Arama sonuçlarınız

1. M

General Mobile Discovery Kullananlar Kulübü

Ses kısma ile birlikte açma kapama tuşu. Ekran görünütüsü alıyorum sorun yok.
  2. M

Tomb Raider 2013 Kurt Bölümü

Daha önceki bölümlerden hatırlayan arkadaşlar için destek rica ediyorum; http://forum.shiftdelete.net/teknik-sorunlar/347615-tomraider-2013-icin-sevap-islemek-isteyen.html
  3. M

Tomraider 2013 için sevap işlemek isteyen..

Arkadaşlar tom.raider serisinin 2013üne başladım bu gün. Yalnız 3'üncü bölümde yer alan rus ile mücadele sahnesinde sağ sol (a,d) ne kadar hızlı basarsam basayım silah yine benim kafada patlıyor. Tam çözüm videolarında adamlar tıkır tıkır geçmiş bu sahneyi. (kimisinde mause imleci gördüm <>...
  4. M

Bu PC beni ne kadar idare eder?

Kişisel görüşüm ve tecrübem ile stabil çalışan bir bilgisayar için işlemcini intel tercih etmen. Beraberinde ekran kartında nvidia chipsetli olursa daha iyi olacaktır. Bu 300 TL'lik bütçenide Amd - İntel değişiminde harcamış olursun. Kasa için ödediğin miktar bence abartı neredeyse işlemci...
  5. M

Sevgililere özel

hoş. ateş-barut hoşuma gitti
  6. M

17 Yaşındaki Gelin Jandarmaya Sığınınca...

sonraki evlilikte akraba evliliği bu ne ya hayvan çiftleştiriyolar sanki
  7. M

15 Dakikada Sahte ıslak Imza

cnc makinasını yasakla ülkenin ışıklarını kapat terket. Yasakla başlayacaksan hemen dvd-rwden başla o zaman sök at çöpe git rom al madem korsanda yasak.
  8. M

Atari Reklamı !!

Bilgisayar çağına hazırlanın dedi birde :D eyt bee...
  9. M

Aşk, Aşk, Aşk

beğendim paylaştığın için sağol
  10. M

Süpermen dönüyor

kahramanların en berbat en yapmacığı :D diğerlerinin en azından azda olsa inandırıcılığı war
  11. M

I7 işlemcili sistem toplamak istiyorum

çok gereksiz.
  12. M

Elektrik fiyatlarında indirim!

bu haber arkasından zam gelecek demektir
  13. M

Ezel 33. Bölüm (Sezon Finali) Fragmanı

dizi başarılı tahmini zor olduğundan çok sarıyor yalnız biraz düşünüldüğünde mantık hatası çok fazla var.
  14. M

Camii Girişinde ki Uyarı

reklamcıyım. yazı çok hoşuma gitti bizim camiiyede yaptım bir tane akşam iş çıkıı vereceğim. sağolun
  15. M

Eşi ile kaçan babasını yol ortasında bıçakladı

neler oluyor be babaya bak.
  16. M

LYS'de Toplu Kopya

Ne yaparsan yap; "Kapasite belli." Gideceği okulu bitirecek sanki... İcraat olsun hareket olsun başka birşey değil.....
  17. M

Google Beni Niye Dışladın?

Tabikide normaldir google haftada bi indexleme yapar o zaman ziyaretçi sayıosına göre sıralar siteleri sen kapalı tutmuşsun haliyle düşmen nrmal birde hala ziyaretçi yok diyorsun haliyle durum bu işte..
  18. M

Mercedesler böyle yandı !!

niye gülüyon şöförün yanında sende mi olmak isterdin
  19. M

Yeni Tasarımı Nasıl Buldunuz ?

beğenmedm
  20. M

Türk Klasikleri(2)

made in turk. seviyorm. farklıyız....
  21. M

Sitemi bozdum

sorunu dile getir ayrıntılı bir bakayım.
  22. M

Kedi ve yilan kavga ediyor.cok ilginc

yılan bi 200mt daha koşar sonra pert tadında bırakmadı napalım :D
  23. M

Sponsor Aranıyor

macunun kıllısı :D
  24. M

Erkekler mi Kadınlar mı Akıllıdır ?

Aynı zamanda mala bağlayan erkeklerde görülür bu durumda. Akıldan bahsediliyor ilişkiden değil. Üstte de cevabını verdiğimi düşünüyorum. Çok yakışıksız bir konu!
  25. M

En sevdiğiniz 10 çizgi roman karakteri

Leman dergileri örttü onların üstünü bende okumuyorum artık
  26. M

Dizüstünün Yerini Alabilir mi?

Lg X130 aldım çok memnunum 5 saat şarjım gidiyor çok hafifte bir cihaz arabamın bi kösesinde durur.
  27. M

Erkekler mi Kadınlar mı Akıllıdır ?

Dünyanın en akıllı erkeği ile kadını mı karşılaştırılıyor!!! Né kadar saçma sapan konular açıyorsunuz. Erkek kadın denilen 2 varlık birbirini tamamlayan varlıklardır. Erkek kadının eksik olan yanlarını tamamlar kadında erkeğin. Hiçbirşeye aklınız basmıyorsa cinsel bölgenize bakın anlarsınız...
  28. M

Adsl

U.S.Robotics: firewallı eşsiz güçlü. öneririm Airties: 2 anteni bulunuyor 2dbida olsa rakiplerine göre daha kararlı bir bağlantı sağlıyor. bunuda öneririm. ZyXEL: birçok kez kurulumunu gerçekleştirdim tr arayüzlü standart güzel bir modem. Datron: Ucuz yollu orta kaliteli. Yaşadıkça gördüm...
  29. M

Torrentbytes Davetiyesi Arıyorum

ktunnel'dan giriş yapabiliyirum uygun dns ilede giriş yapılabilir sanırım yalnız. Error Sorry, user limit reached. Please try again later. hatası var davetiye gerek.
  30. M

SDN Maskotunu Arıyor - Ödüllü Yarışma -

bence çok ciddi bir konu. 7 sayfaya erişmişsiniz boş ileti yerine birşeyler üretmeniz gerekirdi. İşteyim boş vakit elde ettiğimde yapacağım birşeyler. Bence konuya gereken hassasiyeti gösterin..
  31. M

Çocukken Neye Ne Derdiniz?

çöp tenekesi = çöptekenesi yanak = nanak su = bu
  32. M

Amerikan ordusunu obezite korkusu sardı

İçinizde patlasın böle böle sürünerek ölceniz oh size
  33. M

K.vadi bu hafta yine yok!

aynen :/ :closedeyes:
  34. M

K.vadi bu hafta yine yok!

Alıştık değil mi millet :blush: Zaten iyice tadını kaçırdılar yapılan roller bile çok yapmacık. Sanırım yaşlandılar beceremiyorlar. 1 şarşör mermi 1 polat ile 30 kişilik mekan basıp adam almayı, ormanlık alanda 10 kişinin tüfek mermisinden kurtulup silahını elinden alarak dövmeyi bi vadide...
  35. M

Tr-tracker.com (Torrenturkey) Davetiye Dağıtımı

elinde olan varsa banada gönderirse çok makbule geçer.
  36. M

Deli Cesareti

PhotoShop Kardeş... İncelersen farkedeceksin.
  37. M

Allah ile Konuştuğunu Zanneden Dede.!

dial-up bağlantı sesi ve icq manyak olmuş ya :D
  38. M

Turkcell'den Gnctrkcll'lere 100kontör/25dk

5. salon 3. oyunda dondu yok böyle birşey ya..
  39. M

Hayrına Nordic-t.org Davetiyesi Verilir

mr.meseli @ g m a i l teşekkürler
  40. M

Bilgisayar=Kul Hakkı.Mutlaka İçeri gel...

çok iyi yaa koptum :biggrin::biggrin:
  41. M

Vücudun Çalışma Saatleri..

çok güzel sağolasın bilgi için
  42. M

Gta 4 kasma sorununu çözdüm!

Günaydın. Ayrıca bi txt ile çözüyorsun bu problemi.
  43. M

Bir bu eksikti

Bu gün yenilikçi bi gün. FF harici opera kurdum denedim bu gün. Eklentilerimsiz & yerimlerimin üstte olmayışından elendi gitti :) Yenilikçi demişken, bi tanede e-posta hesabı ben alayım :P
  44. M

Airties RT205 şifre sorunu

U.S. Robotics her zaman daha iyidir. HEm bağlantı konusunda hem firewall konusunda.
  45. M

Yüzümden resmen yağ çıkıyor :)

Spora başla hemen. Kimyasal temizliyiceler vs uzak dur. aban spora geçer herşey çok sağlıklı olursun yağ oranında düzelir. yediklerinede biraz olsun dikkat et bol su tüket yeter.
  46. M

Linux ekran görüntülerinizi paylaşın

wallpaperını paylaşır mısın
  47. M

Airties RT-205 Modem Desteği...

Daha önce böyle bi konu açarak tepinmiştim. TTnet 1mbitten- 8Mbit'e geçtiğimde airties rt-205 modem bağlıydı. Gördüğüm hız 736 / 4128 kbps. Sırf kablosuz diye tarife geçişinden yaklaşık 1 ay önce u.s. robotics 9105 modemimi çıkarıp airties rt-205i takmıştım. Hattı...
  48. M

3D Görüntü Hakkında..

Hayır değil ama temin edebilirim. Yeterki 3D görüntü olsun. BUlma imkanımız var mı?
  49. M

3D Görüntü Hakkında..

Avatar'ı istanbul/palladium da izlemiştim. Çıkarken gözlükleri topluyorlardı yetkili arkadaşla konuşup teslim etmedim. 3D gözlük elimde şu an. Acaba sinemada izlediğimiz avatarı monitörden gözlükle denemek istiyorum. Tek sorun 3d olarak bulamıyorum. Veya bildiğiniz başka bir 3d movie varsa...
  50. M

TTnet'm sen çok yaşa!!!

Bende 8 beklemiyorum ki zaten? Rizenin samanlığında nete girmiyorum ki 8 deyip 4 veriyorsun yan mah nasıl 7 görüyor. Benim derdim bu..
  51. M

TTnet'm sen çok yaşa!!!

Zaten bende bunu istorum ya arkadaşım. Mesela bana şurda şurda sorun var hattını değiştir veya şunu değiştir gibi birşeyle gelmiyorlar karşıma. Sorunu çözelim istiyorum bayan bana bu böyle kalıcak bak dalgana der gibi muhabbet ediyo.Adam gibi yetkili birilerini gönderseler durumu inceleyip bana...
  52. M

TTnet'm sen çok yaşa!!!

En aşağı 5 6 yıllık ttnet kullanıcısıyım. 256K ile başladığım bu hizmette son olarak 1mbit sınırsız tarife kullanıyordum. Çevreden çok duydum 8Mbite kadar olan tarifede 15gbdan sonra bir düşme meydana gelmediğini. 15de yeter aslında diyip bu kampanya için başvurdum. TTneti aradım blgisayarlar...
  53. M

Masaüstü Bilgisayar Bakınız.

makina iyi 2gb ddr2 800mhz ram 2 tane tak 4 kullan ayriyetten ekran kartı 9600gt 512mb 256bit öneririm veya 9800.. hdd'de biraz ufak kaçmış evde 2tb olunca çok minik geliyor gözüme :)
  54. M

Commandos Serisinin Akıbeti!

Merhaba ey Commandos severler, Mmx 133mhz bilgisayarımda commandos serisine başladığımda bu oyunu çok sevmiştim. Zaman geldi Commandos 2 çıktı, oyunu oynamak için bilgisayarımı değiştirmek zorunda kaldım. Günlerimi ekran başına kitleyip bu oyunu bitirdim. :drool: Eidos daha sornasunda 3ü...
  55. M

Netbook tavsiyesi ?

lg x130 kullanıyorum gayet memnunum netbooklar kullandığın masaüstü kadar rahatlatıcı sonuçlar bekleme özellikleri zaten düşük. bu yazılımları tabiki çalıştırabilirsin ama özel durumlarda (yüksek çözünürlüklü ps çalışması, büyük boyutlu kayıt) daha uzun sürecektir. kasma veya donma yaşamazsın...
  56. M

Bitgamer!

Arkadaşlar elinde bitgamer davetiyesi olan varsa gönderebilir mi? bendede de torrentturkey, tektorrent, trackerturk davetiyeleri var isteyene gönderebilirim.
  57. M

Laptopun şarjı bu kadar mı olur?

iyi misin sen yaa :) LG X130 aldım 1 hafta önce şarj 6 saat civarı gidiyor. 6cell diye geçiyor zaten modelde bunların 9cell 9 saatlik bataryalarıda varmış. Memnunum hiç şarj sıkıntım olmuyor günde zaten 3 4 saat zaman ayırabiliyorum beni haliyle batarya yönünden tatmin ediyor. :sleep:
  58. M

Bu Küpler Aslında Ne?

çok tatlı olmuş :) boyutları jacka basılırsa ufak heralde
  59. M

gönderildi kaldı 9
  60. M

gönderildi
  61. M

Arkadaşlar elimde 11 adet tt davetiyesi var isteyen yazsın hemen göndereyim!! :hammer::hammer::hammer::hammer: ---------- saat 14:30 eklendi ---------- önceki mesaj saat 13:58 eklenmişti ---------- İsteyen yok mu?
  62. M

Torrentturkey.com davetiyesi isteyen!!!

63. M

Mario'nun Dönüşü Muhteşem Oldu

beğenmedim mariodan çok teletabiye benzemiş uçmalar falan.. eski eğlencesinin yerini asla tutmaz.
  64. M

Kurtlar Vadisi, geçen sezon özetini telif ödemeden nasıl yaptı?

geçen sezon bölüm başı 1milyondan kaç bölüm parasını vermediler ordan saysınlar baksınlar dalgalarına ;)
  65. M

Aşkıma git evlen dedim

fish sonuna kadar haklı. fedakarlıkla tırsaklık arasında ince bi çizgi vardır. sorumluluk alamama, ciddiyetten korkma durumu. benimde sevgilimde önümde uzun süre war hayatımı tam düzene sokmadan onu hayatıma alamam ama yanımdanda ayırmam. seviyorum. başımıza çok büyük olaylar geldi her zaman...
  66. M

Avucunuzda Bir Dev Tutabilirsiniz

Bu süper birşey.
  67. M

Bu sorunu nasıl aşabiliriz(dosya silme)

Unlocker v1.8.7 tr sürümünü çek. yukarda arkadaşın gösterdiği gibi. No action bölümünde delete (sil) diye birşey var onu seçip, unlock all (kilitleri kaldır) butonuna bas. bu kadar..
  68. M

8 mbps sınırsız adil kullanım 15 gb olan

kaç gb kullandın peki
  69. M

8 mbps sınırsız adil kullanım 15 gb olan

Beyler eğer dediğiniz gibiyse geçmeyi düşünüyorum şuan 1mbit limitsiz 40 lira veriyorum uzun süredir kullandığım için 8mbit geçersem çok iyi olur. 512k ya düşen varsa hızı yazsın bi hele ;)
  70. M

Windows 7 RTM'yi 90 Gün Ücretsiz Kullanın

Win 7 RTM indiremedim. Yardımcı olur musunuz. İlk sayfada 64bit ing işletim sistemini seçtim, 2. sayfada kimlik, eposta ve win7 hakkında bölümlerin doldurulmasından sonra ilerledim ve idiremedim. -------------------- Sorun çözüldü. Student yerine developer seçtim :) öğrenciye win7 yok mu şimci..
  71. M

SDN Anayasası [Cezalandırmalar Hakkında] Bilgilendirme Konusu (Lütfen Okuyunuz!)

böyle çok daha iyi olmuş. adil. teşekkürler..
  72. M

Arena-TR Davetiye Dağıtımı

ilgi ve alakanıza teşekkür ederim. eğer elinizde davetiye mevcutsa bende alabilir miyim mr.meseli @gmail.com
  73. M

Arena-TR Davetiye Dağıtımı

elinzide varsa bende rica ediyorum mr.meseli @gmail.com
  74. M

Rus Kızının Farkı

çok haklısın.
  75. M

Dosya Sıkıştırma İşlemi ( Farklı )

Bende bu yöntemi çok merak ediyordum. Windows Vista ilk çıktığında 1.44mb disket boyurunda indir vs. link ile karşılaştım indirip çıkardığımda gblarca veriye ulaştı. RC sürümüydü kurup kullanmıştım bir müddet. çok ilginç 1 kere başıma geldi ondada hayretler içinde kaldım. mükemmel ötesi ripleme..
  76. M

3G Beklentileriniz nelerdir

kota olmazsa şaşarım, o yüzden hiç hevesli değilim.
  77. M

| Tektorrent.net | Davetiye Dağıtımı

bende rica edebilir miyim? (mr.meseli @gmail.com)
  78. M

Bu nasıl 8 mbit ?

8mbit limitsiz kampanyasına geçiş yaptıysan 49ytl'lik onun içeriği şu şekilde; 15gb aştığında hat hızını 512kbps e geri çekiyorlar. nedeni ise İLLEGAL KULLANIM OLMAMASI içinmiş miş ttnete kafam girsin!
  79. M

Demonoid Davetiye Dağıtımı - Free Demonoid Invitation Codes

ricam kabulse bende istiyorum teşekkürler şimdiden..
  80. M

Turktorrent.us Davetiye Dağıtımı

Elinizde varsa bende istiyorum teşekkürler...
  81. M

| Tektorrent.net | Davetiye Dağıtımı

bende alabilir miyim. teşekkür ederim.
  82. M

Kurtlar Vadisi Pusu 52. Bölüm Yorumları

Ebrunun babasını sanki ihtiyarların arasında görmüştüm. Yada benzetiyor muyum? Neden o derece karşı çıktı ki!? İskenderin kaçma sahnesinde tahmin etmiştim 2. bi araçla çıkacağını yem atacağını ama atx motora şok oldum. Bulut niye bıraktı iskenderin peşini ya? karman çorman bi akşam oldu :/...
  83. M

Kurtlar Vadisi 50. Bölüm Yorumları

o usb belleği getirin ben bile çalıştırırm ne gitmesi :wassat: plastiği kırıldı kartı sağlam gördüğüm kadarıyla, kartı kırılsa bile onarılır havya denilen bi alet war :stuart:
  84. M

Coca-Cola içmeye devam edin!!!

Tabikide. Ama sadece kullanmamakla olmuyor satında almamak lazım, dediğim şu; biz her ne kadar içmiyor olsakta Türkiye belli bir sayıda mal alımı gerçekleştiriyor. Bunların önüne geçilmeli. :pinch:
  85. M

İşte Mutluluk Formülü

Çok güzelmiş cidden.
  86. M

Başlat Menünüzü Öldürün

aynen :D
  87. M

Upload Hızı

torrentten bahsediyorsun sanırım. 1mbit kullanıyorsan upload'ı 15Kb/sn ayarla download ortalama 100kb/sn anlık 120kb/sn görebilirsin. Birde önemli olan hangi torrent sitelerinde takıldığın...
  88. M

Bu insan mı? Yazıklar olsun!

hoş değil, yalnız adresinide vermiş kerata :)
  89. M

Kaybolan çöp kutusu

çok sık duyduğum birkerede başıma gelen bir sorun, geri dönüşümü geri getirmek için regeditle baya cebelleşmek gerekiyor ama daha kolayıda var. Bilgisayarım / Denetim Masası / Klasör seçenekleri'ne gir durumu aşağıdaki işaretli bölümler için değiştir: Daha sonra windows kurulu olan bölüme...
  90. M

Adsl Tarife değişikliği...

ben tarife değiştikten sonra bir sonraki aya aktif olacağını söylediler. sık dişini ay bitimine ne kaldı boşa sıkılmasın için.
  91. M

Yeni bir şifreleme algoritması yapıldı.

Saygı duyulur bi proje ama %50 fake proje gibi gözüktü gözüme, yalnış anlama zararlı yazılım,trojanlar o kadar fazla ki piyasada iyilerde kayboluyor bu alanlarda. Üzgünüm günahını almak istemem. Başarılar
  92. M

Başbakan, YouTube'a Böyle Giriyor

Troy abi: uraşmasın kimse bu kadar dertle, http://forum.shiftdelete.net/yazilim-haberleri/58564-youtubea-erisim-oto-kurulum-hosts-mantigi.html :D kolay gelsn
  93. M

Çamaşırları 1 dakikada yıkıyor !

Ama deterjan yok? ;)
  94. M

Fırında ölümü bekleyiş

çok fena oldum :/
  95. M

Youtube bununla da giremezsen hiç giremezsin !

Uraştıma milleti hacı XD http://forum.shiftdelete.net/yazilim-haberleri/58564-youtubea-erisim-oto-kurulum-hosts-mantigi.html
  96. M

Ahh Sivilce Ahh

Clean & Clear die bi yüz kremi yağlı ve kuru cild problemlerini giderir sivilce çıkmasını önler var olan sivilcelerinide kurutacağından iyileşmesinde büyük rol oynar. ergenlikte kullandıydım esmerim çok nadir çıkardı bunla hiç çıkartmazdım :) kolay gele
  97. M

Masaüstü Simgeleriniz Kaymasın

Linki hatalı vermiş arkadaş; Düzeltiyim: http://www.theabsolute.net/sware/files/setupdeskiconsaver.exe İyi günlerde kullanın inş.
  98. M

Masaüstü Simgeleriniz Kaymasın

Çok teşekkür ederim çok işime yaradı desktop geniş yelpaze, bazen misafir vs geliyor el alışkanlığından olsa gerek ad'a göre sıralıyor ya ona orda dalasım geliyordu. Save my desktop ;)
  99. M

ADSL paylaşımına yasak geldi

Kendi ev içersinde paylaşıma karışmıyorlar zaten, sonuçta sundukları modemlerlede bunu gösteriyorlar (kablosuz modem gibi). Ama dier daire veya apt. dağılımlarına karşılar. Şirket hatlarıda buna benzer onlarada laf edemezler zaten şirketlerde min 4mbit veya uydu bağlantısı tercih ediyorlar...
  100. M

Turksat Uydu Frekansları [yeni]

teşekkür ederm arkadaşım.
  101. M

Kurtlar Vadisi'nin cılkı çıktı

Tabikide. Bırakın o farkı herkez anlamasın çoğu insan silah & tespih için izler o diziyi. Ama polatın iskender tarafından kaldırılmasından (bölüm42+) sonra vadi cıvıttı. Eskisi kadar heycanlı beklemiyorum artık matkapla kafa delmeler beyne ilaç enjekte etmeler vs.. yola gelmeli artık. Önce Deli...
  102. M

Youtube'a erişim (oto kurulum "hosts" mantığı)

hehe :D
  103. M

Youtube'a erişim (oto kurulum "hosts" mantığı)

Yazılım hakkında bilgi vermek için kasmaya gerek yok pro hosts dosyasında yarattığı değişiklik sayesinde proxy, ktunnel vs kullanmadan direk erişim sağlıyor. Az önce elcaızımla yaptım. Dizini değişmeden "yükle" butonuna basın tarayıcıyı yeniden başlatın sörfe başlayın. İNDİRMEK İÇİN TIKLA...
  104. M

+16 karikatürler [Sizi Çok Sevdim Amca]

+16'yla ne alakası war?
  105. M

Banyo Yapan Pisicikler

ıslakken iğrenç gözüküyolar tiplere bak :D
  106. M

Derin Mevzular Bunlar

Konu ilk sayfalarda ne ile başlamış neye dönüşmüş :) Bayan saflığı temsil eder, erkek bu konuya o kadar önem vermiyo gibi gözükebilir ama yinede evleneceği bayanda bekaret arar. Bayan için erkeğe sunulmuş hediye paketi gibi bakılabilir konuya aslında :) Hala saf ve temiz olduğunun hediyesidir...
  107. M

İnternet kablosu sorunu

75mt üstü geçmemek lazım, şartsa hup, dsl modem vs. ağ cihazlarıyla daha uzağaya erişim sağlayabilirsin.
  108. M

Mideniz Bulanır Demedi Demeyin

Ben olsam inince öldüresiye döverdim!.. O anda mümkünse trenden aşağıda atmak isterdm!..
  109. M

Nasılsa Yoksun !

" Boşver bee hayat bir oyunsa ve her gün o oyunda yeni bir fasılsa kaybettiğini bilerek oynamak en güzeli belki de. YOKSUN NASILSA.. " Bu bölümü beğendim. eline sağlık
  110. M

Salak sinek

süper & iyg :D
  111. M

Messenger Kurulmuyor!

Hmm karşıdan msn kurulurken mi kesiliyor? Güvenlik yazılımı ne kullanıyorsun? Geçici durdurup tekrar dene.
  112. M

Messenger Kurulmuyor!

Kurduğun messenger sürümü ne? ve Windows Xp mi Vista mı kullanıyorsun öncelikle tam bilgi ver? http://g.live.com/1rewlive/tr/WLInstaller.exe Burdan WLM 8.5 TR Kurulum dosyasını indirip tekrar dene. Elindeki yükleyici eski veya sorunlu setup olabilir. Olmazsa WLM 8.1 veya 9.0 Beta Kurulumu dene.
  113. M

Sekreteriyle yakalanan erkek

kıvırma yaramadı :D
  114. M

Arabadan hızlı bisiklet

kaçışın babasını yaptı eleman :D Erkekliğin 10da9'u tamamamlandı ;)
  115. M

10 saniyede 6 bira inanılmaz!

Abu bu ne ya :D müthişmiş tertip, adam 6 saniyede kafayıda buldu iyimi :)
  116. M

Kablosuz modem tavsiyesi

U.S.Robotics her zaman favorim, öneririm.
  117. M

İstiklal Marşımız ıslıklandı

Bu terbiyesizlik bu yenilgi onlara yeter ;)
  118. M

Silindirle mucize masaj..

bende isterim :/
  119. M

Msn başında deprem olursa...

çok güzel :D
  120. M

Kablosuz ağa bağlanma

Heykırlık yapacak :D:happy:
  121. M

YouTube Dil Seçenekleri Sunmaya Başladı !

türkçe dil ekleneceğini sanmıyorum. trye sunulacak kısıtlı youtube hizmete girecek çünkü orasıda iş görmez bi sayfa olacak kanaatindeyim. Hayırlısı diyelm bizde bu yönetim olduktan sonra neler görürürz.
  122. M

MSN BackUp

Paylaşım için saolda pcden bu yedekleri temin için neden şifre istiyor bu salak yazılım? Elle 2 3 klasörü yedeklemeyle hallolacak iş ne şifresi ister? Hem yedeklemeye çalıştığı şeyler msnin login olmasıyla alakadar bişey değil ki.. Güvenmiyorum adaş buna Yinede paylaşım için tşkrler.
  123. M

Çocuğun Kafasında Kurt Kaynıyor !!! + 16

edindiğim bilgilere göre bazı tropikal bölgelerdede böcekler sinekler falan o videodaki gibi gelip ısırıp yumurtalarını bırakıolarmş sonra o gördüğümüzde larwalarıymş. İyy çok fena midem bulandı yaa. bi daha paylaşmayın böle şeyler :/:/ kuscam
  124. M

Kaç Yaşındasınız ?

19 ;)
  125. M

İlk Türk Güvenlik Yazılımı... (Süper Tanıtım videosunu izleyin.)

Evet herşeyiyle çok hoş bir yazılım :)
  126. M

Ferrari drift

Chimera modumla hızlı ve öfkeliyi Türkiye'ye getirdik :D
  127. M

MSN 9 Download linki

haberler bölümündeki wlm9 rar içeriği şifreli. Burdaki link ve rar dosya ismi başka bunu indirdim bunda şifre yok ;)
  128. M

Kalbiniz Nasıl Çalışıyor Biliyor musunuz?Buyurun!!

çok güzel ;)
  129. M

Artık izlenmeyin||Casusu silin

Detaylı bilgi: http://forum.shiftdelete.net/junior-editorler/49582-ajanlara-tas-cikartan-windows.html
  130. M

Test sürüşü hüsranla bitti

araba derede bile karizma :D
  131. M

Yaratıcı resimler.!!

olsun yine güzel ;)
  132. M

Ayakkabı Takıntım Var...

farklı bi bakış açısı :D
  133. M

İri göğüslü kadınlara müjde!

Allahın yarattığı herşey güzeldir yakışmayanı yaratmıyor doğal olanı en güzeli ;)
  134. M

Hadi Tanışalım! (Fotoğraflı)

(kaldırdım)
  135. M

Şeytanın en tatlı 12 sözü

o söz doğruda ses tonuyla saptıranlar war. hani bişe yaparsın "sananee be allahla kul arasına ne giriyosn" falan derler ya o maabta bence. Sapla samanı ayıramayanlar.
  136. M

Grand Theft Auto 4 PC Çıkış Tarihi!

Banada torrent dosyasını atarsın artık :D 9600gt ddr3 512mb ekran 2gb ddr2 ram war sabırsızlıkla bekliyorum
  137. M

Bush'un Kızı

çok çirkin :S
  138. M

Pardus'a CS 1.5 nasıl yüklenir?

bikere ap ayrı 2 tane işletim sistemini birbirine kıyaslayarak windows'un dosya formatlarını alakası olmayan işletim sisteminde açmaya çalışıyorsun. Bu imkansız. Hddin 2 bölüme oluşturup birtarafa windows yükleyerek csyide oraya kurabilirsin. Onun haricinde sanal işletim sistemi kullanma imkanı...
  139. M

Fantastik 4' lünüz

KIS-Firefox-Orbit-WLM
  140. M

Recep İvedik tavuğu

Kanımca türkcell&#039;in yumurtlayan tavuğu gibi bişeydir bu da...
  141. M

512 MB Uygun Fiyatlı Ekran Kartı Arıyorum. Önerileriniz?

Ekran Kartı: Geforce 9600GT(256Bit) GDDR3 512Mb (http://www.xpertvision.com.tw/main/vgapro.php?id=80) Kendi kartımı öneriyorum sana heerbişeyi high oynarsın. fiyatta 180i geçmiyor...
  142. M

XP'ye Dx10 Desteği.

Sağlayamayız? Neden bu akdar eminsin anlamıyorum arkadaşın fikir verdiği Windows XP Gamer Edition 4. sürümünü indiriyorum ing olduğundan tr klawye de indirdim kurulumdan sonra dönerim sana. vistanın tüm paketlerini toplasan bi linux etmez. hata canavarı berbat sistem.
  143. M

XP'ye Dx10 Desteği.

Tabikide bende buna katılarak bu konuyu açtım. Bişeyler yapalım istiyorum. Varsa bu konuda bilgisi olan paylaşsın. Abartarak yazıyorum ama cidden xp kursaydım çok tatmin olurdum sistemimden vista zaten 800mb ram ile açılıyor yazık günah hiçbi amaca hizmet etmiyor. Dx10 oyunlar 9lardan çok az...
  144. M

XP'ye Dx10 Desteği.

herkez halinden memnun galiba?
  145. M

XP'ye Dx10 Desteği.

Arkadaşlar sistemimi değiştirdim tamamen: Anakart : Asus M2A-MX (http://www.asus.com/products.aspx?modelmenu=2&amp;model=1909&amp;l1=3&amp;l2=101&amp;l3=583&amp;l4=0) İşlemci : Amd Athlon 64x2 Dual-Core 5200 (2.7x2 Ghz) Ekran Kartı: Geforce 9600GT(256Bit) GDDR3 512Mb...
  146. M

Anakart, İşlemci, Ekran Kartı & Ram suyla yıkama....

o zaman bal dök yala video çek görelm :D
  147. M

Görünce 'şaka' sandı!

koptum abi Türkiye burası :D
  148. M

süper ya koptum :D o kadar sıcak için haklı olabilirsin köprüyü yakmada iyi beceri valla :D
  149. M

Teşekkür ederim. Kurutmada fön makinası sıcaklığı çok önemli değil en fazla anakart ısınır makinayı çekince soğuyor zaten. Ama güneş altında 1 gün yatırmak en iyisi &amp; doğalı budur.
  150. M

üstad o b*ku ben çıkardm :D ama pcm arızalıydı son deneyeceğim yöntem buydu sonra çöpe gidicekti mainboard. bende bu işlemi gerçekleştirirken videolayım dedm.
  151. M

Youtube kapalı bende vimeo tercih ettim. Gecenin bi saatinde hazırladım videoyu sorun varsa madur görün (A) http://www.vimeo.com/1107637 (: :P
  152. M

ShiftDelete.Net Sunucusu

gb değildir
  153. M

ShiftDelete.Net Sunucusu

sunucu alanını beğendim türkiyede gerçekten bu işi yapmak zor dediğin gibi troy. Çalışanlarına Allah sabır versin sizede gbit hat imkanı versn ;) Barındırma işlemi.
  154. M

Bu Kadar İncesi Zararlı!

Koptum ya :D
  155. M

Yatakta leptop keyfi..

15&#039;&#039; ekran ve süper gözküyoryattığın yerden. adı üstünde yatmak... nasıl boynun tutuluyo iyi beceri alt yazısına kadar cam gibi görünüyor :D Sen onun arka planında olan vukuatlardan haberin yok galiba :D 1 adet 2.5&#039;&#039; external hdd, kablosuz mouse &amp; speaker :D |
  156. M

Yatakta leptop keyfi..

2 sinede zarar vermez dik durması :o) düşündüğün için saol..
  157. M

Yatakta leptop keyfi..

Desktop pcde dizi&amp;flim izlemek başka leptopta başka... Prison break öyle böyle bi şekilde bitirdim ama lost&#039;u leptopta izlemeye karar verince işler değişti. Yatakta çekirdeğin vs yanında leptopu kucağa alınca bi sıcak oluyo ki anlatamam... hele bu havalarda hiç çekilmio. Buna bi çözüm...
  158. M

Youtube yine engellendi

şuan: &quot;Bağlantı sıfırlandı Sayfa yüklenirken sunucuyla bağlantı kesildi.&quot; iletisi alıyorum. yetti artık ya!..
  159. M

Önerilerinizi bekliyorum..

Konu: Önerilerinizi bekliyorum.. (Okunma Sayısı 71 defa) amesfa, FenerLee, tekefe (+ 1 Gizli) ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte. istatislikler bunlar öneri yok, yapmayın be arkadaşlar..
  160. M

eyw :D
  161. M

Nüfus kağıdıyla alabiliyorum. Aynen sadece webdeki domainleri direk kopyaladım ama .cc lkafamda yatkın fiyat 26ytl sizcede hoş değil mi .eu&#039;da fena değil aslında...
  162. M

Arkadaşlar şimdi msnde kullanmak üzere domain almayı düşünüyorum. bu domaini hem kişisel siteme (www.blackblog.org) frame yönlendirip hemde mail olarak kullanıcam. Alabildiğim domain uzantıları şunlar; .com .net .com.tr .net.tr .org.tr .web.tr .org .biz .info .cc .tv .cn .eu .at .be .de .in...
  163. M

Şöyle bir sistem topladım !!

Anakartının üzerine bakarak veya &quot;Everest Ultimate&quot; adlı pro ile model bakabilirsin kutusu falan duruyosa onda da kesin yazar. Kasma sorunun donanımsal mı yazılımsal mı anlamak için görmem gerekir...
  164. M

Web Master'in El Çantası

Grafik ve img işlemleri için: Adobe Photoshop CS Kod editör için: Frontpage 2003 &amp; Macromedia Dreamweaver 8 Kod boşluklarını alma veya yazıları kodlardan ayırmak için: Not defteri www.berkanwebtasarim.com
  165. M

Paris Hilton yere kapaklandı...

sen düşmeyide becerebiliyo muydun k...ar
  166. M

14 yaşındaki kız öğrenci, okul tuvaletinde doğurdu

midem bulanıyo artık be siz insan mısınız abdestini bozar gibi çocuk doğuruyo ya seviyesiz mahlükat..
  167. M

ShiftDelete.Net Hack!!!

Başlığı görünce dedim noluos :)
  168. M

Antivirüssüz VİSTA Kullanımı

Windows Vista.. yine şu rezil işletim sistemi. Sistem performansını çok yediğinden antivirüsle beraber kullanıldığında çıldırası bi hal aldırabilir. Antivirüs&#039;süzde battal gazi gibi çırpınırsınız. Size önerim işletim sisteminizi değiştirin. ;)
  169. M

Kadın-Erkek Dialogları

Kendini, hakaret ederek üstünmüş gibi göstermek. Bu kalimeleri sarfeden bayan açısından acınası bi durum...
  170. M

Uçak Kazasının Böylesi...

10 numara :D
  171. M

Muro'nun unutulmayacak videosu - Çetonun annesinin taklidini yapıyor

kvp hastasıyım
  172. M

İnsan pisikolojisini yönetme

Konu başka bir başlıkta verilmişti sanırım.
  173. M

Erkekler Neden Konuşmazlar?

Tık konuya en uygun cevap... Aşağı yukarı 10 numarasın kardeşim süper..
  174. M

iol'ün Vedası

Haydaaa 2 gün vize iş hayatı cevalleşirken sdnye haberlere göz atmak için girdim &quot;iol&#039;ün vedası&quot; başlığı... Şu gizemli kız evlenio he, hiç aklındam geçmezdi.Allah bir ömür boyu mutluluklar versin. Darısı başımıza artık... Seni seviyoruz iol.
  175. M

Programsız Klasor şifreleme/gizleme

çok güzel paylaşım ya eline sağlık nacizane fikir :) Windows Server Enterprise Edition var denedim olmadı büyük bi ihtimal diğer windows sürümlerinde olacaktır. İyi günler
  176. M

500 bin YTL'lik ceza korkusu diziye döndürdü!!!

ehuehueh öle çakarlar sözleşmeyi işte :D
  177. M

Polat Alemdar çiçekçi olursa...

Yüksel Aytuğ&#039;a bende öneride bulunmak istiyorum ama zoruna gider bende kalsın...
  178. M

Dünyanın en zehirli hayvanı Kokoi !!

nasıl bi saldırı yapıyo acep, ısırık? öpücük? :D
  179. M

Yersin işte böyle tokatı

çat çat :D
  180. M

Kandiliniz mübarek olsun !!!!

181. M

Ver gazııııııı =)

Bomba patladı :D
  182. M

Olmaz demeyinn

süper ya bombaladılar adamı. Videoyu görünce izmit merkez yürüyüş yolu geldi aklıma, yaklaşık 20km kadar eski tren yolunu yürüyüş yolu yaptılar. Heryer ağaçlandırılmış çok güzel bi yol... Kuşlar ağaçlara konup yolu kullanan insnları pisledikleri için belediye tutumuş tüm ağaçlara bir sürü cd...
  183. M

Kısa boylu olanlar yaşadı

iol&#039;un kişiliğini yavaş yavaş tanıyoruz. Bu bayan gizemli kalmayı üstalıkla yapıyor :D
  184. M

Recep İvedik isimli dingil

Ali Murat Güven, o kadar çok biliyosan izlemezsin kimse sana zorla şahan izletmiyo senin o yüce seviyenle başbaşa bırakıyorum. Şahanın filmine gelince reytingler konuşuyo Ali Murat Güven bişey yemek düşer bu konuda hemde sıcak sıcak...
  185. M

BABA BEN NASIL OLDUM? ;D

:D ey allam...
  186. M

Polat AKP'nin adamı mı?

çakır öldü kurtlar yeni başladı. Ayriyetten bu Rtük çağrısı saçmalıktan öte bişey değil...
  187. M

Renk Sorunu

Monitöründe arıza var. Ekran kartı giriş jack&#039;ını kontrol et iğnelerinde kırılma falan var mı veya kablo bi şekilde ezilmiş iletkenler görevini yerine getirmiyor olabilir. Hoparlör türü mıknatıslı ürünlerini de monitöründen uzak tut.
  188. M

SDN'nin Maltepe Camii'ne Dönmesi

Konuyu açan arkadaşıma katılıyorum.
  189. M

Hide it!

yazılım için saol arşivime ekleyeyim ilerde işe yarayabilir.
  190. M

Geri dönün artık!

yoo 1 aydır uğramıyorum adam akıllı :/
  191. M

Erdoğan size çarşaf giydirecek

Parti muhb yapmayı sevmem ama yazı cidden çok güzel emeğine sağlık öncelikle Akp karşıtı olan bir sürü yazılar, ahlaksız fotolar orda burda yayınlanıyor bence biraz gerçekleri görün akp çok iyi süper demiyorum ama partiler arasnda mantıklı geleni bence, hedefi gayesi var adamların en azındn...
  192. M

Geri dönün artık!

Beni arayan yok ne üzücü :/
  193. M

Hayat Nasıl Başlar Nasıl Biter

Süper süper.. :D
  194. M

MSN'de Engelleyeni Grme Samal

Aynen. Ayriyetten &quot;amsn&quot; var piyasada google veya inndir&#039;den temin edebilirsiniz kişilerin yanında X işareti varsa silmiş veya engellemiş demektir. Bence gereksiz bi özellik arayışı.
  195. M

Bir Erkek Ütü Yaparsa :))

Saf ya tel die ütüyü koydu kulağına hani bi boyut benzerliği bile olsa gam yemicem :D
  196. M

Pesimist'in Yazıları

Hemen eleştiri.. Şimci haftalardır uğrayamadığım sdnye arada bi uğruyorum ilk baktığım konulardan biri pesinin yazıları önceden günde 2 yazı patlatırken haftalardır aynı yazıyı görüyoruz. Pesiye ceza verin :D
  197. M

Bir Erkeğin Hayatı

Bayanın hayatı daha mı farklıymış...
  198. M

Müslüm Gürses, Kurtlar Vadisi'ne transfer oldu

Kvpyi bozmaz inşallah, bu adam kurtlar vadisi arabesk vadisi yapmasın... Çatışma anında müslüm baba bi patlatır ordan ağırdan çatışırlar matrix eflekti falan. Bence saçma o adamın rolle bi alakası bile yok şarkısını sölesin dinleyen dinlesin vadide yeri yok bence. Bakalım nasıl olcak.
  199. M

Yaran Berkin Abi Muhabbetleri!

kolay gelsin :D
  200. M

Recep İvedik izlenme rekoru ne olacak?

S.a sdn. Vizyona ilk çıktığı günün akşamı yani 22 şubat akşamı filme gittim. Salon kapıları açılıp biz girecekken bizden önce giren insanlar hiç gülerek çıkmadılar benide acaba &quot;fragmana komik yerlerini koymuşlar&quot; düşüncesi sardı. Girdik oturduk o iğrenç 15dk reklamlardan sonra...
  201. M

Recep İvedik izlenme rekoru ne olacak?

Sizce Recep İvedik Kurtlar Vadisi Irak&#039;ın sinemada izlenme rekorunu kırar mı dersiniz? Görüşlerinizi buraya karalayın vizyona girmesine son 3 gün.. :)
  202. M

MSN'de Yasaklanan Kelime - Rahip

bence ço ksaçma bi uygulama daha mantıklı şeylerle ilgilenebilirlerdi engel için çeşitli yazılımlar mevcut en azından kapatıp açabileceğimiz bir bloklama sisteme olursa iyi olur öteki türlü vukaat...
  203. M

İnternetten müzik indirenler yandı!

Olmaz.. Yakalayabiliyolarsa kessinler çokta umrumda.. Rapidden çektiğim ziplerin içeriğine mi bakıcaklar boş iş bunlar. Servis sağlayıcıları kendi elleriyle sonlarını mı hazırlayacaklar? Göz korkutması başka bişi diil...
  204. M

Rus kadınlar erkeksiz kaldı

:D :D
  205. M

Programlama Kaynak

başarılarının devamını dilerim...
  206. M

Görüşleriniz benim için önemli...

Süper 1 (6.7%) Güzel 8 (53.3%) Fena değil.. 4 (26.7%) Kötü 0 (0%) Berbat 2 (13.3%) 1 hafta içinde bastırtcam :)
  207. M

Nie reklamımı yaparsın iol, Allah vergisi ben sefiom gözlerimi :D 2.5 senedir sdndeyim hiçbi vukaat olmadı rahat ol :) Örnek 3 5 bişey gösterebilirsen iyi olur pm atabilirsin. Bende öyle ama bu sefer farklı olsun istedim.. Farklı kartlar yaptım en çok bu beğenildi birde sdnye danışayım...
  208. M

Görüşün için saol güncelledim... 3 kişi mi ilgilendi :(
  209. M

Anne ben koca buldum

+1
  210. M

Gece Online Listesi

bende sicak çikolata yapıorm hemen :D
  211. M

Sevgilinize alabileceğiniz bir hediye

komedi ya :D
  212. M

Gece Online Listesi

Nasıda sevinio lolipop almış gibi :D
  213. M

Glmek isteyenlere, ok ilgin bir site

&quot;iol&quot; bu enteresan şeyleri anca sen bulursun zaten :D paylaşım için saol güzeller...
  214. M

Mustafa Kemal' den Güzel Cevap

Süper ya :D
  215. M

Sdn danışmadan basıma geçmem.. Görüşlerinizi merak ediyorum ilgilenen herkeze teşekkürler... (A) :* Kartvizit:
  216. M

Lan vurma topa !!!

süper :D
  217. M

Pesimist'in Yazıları

Ne cesur bişeysin sen öyle Allah pisikoya bağlatmasın beni :D Bu arada sdn ve üyelerini özledm diyebilirim. İşe başladım hem işi hem okulu bira arada götürüyorum ehliyet almam lazım webtasarım geliri kesmedi pek. :D O nedenden ötürüdür ki nete pek giremiyorum bi pazar günleri falan... Herkez...
  218. M

Messenger Kulubeleri

Boş işler bunlar biz ttnetten böyle bişey beklemiyoruz, daha doğrusu bekleyemiyoruz. Bu saçmalıklardan önce 1mbitini yükseltsi gerçi 1mbit bağlantıyıda adam akıllı verebilmiş değil ya neyse... TTnete çok gıcığım...
  219. M

Lastik Savaşı

Biz bunu küçükken bi sopaya dibine mandal takarak yapardık. Sopayla lastiği gerdirip mandala takıp tek atış.. Şuraya bak makinalı tüfeğini yapmış adamlar :D
  220. M

Ttnet' den tuhaf bir fatura

ttnet demeyin bana celalleniom. Grevden sonra alıştılar fatura hiç gelmedi hep elden müracat edip yatırıyorum bende...
  221. M

Penguenden bugün.

Paylaşım için sağolasın..
  222. M

Namazı Bozmadılar

Din olayı bambaşka bişey arkadaşım parti olayıda bambaşka.. akpli chpli olduğumdna bu yazıyı yazmıyorum böyle ben şöleyin sen şöylesin diye birbirimize laf edersek bu ülke bölünür zaten dış güçlerinde istedikleri bu değil mi? Sen sağcısın ben solcuyum sen laiksin ben değilim sen kürtsin ben...
  223. M

Japonların Kopya Çekme Yöntemi Ve Yapılışı

Lisede 10x6cm bi kağıda yarım dönem tutulan tüm notları kopya olarak yazar en kazık sınawdan min85 çakar çıkardm. Ünvde yemiyo artık, bölümüm sayısal hep vukaat geçio sınavlar çalışmayana koca bi &quot;F&quot; düşüyo...
  224. M

Bir Erkegın Agzından Böyle Laf alınır...

Kek olmican. Kek olana bu numaralar müstahak. Bunu yiyene erkek demem ben :)
  225. M

Bu kadarda boynuzlanılmaz ki!!!

düüz ovada koşsa havalancak hayvan :P
  226. M

Rapidshare Premium için en iyi indirme yöneticisi hangisi ?

Rapidshare premium, 1024kbps internet kullanıcısıyım. Download Yöneticileri arasında &quot;orbit&quot; favorim. Nedenleri kullanlar bilir; Sistem kaynaklarını az tüketmekte ve maksimum verim sağlamakta. Aylık kafadan 80gb download yapıyorum pc 7/24 açık. Senin de dediğin gibi txtleri içeri...
  227. M

Format tuş hatası

dövün :P
  228. M

Enteresan foto arşivim...

Kimsenin ilgisini çekmedi mi ... :S
  229. M

Poposunda Havai Fişek Patlatan Kız - Video

bunu diyen troy abimiz konuyu açıyo :D &quot;owww shit&quot; ya &quot;oww shit&quot; görcen sen bacım :D
  230. M

Sevişirken Öldü!!

çemberde oynuyo boşver emu :D
  231. M

Küfürbaz

Evin hanımının surat kıpkırmızı :D
  232. M

Sigara yasağı başbakan tanımadı

Tabikide öyle olcak onların 4 kolu 4 bacağı mı var bizden ayrı ne özelliği varmış...
  233. M

Scythe Zipang CPU Soğutucu

Isınma sorunum yok ama fanlarımı değişmeliyim fan sesi canımı sıkmaya başladı.
  234. M

Xp format sorunu bilgisayar kapanıyor

Ram baş nedeni oluyor genelde herhangi bir donanım parçası sorun yarattığında donmaya, kitlenmeye veya reset atmaya neden oluyor. Arkadaşın yazılımsal yönden sorunu vardır diye yardımcı olmaya çalıştım sorun donanımsa kasayı görmem gerek. Hangi parça sorun yaratıyor bulmalıyım...
  235. M

Fotoğraf çektim konuya ekliyorum nasıl yapacağını biraz bekleticem.. Edit : İçerik hazırlandı... Capslerde anlattığım üzere sende takip ederek işlemi uygula arkadaşım.. Kolay gelsin....
  236. M

Ezbere bilemicem bakmam lazım benim bios daha farklı, işlemci hızı ayarı &quot;Advanced BIOS Features&quot; veya &quot;Advanced Chipset Features&quot; olması lazım diye hatırlıorm oralara bak işte &quot;high performance&quot; seçili bişey de olabilir onu &quot;manuel&quot; yapıp işlemci hızı...
  237. M

Fırlama Turistler (+16)

:D :D :D
  238. M

neden yedin (temel)

espiriyi yakalayamadım :/
  239. M

3. İstanbul Buluşması - 27 Ocak Pazar

Buluşmalar forum konusu olmak yerine daha görünür bi yerde olmalı daha şimdi görüyorum olmadı... Kocaelideym ben.
  240. M

sağır ve dilsiz (fıkra)

+13 sadece abartmayın beyler çok nazik fıkralara gerek yok...
  241. M

Akıllı köpek (komik)

Puhahaha apti leo :D
  242. M

Cem Yılmaz'ın Yeni Filmi AROG'un Fragmanı

Puhahaha süper ya tuttum...
  243. M

HDD sürücülerini göremiyorum

Biostan 2. hdd&#039;ki tanıtabilirsin.
  244. M

bios girerek ayarları default yap veya anakart üzerinden pili çıkarıp tak daha sonra işlemciyi maxsimumun bi altında (örn amd 2.5ghz sen 1.84 çalıştır) çalıştır voltajlara dokunma saat takvimi ayarla kaydederek çık. Bu sorun kesin biostur....
  245. M

Kadınların İstekleri ( bir de ne istediklerini bilseler)

ben sizi yola getirmesini bilirim :)
  246. M

Ahhh şu kızlar

Bunun resimli olanıda var sanırım forumda vardı..
  247. M

Fıkra

Komik değil :/
  248. M

Çıldırtan diologlar

Msnde bana gelen soruları bi görseniz siz...
  249. M

Ne Yapıyor Bu Kızlar

Daft Punk seviyorum ya arkadaşlar da başarılılar...
  250. M

Engelleyici

www.proksi.org tavsiye ederim. Proxy 2den U.S. seçip site adres yazıp girin.
  251. M

Donanımsal olarak arkadaşların dediklerine el attıysan yazılımsal olarakta Win XP Sp2&#039;li kurulum cdsi temin edip onunla dene. Bu sorunun neden donanımsal olmicağı kanaatindeyim. Bios ayarlarında da sorun olabilir...
  252. M

Kutsal Su (fıkra +16)

Şirketteki cem abi bunu kendi ağzından anlatmıştı yerlre yatmıştık :D
  253. M

Muhteşem Kamuflaj Budur!

Süper...
  254. M

Google İnsanların Kalbinden Geçenleri Okuyor

garip... detayına inmek lazım...
  255. M

Kendi Ağzına Çiş Yapan Maymunun Videosu - İğrenç!

iyy elimde cips bu topic&#039;e girilimr mi yaw midem kalktı :S Daha önceden de kendi memesi emen ineği görmüştüm. Dünyanın sonu geliyo yavaş yavaş hayvanlarda sapıttı...
  256. M

Bildiğiniz rar,zip şifre kırıcı program varmı?

Download yapıyorum sayfanı yüklenmesini beklerken berkin abi cevabı yapıştırmış :D geç kaldık...
  257. M

Seni Annemlere Anlattım

-seni annemlere annattım, ama bi sor niye anlattım... -niye anlattın? -anlatamazsın dediler... -koçum benim... tuttum :)
  258. M

vLite 1.1 - Final

Paylaşım için saol müsait bi zamanda ilgilenicem ...
  259. M

Canlı Yayında Bir Kızın Başına Ne Gelebilir?

Öhh o nası çıkarış :S midem bulandı gece gece yaf...
  260. M

Din dersi dialogları

Anılarımı tazeledm daha önceden okumuştum çoğunu unumuşum saol :D
  261. M

Çıldırtan müşteri

böle geriler bol maselef :D
  262. M

Enteresan foto arşivim...

Enteresan işler hoşuma gitmiştir bu nedenle değişik fotoları da arşivlemeyi esgeçmedim. Temin edilmesi gereken bi arşiv.... caps: Download Link: http://rapidshare.com/files/86359279/Foto_Arshives.rar.html Boyut : 25mb
  263. M

Pesimist'in Yazıları

Seni bekliorz pesi :D
  264. M

23 Şubat SDN Büyük Ankara buluşması :)

İzle ve gör derim. Pesi gibi karamsar olma sana yakışmıo :P
  265. M

XP interneti algılamıyor!!!

Basit. Etherneti tam tanıttığına emin ol. Daha sonra ağ bağlantılarına girip &quot;ev veya küçük işyeri ağı kur&quot; seç. Bu seçenekte ilerleyip internete bağlanma seçeneklerinden &quot;hayır, başka bir internete bağlanma yolu seçeyim.&quot; seç. Dağa sonra &quot;diğer&quot; seç. Burda modemin...
  266. M

İşte buda benim bilgisayarım :)

bi atx alacak parası yok forumdaki reklam gelirlerinden babacana bi atx kasa alalım üzüldüm şimdi...
  267. M

Kendi robot resminizi yapın

bakalım..
  268. M

SDN Forum'a Nazar Boncuğu

Mantıklı bişey istenseydi eyw. batıl inançlarla ilgim yok nazar boncuğuna gerek yok
  269. M

23 Şubat SDN Büyük Ankara buluşması :)

22 Şubatta şahan - recep ivedik vizyona giriyoken bu ne buluşması! :D Bence sinemaya gidin beraber :D
  270. M

Çok kusurlular ama çok zenginler

Ya bu ttye zaten kılım 2de bir bi rezilliğe yenisini ekliyo kesecem tüm kablolarını danaların :@
  271. M

Recover My Files İle Silinen Bilgilerinizi Kurtarın

Hdd üzerinden veri silindikten sonra üzerine hiçbir şekilde başka veri yazılaması gerekiyor kurtarma için. %100 başarılı birşey demekte saçma olurdu zaten. Veri diskte korunuyorsa kurtarır...
  272. M

Peugot 206 hdi

Fotolar muhteşem :D Bende arşivimi ekleyeceğim en yakın zamanda...
  273. M

Tırraşa devam!!

böyg :\
  274. M

Centilmenim benim

Adam suyun üstünde gidiyo resmen tekne die bişey yok altında boyuna yemiş aç...
  275. M

Bilgisayar Açılırken Açılan Programları Engelleme

BU işi en başarılı yapabilen yazılım &quot;Hijackthis&quot; dir kardeşim. &quot;Trend&quot; firması da satın aldıktan sonra sırtı yere gelmez.
  276. M

Komedi yaw :D

Paylaşım için saol dijital makine ile kağıttan çekilmiş sanırım.
  277. M

Sözünü iyi geçiriyo...

Ne için çekilmiş bu foto merak ettim doğrusu...
  278. M

Gaffur afrika versiyonu!..

Tikky olmuş İstanbula çağıralım buluşmaya gelsn :)
  279. M

Photoshop ile ResimTonlaması Nasıl Yapılır...

eyw...
  280. M

Sanal korsan operasyonu

Haklısın. Ttnet oldum olası paragöz bi firma...
  281. M

Youtube'a Erişim Açıldı

Sitedeki mahkeme kararı emri kaldırılmış sanırım şuan ulaşabiliyoruz.
  282. M

Hadi Tanışalım! (Fotoğraflı)

Kaplum süper ya :D
  283. M

Bebişler...

Pc&#039;mdeki bebek arşivim :D Capsli şekilde vereyim beğenen indirir.. Down link: http://rapidshare.com/files/86243975/bebekler.rar.html Boyut / İçerik: 6607 KB / 122 Foto
  284. M

Fazla Gaza Basma

Gitti fıstık gibin kız. :)
  285. M

Bilgisayarım Yavaşlıyor

+1 bu sorun da var kasadaki hdd ledi çok sık yanıp sönüyorsa artık değiştirme vakti gelmişir. Çünkü yaz sil yaz sil onlarında bi ömrü var. Yazılımsal olarak konuya el atmak gerekirse; Kaspersky antivirüs yerine alternatif az bellek kullanan programlar öneririm. Mesela; Avast Antivir. Sistem...
  286. M

Wi-Fi mesafesini artırmak

El yapımı antenler var adamlar pilastik boru veya tahtayı belirli aralıklarla delip belirli çapta bakır yerleştiriyorlar. Google görmüştüm bi araştırıver istersen... Maliyetide çok düşük olur.
  287. M

Fıkra: Tüm ekipmana sahipsiniz

Çok okuyan yine en iyi bilen olmuş :D
  288. M

Memleketimizden komik olaylar

Komik ya.. ey Allah&#039;ım neler var :D
  289. M

Kadınlar neden aldatır!

Hiçbir kimse her ne halt yemişse yesin aldatmayı haketmez. Bu kadar aşalık bi insan benim eşim olamaz zaten. Mehmet coşkundeniz, http://www.uzmantv.com/uzman/ask-doktoru-mehmet-coskundeniz Videolarını izleyin derim aşk doktorudur birde piskolojik destek olan ekip var sitede onlarda...
  290. M

Görsel olarak bulabileceğiniz herşey..

Bu siteyi çok kullanıorum ..
  291. M

Erdoğan'ı kızdıracak kapak

Atatürkü kendi işlerine alet edilen durumları sevmiyorm. Berbat ötesi olmuş kapak.
  292. M

Kedicik ve kareteci çoban

Yoo onların üstünde bacak açıyor. :P Bizim evde koyun yok yerde açıyorm bu adam beni geçmiş... Oldum olası kareteyi, tekwandoyu sevmem klasik &amp; gereksiz sistem. Forever Jeet Kune Do (bkn. www.jkdturkey.com , designda bana aittir :P)
  293. M

Explorer.exe hatası

System dosyalarında sorun var üstüne kurulum veya yeniden kurulum gerektirebilir. Sistem geri yükleme kullanarak &quot;Vista transformation pack 8.1&quot; ve ona benzer şüphelendiğin yazılımları kurmamış olduğun tarihe geri al. Birde kurulum gerektirmeden sadece sistem dosyalarını cd ile onaran...
  294. M

İngiltere'de haftanın en çok satan 20 oyunu

Türkiyede korsan satan top20 listemiz ney :D
  295. M

Assassin's Creed - PC'in minumum sistem gereksinimleri

öhh be yuhos :S windows 7 ne özellik isteyecek onu merak ediyorum oyunlar pc seviyelerini çok yükseltti...
  296. M

Onlar Mars'a Gitmemize Engel mi Oluyorlar?

berkin abiyi seviyorum, yazıo ya... :)
  297. M

Bazı Siteleri Giriyor Bazılarına Girmiyor

Firewall yazılımı kullanıyorsan onun ayarlarını kontrol et derim.