Xiaomi MIUI guncellemesini nasıl alıyor?

Bu konuyu okuyanlar

sireno52

Asistan
Reaksiyon puanı
65
Selam arkadaşlar millet yana yana Android 10 veya 11 güncellemesi bekliyor ama ben android güncellemesi yapmak istemiyorum yani daha doğrusu bu güncellemeleri yapip da performans kaybı yaşamak istemiyorum yanlışlıkla da olsa yüklemek istemiyorum benim soruma gelirsek mıuı güncellemesi android guncellemesi ile birlikte mi geliyor yoksa hariçten sistem guncellemesiylemi bunun bilgisini almak istiyorum

Reaksiyon puanı
8,022
Sadece MIUI güncellemesi de geliyor Android yükseltmesi + MIUI'de geliyor. Xiaomi onu cihaza göre belirliyor. Eğer Redmi serisi bir cihaza sahipseniz 1 Android güncellemesinden sonra uzun süre sadece MIUI güncellemesi geliyor. Gelen sürümü anlamak için de notlarında Android Sürüm Yükseltmesi yazıyor ona göre yüklersiniz.

sireno52

Asistan
Reaksiyon puanı
65
Ok çok sağol bende redmi note 8 pro 64 gb lik modeli var performansindan gayet memnunum ve bunu kaybetmek istemiyorum bu telefonun tek begenmedigim yani mıuı arayüzü belki eski telefonlarda ana ekrada ikona tıkladığında uygulamaların bulunudug pencerenin acilmesi yukarda aşağı veya sağa sola geçiş yapıp uygulamayı açma olayı yani kilasik ana ekran ona çok alışmış olmam

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Selam arkadaşlar millet yana yana Android 10 veya 11 güncellemesi bekliyor ama ben android güncellemesi yapmak istemiyorum yani daha doğrusu bu güncellemeleri yapip da performans kaybı yaşamak istemiyorum yanlışlıkla da olsa yüklemek istemiyorum benim soruma gelirsek mıuı güncellemesi android guncellemesi ile birlikte mi geliyor yoksa hariçten sistem guncellemesiylemi bunun bilgisini almak istiyorum

O durum değişiyor. Firmanın cihaza sağladığı güncelleme planına bağlı. Bazen aynı ayrı veriyorlar. Bazen birlikte. Mesela ben Xiaomi kullanırken 1 defasında sadece arayüz versiyon yükseltme güncellemesi aldım, 1 defasında andorid versiyon yükseltme ile birlikte arayüz güncellemesi aldım.

sireno52

Asistan
Reaksiyon puanı
65
Son bir sorum olacak son kullanılanlar sekmesinde üstte 4 tane ikon var bunlar ( Temizleyici>> Güvenlik taraması >> Derin temizleme >> Uygulamaları yönet ) bu 4 ikondan Güvenlik taramasına tikladigim zaman sistemi tarıyor ve resimdeki gibi bir güncelleme uyarısı veriyor acaba bu ne güncellemesi Android 10 güncellemesi değilse kurmayı düşünüyorum Kur'an arkadaşlar beni bilgilendirirse sevinirim

Reaksiyon puanı
8,022
Son bir sorum olacak son kullanılanlar sekmesinde üstte 4 tane ikon var bunlar ( Temizleyici>> Güvenlik taraması >> Derin temizleme >> Uygulamaları yönet ) bu 4 ikondan Güvenlik taramasına tikladigim zaman sistemi tarıyor ve resimdeki gibi bir güncelleme uyarısı veriyor acaba bu ne güncellemesi Android 10 güncellemesi değilse kurmayı düşünüyorum Kur'an arkadaşlar beni bilgilendirirse sevinirim
Güncelleyici sekmesinde ekran görüntüsü atarsanız daha iyi olur.

sireno52

Asistan
Reaksiyon puanı
65
Yukarda zaten bir resim attım onun haricinde bir resim dahamı atayum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Reaksiyon puanı
8,022
Yukarda zaten bir resim attım onun haricinde bir resim dahamı atayum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Android 10 güncellemesi bu yanlış bilmiyorsam. Bence güncelleyin güvenlik ve yenilik açısından önemli. Güncellemeden sonra Fabrika ayarlarına dönerseniz de yavaşlık konusunda sorun yaşamazsınız.

sireno52

Asistan
Reaksiyon puanı
65
Eğer android 10 ise kurmayı düşünmüyorum