitelerin de mıuı v11.0.4.0 guncellemesini yapıldıktan sonra performans da %10 düşüş gözlemlenmis sizde son durum ne aranızda MIUI v11.0.4.0 yükleyen arkadaşlara soruyorum performans da ne gibi düşüş var kamera olsun pil olsun işlemci olsun bu saydıklarım da...
  103. S

MIUI v11.0.4.0 yükleynler performans izlenimlerinizi alayim

Selam arkadaşlar mıuı v11.0.4.0 yukleyipte performans kaybı yaşayıp yaşamadığınizi merak ediyorum batarya olsun oyun performansı olsun kamera performansi yorumlarınızı bekliyorum
  104. S

P40 Lite google servisleri kurulumu

Göz göre göre lades olmak bu olsa gerek hala bu telefonu alanlar var adamların amerkayla sorunları var Trump kafayı Huawei ile bozmuş
  105. S

Xiaomi MIUI guncellemesini nasıl alıyor?

Eğer android 10 ise kurmayı düşünmüyorum
  106. S

Yukarda zaten bir resim attım onun haricinde bir resim dahamı atayum 1591719007
  107. S

Son bir sorum olacak son kullanılanlar sekmesinde üstte 4 tane ikon var bunlar ( Temizleyici>> Güvenlik taraması >> Derin temizleme >> Uygulamaları yönet ) bu 4 ikondan Güvenlik taramasına tikladigim zaman sistemi tarıyor ve resimdeki gibi bir güncelleme uyarısı veriyor acaba bu ne...
  108. S

Ok çok sağol bende redmi note 8 pro 64 gb lik modeli var performansindan gayet memnunum ve bunu kaybetmek istemiyorum bu telefonun tek begenmedigim yani mıuı arayüzü belki eski telefonlarda ana ekrada ikona tıkladığında uygulamaların bulunudug pencerenin acilmesi yukarda aşağı veya sağa...
  109. S

Snapdragon 720g vs mediatek helio 90t

Ben Lenovo Vibe p1 kullandım üzerinde snapdragon 615 vardı tamam bir telefon sadece bir işlemciden oluşmuyor ama şöyle bir sorun var işlemcisi ve ram i düşük olupta diğerleri yüksek olan telefonda var piyasada ama kullanırken kafanda saç dökülme riski var sinirde saçını yolarsin sonra...
  110. S

Bilgisi olan yokmu
  111. S

Selam arkadaşlar millet yana yana Android 10 veya 11 güncellemesi bekliyor ama ben android güncellemesi yapmak istemiyorum yani daha doğrusu bu güncellemeleri yapip da performans kaybı yaşamak istemiyorum yanlışlıkla da olsa yüklemek istemiyorum benim soruma gelirsek mıuı güncellemesi...
  112. S

Snapdragon 720g vs mediatek helio 90t

Şu adrese bakarsan hangisi daha iyi anlarsın. MediaTek Helio G90T vs Qualcomm Snapdragon 720G : Aralarındaki fark nedir? Yok eğer illa snapdragon olsun dersen 730 veya730g seç derim tabi yeterince paran var ise. MediaTek Helio G90T vs Qualcomm Snapdragon 730 : Aralarındaki fark nedir...
  113. S

Çağrı geldiğinde ekran kapali

2 gündür uğraşıyordum son çare olarak buraya yazmak kalmıştı ama şimdi gerek kalmadı sorunu çözdüm ayarlar bölümünde bildirimler kısmında rehber ve telefonu kapatmisim yanlışlıkla şimdi duzelttim
  114. S

Telefon Xiaomi redmi note 8 pro
  115. S

Selam arkadaşlar telefona çağrı geldiğinde ekran kapali oluyor ekranı açmak içinde eski alışkanlığım olan telefonu açma-kapama düğmesine bastığımda çağrı tamamen kapanıyor ekran açık iken de bir yönlendirme butonu çıkmıyor bir sefer çıktı onda da ahiret sorusu sorar gibi ne yapmak...
  116. S

Redmi note 9s mi Redmi note 9 pro mu?

note 9 proda olupta note 8 proda olmayan ne anlamadım ne eksiği var biri bana açıklarsa sevinirim işlemciye bakıyorum qualcomm snapdragon dunyada mobil işlemci de 1 numara ama note 9 proda snapdragon 720 var ve ona 63 puan vermişler mediatek helio g90t işlemciye 76 puan vermişler...
  117. S

xiaomi de günceleleme zorunlumu ?

selam arkadaşlar başlık için kusura bakmayın benim merak ettiğim konu şu örnegin : xiaomi redmi note 8 pro da android 9.0 (pie) yüklü ben yanlıslıkla veya bilerek android 10 gecsem soradan da android 9.0( pie) ye geri dönuş yapmam mumkunmu bir de bu güncelleme uyarılarını kapatmak...
  118. S

Redmi note 9s mi Redmi note 9 pro mu?

istersen bir buraya bak derim aradaki farkı görmen acısından Xiaomi Redmi Note 9 Pro - Xiaomi Redmi Note 9S Karşılaştırması - Epey ben aralarında fazla bir fark göremedim kamera ve ram haricinde 1591035000 bir de şuna bak derim işlemci acısından MediaTek Helio G90T vs Qualcomm...
  119. S

xiaomi redmi note 8 pro kılıf tavsiyesi istiyorum

peki videodaki koruyucu kılıf ne kadar sağlıklı
  120. S

kötü gün dostu nokia 520

selam arkadaslar fenerbahcenin eski nöbet golcusu semih şenturk gibi kötü gün dostu nokia 520 cep telefonum var telefonum bozulsa tamir olana kadar onunla idare ediyorum şu ara telefonum anakart dan dolayı perte cıktı yeni telefon gelene kadar nokia 520 ile idare ediyorum uzunca...
  121. S

xiaomi redmi note 8 pro kılıf tavsiyesi istiyorum

selam arkadaşlar xiaomi redmi note 8 pro için kılıf bakıyorum bir kılıf dikkatimi cekti mıknatıslı şeffaf kılıf var bu kılıf ne kadar sağlıklı ve guvenilır aranızda kullanan varmı Xiaomi Redmi Note 8 Pro Kılıf Manyetik Bumper Mıknatıslı Arka Cam - n11.com onereceğinız bir kılıf...
  122. S

Redmi Note 8 Pro Android 10 Güncellemesi sonrası cihazda yaşadığım %300lük yavaşlama!?

aslında genel olarak tum cıhazlarda olan bir şey. aslında en mantıklısı işletim sistemi güncelemesi yapmamak .benim merak ettiğim konu şu güncellemeyi telefon otomatik yapıp yapmadığı. ben de yeni sipariş verdim salı veya carsamba elime gecer eğer benim istegime bağlı bir...
  123. S

Linuxe geçiyorum

İki hard diskin var ise diğerine linux kur derim veya Windows kurulu hard diskini ikiye böl Windows un yanına linux u kur PC açılışında kilavyenin yön tuşları ile işletim sistemi seçimi yapıp istediğin işletim sistemini kullanırsın hem Windows u silmemis de olursun istediğin gibi iki...
  124. S

Romantik Film Önerisi

Kardeş ben o filmi izledim bir sıralamaya koysam Kore sinemasin dan 1 filmi şiddetle tavsiye ederi (hatırlanması gereken bir an 2004) bir de ( hırçın sevgilim 2001) bu filmden sonra bire bir aynısının Amerikan versiyonu var onunla karıştırma birde Jane austen'in kitaplarından uyarlanmış...
  125. S

filmi bulamıyorum

Kardeş yanlışım varsa duzelt samuray japon savaşçısı olur o zaman horozdan yumurta çıkarmaya çalışan biri gibi olmuyormusun sen çin sineması değilde birde japon sinemasina bak araştır kesin bulursun bence
  126. S

Ekran kartımın miladi doldu dolacak

Pardon gerçi gerek varmı ona zira GTX 680 ni kaldıran PSU bu yeni nesil ekran kartında kaldirmazmi PSU seasonic 850 watt lik modeli
  127. S

Anakart :msi m7 z170a İşlemci :intel 6700k 4ghz i7 Ram :16gb ddr4 Ssd: sandis 960 GB (sistem buna yüklü ) Dahili hard disk :2 TB (bununda D bölümü yaptım 2.harddisk :2 TB ( bunda da Ubuntu 18.04.4 yüklü Kasa :zalman H1
  128. S

Selam arkadaşlar 2012 den kalma gigabyte GTX 680 oc 2 GB ramli ekran kartımın artık yaşlandığını hissediyorum geçen gün bir arizasindan dolayı tamir ettirdim daha ne kadar beni idare eder bilmiyorum o yüzden ekran kartı tavsiyesi istiyorum 5000 TL üzeri benim için çok lüks sayılır şu an...
  129. S

Bilgisayarımın ekranı allak bullak oldu

Ekran kartım gigabyte nin Nvidia GTX 680 oc. modeli ekran kartının arasına 230 TL sıkışmış hallettim
  130. S

Bilgisi olan yokmu neden kaynaklı olabilir CPU dan mı gpu danmidir bilgisi olan yokmu
  131. S

Selam arkadaşlar akşam eve geldiğimde biraz cod mobile takilayim dedim ekrana durup dururken birşeyler oldu sizce sorun ne olabilir https://i.imgyukle.com/2020/03/06/n98ezy.jpg https://i.imgyukle.com/2020/03/06/n98wz1.jpg https://i.imgyukle.com/2020/03/06/n98ASf.jpg...
  132. S

Ubuntuya Steam'ı nasıl kuracağım

İyide zaten ubuntunun marketinde Steam vaaar
  133. S

wine uzerinden mmorpg keyfi Runes Of Magiç

selam arkadaşlar çok uzunca bir sure bu oyunu zamanında oynadım bu oyun ne hikmetse linux uzerinden oynanmıyordu tabi o zamanlar ama şimdi çok rahat bir şekilde wine sayesinde oynanabiliyor cok uzun bir test yapmadım ama kısa bir video çektim oyunu görmeniz acısında öye black desert gibi...
  134. S

Sony Xperia 1.1 Kamera Detayları

Sony donanım olarak sağlam ürünler çıkarıyor ama iş yazılıma geldimi en berbat marka örneğin ilk çıktığı zaman süper fotoğraflar çekiyor ama bir güncelleme geldimi fotoğraf kalitesi yerlerde
  135. S

Online oyun tavsiyesi ve tavsiye istekleri

var sen cebindeki paradan haber ver yeterki world of Warcraft ve world of Warcraft clasic
  136. S

Modem router tavsiye istiyorum

Selam arkadasla ben TP link archer d 7 kullandım garantisi bitmisti zaten arızalandı yetkili servise gönderdim kurye ile uzerinde not yazdım yüksek fiyat çıkarsa yapmayın dedim adamlarda yapmadı ?650 TL ye anakart değişmesi gerekiyormuş neyse bende illeriyle donuk olarak bir modem baktım...
  137. S

"İcat çıkardık" 1025 buluşa patent aldık

Öncelikle herkese sa benim bir sorum olacak bir patent almak için neler gerekli şirket olarak degil kişi şahıs olarak ne isteniyor bu patent için kaç kuruş bayılmak gerekir vede İstanbul'da en yakın paten nereden alınır şimdiden teşekkürler
  138. S

İngilizce eğitim seti tavsiyesi istiyorum

Selam öğrenci genç arkadaşlar benim çocuk Karaman'da siyasi bilimler uluslar arası ilişkiler bölümünü okuyor 1. Senesi ben İngilizce eğitim seti tavsiyesi istiyorum ne önerirsiniz
  139. S

Türk Telekom dalga geçer gibi kampanya

Selam arkadaslar taahhutumun dolmasına 77 gün var 1000 dk konuşma (989 dk kaldı) 1000 SMS ( 996 SMS hakkım kaldı ) 15 GB internetten ( 7.67 GB internetim kaldı ) beni türk telekomdan aradılar 15 GB internet daha uygun bir fiyata vereceklerine ben 50 kusur TL aylık faturam var yeni...
  140. S

windows 10 güncelleme problemi

çok sağol ellerine sağlık tamamdır bu iş
  141. S

Hangi işletim sistemi

diski 2 ye böl birine windows diğerine linux sürümlerinden birini kur ben diski bölmedim 2 hardiskim vardı birine vindows diğerine Deepin linux kurdum pc me mac os ta kurduydum ekran kartı desteği olmadığından sildim
  142. S

ekran goruntusu bu
  143. S

zaten bu urun orjinal lisansli urun 1575385893 adres vermen mümkünmü 1575387786 resmen kafayı yiyeceğim yok yok bulamadım
  144. S

eğer dediğn bu ise olmadı düzlemedi
  145. S

selam arkadaşlar pc me format attım fakat güncelleme yapmıyor sistem 64 bit bunun bir caresi varmı nasıl düzelte bilirim
  146. S

MiBand4 ile yaşadığınız anılar

Anıları bilmemde benim mi band 4 ile alakali bir problemim var oda şu ekran parlaklığını belli bir seviyeye getiriyorum akşam yatıp sabah kalktığımda ekran parlaklığı eksi 1 kademede oluyor kendimden şüphe duymaya başladım nerdeyse uyur gezer denen bir hastalık varda uyur kurcalar...
  147. S

Çalıştığım yeri şikayet etmek istesem

Sizce bu fotoğraflarda kiler asılsız gibimi duruyor IMG 20191102 110344 https://imgyukle.com/i/E3fvcH https://imgyukle.com/i/E3fzeA https://imgyukle.com/i/E3fmJU https://imgyukle.com/i/E3fKk1 https://imgyukle.com/i/E3f21f https://imgyukle.com/i/E3fexS https://imgyukle.com/i/E3fUwG
  148. S

Çalıştığım yeri şikayet etmek istesem

Selam arkadaşlar ben tersanede taşoren bir firmada çalışıyorum şu an bir balikci gemisinde yim ambarinda yeterli hava sirkülasyonu yok iş güvenlik çalışanlarına bildiriyoruz bize fan hortumu çekin deniyor fan hortumu zaten herkez çekmiş içerde 6-7 tane gaz altı kaynakçısı var fan hortumu...
  149. S

Yurtdışı siparişlerinde ne kadar vergi aliniyor

Ali express teki fiyati 444.05- 502.8 bu fiyatın haricindeki başka fiyat ekler diyorsun
  150. S

Ürün bu Online Shop Torntisc LEM4 PRO 2.2 inç 3G akıllı saat Android Destek SIM Kart 1.3MP Kamera Kalp Hızı 1200mah Pil Smartwatch erkekler için | Aliexpress Mobile - 11.11_Double 11_Singles' Day
  151. S

Selam arkadasla Ali den bir saat beğendim 550 TL bu ürüne ne kadar gümrük vergisi uygulanır bu ürün tam açıklamam gerekirse akıllı saat sim kart özelliği varmı bilmiyorum sanırım yok
  152. S

Akıllı bileklik tavsiyesi isteyecektim

Mi band 4 aldım iade ettim geri
  153. S

Beyler daha öncede bahsettim ben çok gürültülü bir ortamda çalışıyorum (tersanede) benim için önemli olan görsellik değil önemli olan SU gecirmesin ŞARJI uzunca bir süre beni idare etsin zırt pırt şarja takmiyayim. mi band 4 ün şarjı nasıl kullanan varmi
  154. S

Selam arkadaşlar ben çok gürültülü bir ortamda çalışıyorum telefon titreşime olduğu halde hareket halinde çalan telefonu ister istemez duymuyorum saatler malum çok pahalı üstelik çalıştığım ortama pek uygun değil o yüzden bir akıllı bileklik almayı düşünüyorum su geçirmez bataryası uzun bir...
  155. S

Sauna eşofman tavsiyesi istiyorum

Herkese sa ben sauna eşofman almayı düşünüyorum bildiğiniz kaliteli sağlam eşofman markası varmi
  156. S

Telefon PC ye baglanmiyor

Ben USB den taktigim zaman telefonun üst barını aşağıya çektiğim zaman USB seçenekleri çıkıyordu en alttaki kutucuğu yanlışlıkla işaretledim ondan sonra olanlar oldu ?
  157. S

Telefon PC ye baglanmiyor

Selam arkadslar bir hata yaptım sanırım PC telefonu görmüyor sadece şarj oluyor format attım düzelmedi çaresini bilen varsa yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkürler
  158. S

Bu kuşun cinsi nedir

Biraz besleyip salacam akşam vakti kedilere yem olmasın diye eve getirdim de bu seferde de bizim yüzümüzden açlıktan öldürmesek bari ?
  159. S

Bu kuşun cinsi nedir

Ya arkadaş bu kuşun cinsini soruyorum benim problemim kuşun beslenmesi kuş balıkçıl bir kuşmu yoksa normal bir kuşmu balıkçıl ise balık alacağım adam beni tiye alıyor ?
  160. S

Bu kuşun cinsi nedir

Selam arkadaşlar yaklaşık 25 -30 dk evvel markete girerken yuvadan önüme yavru kuş düştü değişik bir kuştu gagası alt ve üst kısımları testere gibi ayakları bayağı büyüktü yanaştım benden korktu kaçtı iki kedinin önüne tam kedi yakaliyacakti korkuttum 5-10 metre uzaklaştı ortam karanlık...
  161. S

Göbek yağlarını eritmek

Şimdi şöyle bir durum var ben tersanede çalışıyorum bende bel fıtığı var boyun fıtığı var o konulan videodaki haraketler benim için akrobatik haraketler sayılır zor yaparım gibi gozukuyor
  162. S

bu çiçegin veya Gül'ün tam adı ?

Beyler bu resimdeki çiçeğin tam adını bilen varmı.
  163. S

Göbek yağlarını eritmek

Selam arkadaşlar belediyeden gizli kaçak balkon yaptım ? bu balkonu küçültmek istiyorum sık sık internette dolaşırken karşıma göbek bölgesinde ki yağları eritip kas yapmayı sağlayan dijital makina reklamı geliyor örnek vermek gerekirse. Kas Geliştirici Elektronik Kemer Karın Kol...
  164. S

Online Oyun Tavsiyesi

Başka tanımam arkadaş Steam de 1209 saatimi yedi bu oyun hiçbir şekilde parada vermiyorsun ağalara beleş
  165. S

Bana hasmimin silahını verin

Ya hocam hile uygulamaları dahi çağ atlamış adam sana kredi kartıyla hile satıyor adam sana 1 veya 2 senede destek sunuyor. America's Army Proving Grounds - Cheat Information bedava bir yer bulsam Alaçam veya güvenilir olduğunu bilsem satın Alaçam
  166. S

Bana hasmimin silahını verin

Selam arkadaşlar ben epey bir süredir America's Army: Proving Grounds oynuyorum turkiyeden oynayan oyuncu sayısı 2 elin on parmağını geçmez yani fazla türk oyuncu yok ama Alman İngiliz firansiz İsraillisi italyani amerikalisi russu Arabi hebsi var ben bu oyunu 1209 saat oynadım hile...
  167. S

Steam'de En Fazla Oynadığın Oyun Hangisi? Kaç Saat?

Tek bir oyunun var ondada hile den müzdaribim 1209 saat America's Army: Proving Grounds
  168. S

Yağ yakıcı tavsiyesi istiyorum

Sepete Karnıtın hap 120 ve protein ekledim protein kaldip cla miekliyeyim
  169. S

Yağ yakici yaninda ne tavsiye edersiniz proteyin tozunu bca mi yoksa 3 nu birdenmi alayim
  170. S

Uzun zamandan beri kilo problemim var kilo veriyorum tekrar alıyorum şu icsem yarıyor misali bazilarinada bakıyorum adam benden kat kat fazla yiyor zerre kilo almıyor rejime başlamadan önce 96 kilo idim şu an 90 -91 kiloyum bazılarınız oda kilimi diyeceksiniz ben 120 -130 kiloyum veya...
  171. S

Hocam bu bahsettiğiniz bca neyin kısaltması ben bu işlerin yabancisiyimda
  172. S

Selam arkadaşlar göbek yağlarından kurtulmam lazım son 2 aydır spor yapıyorum internet üzerinden bir çok ürün var ama ister istemez içimde bir güvensizlik var bu ürünler ne kadar sağlıklı spor salonunda bir ilaç daha doğrusu hap satıyorlar bu ilaç diğerlerinden daha etkili diyorlar ne kadar...
  173. S

Kulak üstü kulaklık kararsız kaldim

Selam arkadaşlar spor salonunda kullanacağım kulak üstü kulaklık bakıyorum benim en çok beğendiğim şekil itibariyle Jbl Synchros e50bt JBL Synchros E50BT Control Talk OE Siyah Kablosuz Kulaküstü Kulaklık bu ürün performansı nasıl tamam ses kalitelidir ama müzik dinleme süresi kaç saattir...
  174. S

Pub g lite fare sağ tık dürbün problemi

Selam herkese pubg lite de silahı dürbün den bakma olayını bir türlü olmuyor normal FPS oyunlarda sağ tık yaptimi direk dürbünü geçer ama bunda ne hikmetse geçmiyor resmen işkence adam karşımda uzakta dürbünü geçirmek istiyorum bir türlü geçmiyor bu sorunun Bir çaresi varmı sırf bu...
  175. S

Pubg lite açılmıyor?

Net.fremwork .directx11. visual c++. Bunlar oyunu indirdigin sitede var yukarda bahsettiğim eklentilerinde kurdunmu
  176. S

Linux için emülatör neden yok?

Zurnanın zırt dediği nokta bu istenilen paketleri bulamadım bulduklarida github da bir sürü yuklemem gerekenler hangisi bilmiyorum ornegin yuklenilmesi gereken bir kernel var bayağı karisik
  177. S

Verdiğin bilgi için çok teşekkür ederim ben bir tane emülatör buldum anbox Ubuntu 19.04 de kurdum fakat çalıştıramadım adam bu adreste video paylaşmış Ama İngilizce bende de İngilizce yok paylaştığı yazıda Google translater ile çevirdim genelde olmadı ( 21 Haz 2018...
  178. S

Ubuntu 19.04 ‘Disco Dingo’ Çıktı

Burda shift delete haber sitesine çok kırgınım abuk subuk haberler yerine linux ile alakalı haberlerde yapmasını beklerdim Ubuntu 19.04 ayın 18 de Perşembe günü çıktı Türkiye'de teknoloji haber yayını yapan hiçbir site bu haberi paylaşmadi Windows linux ile ilgili bir şey çıkaracağı...
  179. S

Selam arkadaşlar benim bir sorum olacak linux için neden adamgibi android emülatör yok piyasada Windows için bir sürü emülatör var örnek vermek gerekirse nox Player MEmu Player vs . Vs linux un en büyük eksiği oyun piyasada bir sürü linux dağıtımı var bu eksiği kapatmak için neden...
  180. S

Chrome OS kurmak istiyorum

Birde bir arkadaşın eski diz üstü PC si var ona kurmayı düşünüyorum gerektiğinde Google play store de oyunlarında acabilsin örneğin pub g
  181. S

Google play store açılıyor mu onda ona bakacağım birde 1555601874 Yani uygulamalar oyunlar performansını ona bakacağım
  182. S

Selam arkadaşlar ben 1tb laptop PC me harf diski 2 ye bölüp birine Windows 10 diğerine Ubuntu 19.04 kurdum şimdi ubuntuyu silip Chrome OS kurmak istiyorum bu adresten Download Cr OS Linux - Chrome Plated OS DVD iso olarak indirdim DVD ye yazdım kurmaya başladım F2 ye basıp dil...
  183. S

Tencen emülatör de bir sorunum var

Ben zaten babayim PC de 2 adet var çocuk üniversiteye hazırlanıyor diye masa üstünü acipta çocuğun iştahını kabarmiyayim diye laptop üzerinden takılıyorum oda işin sitresini atmak için 1-2 el benim asıl oyun bu ha yaşım la alakalı şüphem var ise özelden tel nomuda verip WhatsApp...
  184. S

Tencen emülatör de bir sorunum var

Selam arkadaşlar ben karaktere arkadan bakma modunda oynamayı sevmiyorum cs tarzı karakterin gözünden bakma modunda seviyorum ilk başlarda kararambole nasıl yaptıysam karakter gözünde gayet güzel bir şekilde oynuyordum ne hikmetse eski haline geri döndü kamera karakterin arkasından üsten...
  185. S

Açılmama sorunu

Translater amcam diyor ki (Kaynaklar bulunamadığından indirme işlemi başarısız oldu) sen sanırım PubG yı indirmemissin
  186. S

Bu videoyu yapanın eline sağlık america's army proving grounds

Beyler bu oyun AĞAYA BELEŞ versiyonu hiçbir ücret alınmıyor Steam hesabınız açık ise bu adreste Oyunu Yükle sekmesine tıklayın oyunu indirsin
  187. S

Windows 10 yükledim oyunlar açılmıyor

Çıkan hata mesajinin ekran görüntüsünü. Atarsan çok çabuk bir şekilde yardım alirsin
  188. S

Online Oyun Tavsiyesi

O bahsettiğiniz oyunun en iyi karakterini alsan hile yapanda en berbat karakterini alsan adam sana oyunu zehir eder seni yerlerde paspas yapar
  189. S

Online Oyun Tavsiyesi

hicbirinize katılmıyoru en iyi oyun hilesis oyun bir oyunda hile yoksa o oyundan zevk alıyor insan
  190. S

Tencent emülatör halen çözüm bulunamadı..

Opengl yanlıs anlasılmasın bildiğimden değil ama bir sorum olacak bildiğim kadarıyla linux tabanlı oyunlar opengl ile destekliyor windows tabanlı oyunlar ise DirectX ile destekliyor android de linux tabanlı bir oyun olduguna gore opengl secenegi secili olması gerekmiyormu opengl...
  191. S

baret alacagım fakat hangısını alayım ?

selam arkadaşlar ben n11 sitesinden 3m peltor g3000 turuncu baret alacagım fakat hangisini alacagımı bilemedim zira hepsi 3m ama fiyatlar farklı ben 69.90 tl olanı alacagım fakat diğerleriyle arasındaki fark ne net bir bilgi yok bir acıklama dahi koymamışlar 3m Peltor G3000 Turuncu...
  192. S

Tencent emülatör halen çözüm bulunamadı..

Elinin altında bolca seçenek var illa tencent emülatör kullanman şartmi nox Player MEmu player bluestacks Player var bunları denedinmi
  193. S

Düşük Sistem İçin Online Oyun Önerirmisiniz?

Urban terror en düşük sistemlerde bile çalışması garanti oynaya bilirmisin bilemem şu videodaki adam gibi zıplamaya cozersen oyunda kıral sensin
  194. S

Online Oyun Tavsiyesi

Diğer oyunlara lafım yok ama zulayi eklemeseydin iyiydi bir sefer oyniyayim dedim 1 el attım hemen oyundan çıktım ya arkadaş bu kadar mı berbat bir oyun olur tamam güzel bir iş yapıp yerli FPS çıkarmışlardı abi kurtlar vadisi atmosferi ne ayak Wolfteam a eyvallah derim ama zula gorsellikle...
  195. S

Online Oyun Tavsiyesi

Valla uzun zamandan beri oynadığım oyunu tavsiye ederim bende Steam den hicbir ucret ödemeden ne oyun içi nede oyun dışı hiçbir ücret yok tamamen ücretsiz bir oyun Buda oyunun steamden indirme adresi
  196. S

Online Oyun Tavsiyesi

Bende sevmedim berbat bir oyun kota yemeden başka bir özel yani yok ne Türk oyuncu bulabildin nede oyun içinde bir yardımlaşma bir görevde takıldım kaldım bende sinir oldum bıraktım oynancaksa runes of magic veya wow başka tanimam
  197. S

Bu videoyu yapanın eline sağlık america's army proving grounds

Selam arkadaşlar uzun zamandır bir YouTuberin bu oyunun tanitmasini bekledim hatta bazilarina istekte bulundum ama oralı dahi olmadılar ya görmediler yada görmezden geldiler örneğin oyun mubtelasi YouTube kanalına yorumda bulundum günahını almayayım görmemişte olabilir. Neyse...
  198. S

Ben böyle bir seviyeli forum sitesi görmedim

Aslında hep. Yasak olsa daha iyi olur zira falanci parti savunucusu filancı parti savunucusu birbiriyle dalasiyor sanki kazanan taraf cebine para verecek siyaseti onlar yapıyor kalp kırmayı biz alaycı alaycı konuşmalar. Asagalamalar ne gereği var işin sonunda ülke menfaati var ama takım...
  199. S

Ben böyle bir seviyeli forum sitesi görmedim

Arkadaş adam gibi bir forum sitesi yapmışsınız yapanların ellerine sağlık DH adlı siteye giriyorsun işleri güçleri siyaset olmuş soz hakkıda vermiyorlar yani taraf tutuyorlar site çoluk çocuk dolmuş a partisi ile b partisi c partisi konuları açılıyor a partisi c partisi konuları...
  200. S

Unix ve türevleri ülkemizde kullanılıyor mu?

Şimdi şunu söylemek isterim ben ilkokul mezunuyum benim yaşım 43 beni 19 yaşında oğlum var okulu dışardan bitirmeye çalışıyor benim kisi bir nevi doğmamış çocuğa don biçme ??? şöyle bakıyorum Türkiye'de Unix pek popüler değil Apple linux hariç şöyle bir interneti araştırıyorum Unix...
  201. S

Unix ve türevleri ülkemizde kullanılıyor mu?

Selam Unix veya türevlerini ülkemizde kullanım oranı nedir veya bu işletim sistemi üzerinde uzmanlaşmış bir birey iş bulma imkanı nedir bilgisi olan varmı nasıl desem illeriyle dönük bir meslek mıdır ülkemizde veya yurt dışında ? kazandırirmi ??
  202. S

CPU, GPU, RAM vb. gösteren grafikli uygulama arıyorum

Kurdum tam istediğim gibi özelleştirmeleri de var eksik yani ekranda inince bir şerit olarak gözükmesi o şeridi genişletme imkanı olsa güzel olurduk ama genel olarak çok süper bir uygulama tavsiye ederim çok sağol yalnız bunu açılışta açılıp ekranda sabitlenmesini isterim
  203. S

CPU, GPU, RAM vb. gösteren grafikli uygulama arıyorum

Arkadaşlar tam adını bilmediğim için kusura bakmayın bana linux üzerinde CPU gpu ram vs .donanımların sıcaklığı vs bilgilerini grafik sel olarak göster bir uygulama arıyorum
  204. S

Ubuntu'da Laptop'umun şarjı Windows'dakinden çok daha az gidiyor nedeni nedir?

masaüstu ortamını değistir unty den Lxde ye geç birde o şekil dene şu adrese bir bak derim :) ;) En iyi 10 Ubuntu Masaüstü Ortamı | med.gen.tr
  205. S

Bilinmeyen GNU/Linux Dağıtımları

Ben de Ubuntu 19.04 du bekliyorum sabırsızlıkla bekliyorum Nisan ayini
  206. S

Red Hat sürümleri ücretli mi?

Fedora ve centosu biliyorum da bilmediğim şu dağıtım ücretsizdir destek paketine ücret vardır ben onu öğrenmek icin sordum crack lenmisi vardır belki de bi ağız yokluyayim dedim ?
  207. S

Red Hat sürümleri ücretli mi?

Selam red hat sürümleri ucretlimi acaba indirip kurma şansım varmi
  208. S

Solaris 11.4 sürümünü indirip bilgisayarıma kurmak istiyorum

Benimkisi de bir nevi hobi diyelim denemediğim dağıtım kalmadı desem yeridir en son mac osx mahove yıl kurduydum imdada donanımsal problemler yaşadım sildim linux kurdum ?
  209. S

Pardus, 17.5 sürümü ile daha kararlı geliyor!

Aynen katılıyorum birşey soracağım deepin denedin mi hiç sonuçta oda debian tabanlı denemediysen denemenizi isterim sonuçta linux konusunda benden daha tecrubelisin eksileri artıları nelerdir burda birde başlık açarsan sevinirim pek fazla bilinen bir dağıtım değil Türkiye'de bu arada bende...
  210. S

Mac pc sistem gereksinimleri

Kardeş mac PC yoksa randıman alamazsın donanım seçiyor örneğin ekran kartı veya wifi kartı yoook illa deniyecegim diyorsan macOS Mojave 10.14.2 Güncel Kurulum İmajı USB den kurulum bu videoda izle
  211. S

Ben Pardusu kde3 masaüstü var iken kullandım KDE 4 geçtiler bıraktım Pardus sadece KDE masa üstü kullanıyordu şimdi seçeneklerin var istersen KDE istersen Gnome veya xfce isteyen istediğini kullanabiliyor bu bence güzel birşey kötü olan şey ise hazıra konmak bu bence çok kötü...
  212. S

Ben Pardusu daha iyi konumda olsun isterim ama son kullanıcı için bence pek iyi degil (son kullanıcı için derken linux hakkında fazla bilgi sahibi olmayanlar için ) örneğin ben ilk önce ekran kartı kurulumuna bakarım hangisi daha basit kurulum sağlıyor bu konuda en çok ubuntu yu beğeniyorum...
  213. S

Uygulama mağazası bakımından en geniş yelpazeye sahip dağıtım hangisi?

Valla su Altan koyduğum resimde 1den 31 e kadar birçok dağıtımı denedim Ubuntu hariç geri kalanında bir şekilde problem yasadim en basit örneği 1. Sıradaki manjaro tamam adamlar güzel bir işletim sistemi yapmışlar ama ekran kartım benim çift paylaşımlı paylaşınız kurulum esnasında sadece Intel...
  214. S

Linux'ta ofis uygulaması neden değişti?

Teşekkür ederim. Verdiğin bilgiler icin
  215. S

Linux'ta ofis uygulaması neden değişti?

Selam arkadaşlar belki çok geç uyandım belki de jeton dört köşe benim için ne düşündüğünüz önemli değil ben ilk linux ile tanışmamdan ofis uygulaması openoffice idi tüm linux dagitimlarinda sabit bir uygulama idi tüm dağıtımlar openoffice kullanıyordu sonra 1-1.5 sene linux kullanmadım...
  216. S

valla hhangisinini indirdiysem kuramadım zaden sonunda usb yazıyor ama ne etcherle usb ye yaza bildim nede farklı bir usb uygulamasıyla indirdiklerim bunlar
  217. S

Hangisini yuklemem gerekiyor bunlardan SPARC Text Installer (1.0 GB) SPARC USB Text Installer (1.2 GB)
  218. S

windows pcye mac os kurmak

Şu adresteki videoyu izle macOS Mojave 10.14.2 Güncel Kurulum İmajı bu adreste de balena etcher indir işletim sistemine göre balenaEtcher - Home yalniz stabil calistirman için bir fırın ekmek Yemen lazım tecruben varsa başka zira ekran kartı seçiyor wifi seçiyor sırf bu yüzden 2...
  219. S

Selam arkadaşlar ben PC me Solaris kurmak istiyorum indirme sayfasında neyi indireceğiniz bilemedim 3 GB link bir dosya indirdim 3-4 saat sürdü neredeyse meğer indirdiğim paket ova uzantılı çıktı oda virtual box ile kurulan dosya sanırım ben normal iso dosyasını dönüştürmek istiyoruz CD ye veya...
  220. S

Bizim milletimiz de çin malı takıntısı mi desem doğru kelime tam aklıma gelmiyor. telefon alırsın sorarlar orjinalmi diye hiç erinmezler bataryasını çıkarırlar bakarlar maden ın p.r.c yı görürler bu çin malı dandik derler ama bilmezler ki dünyanın en büyük markaları ürünleri Çin'den çıkıyor...
  221. S

Mobil Pubg Emulatör

Güvenlik duvarı ile alakalı bir durum olmasın kontrol ettinmi ---- Mesajlar birleştirildi ---- Şu adrese bı baksana https://groups.google.com/forum/m/#!topic/tencentgamingbuddy/kUJtVXhCW6s
  222. S

Linux'ta, Chrome'a Archon Aracılığı İle .Apk Uygulamaları Kurmak

Sayın admin konuyu cep telefonundan açtım bir dikkatsizlik sonucu başlıkta bir hata oluştu düzeltirseniz sevinirim veya düzeltme yetkisi verin duzelteyim şimdiden tesekkurlet
  223. S

Linux'ta, Chrome'a Archon Aracılığı İle .Apk Uygulamaları Kurmak

Selam arkadaşlar linux ta Chrome üzerinden archon aracılığı ile android APK uygulamalarını çalıştırmak istiyorum Chrome uzantılara archon kurdum geliştirici sekmesini de açtım ama indirdiğim apk uygulamalarını nasıl açacağım bir türlü bulamadim bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
  224. S

Deepin OS Nedir?

elbette neden olur
  225. S

Deepin OS Nedir?

Dün akşam epey uğraştım deepin 15.9 u dizustune kurdum epey diyorum Ubuntu üzerinden k3b ile dvd ye yazmak istedim 2 sefer ölümcül hata uyarısı aldım 2 CD çöp oldu Allah tan 2 tane USB bellek vardı birine deepin linux u yazdım PC ye öyle kurdum ama beni resmen kendine hayran bıraktı...
  226. S

Linux Dağıtımları Konusunda Yardım

Bende sana bir öneri sunayım ben epey bir süre Ubuntu kullandım dün shiftdelete forum dan bir arkadaşın tavsiyesi üzerine deepin 15.9 u kurdum resmen gözlerimi faltasi gibi açtı ????? deepin de yok yok ne ararsan var tavsiye ederim ben böyle geniş depo kapasitesi olan bir dağıtım daha görmedim...
  227. S

Birçok dağıtım denedim. ubuntu. fedora .opensuse. centos. trueos.ghost bsd.mandriva. Pardus. Ama senin bahsetigin deepin 15.9 sürümüne resmen hayranı oldum ben boyle bir uygulama paket deposu görmedim depoda ne ararsan var daha önce ubuntunun eski sürümlerinde olan FPS oyunları dahi vardı...
  228. S

Selam arkadaşlar Windows ve android Apple hariç software centre si en geniş olan dağıtım hangisi linux Unix bsd fark etmez ne ararsan bulabileceğiniz bir dağıtım ismi tavsiye edersiniz ben şu an Ubuntu kullaniyorum Ubuntu harici uygulama deposu geniş olan bir dağıtım varm
  229. S

Getdeb'de son durum nedir?

Beyler yanlış olmasın getdeb.net adresindeki son durum nedir adamlar bir video koymuş ama İngilizce olmadığından hiç birşey anlamadım bu siteden ubuntuya uygulama veya oyun nasıl yüklenecek önceden ppa adresini kaydetmem yetiyordu şimdi nasil
  230. S

Ubuntu'da Solidworks ve AutoCad Çalıştırmak

Tam kesin konuşmak gibi olmasın ama bildiğim kadarıyla playonlinux ta wine tabanlı onda yükleniyor lütfen sanırım birde playonlinux u dene derim ---- Mesajlar birleştirildi ---- İstersen şu adresteki videoya bak https://m.youtube.com/watch?v=uaUXpaesaWU
  231. S

Getdeb'de son durum nedir?

Selam arkadaşlar ubuntu ya uygulama veya oyun yüklemek için kullandığım GetDeb | Ubuntu Linux, Mac, Windows Apps, Tech News adresi epey bir sure kapalıydı sonra açıldı fakat çok değişmiş ben uygulama veya oyun yüklemek istesem nasıl yapacağım bilgisi olan varmı
  232. S

Free bsd isletim sistemi

Valla şu an ben ghost 11.1 xfce masa üstü sürümünü indirdim DVD ye yazdım bu akşam diz üstü PC me kuracağım bakalım nasıl bsd Ler hakkında Türkçe destek veren site 1 tane buldum ondada site sahibi müsait olmadığından siteyle ilgilenmiyor ingilizce de yok bende kör topal kurulumu yapacağım...
  233. S

Linux ile alakalı daha çok haber makale var mı?

Türkçe'nin nesi var
  234. S

Linux ile alakalı daha çok haber makale var mı?

Selam SDN'yi sürekli takip ediyorum dikkatimi çekti linux ile alakalı fazla haber yayınınız yok. linux nedir? dağıtımları nelerdir? Unix nedir? dağıtımları nelerdir? nasıl kurulur? güvenliği nasıldır? bizim yerli işletim sisteminiz de var Pardus onunla alakalı haber yapsanız bence çok güzel olur.
  235. S

Devamı indirmek istiyorum

Selam arkadaşlar ben debianin son sürümünün 64bit olan torrenten indirmek istiyorum indirme yansıma baktığımda debianin 3 adet DVD sürümü gozukuyor hangisini indirmek gerekiyor Ubuntu gibi tek DVD değiller ---- Mesajlar birleştirildi ---- Başlığı degistiremiyorum cep telefonundan yazdım...
  236. S

Hangi bsd yi onerirsiniz

Evet eski adı ben trueos 11.03 ile11.06 yi kurmaya çalıştım bir türlü kurulmadan ?
  237. S

Hangi bsd yi onerirsiniz

PCbsd 10.03 kurdum fakat donanım sorunum. Çıktı wifi kartımı tanımadı gayet güzel kullanışlı bir şeye benziyordu forumda bilen birilerini olmaması çok kötü moralim bozuldu
  238. S

Hangi bsd yi onerirsiniz

İnat ettim PC ye bir Unix kuracağım dün pcbsd 10.03 indirdim bu akşam birde onu deniyecegim
  239. S

Hangi Masaüstünü Kullanıyorsunuz?

Ben de PC de Ubuntu 18.04 yüklü üzerinde gnome 3.28 var bana çok kullanışlı sade geldi ikon sekmeleri in altındaki noktacıklar tıklayınız yüklü olan bütün uygulamalar karşına çıkıyor ne ararsan elinin altında istersen sürekli kullandığın uygulamayi dock penceresine atayabiliyorsun bana...
  240. S

yanlış anlaşılma olmasın ben KDE 3 den sonra KDE kullanmadım KDE 4 bana çok karışık geldi sanki labirenti dolasiyorsun alışmak lazımsa ben alışamadım gnome basit sade arayüzü ile çok kullanışlı neyin nerede olduğu belli 1 yaşındaki çocuk bile rahatlıkla kullanir
  241. S

Hangi bsd yi onerirsiniz

Takan birileri muhakkak çıkar ben dün bir baktım freebsd ye adamlar freebsd üzerinden Metin2 serveti dahi kuruyorlar yani birilerinin dikkatini muhakkak ceker ---- Mesajlar birleştirildi ---- Yarının ne getireceği belli olmaz önceden bacak track vardı kimse dikkatini çekmiyor şu Jack için...
  242. S

KDE öne ki diyor bağzi arkadaşlar ben kısaca Facebook kurucusunun okul yıllarında kullandığı masaüstü uygulaması diyorum hatta sosyal ağ filminde KDE masaüstünü saniyelik bir anla ekrana yansımıştilar
  243. S

Hangi bsd yi onerirsiniz

Burdan shift delete yöneticilerine bir ricam olacak tamam freebsd bizi aşar konusunda uzman olanlar için ama trueos olsun veya pcbsd olsun ev PC leri ne kurulabilen bsd türevleri içinde bir bölüm açılsın muhakkak freebsd kullanan konusunda uzman kişilerde bu siteyi takip ediyordur yani yol...
  244. S

Hangi bsd yi onerirsiniz

olmadı tüm hevesim kaçtı trueos 18.06 yikurdum Bluetooth ve grafik hatası aldım ekran ucbirimden açıldı gelde moralin bozulmasın
  245. S

Hangi bsd yi onerirsiniz

Şu an 2 trueos indirdim trueos 18.06 ve 2.6 GB Lik trueos 18.03 indirdim Türkçe bir kaynak bulamadım kurulum için şu an trueos 18.03 trueos yazısında takılı kaldı ---- Mesajlar birleştirildi ---- Live CD de istenilen kullanıcı adı ve parolayı bilen varmi
  246. S

Hangi bsd yi onerirsiniz

Akşam trueos kuracağım fakat root nasıl olacağım bilgi sahibi olan varmı
  247. S

Hangi bsd yi onerirsiniz

Şu an işteyim ama şöyle bir yazı buldum yazıyı tam okumadım ama birde siz bakın ( Ne gerçek bir UNIX® 'mi? BSD işletim sistemi bir kopya deðildir, fakat temelde UNIX® 'in atası sayılan AT&T'nin işletim sisteminin kaynak kodundan oluşur. Ayrıca bu kod System V UNIX® 'in de atasıdır. Bu durum...
  248. S

Hangi bsd yi onerirsiniz

Birde kusura bakmayın son bir soru soracağım sonuçta linux ta Unix çekirdeği var benim merak ettiğim konu root olayı Unix turevlerin dede root yetkisi alma olayı varmı mesela ubuntunun kurulum esnasında bir parola kullaniliyor ucbirimden sudo password root yazdığım zaman önce kurulum...
  249. S

Hangi bsd yi onerirsiniz

Synaptic paket deposu gibi bir deposu var yani peki uygulamaları genismi acaba ubuntunun paket deposu kadar geniş uygulama deposu varmı internetten baktım freebsd için Wine uygulaması var VLC player dahi kurulabiliyor birde oyun olayı var Steam in gözünü seveyim linux da bu eksiği gördü ve...
  250. S

Hangi bsd yi onerirsiniz

Trueos ta kde4 masaüstü yokmu ben gnome kullanıyorum şu anda zaten PC de Ubuntu yüklü lts sürümü ama dedim ya sırf merakımı giderme başka bir seydegil
  251. S

Hangi bsd yi onerirsiniz

Selam arkadaşlar ben bir bsd kurmak istiyor gnome masaüstü kullanan bsd kurmak istiyorum Unix hangi türevlerini tavsiye edersiniz ben bir sefer freebsd kurmak istemiştim ? meğer pro lar içinmiş bizi aşana biz mundar deriz ? o yüzden dizüstü PC me bir bsd kurmak istiyorum ne onerirsiniz
  252. S

America's Army Proving Grounds hakkinda

Konunun başında anlattığım gibi bu oyunda birçok mod var bu mod lardan birtanesida activate modu bu mod da yapmanız gereken atak yapan taraf iseniz haritanın 3 noktasında bulunan makinaları devre dışı birakmaniz örnek olarak videoya bakabilirsiniz. bir diğer mod bomba modu onu...
  253. S

America's Army Proving Grounds hakkinda

Size Unreal Engine 3 ile yapılmış America's Army Proving Grounds'den bahsedeceğim oyun tamamen ücretsiz PC bizde Steam yüklü ise bu adresten indirebilirsiniz. America's Army: Proving Grounds on Steam dediğim gibi oyun tamamen ücretsiz hiçbir şekilde para vermiyorsunuz ne silaha ne de başka bir...
  254. S

Karşınızda yeni america's army proving grounds

Selam arkadaşlar Yeni america's army proving grounds ın testleri bitti ve steamda 2 gün önce yayına başladı görsellik ve seslerde değişiklikler yapıldı yeni silahlar eklendi oyun içi birkaç değişiklilkler yapıldı ben test aşamasında çekilmiş videosunu paylaşmak istedim...
  255. S

Online MMORPG Önerin F2P

bir oyun daha buldum fantastik bilim kurgu tarzında ama grafikleri muhteşem tera veya guild wars 2 yanında yağlı boya tablo gibi durur https://www.youtube.com/watch?v=455Kh0VSpa4
  256. S

Grafikleri yüksek MMORPG OYUN

eskiden olsaydı bende guild wars 2 derdim ama bence şu an için en iyi grafikler bu oyunda https://www.youtube.com/watch?v=455Kh0VSpa4
  257. S

Yeni nesil işlemci hangisi?

O zaman 6700 K yeni nesil niye bana bekle dedi ozaman bu adam fiyatımı düşecek acaba
  258. S

Yeni nesil işlemci hangisi?

Selam arkadaşlar dün akşam vatan bilgisayarın bir şubesine gittim orda ki görevliyle işlemci konusunda biraz konuştuk bana işlemci ve anakartı hemen alma dedi yeni nesil intel i7 işlemciler gelecek onlardan al uzun ca bir süre kullanırsın Kasım Aralık gibi gelir dedi bu arkadaş intelin hangi...
  259. S

video paylaşmak istiyorum bilen biri yardımcı olursa sevinirim

selam arkadaşlar bir konu açtığım zaman ekranda video da görünmesini istiyorum bu nasıl oluyor sadece video linkini koyduğum zaman adresi cıkıyor videonun kendisi görünsün istiyoru
  260. S

America's army proving grounds hiç denediniz mi?

selam arkadaşlar görselliği diğer paralı oyunlara nazaran biraz kötü olabilir ama ücretsiz bir oyunda ne kadar görsellik bekliyebilir ki bir insan neyse america's army proving grounds tan bahsediyorum call of duty ve battlefield kadar geniş bir bir haritası ve görselliği yok ama hiçbir ücret...
  261. S

Online MMORPG Önerin F2P

valla bende world of warcraft tarzı bir oyun öneririm oyunun wow kadar geniş bir haritazı olmasada epey geniş oyunu runes of magic ikuranlar yapmış eğer daha önce bu dedğim oyunu yani rom u denediysen oynarken pek zorluk çekeceğini sanmıyorum dragon prophet...
  262. S

anakart ve işlemci almayı düşünüyorum

selam arkadaşlar anakart ve işlemciyi değiştirmeyi düşünüyorum aklımda MSI Z97A GAMING 9 ACK Intel Z97 Soket 1150 DDR3 3300Mhz (O.C) USB 3.1 Anakart - Vatan Bilgisayar bu ve Intel Core i7 4790K Soket 1150 4.0GHz 8MB Önbellek 22nm İşlemci - Vatan Bilgisayar bu var ama işlemcinin yorumlarını...
  263. S

İyi bir hacker hangi dili kullanır?

ben hack işini pek bilmem ama bildiğim kadarıyla bu iş için biçilmiş kaftan linux - DigiSophia.com Hacker'ın alet çantası Hacker'lar hedefledikleri amaçlara ulaşmak için çeşitli yardımcı yazılımlara başvururlar. Bu araçlar, yukarıda bahsettiğimiz her aşama için kullanılabilir...
  264. S

Battlefield 4 Hakkında Ne Düşünüyorsunuz

milletin övmesiyle gaza gelip 60tl verip aldım grafikleri iyi ama ben beğenmedim zira marketi olan bedava oyunlardan hiç bir farkı yok 64 kişilik serverlerde oynamak güzel ama hiçbir taktiksel yanı yok silahı al eline allah ne verdiyse tara tabi yüksek leverlilerin elindeki kalteli...
  265. S

Adobe Photoshop Ubuntu Linux Kurulumu

ya arkadaş bende direk kurulum sandım :) wine üzerinden kurulummuş playonlinux da zaten kurabiliyorsun bir çok şeyi bukadar yabancı siteleri araştıracağına https://forum.ubuntu-tr.net/ bu siteye takılırsan bir çok şeyi daha rahat bulursun vede öğrenirsin wine zaten birçok oyunu ve...
  266. S

Neverwinter`e alternatif runes of magic tadında bir oyun

selam arkadaşlar neverwinteri zindan olayları kalkınca bıraktım ama yalan yok oynanışı çok güzel bir oyundu ondan öncede runes of magiç oynamıştım abd serverinde o oyunuda hiç unutmam masalımsı bir oyundu resmen görev yerleri beynime kazınmıştı rom u bıraktıktan sonra neverwinter adlı...
  267. S

Yeteneğine nekadar güveniyorsun america's army proving grounds

selam arkadaşlar steam üzerinden ücretsiz america's army proving grounds oynuyoruz şu an oyunda fazla turk oyuncu yok belkide oyunun zorluğundan dolayıdır bilmiyorum ama gerçekten çok güzel bir oyun tamamen bireysel yeteneklere bakan bir takım oyunu bir sürüde oyun modlarıda var...
  268. S

Guild wars a giremiyorum

bende o yüzden yardım istedim zaten sorun türkce anlatılmak istenseydi ben burdan yardım istemezdim bende ingilizce yok ben sorunun kısa ve öz ingilizce tercümesini istiyorum sorunum belli oyun içindeki karakterlerimin adını unuttum parolamı resetlediğim için oyuna giremiyorum mail adresim...
  269. S

Guild wars a giremiyorum

selam arkadaşlar bende iki adet guild wars cd si var biri guild wars 1 diğeri guild wars nightfall var fakat ilk aldığım zaman turk oyuncu bulamadığım için birde mmorpg tarzı oyunlardan pek anlamadığımdan oyunu bıraktım bayağı bir süre şimdi tekrar kurayım dedim benden oyun içindeki...
  270. S

Türkiyede 1.7 ghz hızında çalışan işlemcı yokmuş

ben teknosa müşteri hizmetlerini aradım şikayetimi sesli olarakta bildirdim anlaşılan şıkayetim işe yaramış beni pendik neomarin teknosadan aradılar sizinle ilgilenen eleman kimdi biliyormusunuz diye sordular şimdi tarif etsem veya ismini söylesem adamın ekmeğiyle oynamış gibi olurum o yüzden...
  271. S

HTC One m7 nin batarya süresi nasıl

gerek kalmadı beyler HTC one m7 almaktan vazgeçtim 3-4 ay sonra HTC Butterfly s almaya karar verdim tam bana göre micro sd kart girişide varmış süper bir telefon benim hoşuma gitti http://www.teknolojioku.com/haber/htc-butterfly-s-resmen-tanitildi.html
  272. S

HTC One m7 nin batarya süresi nasıl

selam arkadaşlar bu ayın sonunda htc one m7 almayı düşünüyorum daha doğrusu kararsızım mesela acaba türkiyeye 64 gb lık versiyonu gelirmi biraz daha beklesemmi veya htc one t6 (note 3 ) rakip olacak telefonumu beklesem karar veremedim neyse konuya dönelim şu an HTC One m7 kullanan arkadaşlar...
  273. S

bu bir dolandırıcılık değilmi milleti yanıltıp kandırıyorlar ben daha öncede teknosadan motorola xt720 almıştım satıcı öyle ballandıra ballandıra anlatıyorduki yemede yanında yat satın aldıktan sonra herşey ortaya cıktı telefonun kendi hafızası 300mb işlemcisi 720ghz sadece 8 gb hafıza...
  274. S

adam resmen benimle idealaştı oda yetmiyormuş gibi bir de arkasındaki bilgisayara baktı ordada 1.7 ghz yazdığı halde gene ideasını sürdürdü bana lg optimus g yi önerdi bu ondan daha iyi dedi bende bi forum sitesine danışayım gerçeği varmı yokmu ona göre neyi alacağımı düşünürüz dedim...
  275. S

selam arkadaşlar ben bugün teknosa ya gittim bilgi almak için bilgi derken sony smartwatch HTC One m7 uyumlumu olup olmadığını öğrenmeye gittim malum teşhir amaçlı sony smartwatch koymuşlar belki htc de de denemişlerdir diye sordum uyumlu dediler neyse konuya dönelim ben ordaki yetkiliye htc...
  276. S

Sony smart watch HTC One m7 ye uyumlu mu?

arkadaşlar gerek kalmadı ben bugün teknosada teşhir amaçlı konulmuş sony smartwatch sordum htc one m7 le uyumluymuş
  277. S

Sony smart watch HTC One m7 ye uyumlu mu?

selam arkadaşlar ben bir şey soracam ben bu ayın sonunda HTC One m7 alacağı nasip olursada sony smart watch alacağım almadanönce size bi danışayım dedim bu sony smart watch htc one ile uyumlumu acaba bilgisi olan varsa veya bir arkadaşı aracılığıyla deniyen varsa beni bilgilendirirseniz...
  278. S

Yeni HTC one yi en uygun fiyata hangi ülkeden alınır

selam arkadaşlar az önce arkadaşı amerikaya uğurladım ona Htc one siparişi verecektim internete baktım yüzü astarındanpahalı cıktı :) ben htc one nin 64 gb versiyonunu alacaktımama bayağı tuzlu geldi ve bende vazgeçtim şimdi sormak istediğim soru şu en uygun fiyatta hangi ülkeden satın...
  279. S

Süperonline den öyle bir kazık yedimki

yanlış alıntı yapmışım pardon
  280. S

ya sana şöyle söylüyeyim benim evimde d-smart var ben ilk alanlardanım benim d-smart ta birkaç şifreli kanal açık anımalplanet vs.vs normal kanallarda açık ama digi turkte bu farklı bırak belgesel kanallarını cocuk kanalları dahi şifreli açtırmak için abone olman lazım yani ayriyetten...
  281. S

selam arkadaşlar ttnetten kurtulayım derken superonline nin kazığına maruz kaldım moral sıfır :crying::crying: konuya gelince benim ttnet sözleşmem bitince diğer internet operatörlerinden peş peşe telefon gelmeğe başladı ilk önce digiturk ten geldi az kalsın ona bağlanıyordu son...
  282. S

Laptop ekran kartı nerden bulabilirim

selam arkadaşla teyze oğlu laptopuna ekran kartı almayı düşünüyor ben internetten baktım ama birtürlü bulamadım ne olarak aratmam lazım nerden bulabiliriz bir adres varmı şimdiden teşekkürler
  283. S

Valve: Oyun Linux'ta Oynanır

ben windows u sırf oyun için kullanıyorum eğer linux üzerinden oyun oynanırsa mükemmel olur bencede bu sayede belkide birçok kullanıcı linux a geçer
  284. S

Dec telefon tavsiyesi istiyorum

benim telefonda bu http://uae.souq.com/ae-en/aeg-ventrino-200-483105/i/ 7 sene olacak bu senede geçerse şuan dahi kullanıyorum yalnız tuş takımında sorun var onun haricinde hala çalışıyor dışarıya uyarı sesi mükemmel bizim ev 190 m2 odanın bir ucundan karşı odanın diğer ucundan sesi...
  285. S

Dec telefon tavsiyesi istiyorum

selam arkadaşlar bende daha önce AEG ventrino 200 marka telefon vardı şu an bozuldu garantiside bitti ve yeni birtane almaya karar verdim almayı düşündüğüm telefonun sesi iyi cıksın yeter öyle anlı şanlı bir özelliği olsun istemiyorum bizim ev biraz büyük evin bir ucundan diğer ucuna...
  286. S

Kalite ve performans olarak hangi kartı alsam

uzun süreli kullanmayı düşünüyorum illeride hakkını verecek birşeyler cıkar elbet
  287. S

Kalite ve performans olarak hangi kartı alsam

selam arkadaşlar bugün gidip bir ekran kartı alacaktım direk elden http://www.gokkusagibilgisayar.com.tr/asp/product/66751/GIGABYTE-VGA-2GB-GTX680-OC-DDR5-256Bit-DVI-HDMI-DISPLAY-PORT fakat stokta yokmuş spariş verip öğle getiriliyormuş yani anlıyacağınız benim iş bayramdan sonraya...
  288. S

İnternet konusunda tavsiyenize ihtiyacım var

yok be ben kapatacam dedim attığınız kazıklar canıma yetti dedim ekim ayından sonra kapatmayı düşünüyorum tabi alternatif bir sağlayıcı bulursam
  289. S

şu an da bende ttneti aradım net sınırsız paketmidir ne iletse onu kullanıyormuşum75 tl tabi ben ödemeleri bira z geciktirince 79 tl yi buluyor 50 gb kotası varmış kota aşımı oldumu 8megabitten 3 megabite iniyormuş ben şunuda söylüyeyim aynı modemde 3 pc var biri benim diğerleri...
  290. S

ya işte bende onda dolayı alternatif istiyorum bu nasıl iştir bende anlamadım soydular soğana cevirdiler
  291. S

selam arkadaşlar ben 2006 dan ber ttnet abonesiyim şu an 8 megabit sınırsızdı 79 tl (tabi ben öyle biliyorum) ttnet kendi keyfine göre 8megabit 50 gb kotalıya çevirdi ttnet te alternatif varmı ve de en uygunu hangisi sınırsız olarak
  292. S

6 yıldır sevdiğim kızı unutamıyorum ne olacak bu halim?

format at diyecem ama bu hayatın driver ı yok en iyisi sen antivirus niyetine bir bardak soğuk su iç bir anlıkta olsa hayatın kasılmaz rahatlarsın belgelerimden geçmiş dosyaları sil yeni ekliyeceğin dosyalara yer açılsın çaresi bu
  293. S

GIGABYTE GA-MA790FXT-UD5P AMD 790FX DDR3 anakartına nasıl yazılım yüklerim?

selam arakadaşlar benim anakartım GIGABYTE GA-MA790FXT-UD5P AMD 790FX DDR3 buda anakartımla ilgili detaylı bilgi http://www.gigabyte.com.tr/products/mb/specs/ga-ma790fxt-ud5p_10.html bu anakartıma yeni çıkan amd işlemcilerinden http://www.exa.com.tr/amd/islemciler/amd_fx-340-16778.html...
  294. S

256 mb harici mi 512 veya 700 paylaşımlı mı

http://www.youtube.com/watch?v=5V6BL...layer_embedded http://www.haberler.com/gigabyte-gef...886802-haberi/ http://forum.donanimhaber.com/m_6115..._1/key_/tm.htm paran varsa bu ekran kartı süper bir şey
  295. S

Ekran kartlarındaki bit olayı nedir

burdaki haberide okuyunca http://www.haberler.com/gigabyte-geforce-gtx-680-oc-edition-3886802-haberi/ son kararımı verdim :) gigabyte gtx 670 alacağım
  296. S

sizce nasıl iyi ekran kartımı http://www.youtube.com/watch?v=5V6BLcVWvYw&feature=player_embedded
  297. S

Asus GTX670 alıyorum yorumlar ?

valla arkadaş bende asus alacaktım gigabyte gtx 670 ile ilgili şu konu başlığını görünce http://forum.donanimhaber.com/m_61156583/mpage_1/key_/tm.htm kararsız kaldım sizce hangisi ni alsam asus gtx 670 mi yoksa gigabyte gtx670 mi alsam
  298. S

şu an iki arada bir derede kaldım desem yeridi şu an iki ekran kartı arasında seçim yapmak zorundayım bu adresteki ekran kartı http://forum.donanimhaber.com/m_61156583/mpage_1/key_/tm.htm 3 fanlı oluşu vede asustaki gibi soğutma sistemi olması karar vememde zorluk cıkarıyor ama 3...