Arama sonuçlarınız

1. byuCk

Yardım Android Studio Proje Dosyalarım Kayboldu

Nasıl gittiğini anlamadım. Eski sürüme dönmeye çalışırken oldu.
  2. byuCk

Yardım Android Studio Proje Dosyalarım Kayboldu

Geliştirdiğim android uygulamasına ait tüm proje dosyalarım silindi. Sadece elimde uygulama imza dosyası var daha önce yedeklediğim için. Bir de play console yüklediğimiz aab dosyası var. Kodlamalarım vs gitti. Bunları kurtarmanın bir yolu var mı?
  3. byuCk

Tarayıcısından film izlenebilen akıllı televizyon tavsiyesi

Merhaba. Televizyondan memnun musunuz? Yanı bilgisayar'daki gibi dizi film sitelerinden filmleri açabiliyorsunuz? Lg tv biraz izleyince bellek dolu deyip tarayıcıyı kapatıyordu.
  4. byuCk

3 televizyon arasında takıldım kaldım sizde hangisi.?

Merhaba. Ben de 7503 modelini düşünüyorum. Beğendiniz mi herhangi pişmanlığınız var mı, tavsiye eder misiniz. Ya da zamanınız olduğunda artısını eksisini yazar mısınız? Kanal geçişleri nasıl. Ya da menülerde gezinme hızlı mı? Chrome kurabildiniz mi? Yani ben bilgisayar bağlamadan tarayıcı...
  5. byuCk

Tarayıcısından film izlenebilen akıllı televizyon tavsiyesi

Evet arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi ben tarayıcı üzerinden film sitelerinden film izleyebilmek istiyorum. LG televizyon var ağabeyimde. Malesef onda izlenmiyor. Bunun için aslında android tv düşündüm. Chrome vardır diye ama sanırım yokmuş. Bir şekilde kurabilen de var. Samsunglarda da...
  6. byuCk

Ödüllü 500.000 Konu!

Mikemmel
  7. byuCk

Bayram Hediyeniz SDN Forum'dan! Turkcell T70 Hediyeli!

İyi bayramlar sdn!
  8. byuCk

Milli e-posta servisi geliyor!

Güzel gelişme. İnşaallah tamamen yerli olur. Ddk Başkanı Windows ve office için güvenli değil dedi. Umarım bunu da çözerler. En azından devlet kurumları, başta TSK, Jandarma ve Emniyet Genel Müdürlüğü yerli işletim sistemine geçmeli. Kolay olmayacak elbet. Bu kurumlardaki yazılımların çoğu...
  9. byuCk

Call of Duty Nasıl Okunur? Sokaktayız #4

Buyurun doğru söylenişleri farklı seslerden: call of duty telaffuzu: call of duty İngilizce dilinde nasıl okunur
  10. byuCk

Samsung tel. kararsızlık..

Bana sorarsan 35 lira daha biriktir. Distribütör garantili S3 Mini Al. 735 lira
  11. byuCk

http://www.incehesap.com/i8190-beyaz-fiyati-21619/ 24 Ay Resmi Distribütör firması tarafından garantilidir. Fiyatı 734 lira. Site güvenilir. Alışveriş yaptım. Tek çekim alırsan 715 liraya da var: http://www.bizdehesapli.com/I8190-BYZ-C5 AYNI ŞEKİLDE 24 Ay Resmi Distribütör firması tarafından...
  12. byuCk

Ne 900 yahu. S3 mini 700 lira şu an.
  13. byuCk

Samsung Galaxy S4 Mini Ekrani Hakkinda [İceri PLS]

Arkadaş kamera değil, ekran kalitesinden bahsediyor. Bu arada karşılaştırmana hiç gerek yok. Ben ikisini de kullandım. Şu an s4 mini kullanıyorum. Ekran parlaklığı olsun piksel yoğunluğu olsun. Gözle görülecek kadar fark var aralarında. Tabiki S4 mini almalısın. Ayrıca ram 1,5 GB yani ne takılma...
  14. byuCk

Samsung Galaxy S4 Mini Ekrani Hakkinda [İceri PLS]

Ben uzun süre s3 mini kullandım. Daha sonra s4 mini çıkınca kısa süre sonra aldım. Ekran kalitesi o kadar fark etti ki. Zaten bu sitede s3 mini incelemesi de s4 mini incelemesi de mevcut. S3 mini'de yapılan hata s4 minide yapılmadığını anlatıyordu. Hatadan kastı ekran kalitesi. Şimdi sana...
  15. byuCk

alabileceğin en düşük samsung modeli s3 mini olsun. Bunun altında alma sakın
  16. byuCk

1100 TL limitli telefon tavsiyesi (ACİL)

S4 Mini
  17. byuCk

SDN - Haftanın Android Uygulamaları

Sanıyorum ki bu paylaşımları yapacak arkadaş, araştırma yapacak, uygulamalar indirecek, test edecek vs... Bir adet de öneri bölümü olursa, bulduğumuz ilginç, harika, vs uygulamaları önerebiliriz. Böylece editör önerileri dikkate alır, ortaya çok daha güzel şeyler çıkabilir.
  18. byuCk

[Root][CWM] Galaxy S4 Mini - GT-I9190

Denedi ama olmadı yahu. Deneyen var mı
  19. byuCk

Cwm ne oluyor bu arada. S3 minide yoktu sanırım. Yanlış bir şey yüklemek istemiyorum.
  20. byuCk

Deneyen var mı arkadaşlar
  21. byuCk

Galaxy S4 Mini (i9190) Root Dosyası

hayır kalmıyor
  22. byuCk

recovery-clockwork-6.0.3.7-serrano3gxx.tar.zip Bu dosyayı yükle demiş. Nedir ki bu dosya. Yanlış bir şey yüklemek istemiyorum. Bunu yükleyince bellek felan sıfırlanır mı rom felan değişir mi ki? Garanti dışı kalmasın da...
  23. byuCk

Yok mu kimse :blushing: - - - Mesaj Güncellendi - - - burada yayınlandı ama deneyip yorum yapan yok henüz
  24. byuCk

Telefon Alıcam'da Lütfen bakarmısın

Kesinlikle Android tavsiye ediyorum. Nokia tavsiye etmiyorum.
  25. byuCk

Telefon Alıcam'da Lütfen bakarmısın

Bu fiyata alabileceğin en iyi telefon bana göre s3 mini. Çok kullandım harika telefon. Şimdi s4 mini kullanıyorum
  26. byuCk

Android'te Facebook Yorumlarını Silmek

Bendekinde yorum üzerine basık tutunca kaldırılıyor yorum. S4 Mini
  27. byuCk

En yüksek asgari ücret nerede?

Kendine iyi bak kardeş :) forumu ve bizleri unutma :rolleyes:
  28. byuCk

Arkadaşlar çok aramama rağmen bulamadım. Telefon henüz yeni olduğu için sanırım. Telefonda gereksiz çok şey var. Root atmam lazım. Var mı kullanan root atabilen. Bugün S3 miniden s4 miniye terfi ettim :) Ben şunu buldum arkadaşlar. İngilizcesi olan arkadaşlar anlarsa anlatabilir mi...
  29. byuCk

Troy Caps

İşin sonuna bakın siz ;) Bence Bülent Ersoy caps'ını görünce gerçekten şifreyi bırakıp bloğunda belirttiği tatil merkezlerine kaçmıştır @Troy :D
  30. byuCk

600 TL Akıllı Telefon

Ace 2 veya alabilirsen s3 mini
  31. byuCk

Arsenal 1-2 Galatasaray - Video | Emirates Cup Galatasaray'ın!

Tebrikler GS1905 ve Drogba & Şınayder AŞ :)
  32. byuCk

S3 mini alinir mi?

s3 mininin nfc olan modeli ayrı. Türkiye'de yok sanırım. S4 mini de aynı şekilde. Soruya da cevap vereyim. s3 mini gayet güzel bir telefon. al tabi kardeşim. güzel seçim
  33. byuCk

Samsung S3 - Samsung S4 Mini - Sony Xperia Sp ?

Ben de ikisi arasında tercih yaptım. s4 mini aldım yolda. :) Tercih sebebim ise Ram. Her şeyden önemli benim için.
  34. byuCk

Hulusi AKAR kimdir?

Beter olsun. ohhhh
  35. byuCk

Telefon Tavsiyesi Bütcem 1200

Bizim de düşüncemiz öyleydi ama zamanla öyle gerek oldu ki...
  36. byuCk

Hulusi AKAR kimdir?

Tamamı büyük harf yasak değil miydi? :blink: Ben şimdikini çok sevmiştim. Bu adam 2015'ten itibarenmiş. Hayırlı olur umarım.
  37. byuCk

Teknosa'dan Bayram İndirimleri

Teknosa ancak bindirim yapar. Çok ama çok istisnadır burada indirim.
  38. byuCk

Android Ana Ekranlarımızı Paylaşalım

Turkcell'in çekim gücü sizi çekememiş hala :)
  39. byuCk

Samsung diyorum. Ayrıca Samsung lg dışında şebeke üzerinden gör.görüşme yok. Tam bir rezalet!
  40. byuCk

Samsung galaxy ace

Sakın ace almayın. Alabiliuorsan s3 mini, yoksa ace 2
  41. byuCk

Wordpress 3.6 Oscar Çıktı! İndirin, Yenilikleri Görün!

Joomla 3 ile tüm görsellik değişti. Çok farklı olmuş joomla. Şu an en güncel olanı geçen gün çıkan 3.1.4, denemelisiniz. Az önce joomla ile bir site daha bitirdim. Ve sıra, Ezan okunmadan az daha suuu... :clap: - - - Mesaj Güncellendi - - - Bu arada bloğunuzu az görselleştirmelisiniz...
  42. byuCk

Wordpress 3.6 Oscar Çıktı! İndirin, Yenilikleri Görün!

Var tabiki. Joomla ! :) Ama şunu da belirtmeliyim ki ikisinin de yeri ayrı. Wordpress daha çok blog tarzı. Joomla ile çok daha farklı siteler yapılabiliyor. Kendi sitemde wordpress'i tekrar deneyeceğim. Diğer sitelerde Joomla'ya devam...
  43. byuCk

2006 Yılındaki SDN Buluşması Görüntüleri !

Şimdiki halinden çok farklı olduğun için Sen demedim :laugh: Hayır o sen olamazsın :scared:
  44. byuCk

Soldaki çok değişmiş de sağdaki Troy abim hep aynı :) Aynı kalsın zaten. Mübarek abim benim... :thumbup1:
  45. byuCk

İos'tan Android'e yolculuk...

s4 veya s4 mini :)
  46. byuCk

Başka fotoğraflar da istiyoruz. Nostaljiyi severiz :) :clap:
  47. byuCk

İsmini hatırlamadığınız, unuttuğunuz FİLM'leri buluyoruz

http://www.sinemalar.com/film/1211/terminal
  48. byuCk

1100 tl civari android işletim sistemli telefon önerileriniz

Açık seçik ifade edeyim S4 mini.
  49. byuCk

Hard diskin değişip değişmediğini nasıl anlarım

Teşekkür ederim kardeşim.
  50. byuCk

Lenovo'da bu servis var. parça kodları var. Ama packard bell de bulamadım
  51. byuCk

üstünde takılı gelen wd. wd5000bpvt
  52. byuCk

Merhaba arkadaşlar. Elimde bir laptop var arızalı. Yapmam için getirdiler. Gördüm ki hdd arızalı. Bilgisayarı benden önce başkasına vermişler. Yazılımsal bir sorundan dolayı. Daha doğrusu format için. Sonra kadına hdd yanmış diye geri vermişler. Sonra bana geldi. Hdd çalışıyor yanmamış fakat...
  53. byuCk

1100 tl civari android işletim sistemli telefon önerileriniz

s4 mini tabiki...
  54. byuCk

İos'tan Android'e yolculuk...

S4 tavsiyemdir.
  55. byuCk

Kesinlikle S4 Mini.
  56. byuCk

Sıfırdan başlamak istiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

Web tasarım düşünüyorsan önce HTML ve CSS mutlaka öğrenmelisin. Daha sonra PHP ya da ASP öğreneceksin, seçim senin. Program tavsiye istiyorsan, HTML ve CSS editörü tavsiyem: Notepad++ programını kullanıyorum ben. Bu program bir şey öğretmiyor tabiki, sadece editör. HTML ve CSS için bir çok ders...
  57. byuCk

Pis Yedili 73. bölüm Fragmanı

Pislik dizi.
  58. byuCk

Türkler tarihi film yapamaz

Evet yapamaz. Çünkü TARİH KİTAPLARIMIZ YALANLARLA DOLU. Ismarlama tarih...
  59. byuCk

S3 mini iyi mi ve diğer tavsiyeleriniz

4 adet aldım. 5.sini yakın zamanda alacağım. Gayet memnunum. Pixel sorunu yok. Pixel yoğunluğu az diye öyle demişlerdir. o da hiç sorun değil.
  60. byuCk

Maksimum 600 Tl Bütçeye Android Telefon Önerisi

Kesinlikle s3 mini. İthalat garantili 600 küsüre bulabilirsin
  61. byuCk

S3 Mini nerden alınır ?

Skandal :D
  62. byuCk

S3 Mini nerden alınır ?

2 kere hızlıal.com'dan almıştım. Diğerini netten almadım. - - - Mesaj Güncellendi - - - Sen de mi tapınakçısın :D
  63. byuCk

S3 Mini nerden alınır ?

Siz kimsiniz kele :) siteniz var mı? Ve sattığınız disp. garantili mi?
  64. byuCk

EagleGet (IDM'ye Alternatif Yolda)

Herkes yeniliğe fırsat vermeli ;) - - - Mesaj Güncellendi - - - IDM'ye alternatif arama sebeplerimden en önemlileri: Ücretli olması, Önüne gelen her şeyi indirme çabası, (bıktım ayar yapmaktan)... Milletin bilgisayarına uzaktan yardımla bağlanıp bunu silip tekrar yüklemekten de yoruldum.
  65. byuCk

S3 Mini nerden alınır ?

Fikrim yok yani site iyi olabilir tabiki. Belki de çok iyidir. Olumlu ya da olumsuz demiyorum. Güvenilirdir büyük ihtimal ama sonuçta alışveriş yapmadım. Kesin emin olamam. Bu arada Made In China yazabilir. Bizimkilerde de yazıyor. Bu sorun değil ki? Adamlar genelde Çin'de üretiyor artık. Sende...
  66. byuCk

S3 Mini nerden alınır ?

Kardeşim bu zamanda alacağın android bir telefonun Ram miktarı en az 1 gb olmalı. Normal kullanımlarda herhangi bir takılma olmaması için. Ben S3 mini kullanıcı olarak evet öneririm bu telefonu. Bu telefon için tek eksi notum var. O da pixel yoğunluğu. Ama inan bana hiç rahatsız etmiyor. Bu...
  67. byuCk

S3 Mini nerden alınır ?

Evet kardeşim girer. İkisi de aynı garanti. Samsung TR garanti = Disb. Garanti - - - Mesaj Güncellendi - - - 750 liraya kliksa'dan al derim. Gri ve mavi ve kırmızı var ama. Samsung Türkiye garantili - - - Mesaj Güncellendi - - - İlla beyaz dersen 780 lira ereyon'da...
  68. byuCk

FDM de fena değil ama yenilere şans tanımak lazım.
  69. byuCk

Arkadaşlar nette idm'ye alternatif program arıyordum. Genelde Orbit önerilmiş. Farklı olarak da bu programı buldum. Sık girdiğimiz sitelerdeki videoları indirebiliyorsunuz. Program henüz beta aşamasında. Türkçe dil desteği mevcut. Şu an test ediyorum. Benim gibi idm'ye lanet edenler de test...
  70. byuCk

PisiLinux 1.0 beta v2 sürümü yayınlandı

http://torrents.thepiratebay.sx/8589179/Pisi_Linux_Beta_Sueno_(Dream).8589179.TPB.torrent
  71. byuCk

Android Kategorisi İçin Moderatör Oylaması

Kardeşim oyumu aldın ;) umarım @android3 arkadaşımız kadar faydalı olursun :) çok emeği var. Ben de bazen yardım alıyorum bazen yardım ediyorum :) daha önümde yol olduğunu düşünüp başvurmadım :) Hadi hayırlısı bakalım. Bu arada oyumu niye sana verdim? :) İdeal insanlar her yerde olmalı ;) - -...
  72. byuCk

Birazdan sipariş vereceğiz, maksimum 85-95 TL' lik bir kart lazım ?

bunu alın ;)
  73. byuCk

Mause istek?

http://www.hepsiburada.com/liste/asus-bx700-kablosuz-bluetooth-mouse-gri/productDetails.aspx?productId=bd301636&categoryId=52&navq=fh_eds%3d%25c3%259f%26categoryid%3d52%26fh_view_size%3d12%26fh_sort_by%3d-order_stock_attribute_pl%252c-ranking_cocktail_bestseller%26fh_secondid%3dbd301636%26fh_list...
  74. byuCk

Arkadaşlar Galaxy S3 üme 4.2.2 yükledim ve başıma gelenler..

Çok belli oluyor :)
  75. byuCk

Hayırlı olsun :) Allah razı olsun. Mübarek adam :D
  76. byuCk

Yükleme doğru olmamıştır. Yoksa verdiği resmi stock rom. Tekrar kurulum yapmalısın.
  77. byuCk

Evet olur. Stock rom ise garantisi gitmez. - - - Mesaj Güncellendi - - - Android3 yazmışım. :) link veren arkadaşımız KadıkoyRap ;)
  78. byuCk

:D Skandal. Odin ile stock rom yükleyeceksin kardeşim. Android3 arkadaşımızın verdiği de odur büyük ihtimal. Bana da çok yardımcı olmuştu. Stock rom resmi rom oluyor. Garanti kapsamında kalıyor bildiğim kadarıyla. Sorun yaşamıyorsun. Modifiye edilmemiştir, root yapılmamıştır. Yani stock rom...
  79. byuCk

imei bir şey olmaz kardeşim.
  80. byuCk

Parolayi unuttum ! :(

f10 ya da f12 idi sanırım. Hangi aygıttan başlatacağını belirliyordun. Bilgisayardan bilgisayara değişir tabi.
  81. byuCk

Ram sorunu

O halde yeni ekran kartını çalıştırman lazım. Eğer o çalışırsa onboard olan devre dışı kalır ve ram kullanamaz :) - - - Mesaj Güncellendi - - - Yani ekran kartının çalışmama sebebi ram sorunu değil. Ekran kartında bir sorun var.
  82. byuCk

Ram sorunu

Ekran kartın çalışmıyorsa anakarta dahili olan ekran kartın ram'dan destek alıyordur. Bunu nasıl anlarsın? Mesela dahili ekran kartın 256 mb'dır. Ama başlat çalıştır'a dxdiag yazdığında toplam ekran kartı belleği 256 mb üstünde ise bil ki ekran kartı ram'inden faydalanıyor.
  83. byuCk

Ram sorunu

Biostan Memory Remap Featura özelliğini enable yap eğer varsa. Ayrıca ekran kartın kullanıyor olabilir. - - - Mesaj Güncellendi - - - Ayrıca faydası olabilir: http://support.microsoft.com/kb/978610 - - - Mesaj Güncellendi - - - Ve ayrıca :)...
  84. byuCk

Video Kırpma Programı Lazım

Sony vegas
  85. byuCk

Samsung Galaxy S3 Mini

Ben kullanıyorum. Şu an gayet memnunum. Hızı felan iyi. Ama ileriyi düşünürsen bekle ve s4 mini al...
  86. byuCk

S.Galaxy Ace 2 Alacağım Bi Yardımcı Olurmusunuz.

Ben ithalat garantili kullanıyorum. Dediğin gibi bozukduğunda İstanbul a göndermem gerekecek. Onun dışında bir sorun yok. 150 lira gibi bir fark oluyor diğeriyle. Şu an 700 lira ithalat, 850 lira disp. garantili. S3 mini kullanıcısıyım. Yakınlarım da kullanıyor. Sorunumuz yok. Ram 1 gb olunca :)
  87. byuCk

Winrar vs 7zip vs Winzip vs MagicRAR Karşılaştırması - 2013

Mantıklı çözümleme. Ben de öyle düşünüyordum. ;)
  88. byuCk

Asgari ücret ile ilgili son açıklama

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, asgari ücretten vergi alınmamasının ise 4 -5 milyar liralık bir gelirden vazgeçilmesi anlamına geldiğini de vurguladı. Hafta sonunu baba ocağı Bursa'da geçiren Bakan Faruk Çelik, Doburca Tesisleri'nde hastane başhekimleriyle bir araya geldi...
  89. byuCk

Hatay'da patlama : 10 Ölü

Haber eksik. Dediğin gibi istasyon patlamıyor. Evdeki varilleri ateşliyor tartışma çıktıktan sonra oradakiler.
  90. byuCk

Hatay'da patlama : 10 Ölü

Dk. 1 gol 1 Umarım bir taş düşmez başınıza.
  91. byuCk

Asgari ücrete büyük zam

Yahu arkadaş bu kadar mı kötü düşünür insan her şeyi? Yani bu ülkede normal bir şey olamaz o zaman? Yapılan her iyi şey art niyetle yapıldı o zaman? Bildim bileli millet böyle. Anında yapıştır: "vardır bir şey onda"... Anlayın artık her şey eskisi gibi değil. Belki ağır işliyor ama yıkık dökük...
  92. byuCk

Müslüman Ribery'yi çıldırtan kutlama!

Kesinlikle...
  93. byuCk

Galaxy S3 mini Stock Rom Sorunu

Ne çektim be :) Kurdum bakalım ne oldu - - - Mesaj Güncellendi - - - Çakışmalar olmadı :) Şu an bir sorun yok Vallaha :) - - - Mesaj Güncellendi - - - Şimdi root ediyorum bakalım sorun çıkacak mı :) - - - Mesaj Güncellendi - - - Root işlemi de tamam. Çok şükür bitti. Artık Next Launcher...
  94. byuCk

Evet tek parça. 4.1.2 üzerine 4.1.1 kurduğum için olabilir mi? Şimdi 4.1.2 tr orijinal rom kuruyorum bakalım
  95. byuCk

android3 kardeşim internet cafeye gittim ilk denememde işi hallettim. Ancak şöyle bir sorun var. Ben AutoReboot ve ResetTime seçeneği dışında seçenek seçmedim. Sanırım üzerine kuruldu. Tam anlamıyla format olmadı? Çünkü çakışmalar oldu telefonu kullanamıyorum. Telefonu tamamen biçimlendirmek...
  96. byuCk

Malesef sonuç aynı...
  97. byuCk

Kardeş dua et :)
  98. byuCk

evet usb menüsü var. Vay arkadaş bir root için nelere geldim... - - - Mesaj Güncellendi - - - evet usb menüsü var. Vay arkadaş bir root için nelere geldim...
  99. byuCk

box kuruyorum bakalım...
  100. byuCk

pc ? - - - Mesaj Güncellendi - - - Şu an box u da indiriyorum
  101. byuCk

Nereye tanıtmam gerekiyor yardımcı olur musun? VMware indiremedim bir türlü
  102. byuCk

Virtual PC de olmadı usb ler görmüyor. VMware kurayım bakalım...
  103. byuCk

Tekrar tekrar denediğim de farklı alanlarda takıldı. Bu yazdıklarımın biraz ötesine kadar ilerledim. Her denemem de bir yerde takılıyor. Sorunu genel olarak farklı kablo farklı bilgisayar farklı port ile çözmüşler. Şimdi sanal xp kuruyorum. Umarım işe yarar. - - - Mesaj Güncellendi - - -...
  104. byuCk

Kablolar çalışıyor. Elimde orijinal kablo da var 3 adet. Sonuç aynı.
  105. byuCk

Mantıklı. Ben de sorunun tamamen ondan kaynaklandığını düşünüyorum... Ama çözemiyorum...
  106. byuCk

Sürekli denemekten başka çare yok desene...
  107. byuCk

Yo hayır Türkiye den aldım. İthalatçı firma garantili. - - - Mesaj Güncellendi - - - Skandal! Rezalet! Facia! Bu nedir kele bıktım... Bağlanmak istersen açayım teamviever.
  108. byuCk

Evet kullanabiliyorum. - - - Mesaj Güncellendi - - - Telefonum bu firmanın garantisi altında. www.fonotel.com.tr
  109. byuCk

SIM free nedir
  110. byuCk

Onu demek istemedim. Sürücü sorunun sebebi olabilir mi yani? Kafayı sıyıracağım artık... Denemediğim şey kalmadı... - - - Mesaj Güncellendi - - - Complete(Write) operation failed. Şimdi de bu hatayı aldım... Gene daha en başta... - - - Mesaj Güncellendi - - - Bu 3. günüm. Hala yapamadım...
  111. byuCk

8 yıl önce bir alan adı satın aldım: ShiftDelete.Net

Huzur ve iman dolu yıllar dilerim :)
  112. byuCk

xp uyumluluk modu da denedim aslında. Abimin telefonu olmuştu benim bilgisayarda. Ama bu olmadı. İkisi aynı telefon. Ama benimki başka ülkeden ithal edilmiş. İthalatçı garantili yani. Bunla ilgisi olabilir mi? XP yüklü bilg. yok çevremde. Teamviever mantıklı.
  113. byuCk

Windows 7 Ultimate x86 :)
  114. byuCk

4.1.2 i8190xxamb3
  115. byuCk

Malesef...
  116. byuCk

4.1.1 ile de sonuç aynı...
  117. byuCk

Evet 8190. Zip dosyasını çıkarıyorum. Dll ye dokunmadım aynı dizinde duruyor. Tek yaptığım md5 dosyasını pda ya göstermek ve start demek.
  118. byuCk

Evet - - - Mesaj Güncellendi - - - Şimdi 4.1.1 stock rom yüklüyorum. Büyük ihtimal aynısı olacak gibi. Ben de anlam veremedim. Ve ayrıca Download modda sürücü sorunu yaşamazken telefon açıkken sürücü sorunum var. O kadar sürücü yüklememe rağmen aygıt yöneticisinde ünlem gitmiyor. Gitse de...
  119. byuCk

Ben de sammobile den indirdim zaten. Ama 4.1.1 denemedim. Deneyeyim bakalım. - - - Mesaj Güncellendi - - - Aslında zor değil 2dk lık iş. Bende böyle oldu nedense.
  120. byuCk

Yahu bir root bile yapamadım şu telefona. - - - Mesaj Güncellendi - - - Denemedim. Bu stock rom diye. Türkiye için orijinal resmi stock rommuş. Sorunlu olduğunu düşünmedim. - - - Mesaj Güncellendi - - - Eğer ROM'dan olduğunu düşünüyorsanız tavsiye rom var mı? Stock rom olacak ama. Garanti...
  121. byuCk

Aynı şekilde sorun devam ediyor...
  122. byuCk

Hepsini de denedim... XDA ya da girdim. Orada sayısız konu var. Hepsine bakamadım. Dediğin gibi hep benzer cevaplar. Tekrar tekrar deniyorum şu an...
  123. byuCk

Başka bilgisayarda deneyeceğim birazdan. Usb hata modu açık. - - - Mesaj Güncellendi - - - Download moda aldım. İlk mesajımda belirttim. Şimdi başka bilgisayarda deneyeceğim. - - - Mesaj Güncellendi - - - Denedim ama sonuç aynı. - - - Mesaj Güncellendi - - - Google'u alt üst ettim. Root...
  124. byuCk

Yahu yok mu bilen :(
  125. byuCk

Merhaba arkadaşlar. Orijinal rom atmak istiyorum Odin programı ile. Ama SetupConnection kısmında yani daha başta takılı takılıyor. Denediklerim: Kies son sürüm kurdum, Odin'i yönetici olarak çalıştırdım. Rom'u sammobile'dan indirdim. Bataryayı çıkarıp bekleyip tekrar taktım. Ayrıca telefonum...
  126. byuCk

JavaScript bilen arkadaşlar

Teşekkür ederim arkadaşım. Allah razı olsun.
  127. byuCk

200-300 tl lik sade telefon öneriniz?

Henüz öyle sorun yaşamadık. Kesinlikle tavsiye ederim.
  128. byuCk

AliA'yı almışlar

Piknik işi yattı mı kele :)
  129. byuCk

JavaScript bilen arkadaşlar

Merhaba. Ben bir sayfanın her açıldığında arkaplan renginin değişmesini istiyorum. Yardımcı olur musunuz? Renkleri ben belirlemek istiyorum. Her açıldığında o renklerden biri ile rasgele açılacak. Teşekkür ederim.
  130. byuCk

Herhangi bir sorun yok mu peki?
  131. byuCk

Sinemada 'Son Peygamber'

Harika filme benziyor. Allah razı olsun. İranlılar bu işi gerçekten iyi yapıyor. Dini film konusunda.
  132. byuCk

200-300 tl lik sade telefon öneriniz?

Kesinlikle tavsiye ederim...
  133. byuCk

İngilizcesi iyi olan bakabilir mi?

çok teşekkürler
  134. byuCk

İngilizcesi iyi olan bakabilir mi?

Zoru başar imkansızı iste. Bunu google düzgün çevirmiyor. İngilizcesini yazabilir misiniz arkadaşlar? Çok teşekkür ederim. - - - Mesaj Güncellendi - - - Yok mu forumda ingilizce bilen yahu :)
  135. byuCk

Farklı bir rom mu yükledin kardeşim? Kullandığın romun ne gibi hataları var? Kamerası felan nasıl? Sağlam bir rom var mı? Ben de wonder kullanıyorum da merak ettim. Kasma oluyor mu bir de?
  136. byuCk

Bir yazıya tıklandığında, aşağıda açıklamasının çıkması nasıl yapılır ?

Şu işini görebilir. Üzerinde geliştirme yapabilirsin. http://www.gezginler.net/javascripts/ornek/menu/faq_menu.html Linke tıkladığında demosunu göreceksin. Aşağıda kodu da var.
  137. byuCk

Site yaptırmak istiyorum

Beni de bilgilendir. pm bekliyorum. site için anlaşırsak para sorun değil yardımcı olurum
  138. byuCk

AliA'yı almışlar

Yahu ondan değil. 3 gün kaldı bitimine benimkinin. 44 lira fiyat çıkarmışlar. Öğrenciye indirim de yok :) Hem belki Troy abi selamımı söyle bizim siteden geldiğini söyle indirim yapsınlar der :) Eee bu sitede 6.yılım :)
  139. byuCk

AliA'yı almışlar

Troy yeni hosting firmanızdan memnun musunuz? Ben de geçmeyi düşünüyorum.
  140. byuCk

Bir operasyon var bu gece

Sebebin duygusal olduğunu düşünmüyorum :) Öyle olsa daha ucuz hosting firmaları var. Sebep kalite ve hızdır diye düşünüyorum. Bu arada çarpışmaya 25 dk :)
  141. byuCk

Bir operasyon var bu gece

SadeceHosting... Bir bakayım. Güzelse ben de sitemi taşıyayım. Bu arada Rabbim kolaylık versin...
  142. byuCk

Facebook Yeni Tasarım Mı ??

Ben de başvurdum ama hala eski tasarım. Çok oldu başvuralı. Bir de tekme atsam geçer zaar :)
  143. byuCk

Gerçek Galatasaraylıyım, işte belgesi :D

10 liracık mı :)
  144. byuCk

İdman TV & AzTV Biss Key Şampiyonlar Ligi & UEFA Avrupa Ligi

Arkadaşlar az tv biss key şimdi girdim. Kesin izlerim değil mi maçı? Arkadaşları davet edeceğim de.
  145. byuCk

Arkadaşlar az tv biss key şimdi girdim. Kesin izlerim değil mi maçı? Arkadaşları davet edeceğim de.
  146. byuCk

Maçları "Rah-e Farda"da (Tanberg Service) şifresiz izleyin! Rah-e Farda Frekans

bu afgan kanalı maçı vermeyecek mi
  147. byuCk

Türksat uydusu üzerinden yayın veren Rah-E Farda isimli Afgan kanalının Real Madrid Galatasaray maçını canlı olarak yayınlayacağı öğrenildi. Üstelik bu kanalda şifre de olmayacak. Maçı şifresiz olarak izleyebileceksiniz. Rah-E Farda Kanalının Türksat Uydusu Frekans Bilgileri Üstteki resimde de...
  148. byuCk

Arkadaşlar bir sorum var. Yarınki maç az tv de yayınlanacak. Peki az tv de mi şifreli olacak yani? --- Bu sorunun cevabı verilmiş, teşekkürler... - - - Mesaj Güncellendi - - - AZTV Real Madrid Galatasaray ZDF Real Madrid Galatasaray İdman TV Real Madrid Galatasaray Club RTL Real Madrid...
  149. byuCk

Premium tema satın almak?

Ben de o işlerle uğraştım bir süre. Genelde şu şekilde oluyor. 4 aylık üye oluyorsun diyelim. 4 ay boyunca siteden dilediğin temaları indirebiliyorsun. 4 ay bitiminde temalarını tabiki kullanmaya devam ediyorsun.
  150. byuCk

Pis Yedili'yi İki Saatte Bitirdiler

Show tv nin bittiği andır :)
  151. byuCk

152. byuCk

İmralı tutanakları tam metin

Ergün Diler
  153. byuCk

S3 mini yere düştü ses var görüntü yok

Evet yetkili servis o fiyata yaptı. Başarı Teknik Servis
  154. byuCk

Evet ekranı kırılmıştı ağabeyimin. Ön panel komple değişti.
  155. byuCk

İmralı tutanakları tam metin

O kadar düz mantık ki insanlar... Dinle kardeşim: İmralı tutanaklarının sızması, Öcalan'ın yazdığı mektupların Kandil'e gitmesi, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin PKK kamplarına bomba yağdırması, Amerikan Dışişleri Bakanı John Kerry'nin Ankara'ya gelmesi ve Erdoğan'ın "Siyonizm insanlık suçudur"...
  156. byuCk

Ağabeyim de geçen hafta düşürdü. Ekran gitti. 270 lira ödedi. Ön panel değişti komple. - - - Mesaj Güncellendi - - - Aynı model s3 mini
  157. byuCk

Yerli İşletim Sistemi'de Hazır!

Ülkede büyük gelişmeler var.
  158. byuCk

Ulaştırma Bakanı, Qualcomm Avrupa Başkanı'nı fırçaladı - VİDEO

Kesinlikle. Teknoloji olarak son yıllarda büyük gelişme var ülkemizde. Böyle eksiklikler de tamamlanmalı.
  159. byuCk

Android Kullanıcıları Kulübü ## AlımlarAçık ##

Galaxy W (Wonder)
  160. byuCk

İlluminatiorder.info sitesini çözebilecek?

http://www.illuminatiorder.info/ oradan oraya tıklaya tıklaya girmediğim yer kalmadı. Nedir bu site? Kahin felan heralde. Oyun mu yoksa? Anlayan varsa paylaşsın lütfen...
  161. byuCk

FxGuru: Movie FX Director İnceleme

http://www.facebook.com/photo.php?v=481373851926310 Ben bu videoyu yapmıştım ağabeyimle :) bewko arkadaşa katılıyorum :)
  162. byuCk

Bilgisayar Programcılığı mı? Grafik Tasarım mı? Hangisi sizce?

Ben bilgisayar programcılığını bitirdim. Keşke Grafik okusaydım diyorum. Ama grafik okuyunca da keşke bil.prog. okusaydım der miydim, merak konusu...
  163. byuCk

Operatör Sorgulama ( Numara Sorgulama )

teşekkürler, bu da resmi http://www.nts.gov.tr/PublicWebGUI/
  164. byuCk

SDN bardakları ilk gönderime hazırlar

Halka hizmet ;) Bana da gelir mi ki...
  165. byuCk

Telefon tavsiye edin!! (telefon araştırmaktan kafa gitti)

Kardeşim az bekle. S III mini al. 30 kasımda hepsiburada.com'da http://www.hepsiburada.com/liste/samsung-i8190-galaxy-s-iii-mini/productDetails.aspx?productId=telcepsami8190&categoryId=371946&SKU=TELCEPSAMI8190-B
  166. byuCk

Lenovo Onekey Recovery 7.0 İlk deneyimim :)

Lenovodan değil Türkiyedeki teknik servisinden NEFRET EDİYORUM. Ahlaksızlar. Dolandırıcılar! Müşteriyi kandırmaktan parasını almaktan soymaktan başka bir şey yapmıyorlar. Diyecek çok sözüm var da diyemiyorum.
  167. byuCk

Joomla modüllerden anlayanlar

Yok mu bilgisi olan arkadaşlar?
  168. byuCk

Joomla modüllerden anlayanlar

Arkadaşlar bir modülü tekrar yüklemem için ama farklı bir modül olarak tekrar yüklemem için ne yapmam gerekir. Kurulum için gereken xml dosyasındaki modül adını değiştirince tekrar yükleyebiliyorum hata vermiyor ama modülü açtığımda xml okunamıyor, bulunamıyor diye hata alıyorum. Şimdi mesela...
  169. byuCk

Windows 8 AIO DVD Yapımı [GimageX]

ilgilendiğin için sağol kardeşim. Peki win7 ile win8 in aio yapımı aynı mıdır?
  170. byuCk

Windows 8 AIO DVD Yapımı [GimageX]

Win win pro win enterprise var şu baştaki win win core aslında. Adını nasıl değiştirebilirim?
  171. byuCk

Android için 101 oyunu yok mu?

ilk mesajımı dikkatli okumamışsın kardeşim... Öneri için sağolasın...
  172. byuCk

Malesef çıkmadı öyle.
  173. byuCk

Arkadaşlar çok aradım ama bulamadım. 101 online var bir tane ama çok kötü uygulama. Ayrıca sadece online oynanıyor. Mesela şu okey oyunu harika ötesi: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ahoygames.okey&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5haG95Z2FtZXMub2tleSJd Bir de...
  174. byuCk

Ölü piksel kullanıcı hatası mıdır?

Benimki tft lcd değil mi? http://www.samsung.com/tr/support/model/GT-I8150FKATUR-techspecs Ekran 16 M Renkli TFT Teknolojisi 480 x 800 Çözünürlük 3,7" Ekran Boyutu
  175. byuCk

Galaxy w ölü piksel yazınca; bir çok kişi bu telefonda bu sorunu yaşamış... Yani benimki lcd olduğu için verebilirim garantiye?
  176. byuCk

Galaxy Wonder
  177. byuCk

Telefonu alalı 2 ay olmadı henüz. Garanti şartlarına baktım. Garanti kapsamına girmeyen maddeleri de okudum. Ölü piksel ile ilgili bir şey yoktu orada. Ekran çiziği felan vardı sadece.
  178. byuCk

Anladım arkadaşlar sağolun. Bir bakayım belgelerine...
  179. byuCk

Arkadaşlar telefonumda ölü piksel olduğunu düşünüyorum. Garantiye versem yaparlar mı, kullanıcı hatası mı derler? Eğer yapılırsa hangi parçası değişir? Telefonda piksellerden bir tanesi kırmızı renkte. Bunu en iyi ekran siyah olduğunda ve ışığı yandığında görebiliyorum. Piksellerden bir tanesi...
  180. byuCk

Windows gezgini çalışmayı durdurdu hatası!

Arkadaşlar bilginiz olsun. Bu hatanın en genel sebebi program çakışmasıdır. Win7 ile uyuşmayan bir program kurmuşsunuz. Veya başka programlar çakışmakta. Codecler de bu hatanın sebeplerinden biri. Sağlam codec kullanın.
  181. byuCk

Neden Turkcell kullanıyorsunuz?

Evet pahalı ama KALİTELİ harbiden... Diğerlerini de denedim. Yine Turkcell diyorum.
  182. byuCk

Chameleon Launcher v1.1 Çıktı!

Go launcher kullanıyorum.
  183. byuCk

800-900 TL Arası Telefon Alacağım Tavsiye Lütfen

+1 kesinlikle ben de ace2 öneririrm
  184. byuCk

Windows'lara Yeni TL Simgesi Geldi

₺₺₺₺₺₺₺₺₺₺₺₺₺₺₺₺₺₺₺₺₺₺₺₺₺₺₺₺₺₺₺₺ :) AltGr + T ile oluyor. Windows 8 kullanıyorum. Güncelleme yapmadım...
  185. byuCk

Asus mu lenova mi

asus elbette
  186. byuCk

2 Telefon arasında seçim

Aceyi de inceledim. Maxiplus tabiki...
  187. byuCk

Galaxy wonder da en beğendiğiniz renk???

Ben siyah kullanıyorum.
  188. byuCk

kanlı hasat
  189. byuCk

Arapça besmele psd lazım

Teşekkürler onlt. Allah razı olsun...
  190. byuCk

TP-Link modem IP sorunu

ikisini de deneyim bakalım Kardeşim dhcp kapatınca düzeldi. Otomatik ip ile nete girebiliyorum. Allah razı olsun. Telefon ile de bağlanabiliyorum çok şükür...
  191. byuCk

Güncel Telefon Tavsiyesi Acil Yardım

Benim bahsettiğim one x. One X+ elbetteki daha da iyidir.
  192. byuCk

TP-Link modem IP sorunu

Arkadaşlar interneti komşumdan alıyorum. Kullandığı modem Zyxel. Oradan gelen kabloyu Tp-link modeme taktım. Modemi Access Point olarak ayarladım. Modemin ip si ile çakışmasın diye 192.168.11.1 yaptım ip sini. Modu köprü modu olarak ayarladım. Bilgisayarım giriyor internete ama telefon girmiyor...
  193. byuCk

Güncel Telefon Tavsiyesi Acil Yardım

One X diyorum. Daha dün inceledim. Görsel olarak da harika.
  194. byuCk

Samsung monte Tema Yüklemek

Halloldu mu? Nasıl yaptın? Dediğim şekilde mi?
  195. byuCk

Recovery mod ile mümkün olabilir. Ayrıca o modda fabrika ayarlarına dön de vardı. Onu da bir dene. http://gmyoiklimlendirme.blogcu.com/samsung-monte-s5620-fw-yukleme-resimli-anlatim-[aktasezgin-muh/11903560
  196. byuCk

Telefona format atacaksın. Orijinal firmware yükleyeceksin. Garanti sorunu olmaz. Ben de monte kullandım, format da attım. Format at. Bu sorun düzelir.
  197. byuCk

Forumda ne, kimden sorulur?

Dizi atv de izlenir(!) :)
  198. byuCk

Bir Cüneyt Arkın Klasiği :):)

Yok artık :)
  199. byuCk

Günün Komik Fotoğrafları

Skandal :)
  200. byuCk

re13el
  201. byuCk

Bu kişileri nasıl etiketliyoruz peki arkadaşlar?
  202. byuCk

Arapça besmele psd lazım

yok mu arkadaşlar kimsede? @OnLT, @Elbruz46 yardım lütfen
  203. byuCk

Ben de HTML konusunda yardımda bulunacağım vakit buldukça arkadaşlara...
  204. byuCk

Anladığım kadarıyla filmler topalsolucan ve cumaali den soruluyor :) Peki Photoshop ? İşletim Sistemleri, Linux? Cep Telefon? Web Tasarım, PHP, ASP, Domain, Host?
  205. byuCk

Arapça besmele psd lazım

Büyük boyutlarda besmele lazım arkadaşlar psd şeklinde. Var mı elinde olan paylaşsa?
  206. byuCk

evet çok teşekkürler
  207. byuCk

Arkadaşlar bir film vardı adını bir türlü hatırlamıyorum. Filmde manyetik bir adam vardı. Mesela gittiği kasetçideki kasetler bozuluyordu. Buna benzer şeyler yaşanıyordu. İzleyen, bilen var mı?
  208. byuCk

Windows 8 RTM ?

O dediğini biliyorum. Olmuyor onlar zaten. Özelden mesaj attım. Onları dene. O dosyalardan yapanlar oldu çünkü.
  209. byuCk

Windows 8 RTM ?

Şu an çıktı aslında. Tek bir dosyayı çalıştırma ile yapılıyor.
  210. byuCk

Herkes Windows masaüstünü paylaşsın

iyi de şeffaf yap demiştim. elbette böyle olmaz tam şeffaf değil. Yüzde 50
  211. byuCk

hayır gerek yok ki. Aslıında hangi renk yaparsan yap. Şeffaf yapınca arka planla uyumlu olacaktır.
  212. byuCk

Yani benim dediğim gibi yapsın değil mi?
  213. byuCk

Yeşil hiç olmamış arkadaşım. Fences ben de kullanıyorum. Onu beyaz veya siyah yap ve şeffaf yap.
  214. byuCk

En cok nefret ettigim site

Bunu zamanında ben de yaşamıştım.
  215. byuCk

Win8 kullanırsan Win7 gerek kalmaz. Masaüstü arayüzü felan hep aynı...
  216. byuCk

Windows 8 RTM ?

yaptım ben etkinleştirme.
  217. byuCk

Yazılım Sahteciliği Kurbanı Olabilirsiniz sorunu

Bunun çözümü yasal değil :) burada paylaşamayız.
  218. byuCk

PHP Öğrenmek İstiyorum

Levanha sende var mı kitap, nette bulamıyorum. Cobra kardeşim sağolasın önerin için.
  219. byuCk

PHP Öğrenmek İstiyorum

Ayrıca önerdiğiniz kitaptan önce Hakkı ÖCAL'ın PHP kitabını bitirmeyi düşünüyorum. Sonra sizinkine devam edeceğim.
  220. byuCk

PHP Öğrenmek İstiyorum

Umarım dediğiniz gibi olur. Dediğiniz kitabı bulamıyorum. Hep tükenmiş.
  221. byuCk

PHP Öğrenmek İstiyorum

Görüldüğü gibi zor değil mi diyorsunuz PHP. Levanha kardeşim çok sağol yorumların için. Sizlerin yorumları ben çok motive diyor doğrusu. Hepiniz sağolun. Türkler/Müslümanlar Bilim ve Teknik alanında ilerlemeli. Herkes bir daldan tutunmalı. Kendini geliştirmeli alanında profesyonel olmalı...
  222. byuCk

PHP Öğrenmek İstiyorum

Leavenha kardeşim çok sağol. İletin benim için çok önemli. Hepsini dikkate alacağım. HTML ve CSS bitti. Sıra dinamik bir site için PHP...
  223. byuCk

Windows 8 RTM ?

Ben kullanıyorum final sürümü. Sınırsız. Tecrübelerimi paylaşacağım.
  224. byuCk

Samet arama motoru

http://www.tumspor.com/fenerbahce/haber/936683-googlea-alternatif-geldi-samet
  225. byuCk

Programcılığa Giriş İçin Yardım [Amaçlara göre ]

Öncelikle ciddi olduğunu anladım kardeşim. ;) C#, Java, PHP, HTML, CSS, JQUERY bunları mutlaka öğren. Ben de bunları öğreneceğim inşaallah.
  226. byuCk

Yeni Kategorilerimiz ve Rütbelerimiz Tamam !

tüm rakamları yazar mısınız rütbeye göre
  227. byuCk

Superonline dsl telefon gerektiriyor mu

Teşekkürler arkadaşım
  228. byuCk

Superonline dsl telefon gerektiriyor mu

Arkadaşlar Superonline dsl telefon gerektiriyor mu?
  229. byuCk

Samsung Wonder mi? S mi?

Wonder yerine ace2 alın. Ben şu an çok pişmanım 100 lira daha vermediğime. Aynı duruma düşmeyin.
  230. byuCk

Samsung Wonder mi? S mi?

Kardeşim işlemciyi felan bırak. Ben Wonder kullanıyorum. Ram 512 mb. Ama İşlemciden çok ramın onemli olduğunu anladım bir telefonda. Ne tavsiye ediyorsun diyorsan Ace 2 al çok değil 100 lira fazla vereceksin. Ram 768mb
  231. byuCk

PHP Öğrenmek İstiyorum

Hmm, anladım arkadaşım, sağolasın. Diğer arkadaşların da tavsiyesini alalım.
  232. byuCk

PHP Öğrenmek İstiyorum

PHP dilini iyi bilen arkadaşlar. Bana tavsiyeleriniz nelerdir? En iyi öğrenim yönetimi olarak ne tavsiye edersiniz. Video Ders mi kitap mı? Ya da site tavsiyesi? Ayrıca öğrenme taktikleriniz nelerdir? Ne yapmamı önerirsiniz? Not: HTML ve CSS biliyorum. Yardımlarınız için şimdiden sağolun...
  233. byuCk

Nokia C6-01 Alınır mı ? Yoksa Galaxy Ace Mi ?

ace 2 alabilirsen iyi olur kardeşim. androidlerde ram sorunu var. ace 2 de arm yüksek. 512 yetersiz kalıyor
  234. byuCk

Android ram uygulaması

program güzelmiş. ancak benim kapanmaması için beyaz listeye aldığım programı androidin kendi ram yonetimi ramdan kaldıracak yine sanırım. yani benim kendi ram yonetimine el atmam lazım bir şekilde
  235. byuCk

Android ram uygulaması

evet bu uygulama olabilir. ama kendi ram yönetimini devre dışı bırakıyor mu acaba? evet bunda beyaz liste de var. white list diye geçiyor.
  236. byuCk

Android ram uygulaması

bulamadım kardeşim adını hatırlamıyor musun? hmm tekrar araştırayım bakalım bu uygulama olabilir mi? Ignore list var Advanced Task Killer - Google Play'de Android Uygulamaları mesela ben task killer uygulamalrından birini kurdum. peki telefonun kendi uygulaması ram yonetimi devre dışı mı...
  237. byuCk

Android ram uygulaması

beyaz liste.. araştırayım bakalım
  238. byuCk

Android ram uygulaması

Arkadaşlar kimse bu sorunu yaşamıyor mu?
  239. byuCk

Android ram uygulaması

Bu sorunu yaşayan başka biri vardır?
  240. byuCk

Android ram uygulaması

Neredeyse bütün androidlerde var. SIII de bile var. Ben Wonder kullanıyorum. Rehberin geç açılması diye arayın google'da. Bu sorunu yaşayanların bazıları: Galaxy Ace S III S II Wonder
  241. byuCk

Android ram uygulaması

Bilgisi olan yok mu arkadaşlar?
  242. byuCk

Android ram uygulaması

Arkadaşlar ben bazı programların ramda hep kalmasını istiyorum. Ki o programı açtığımda hemen açılsın. Mesela rehbere veya arama kaydına girdiğimde çok bekliyor bazen. Bir de go sms programı hep ramda kalsın istiyorum açtığımda hemen açılması için.
  243. byuCk

Hangi Filmi İzleyelim ?

Kardeşim sana film dayanmıyor :) Benim izleyip de senin izlemediğin film sayısı azdır. Geçen de bir filme bakmıştım. Yeni nesil ajan xXx diye. Güzeldi. 1 ve 2si var. 1. daha hoştu. Genelde birinciler hep daha iyi olur ;)
  244. byuCk

Hangi Filmi İzleyelim ?

İzlemeyi planladıklarım: terminal uzaylı ajan görünmez adam canavar tohumlar kaybolan gelecek dünyanın durduğu gün yaratık serisi
  245. byuCk

Hangi Filmi İzleyelim ?

Yine tavsiye isterseniz hoş tavsiyelerim var daha arşivimde. Arşivimde sakladığım diğer bazı filmler: Thor Müzede Bir Gece 1-2 Son Durak 1-2-3-4 Transformers 1-2-3 Umudunu Kaybetme Pandorum Hancock District 9 Armageddon Ben Efsaneyim Sihirbazın Çırağı Akıl Oyunları Kara Şimşek 3 İdiot Babamın...
  246. byuCk

Hangi Filmi İzleyelim ?

Mutlaka izlemeniz gerekenler: Esaretin Bedeli Benim Adım Khan Adalet Peşinde Forrest Gump V For Vandetta Bunların dışında beğendiğim filmler: Yenilmezler Açlık Oyunları De Ja Vu Azınlık Raporu Demir Adam 1 ve 2 Bu yazdığım 10 filmi izleyin pişman olmayacaksınız arkadaşlar bana güvenin ;)
  247. byuCk

Android mesaj sorunu

Arkadaşlar fabrika ayarlarına döndüm hala aynı
  248. byuCk

Android mesaj sorunu

İlginç yahu. Ayarlarında bilmediğim bir yer mi var. Tek tek baktım ama... Peki bunu nasıl ilk aldığım hale çevirebilirim?
  249. byuCk

Android mesaj sorunu

Emin misiniz, root kullanıp da böyle şikayet eden var mı acaba? Yardım edin arkadaşlar...
  250. byuCk

Android mesaj sorunu

Arkadaşlar mesaj yazarken Türkçe karakter kullandığımda mesaj katlanıyor. Farklı mesaj uygulamalarında da öyle. Ş harfi 7 karakter felan götürüyor. Bu durum benim için çok önemli arkadaşlar. 2.3.6 kullanıyorum. Orijinal rom. Rootlu. Galaxy w
  251. byuCk

Turktorrent.us Davetiye Dağıtımı

ugur.kaman@hotmail.com.tr teşekkürlerr
  252. byuCk

Pardus Debian tabanlı oluyor

evet farkı nedir?
  253. byuCk

Amerika'ya Göre 2050 Yılında Türkiye Osmanlı Olacak ve Rakibi Olmayacak

Atatürk mü peygamber? İslamı yaymak için neler yaptı? İnsanlara İslamı anlattı mı? İslama davet etti mi? İspatla? İnsanların şu ön yargısı var ya... Konuyu öyle noktaya getiriyorsun ki... Bir peygamber ile siyasi lideri nasıl kıyaslarsın... Birbirine o kadar uzak ki... Sen Atatürk'e aşıksın...
  254. byuCk

Tecrübeli android kullanıcıları

wonder için yok sanırım
  255. byuCk

Samsung Galaxy Wonder mı Samsung Galaxy S mi?

w derim...
  256. byuCk

Android ve mp3 player tavsiyesi

jet audio güzelmiş kardeşim tam aradığım gibi. çok sağol. plus versiyonda da reklam var mı?
  257. byuCk

Bilgisi olan?
  258. byuCk

Android ram rahatlatma

Tavsiye için teşekkürler arkadaşlar...
  259. byuCk

Duymamıştım o kılıfları?
  260. byuCk

İlginç taktikler :)
  261. byuCk

Tecrübeli android kullanıcılarına sesleniyorum. Biliyoruz ki akıllı telefonlarda şarj sorunu var. Sizlerin bunun için geliştirdiği taktikleri vardır. Önerileriniz nelerdir? Benim en fazla 12 saat yetiyor. Galaxy w
  262. byuCk

Android ram rahatlatma

link2sd işimi gördü. Bir de şarj sorununu çözsem...
  263. byuCk

Kapanmasını en çok istediğiniz TV kanalları hangileri?

Trt hariç hepsi :) Magazinsiz ve ciddi haberler... Kültürümüzü bozan bütün kanallar kapansın. Ayrıca konuya anket istiyorum. En başta kapanmasını istediğim Doğan medyasının kanalları. Kime hizmet ettiğini herkes biliyor.
  264. byuCk

Yeni Led Tv

http://www.hepsiburada.com/liste/lg-47-full-hd-3d-led-televizyon-47lw650s/productDetails.aspx?productId=evlg47lw650s&categoryId=163192 http://www.hepsiburada.com/liste/samsung-46-full-hd-3d-smart-led-televizyon-46es6710/productDetails.aspx?productId=evsam46es6710&categoryId=163192
  265. byuCk

Arkadaşlar bilgisayardaki aimp gibi medya oynatıcı arıyorum. Hafıza kartımdaki bir klasörü direk çalma listesi yapabilen. Benim kartımda mp3ler var. Sanatçı şeklinde ayrı klasörlerde. Bu klasörleri direkt çalma listesi yapmak istiyorum.
  266. byuCk

Android ve Türkçe Karakter

Ücretli malesef...
  267. byuCk

Telefonunuzu Rootlayın

Recovery ekrarnında hata mesajı yazıyor. Sonra ben de system reboot u seçiyorum oradan mecbur. Ha bir de ünlem çıkıyordu rec.moda girdiğinde
  268. byuCk

Tittanium backup dışında sistem programlarını kaldırabileceğim program var mıdır?
  269. byuCk

Telefonunuzu Rootlayın

Tittanium backup dışında sistem programlarını kaldırabileceğim program var mıdır? Titanium kaldırmıyor. Rootlu oysaki telf.
  270. byuCk

Android ram rahatlatma

Tittanium backup dışında sistem programlarını kaldırabileceğim program var mıdır?
  271. byuCk

Telefonunuzu Rootlayın

Teşekkürler kardeşim, deneyeceğim...
  272. byuCk

Android ram rahatlatma

Bize kalan ram 100 mb bile değil yahu... Bir de 512 ram diye aldık... Kardeşim peki telefonu root yaptıktan sonra silmek istediğim programları nasıl sileceğim?
  273. byuCk

Telefonunuzu Rootlayın

Arkadaşlar bilen yok mu?
  274. byuCk

Telefonu aldığımda 2.3.6 vardı. Güncelleme olsa uyarır sanırım? Bir de telefonu root ettikten sonra istemediğim programları nasıl kaldıracağım bilgisi olan var mı? Ben yine kendi kurduklarımı silebiliyorum şu an...
  275. byuCk

Android ram rahatlatma

Bir çözümü yok mu yani? Hangi program mesela?
  276. byuCk

Custom rom kullanmıyorum. Ben de kalktı diye biliyorum. Türkçe karakter telefonlar için zorunlu diye biliyorum. Yeni aldım telefonu daha. Galaxy w
  277. byuCk

Android ram rahatlatma

Arkadaşlar ram neredeyse tamamı dolu. Üstelik açık uygulama yok? Yok mudur bunun çözümü? Ram rahatlatmak için taktiklerinizi bekliyorum arkadaşlar...
  278. byuCk

Android kullanıcılar, yardımlarınızı bekliyorum...
  279. byuCk

Telefonunuzu Rootlayın

Arkadaşlar root yaptım. Şimdi istemediğim uygulamaları nereden nasıl kaldıracağım?
  280. byuCk

Telefonunuzu Rootlayın

Arkadaşlar root yaptım. Şimdi istemediğim uygulamaları nereden nasıl kaldıracağım?
  281. byuCk

Arkadaşlar merhaba. Yeni bir android kullanıcısıyım. Mesaj yazarken Türkçe karakter kullandığımda mesaj katlanıyor. Ş yazdığımda 5-6 karakter birden atıyor. Bunun çözümü var mıdır? GoSMS Pro programında da Türkçe karakter kullandığımda uzun mesaj gönderemiyorum.
  282. byuCk

Telefon önerisi !

Neo v kullanan arkadaşım, telefonun kendi sms uygulamasıyla tek seferde en fazla kaç kişiye gönderebiliyorsun?
  283. byuCk

Android 4.0 telefon tavsiyesi

Orijinal ics istiyorum. Güncel olsun istiyorum. Şu telefon bir çıksa fiyatı belli olsa... http://shiftdelete.net/cift-cekirdekli-zte-grand-x-tanitildi-38085.html
  284. byuCk

Çift Çekirdekli ZTE Grand X Tanıtıldı

Bu ayın sonunda bekliyoruz...
  285. byuCk

Neo V'ye CyanogenMod 10 kuran var mı?

Orbital kardeşim senden bir şey rica edebilir miyim? Telefonun kendi sms uygulamasıyla dener misin en çok kaç kişiye mesaj gönderebiliyorsun tek seferde... Bu benim için çok önemli. Bu arada neo v'de görüntülü görüşme yokmuş. Uygulama ile oluyormuş.
  286. byuCk

Arkadaşlar bugün neo v'de görüntülü görüşme olmadığını öğrendim. Önde kamera var ama şebekeden 3g kullanarak görüntülü görüşemiyoruz. Hem android olan hem de bunu sağlayan markalar samsung ve lg...
  287. byuCk

Android hızlı SMS uygulaması

Hmm, deneyeceğim teşekkürler.
  288. byuCk

Yani Türkçe karakter olmadığı sürece sorun yok diyorsun. Mesaj uzun da olabilir, sorun yaşamazsın diyorsun?
  289. byuCk

Kendi uygulaması 10 kişiye gönderiyor. GoSMS de Türkçe karakter sorunu var. Bazen mesaj gitmeye de biliyor. Uzun mesaj olunca da sorun yapıyor. Tam düzgün çalışan program bulamadım.
  290. byuCk

Kardeşim eline sağlık. Bir de çoklu sms yapsan? Adam gibi çalışan bir program bulamadım henüz. 40 kişiye tek parçada sms atmak istiyorum...
  291. byuCk

Taşınabilir Disklerde %45'e Varan İndirim

Bunun bizim ülkeye gelişi toplam kaça maal olur?
  292. byuCk

Taşınabilir Disklerde %45'e Varan İndirim

http://www.hizlial.com/u30.031.1179.0054/adata-ch11-25-1-tb-usb-3020-tasinabilir-disk-siyah-ach11-1tu3-cbk Ben bunu alacağım. Az daha düşsün de...
  293. byuCk

Yavuz kardeşim neo v ye karar verdim. Sanırım bayramda siparişi vereceğim.
  294. byuCk

Birnumaram.com'dan alışveriş yapan?

Genel bir araştırma yaptım ve vazgeçtim arkadaşlar.
  295. byuCk

Birnumaram.com'dan alışveriş yapan?

Arkadaşlar buradan alışveriş yapacağım. Daha önce yapan var mı? Bilgilendirirse sevinirim.
  296. byuCk

Telefon önerisi !

Görüntülü konuşma yok malesef...
  297. byuCk

Neo V'ye CyanogenMod 10 kuran var mı?

Çok sevindim kardeşim, çok sağol...
  298. byuCk

Gold Haftasonu Fırsatları

hizlial.com da Gold'a ait. Beğendiğim sitelerden. İndirimleri de güzel...