Arama sonuçlarınız

1. alperveli

Eyefinity 6 Monitör

Arkadaşkar Merhaba.... Elimde ASUS HD 6970 ekran kartı var. Ben bu ekran kartından 6 adet ekrana çıkış vermek istiyorum ama 6. da takılıyorum. 4 tanesini (aktif) displayport tan vga ya çeviriyorum 1 tanesini (pasif) displayport tan dvi monitöre bağlıyorum ve böylece 5 monitör bağlamış oluyorum...
  2. alperveli

Zamunda.Net Üyelik Alımı Açıldı!!

Arkadaşlar http://www.zamunda.net üyelik açılmıştır kaçırmayın!!!
  3. alperveli

Wireless modem çıkışını switch ile bölmek mümkün mü?

Alacağın switch cnet ya da 3com olursa ve 100 lük ya da 1000 lik bir switch alırsan data transferin daha hızlı olur ve oda mesafen uzunsa kaliteli bi cat5 kablo almanı tavsiye ederim zaten kabloyu eline aldığın zaman kalitesini anlarsın kabloyu sürekli üzerinde geçilecek bi yerden geçireceksen...
  4. alperveli

Modem mi ? Swicth mi ?

pc lerin konfigürasyonları aynı o yöntemde denendi farklı bi modem getirilip o da denendi
  5. alperveli

Modem mi ? Swicth mi ?

aynı swicth üzerine bağlı 6 pc nin 3 ünde internet var 3 ünde yok
  6. alperveli

Modem mi ? Swicth mi ?

başka bir modem getirilip ip almayan pc ye takıldı sonuş yine hüsran
  7. alperveli

Modem mi ? Swicth mi ?

Geçenlerde şöyle bi sorunla karşılaştım tek portlu bir wireless modemi swicth e taktım ve bu vasıtayla 6 pc yi nete bağlamış oldum ama nedense pc lerden birinin neti kesildi ve bir daha ip almadı daha sonra diğer pcde aynı şeyi yaptı ilerleyen zamanlarda bir pc nin daha neti gitti ve ip...
  8. alperveli

Ofis 2003 ve 2007 Word Sorunu

Arkadaşlar merhaba bi sorum olacak pc de hem 2003 ve 2007 kurulu ama sorun şu diğer programları açınca bi problem yok (excel power point vb.) ama word ü açınca hem 2003 de hem de 2007 de önyükleme yaparak açıyo böyle bi sorunla karşılaşan varmı yoksa çözümünü bilen varmı ???
  9. alperveli

LG R400 Ekran Çevirme Sorunu

Arkadaşlar merhaba Elimde LG R400 Marka laptop var ATI Radeon X2300 Ekran kartı var Benim sorunun bilgisayarda ATI nin yönetim konsolundan hiçbir şekilde ekranı çeviremiyorum "rotate display" bölümü aktif değil Laptoplar iş için gittiği için xp kurulu olma zorunluluğu var Hem ati hem de lg...
  10. alperveli

Programlama bölümü açılsın mı?

açılsın elbet programlama bölümü daha önceden açılmalıydı bence neyse geç olsun güzel olsun içinde python da olsun
  11. alperveli

Windows 7 Card Reader Sorunu

Sürücü harifini değiştirmeyi dene bende de aynı sorun vardı düzelttim
  12. alperveli

Selamün Aleyküm

Aleyküm Selam Hoş Geldin Sefa Geldin
  13. alperveli

Soru En son hangi filmi izlediniz?

The Hangover
  14. alperveli

Firefox'un Orası Burası Oynayacak!

videoda sorun yok bu arada özellik güzel ama masaüstü bilgisayarı olanlar napacak sayfayı çevirmek istediğimizde monitörü yerinden oynatmamız gerekecek galiba acaba ekstra bi özellik gerekiyomu ve firefox 6 nezaman çıkacak eski kadar hızlı değil firefox son güncellemelerden sonra yavaşladı gibi...
  15. alperveli

Söyle Rahatla

hasta olacam galiba :(
  16. alperveli

Bilinmeyen Şarkıcı Ve Şarkı İsimlerini Bulalım

Gripin-Zor Geliyor (akustik versiyonu) bulursan banada haber ver video mevcut ama mp3 bulamadım
  17. alperveli

Ev bilgisayarı yardım

eset in var aslında ama gene nete ihtiyacın var güncelleştirme paketleri var "offline update" araştırırsan bulursun ama net yoksa virüs programınada ihtiyacın yok hem bilgisayarın yorulmaz
  18. alperveli

Bılgisayar ilk acıldıgında kapanıyor!!!!

bios dan işlemci ısısını kontrol et aşırı ısınmadan dolayı kapanma olabiliyor
  19. alperveli

Visual studio 2005 kurulum hatası?

istersen burdan 2008 versiyonunu indirebilirsin ücretsiz olarak http://www.microsoft.com/express/download/
  20. alperveli

Visual studio 2005 kurulum hatası?

.net in son versiyonunu kurmanı tavsiye ederim sanırım sendenki eski versiyonu
  21. alperveli

Şanslı SDN Üyeleri CeBIT'te!

SDN ailesine bir kez daha teşekkür ederim ve tabi röportaj için umarım ilerleyen zamanlarda toplu halde birkez daha buluşuruz bu arada sesim ne acayip çıkmış :blink:
  22. alperveli

CeBIT 2009 Güzelleri

esetin kızları antivirüs zaten programa ihtiyaç yok :biggrin:
  23. alperveli

Bilgisayarınız ilk günlerdeki gibi açılıyor mu?

6 aydır formatsız vista kullanıyorum o kadar program olmasına rağmen hala canavar gibi maşallah nazar değmesin bu gidişle ancak bilgisayara bahar temizliği yaparım sonra windows 7 yi kurarız
  24. alperveli

CeBIT 2009 Güzelleri

abi bence en çok eset standında duran kızlar güzeldi başka seçim yapamıyom aklımda onlar kaldı :wub:
  25. alperveli

CeBIT 2009 Güzelleri

zaten bi tek onlar ilgimi çekti gerisi yalan abi haa bi de overclock kısmı var orayı atlamayım adam 5 ghz e çıkardı işlemci hızını
  26. alperveli

CeBIT biletleri dağıtımı ve Cumartesi tüm üylelerle CeBIT turu!

nedemek biz teşekkür ederiz tekrar görüşürüz umarım
  27. alperveli

çektirmezmiyim görürsün yakında canlı halde :))
  28. alperveli

Nero 9.4.26.0

teknoloji bu kadar hızlı bi şekilde gelişirse neden olmasın
  29. alperveli

Nero 9.4.26.0

nero yu cd-dvd yazdırmaktan başka bi iş için kullanmıyorum zaten pek de lazım olmuyo artık cd-dvd kullanuyorum desem yeridir çünkü artık onların devride kapanmak üzere flash bellekler yerlerini alacak çok kısa bi süre içinde...
  30. alperveli

İnternet sizde de yavaş mı dostlar? - 9 Ekim 2009

zırt pırt gidip gelmeler başladı artık arkası kesilmez
  31. alperveli

İnternet sizde de yavaş mı dostlar? - 9 Ekim 2009

bende gayet normal bağcılardayım videolarda ve yabancı sitelere bağlantım iyi bugün hiç kesilmedi orası enteresan (bunu dedimya kesin gider şimdi) :)
  32. alperveli

Teşekkür ederim tüm SDN ailesine Görüşmek Üzere...
  33. alperveli

Masaüstünde Karmaşaya Son!

17"
  34. alperveli

Masaüstünde Karmaşaya Son!

benim masaüstüm böyle...
  35. alperveli

17. CeBIT bileti Sahibini Buldu!!!

http://shiftdelete.net/sanal-dunyada-basketbol-mucadelesi-14879.html bumudur
  36. alperveli

16. CeBIT Bileti Sahibini Buldu!

http://shiftdelete.net/kriz-sirketleri-dusunmeye-tesvik-etti-14746.html bumu
  37. alperveli

Ozan Meftuni - Çorumlumusun

ne çok hemşerim varmış herii
  38. alperveli

7.CeBIT Bileti Sahibini Buldu!

http://shiftdelete.net/en-iyi-konsept-tasarim-telefonlar-camelephone_14929-s3.html eğer bu da değilse bi daha göndermeyecem
  39. alperveli

http://shiftdelete.net/fifa-10-pc-inceleme-sevdiginiz-takimi-yonetim_14850-s3.html yoksa bumu
  40. alperveli

http://shiftdelete.net/en-iyi-konsept-tasarim-telefonlar-camelephone_14929-s3.html budur heralde
  41. alperveli

6. CeBIT Bileti Sahibini Buldu!

http://shiftdelete.net/yedi-japon-devi-birlesiyor-14319.html bumu
  42. alperveli

İnternet Sizdede Yavaş Mı?

bende öğle saatlerinde arada bi gidip geliyo genelde de öyle bi sorun varmış edindiğim bilgilere göre
  43. alperveli

Söyle Rahatla

Kola bitti kahveye devam kafein hastası oldum iyice
  44. alperveli

Şok! Beşiktaş TV kapatıldı!

Miyadı dolmuş maçlar yayınlanıp duruyodu sürekli admlar koyacak bişey bulamış ondan kaptmışlardır kesin.
  45. alperveli

Slm

şu türkçeyi katletmeyin nolur yaa
  46. alperveli

Mavi bilgisayar batti...

o kadar kazık malzeme satarlarsa tabi batarlar ticaret bilmiyomuş demekki bunlar
  47. alperveli

Söyle Rahatla

özledim lan burayı çok kısa zamanda daha da yoğunlaşıcam buraya
  48. alperveli

Wolfenstein 2009 Yardım ..

2 tanesini patlatıyoz ama 3 ncüye gelince ben patlıyom az kalsın klavye ve fareyide patlatacaktım zor tuttuk geçersen haber ver 3 ncü seviyede oynuyom bilsem 1 de oynardım
  49. alperveli

Troy askere...

Troy arkadaş gerçekten doğru söylüyor ben de sürekli bu bölümlere uğradığım için işler çok fazla yoğun geçiyor bazen sabahlara kadar çalışabiliyosun sen ya maliye yazıcısı ya da benim gibi bilgi işlemci ol çoooookk rahat edersin zaten bilgi işlemde nette var projerelerini götürüp bulunduğun...
  50. alperveli

Ne dinliyorsunuz?

Gripin - Karışmasın Kimseler Sana Sabah akşam bunu dinliyorum
  51. alperveli

Böyle Mercedes Görülmedi ! Tam Bir Modifiye Harikası...

69 model Ford Mustang i hiç bişeye değişmem motorunun sesi yeter modifiyeye gerek yok
  52. alperveli

Pc F4 ile açılıyor.

Hdd nin jumper ayarlarını değiştir
  53. alperveli

Troy askere...

Troy 6 ay nasıl geçiyo anlamıyosun benim bu gördüğüm son kısa dönemler olacak 315, 317, 319, 321 ve 323 son İnşallah hayırlısıyla gidip gelirsin şimdiden yolun açık olsun Allah yardımcın olsun Gittiğin yerde belki benim gibi bilgi işlemci olursun askerde bilgisayar bilmek çok avantajlı...
  54. alperveli

SDN üyelerinin ilişkileri

Aynı ben niyeyse fare ilerlemeyince bi kere sertçe vurmam gerekiyo yoksa olmuyo
  55. alperveli

Abd İrana saldırcak

Nasılsa Türkiye bize kara hava ve deniz desteği sağlar ilk önce ırak taki uçak üslerinden sonra yamağı israili arkasına almayı düşünüyo sonra karadan işi bitirir düşüncesiyle saldıracak baktı olmuyo laa nasılsa Türkiye bize bütün yollarını açar zannediyo Yiyosa saldır bakalım İran a Afganistan...
  56. alperveli

Söyle Rahatla

Ne gündü bee... :sweatdrop:
  57. alperveli

Söyle Rahatla

Bugün 100 ü bozuyorum içimde garip bi duygu var daha dün geldim ne çabuk 100 ü bozuyorum hayat ne tuhaf
  58. alperveli

+18 Karikatürler :D

bi lombak bi uykusuz almayalı epey zaman oldu
  59. alperveli

Merhaba arkadaşlar ben MsD0s :)

SDN ailesine hoşgeldin
  60. alperveli

Masaüstünde system driver

bi silmeyi dene eğer tekrar geliyorsa spam vardır bilgisayarında
  61. alperveli

Eşine tecavüz edenin eşini Kalaşnikof'la taradı

Olay yanıbaşımızda oluyo haberimiz yok ne siverekmiş bee
  62. alperveli

Söyle Rahatla

İster sivil ister askeriye olsun şu pazartesi günlerini hiç sevmiyorum zamanın nasıl geçtiğini anlamadım valla :wacko:
  63. alperveli

10 adet @shiftdelete.net mail dağıtımı başladı!

nöbette olmasam kaçırırmıydım 2 senedir hep kaçırıyoz
  64. alperveli

Peki siz ne yapıyorsunuz?

gidip bi kola bi de cips alıyorum hem başımın ağrısı hem de sıkıntımı gideriyo ve müzik olmazsa olmazlardan
  65. alperveli

Söyle Rahatla

Şimdi evde olmak vardı kahvaltıyı yapıp biraz nette takılmak akşama doğru istanbulu gezmek vardı
  66. alperveli

XP açılış sorunu

windows u onarmayı denedin mi
  67. alperveli

XP açılış sorunu

pardus hdd nin dosya uzantısını değiştiriyor ntfs olmadığı için açılmıyordur bende de aynı sorun vardı format attım
  68. alperveli

Uykusuz 19 saat

Günde 4 veya 5 saat uyuyorum fazla uyuduğum zaman başıma ağrılar giriyo az uyuduğum zaman halsiz oluyorum o yüzden uykumu sabit tutuyorum
  69. alperveli

Press F1 to continue

Fişini çek sonrada bios dan disable yap
  70. alperveli

Google'ın Neden Türkiye Ofisi Yok

Belki de google da çalışmak istiyodur ki google ın aradığı standlara uygunsa
  71. alperveli

Uzaktan bilgisayara bağlantı ağı kurma?

logmein programı var bu programı bilgisayara kuruyosun kullanıcı adı ve parola belirliyosun daha sonra programın kurucu sitesine gidip vemiş olduğun kullanıcı ismi ve parola ile bilgisayarına amerikadan bile ulaşabiliyosun aklımda kalan bu yanlış hatırlamıyor isem
  72. alperveli

Parçacık deneyi gelecek ay

Bakalım bu deneyden çıkacak sonuç yeni teknolojilere yelken açacakmı
  73. alperveli

USB Bellek Virüslerini Linux İle Silme

Total Commender programıda aynı işlevi yapıyor gizli olan dosyaları gösteriyor ve virüslü dosyayı silebiliyorsunuz örnek amvo.exe virüsü gibi gizli klasörleri göstermiyordu bu yüzden de bu virüsü silemiyorduk ama bu programla silebiliyoruz.
  74. alperveli

Bu ayın en iyi bilgisayar dergisi - Ağustos 08

1 yıldır dergi almıyorum zaten alsam hep aynı konular aynı programlar var
  75. alperveli

Askere Giden Kaç Kişi Var?

bi de yanaşık düzen eğitimi var en sevmediğim eğitim ama eğitim şart
  76. alperveli

Press F1 to continue

hard disk olabilir master slave ayalarına bak bios dan hepsini otomatik ayarla
  77. alperveli

Bu masa herkese şart

2200 doları o masaya vereceğime bi tane ups alırım daha ii
  78. alperveli

7-koğuuuuşşş kaaaalllkk 8-koğuşları boşalt 9-geç sıraya yap dörtlüyü sağ baş kol uzat 10-susuuuun laaaaannn 11- geçç sıraya bunlarda var...
  79. alperveli

Patrick sana takıyorum(yanlış anlamalara gelmesin askerde böyle deniliyo) askerliğin çok
  80. alperveli

Hiren's Boot CD [Boot Kullanımı]

Bilgisayar bozulduğunda işimin %90 nını bu cd ile yapıyorum kurtarma olsun şifre kırma olsun her işimi görüyo çok işlevsel bi cd hepinizin kullanmasını tavsiye ederim şimdiye kadar bilgisayara hiç bir zararı olmadı
  81. alperveli

Söyle Rahatla

Geçen her saniye her dakika her saat umudumu arttırıyo 4ay biter mi?
  82. alperveli

Norton Internet Security 2009 Beta Kasarmı?

Ben kullandım 1 gb ram olmasına rağmen kasıyo ama güvenlik için herşeye değer
  83. alperveli

Söyle Rahatla

Bitsede kurtulsam sivili özledim :(
  84. alperveli

Tanıdınızmı?

Napsın çocuk evde tek başına o kadar hırsızla piskopatla uğraşa uğraşa psikolojisi bozuldu demek sonra da kendini uyuşturucuya vermiş
  85. alperveli

Recover My Files İle Silinen Bilgilerinizi Kurtarın

Şu ana kadar kullandığım en iyi kurtarma programı File Scavenger bozuk hdd min içindeki 40 gb lık datanın 30 gb nı kurtardı hiç bi bozuklukta yok. Çok becerikli bir program. Recovery my files sadece resimleri kurtarmada becerikli sayılır
  86. alperveli

Söyle Rahatla

Çok sıkıldım hiç bişeyden zevk alamıyorum
  87. alperveli

Dailymotion.com yasaklandı!

Özgürlüğümüzün önüne örülen tüm duvarları aşmasını bildik bilirizde demokraside çareler tükenmez...
  88. alperveli

Rahibin Arkası

benim ne işim olur rahiple gitmezse gitmesin ilgilendirmiyo
  89. alperveli

Flas Flas Kandil Havadan Vuruldu

Bende diyodum akşamki uğultu ne? buymuş demek
  90. alperveli

İnternet hızı artık % 600

sınırsız kullandığım halde o kadar hızlı değil bazen 10 mb dosyayı indirmek bile 10 dk mı alıyo
  91. alperveli

Askerliğinizi Yaptınız mı?

Orda bi şeçenek eksik "Yapmaktayım" Ben gibi :)
  92. alperveli

Söyle Rahatla

İstanbul u özledim 15 gün izin ne çabuk geçti anlamadım bi de burda geçse ahh ahhhhh
  93. alperveli

Nice Yalara EzOhsTaN...

İyiki Doğdun Ezo Geleceğin Açık, İçin Rahat ve Sağılıklı Olsun Nice Yıllara....
  94. alperveli

Bir Bardak Kola'nın Vücudunuza Etkisi

sabahtan beri içiyorum hatta ve hatta 5 yaşımdan beri içiyorum hiç bişey olduğu yok sonuna kadar kola....
  95. alperveli

ePolicy Orchestrator Hakkında

Asker olduğum için uzun zamandır giremiyordum (şimdi de askerim zaten) kullandığım bu program hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa veya bilgi edinebileceğim site veye forum önerebilir misiniz?
  96. alperveli

Ölmeden önce oynanması gereken oyunlar!

Ölemden gelirsem call of duty oynayacağım
  97. alperveli

İnternette İnanılmaz Dolandırıcılık!

Suç kızlarda abi onlarda herşeye kanıyo sonra... Sonrası ortada yok dolandırıldım yok kaçırıldım yok sarhoş ettiler yok bilmem ne sende öyle sitelere üye olmasaydın ne anlarlar öyle sitelere üye olunca ilginç yaaa
  98. alperveli

İlk Türk Uydusu Hazır!

gelişme var bizimkilerde ilginç şaştım kaldım
  99. alperveli

Yeni Global Mod: Amesfa

hayırlı uğurlu olsun amesfa başarılarının devamını dilerim
  100. alperveli

Torrentturk davetiyesi sınırsız!

alperveli2@hotmail.com
  101. alperveli

Bu gece kız kulesi... ( HD )

Özledim be istanbul seni ahhh ahhhhhhh.........
  102. alperveli

SDN Ağlama Duvarı.

şimdi 8-10 nöbetim var sabah 7 de mıntıka 8 de iştima 9 a kadar spor ondan sonra görev yerlerine
  103. alperveli

SDN Ağlama Duvarı.

evet askerdeyim işler yoğun
  104. alperveli

SDN Ağlama Duvarı.

BU gece 4 te yattım 2 saat uyudum bi de üstüne 2 saat spor yaptık sonra dükkana geldim yok ağ bağlantısı yok ortak alan amaaaann bi de üstüne çok uykum var
  105. alperveli

Ne dinliyorsunuz?

Göksel dinliyorum özlemişim ne zamandır dinleyemiyorum
  106. alperveli

Vapurdaki şaşkın kız - Video

İstanbul u özledim be abi :(
  107. alperveli

Am

aşık nedemek gecem gündüzüm üç öğün yemek gibi nazar değmesin
  108. alperveli

[Anket] Severek Dinlediğiniz Radyo Frekansları ?

k-rock, radioeksen, alemfm(matrax)
  109. alperveli

Sdn Msn Grubu

110. alperveli

Dünyayı Sarsan Fare

Amerikalı araştırmacılar, hiç durmadan 6 saat boyunca koşabilen genetiği değiştirilmiş süper fareler yarattı. Genetik değişiklik yoluyla, yorulmaksızın uzun süre koşabilen, daha sık cinsel ilişkiye giren, daha uzun yaşayan ve kilo almadan daha çok yiyen bir fare türü geliştirildi. Uzmanlar...
  111. alperveli

Call of Duty 5 ve Ötesi

Ben daha 4 ü oynayamadım ayıp yaa
  112. alperveli

Söyle Rahatla

çooooooooooooooookkkk uykum var çok
  113. alperveli

VmWare'de HDD Sorunu

Bak şunu demeyi unutmuşum belki cd dende açma gereği duyabilir "sürücü hazır değil" dediğine göre
  114. alperveli

VmWare'de HDD Sorunu

Benim hdd ayarlarım (SCSI 0:0) belki seninki değişiktir bi de ona bak
  115. alperveli

VmWare'de HDD Sorunu

Ben de kullanıyorum server 2003 kurulu ama işlemciden bi sorun olacağını zannetmiyorum yeterli boş alan yoksa da olmayabilir veya ayarlardan yanlış hdd seçmişsindir tekrardan hepsini bi denemeni tavsiye ederim
  116. alperveli

İnterneti nasıl iptal ederim ?

Ağa bağlı kaç tane bilgisayar olduğunu söyleseydin keşke sunucu bilgisayar dışında doşya paylaşımı olarak ayrı bir server kurarsan bi ortak alan üzerinden dosya tranferi yapabilirsin biri sunucu diğeri dosya paylaşımı için kullanırsın internet bağlantısını kesersin o sunucun boş bi IP üzerinden...
  117. alperveli

Bugünün Bedava Yazılımı - Password Manager Deluxe

Delikanlı bilgisayarcı koyduğu şifreyi unutmaz her şifresi farklı olur hepsinide aklında tutar. Ne olur olmaz diyerekten bu programı indirir. Ben indiriyorum. Teşekkürler.
  118. alperveli

SDN Hangi Üye - Hangi Antivirüs Kullanıyor

Mcafee VirusScan Enterprise 8.0
  119. alperveli

2007 Kurban Bayramı Mesajları!

Herkesin ve benim gibi tüm mehmetçik arkadaşlarımın kurban bayramını kutlar hepsine hayırlı tezkereler dilerim. Bayramınız Kutlu Olsun.
  120. alperveli

Bios şifresi

Bios pilini 10 dk çıkar çıkar bakalım sorunun çözülecekmi
  121. alperveli

Erkekler ve Kızlar gelin yarışalım

Yanlış hatırlamıyorsam Seçil de benzer bir konu açmıştı ve uzun uzun kadın erkek ilişkisi tartışılmıştı ve çok gergin geçmişti bu da ona benzer bişey olacak...
  122. alperveli

Abim askere gidiyoo

İnşallah gittiği yerde yer rahat olur mesleğini iyi yaparsa daha rahat olur abine hayırlı tezkereler dilerim...
  123. alperveli

Abim askere gidiyoo

mavinok.ta abin 87/4 tertip mi?
  124. alperveli

Active ZDelete

Tam sürüm yazılım bekliyoruz kerem
  125. alperveli

Cpu sıcaklığı

Kanka ucuz yırtmışsın valla naptın işlemciye küfürmü ettin biraz nazik davran 50yi geçmesin. İstersen kasanın kapaklarını açık tut daha iyi kasan kapalı yerdeyse daha çabuk ısınır bide ara sıra tozunu al ;)
  126. alperveli

[Anket] SDN'de Köşe Yazıları Olsun mu?

Olsun olsun geç bile kaldınız haa bu arada bişey sorcam sabahtan beri 5 HDD formatladım ama bu 5 tane HDD artık bozukmudur nedir xp yi kurarken bazı dosyaları kopyalamıyor neden böyle yapar cd-rom bozuztur dedim o da bozuk değil cd de de bişey yok bi fikriniz varsa merakla bekliyorum. Bir de bu...
  127. alperveli

Forumunuz gerçekten bir harika!

Hoşgeldin güzel ve paylaşımlı günler dileriz...
  128. alperveli

SDN 1. Kod Kampı

Sabırsızlıkla bekliyoruz umarım güzel olur harcadığınız emeğe değer bir çalışma olur inşallah kolay gelsin... Not: Uykusuz kalmayın !!!
  129. alperveli

SDN 1. Kod Kampı

Troy ve ekibi bize yılbaşı süprizi hazırlıyo demek. Kolay gelsin orda emeği geçen herkese...
  130. alperveli

Günaydın SDN

Öğlen oldu ne günaydını
  131. alperveli

S.D.N Rock Kültür Kulübü

The White Stripes-Jolene<br /><br />http://www.youtube.com/watch?v=zskw3mCQFL4<br /><br />Tekrar Görüşmek Üzere<br /><br />
  132. alperveli

Kaptığınız ilk virüs

Solucanlarla o kadar çok birlitelik geçirdikti ve o kadar çoktulardı ki hiç birinin ismini hatırlamıyorum.
  133. alperveli

Dünya'yı Ekran Koruyucusu Yapın!

Gerçekten güzel bir program buna benzer bir programda ATI ekran kartına sahip arkadaşlar bilirler sürücü günceleştirmelerinde bulunuyor ATI nin hediyesi olarak.
  134. alperveli

Not tahtası üyeler arası duyuru merkezi

Herkese merhaba askerden 1 haftalık dağıtım iznine geldim 1 hafta boyunca bir aksilik çıkmazsa sizlerle beraberim tekrardan herkese merhaba. Hemen not düşüyüm dedim :)
  135. alperveli

Teknoloji Magdurları

Sondaki resme bittim :}
  136. alperveli

İyi Geceler SDN...

İyi geceler SDN Zzz
  137. alperveli

Nokia E51

Hem teknoloji hem siz bi durun abi başım döndü ne bu hız !!!
  138. alperveli

Göktaşı düşen köyde gizemli hastalık

Peru'da küçük bir köyün sakinleri, geçtiğimiz cumartesi köy yakınlarına bir göktaşı düşmesinden bu yana gizemli bir şekilde bulantı ve baş ağrısından yakınıyor. Caranca köyünün bağlı olduğu Puno bölgesinin sağlık müdürü Jorge Lopez,köy sakinlerinin mustarip oldukları baş ağrısı ve...
  139. alperveli

Unutulmayan Fotoğraflar

140. alperveli

Microsoft Zorla Güncelledi

Yeni virüslerin artacağı ile ilgili bir haber okumuştum truvalar ve solucanların bu yıl %132 oranında artacakmış demekki önceden hazırlık yapıyorlar. Vistanın da açığını 13 yıllık bir virüs keşfetti. 2 gün öncesine kadar güncellendi zaten bu aralar çok sıklaştı öncede haberini okurduk şu gün...
  141. alperveli

Söyle Rahatla

Yeni mekan yeni arkadaşlar sıkıyönetim ve bakım peehh
  142. alperveli

S.D.N Rock Kültür Kulübü

Slipknot - Before I Forget<br /><br />!!! Maskeleri yok !!!<br /><br />http://www.youtube.com/watch?v=v_09wFxoaeQ
  143. alperveli

Şampiyonlar Ligi Marsilya-Beşiktaş Veledrome Stadı'nda TSİ 21.45'te

İyiki iddaa oynamamışım yoksa yırtıp atmıştım
  144. alperveli

Çarşı nelere karşı.?

Çarşı marsilya ya karşı ama...
  145. alperveli

S.D.N Rock Kültür Kulübü

Abi benide balıkesir yaz :D
  146. alperveli

S.D.N Rock Kültür Kulübü

Rage Against The Machine - Wake Up<br /><br />http://www.youtube.com/watch?v=B1T8xgHdMEM<br /><br /><br />
  147. alperveli

S.D.N Rock Kültür Kulübü

Hayko cepkin sevmeyen Marilyn manson dinlesin Bu arada marilyn manson ı grafiklerde aratınca hayko çıktı
  148. alperveli

S.D.N Rock Kültür Kulübü

Zaten albümün isminde belli "TANIŞMA BİTİ" demekki buymuş her şarkısında anlamsız bağırmalar olunca şarkı anlamını yitiriyor
  149. alperveli

S.D.N Rock Kültür Kulübü

Noluyo burda rockçılar bakıyorum kaynaşmışsınız
  150. alperveli

Askere Gidiyorum

Sağol pesi kanımın son damlasına kadar vatanı koruyacağım vatanı hiç merak etmem ;)
  151. alperveli

Askere Gidiyorum

İnşallah Teşekküler
  152. alperveli

S.D.N Rock Kültür Kulübü

http://www.youtube.com/watch?v=OUh2rw9o2JY<br /><br />Burdan buyrun<br /><br />NOT: Grubun solisti yüksek dozda uyuşturucu yüzünden hayatını kaybetti. Grubun ilk kurulduğu yıllarda.
  153. alperveli

Askere Gidiyorum

İnşallah. Sağolun
  154. alperveli

S.D.N Rock Kültür Kulübü

Her şarkısını seviyorum bu adamın özellikle UNPLUGGED ve NEVER MIND Ama onun ölümü biraz kuşkulu hem yüksek dozda uyuşturucu ve pompalı tüfekle intihar. Uzmanlar demiş ki: O kadar yüksek dozda uyuşturucu almış birinin bir de kendisini pompalı tüfekle öldürmesi imkansız demişler. Kuşkulu bir...
  155. alperveli

Sex Pistols 30 yıl sonra bir arada

Rock tarihinin en etkin gruplarından, punk hareketinin efsanesi İngiliz Sex Pistols, ünlü albümleri “Never Mind the Bollocks”un piyasaya çıkışının 30. yıldönümü dolayısıyla yeniden bir araya geliyor. Tek bir konser için bir araya gelecek grubun “orijinal” üyeleri John...
  156. alperveli

:-) Smiley face 25 yaşında

Caegie Mellon Üniversitesi’nden Profesör Scott E. Fahlman, 25 yıl önce ilk defa üç işareti kullanarak ‘smiley face’ ikonunu keşfetti. İki nokta üst üste, tire ve bir parentez. Bu ikon, elektronik sözlük için önemli bir katkı sayılıyor. Elektronik ortamların vazgeçilmez ikonu...
  157. alperveli

17 yaşında ve Myspace sayesinde 1 milyon dolar kazandı!

Ashley Qualls adında bir genç kız iki yıldır sürdürdüğü 'Myspace için kişiselleştirilmiş web sitesi' işini başarıyla devam ettiriyor ve şu an bir milyon doları var. 17 yaşındaki Ashley zamanın en iyi CEO'larına taş çıkartacak cinsten bir işletme zekasıyla genç yaşında bir...
  158. alperveli

Zebedee is back

Hoşgeldin bende gidiyodum
  159. alperveli

Askere Gidiyorum

Sağol kanka orda da pogo yaptıracam millete (&) Sağol Emel Niye benim yerimemi daya yiyecen ;D Sağol. Dönüşüm muhteşem olacak
  160. alperveli

Askere Gidiyorum

Sağolun arkadaşlar
  161. alperveli

Kim Demiş Korsan CD Satanlar Emek Çalıyor Diye !

Acıdım adamlara yav nasıl uğraşıyolarmış yazık ama güzel sistem kurmuşlar
  162. alperveli

Askere Gidiyorum

Sağolun arkadaşlar
  163. alperveli

Askere Gidiyorum

İnşallah
  164. alperveli

İşte Bütün Samimiyeti ile Yurdum İnsanı

Mercedes görünümlü murat güzelmiş
  165. alperveli

S.D.N Rock Kültür Kulübü

Vay be grubumuz giderek genişliyo sonu çok hayırlı olacak warkoyla çok güzel planlar yaptık inşallah güzel olur etkinlikler buluşmalar tanışmalar
  166. alperveli

Askere Gidiyorum

Sağolun arkadaşalr hepinize teşekkür ederim
  167. alperveli

Askere Gidiyorum

Sağol Mehmet bak yanına gelemedik
  168. alperveli

Askere Gidiyorum

Sağolun arkadaşlar darısı size artık
  169. alperveli

Askere Gidiyorum

Sağol Pcmaster
  170. alperveli

Askere Gidiyorum

Sağol Ezo
  171. alperveli

Askere Gidiyorum

Ayıp ettin hiç unuturmuyum.
  172. alperveli

Askere Gidiyorum

2 günüm var hazırlıklar felan derken nasıl geçtiğini anlamam zaten
  173. alperveli

Askere Gidiyorum

Sağol Gökhan darısı sana
  174. alperveli

Askere Gidiyorum

Arkadaşlar ben bu perşembe Balıkesir e yolcuyum biraz ani oldu böyle erken beklemiyordum ama vatani görev elbet birgün yapacağız. Tekrar görüşmek üzere kendinize ve SDN ye iyi bakın. Allahaısmarladık.
  175. alperveli

Piercing Sizce Nasıl Duruyor

Piercing yazıp google grafiklerde aratın bakın neler çıkıyo ben buraya koymadım ıyyyyyyykkk
  176. alperveli

Şampiyonlar Ligi Marsilya-Beşiktaş Veledrome Stadı'nda TSİ 21.45'te

Abi beşiktaş orda baskı görecek bence ama marsilya da bu hafta mağlup ayrılmış belli olmaz yarın bi iddaa oynamak lazım berabere bitme ihtimali var ama
  177. alperveli

S.D.N Rock Kültür Kulübü

Ben ilk Nirvana ile başladım sonra Limb Bizkit, Korn rock müzik ruhumu sardı
  178. alperveli

Bugün sizi en iyi anlatan şarkı

Pinhani-Hele bi Gel
  179. alperveli

S.D.N Rock Kültür Kulübü

http://www.youtube.com/watch?v=KKAIlrkSZOg<br /><br /><br />pogo pogo pogo <br /><br />Limb Bizkit style<br /><br />Hadi kafaları görelim elleri görelim ekşın ekşın müziği son ses yapalım yerlerimizden kalkalım hazırlının <br /><br />Limb...
  180. alperveli

Doğanın Dengesi

Temel ormanda ağaç kesiyormuş, o sırada çevreciler de ormanda yürüyüşe çıkmışlar, Temel'i bu vaziyette görünce bir güzel pataklamışlar... Temel üstü başı perişan halde köye dönerken Dursun a rastlamış, Dursun; - Ula Temel bu ne hal böyle? diye sormuş, Temel de anlatmış; - Ormanda ağaç...
  181. alperveli

S.D.N Rock Kültür Kulübü

İlk önce Trabzon dan elekt10 nu alalım o çok istiyodu :}
  182. alperveli

Araniza katildim

Hoşgeldin Antika ;)
  183. alperveli

Çok acil yardımmmmm!(Deepfreeze)

Güvenli modda sistemi geri yükle
  184. alperveli

HDD saat!

Sağol Denizhan bende firmanın sitesini verecektim. Burda daha ilginç saat çeşitleri bulabilirsiniz.
  185. alperveli

HDD saat!

HDD mekanizmasını saate dönüştüren Alman firması masasında bilgisayar modifiyesi parçalar görmeyi sevenlere hitap ediyor. Harddisc-Uhr (sabit disk saati) adlı saat çevresinde ilginç ürünler görmeyi sevenler için tasarlanmış. Manyetik sabit disklerin çalışması prensibinin aynen adapte...
  186. alperveli

Cinsel Münasebet Şartnamesi Kaynak Boyalı Basın.....+ERGENLİK CAĞI

Boş geçmediği daha çok şey vardı :)
  187. alperveli

Arkadaş yaptırmak istiyomuş sonucuna katlanacakmış sarılık vs gibi hastalıklara yakalamak istiyo tabi sağlıklı bir ortamda yaptırırsa hiç bir sorun olmaz
  188. alperveli

Winrar Sorunu

Yeniden yükleyip kurdun mu?
  189. alperveli

Cinsel Münasebet Şartnamesi Kaynak Boyalı Basın.....+ERGENLİK CAĞI

Lisede din hocamızda bize bu tasviyelerde bulunmuştu
  190. alperveli

cık olmamış bence kaşına yaptır dudakta durmamış sinirden dudağını ısırırsan sonucu malum
  191. alperveli

Günün Bedava Yazılımı: novaPDF

Güzel program teşekkürler SDN çok işime yarayacak
  192. alperveli

Gerçek AŞKIN anlamıı

Bir video var youtube da kadının gözlerine kezzap dökülüyo heralde sonra sevdiği adam gözlerini kıza veriyo bu da onun gibi bişey
  193. alperveli

İyi Geceler SDN...

İyi geceler SDN
  194. alperveli

Microsoftun ilk faresi 25 yaşında

Nerden nereye bee nerde ergonomik fare nerde sidewinder
  195. alperveli

Günün Sözü

Ne olduğunu düşünme, ne olduğunu bil !
  196. alperveli

S.D.N Rock Kültür Kulübü

İşte olay budur abi ezilmeninde ayrı bi tadı var
  197. alperveli

S.D.N Rock Kültür Kulübü

http://www.youtube.com/watch?v=cYZhUhlqPok<br /><br />Biraz daha ısınalım pogo pogo pogo<br /><br />Drowning Pool-Bodies
  198. alperveli

Galatasaray - Konyaspor Ali Sami Yen Stadı'nda saat 21.00'de

Ne maçtı ya bi seyircisi yoktu o da olsaydı daha fazla atardı aslan cimbom
  199. alperveli

Geri Döndüm!!!

Hoşgeldin Allah bi yastıkta kocatsın
  200. alperveli

S.D.N Rock Kültür Kulübü

Koladan başka hiçbirşey içirtmem ona göre
  201. alperveli

MSN Orucu Bozar Mı Hocam?

Ben de tam konuyu açarken Zekeriya hocaya sorun yazacaktım oysa ki ona sorulmuş zaten ilginçliklerin adamı
  202. alperveli

Hayallerinizde Bile Göremeyeceğiniz PC Sistemi !!!

O paraya eve teknoloji üssü kurarım hiç gerek yok abi o kadar para verecen
  203. alperveli

S.D.N Rock Kültür Kulübü

Rock müziğinin hertürlüsünü dinleyen biri olarak bende varım. Rock baby rock
  204. alperveli

Bu konuyu dikkate almayın

Slipknot-Left Behind<br /><br />http://www.youtube.com/watch?v=b1K5cADZ6N4
  205. alperveli

Afrika'da sel felaketi: 230 ölü

Afrika kıtasını vuran sel felaketinde ölenlerin sayısı 230'u aştı. Yüzbinlerce kişi de evsiz kaldı. Kıtada salgın hastalık tehlikesi bulunuyor. Selden kıtanın batısı, doğusu ve orta bölgelerindeki 17 ülke etkilendi. Aşırı yağışların yol açtığı selden, tarım alanları kullanılamaz hale...
  206. alperveli

Göçer'den ahlaksız teklif

Ben hiç hazetmiyorum
  207. alperveli

Disketlerin boyutunu yukseltebilecek bi program var mi

Onun yerini flash bellekler aldı artık ama illa kullanacam diyorsan dosyayı sıkışırıp disketine atabilrsin.
  208. alperveli

HD 2600 XT, GF 8600 GTS'e Karşı

Gerçekten de kapsamlı bir çalışma olmuş teşekkür ederiz. Ama sanki biraz da olsa 8600 önde ama 2600 ün DDR4 belleğe sahip olması fiyatının 8600 den düşük olması daha güzel. Ama oyun ayarlarımı en yüksek seviyeye getirip oyunu kasmadan ve donmadan oynayabilirmiyim bu kartlarla hangisi daha yüksek...
  209. alperveli

Colin McRae Öldü

Ralli dünyasının efsanesi ölmüş üzüldüm yaa
  210. alperveli

Galatasaray - Konyaspor Ali Sami Yen Stadı'nda saat 21.00'de

Bu haftaki maçlar hep berabere nedense iddaa da yattı banko maçlar bile berabere bitti.
  211. alperveli

Tv Kumandanızın İlk 10' Tuşunda Yer Verdiğiniz Kanallar?

TRT 1 2 3 4 int türk Kanal D, euro, plus Show tv Haber Spor Müzik Belgesel kanalları toplu halde
  212. alperveli

İstiklal Caddesi'nde canlı performans

Nedemek ben teşekkür ederim.
  213. alperveli

İstiklal Caddesi'nde canlı performans

Dün öğle İstiklal Caddesi'ni turlarken bir kalabalığa denk geldim. Bir grup Alman entrümanlarıyla konser havasında güzel bir gösteri sergiliyorlardı. Gerçekten de güzel bir gösteri oldu herkesin beğenisini topladılar çap pat Türkçe'leriyle de daha hoş bir hava yarattılar.<br...
  214. alperveli

Yeni Need For Speed'e merhaba deyin!

Zorlu bir yarış olacak NFS serisinin en zorlu en çekişmeli yarışları olacak. 1-Call of Duty 4 2-NFS Pro Street 3-?
  215. alperveli

İyi Geceler SDN...

İyi geceler SDN...
  216. alperveli

Gülümsemeye duyarlı fotoğraf makinası

Sony’nin yeni makinasıyla “gülümseyin” çağrısına gerek kalmadı... Güzel bir poz yakalamak için peş peşe yapılan fotoğraf çekimi denemeleri son buluyor. Japon elektronik devi Sony’nin yeni fotoğraf makinasının en önemli özelliği, güldüğünüzde otomatik olarak...
  217. alperveli

Hani Msn de Buluşuyorduk

Bi de ben alayımda ekleyim sizi
  218. alperveli

Herkes Meşgul [MSN]

emu ben meşgul değilim
  219. alperveli

IBM konuşmayı işaret diline çeviren program geliştirdi!

Merak etme bunu yapan adamlar elbet onuda düşünmüşlerdir.
  220. alperveli

Yer Altı Tersanesi Gördünüz mü? (...Resimleri Burada...)

Pek ruslara benzemiyo emu ingiliz gemilerine benziyo kuzey kutbuna yakın kesimler sanırım
  221. alperveli

Yer Altı Tersanesi Gördünüz mü? (...Resimleri Burada...)

Resimleri görünce medal of honor allied assault oyunu aklıma geldi zor bir bölümüdü denizaltılarını havaya uçuruyodum
  222. alperveli

Karikatür Galerisi

Hepsini önceden okumama rağmen gene hepsine güldüm. Aynı Kemal Sunal ın filmelerini izlemek gibi Birde Troy izin verseydi bunlardan daha komikleri vardı. Ama foruma uygun değil burda da link vermiyorum.
  223. alperveli

Fenerbahçe - Çaykur Rizespor Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda saat 21.00'de

( Lütfen konu ile ilgisi olmayan mesaj yazmayın )
  224. alperveli

Ismail Türüt'ten Hrant Dink İçin Video Klip

Bak onu ben diyecektim sen demişsin ilk günden bugüne hem de
  225. alperveli

Doğum Günün Kutlu Olsun Jengar

İyik doğdun nice yıllara
  226. alperveli

Denizhan Geri Döndü

Yav bırak hep burdaydın gizli gizli SDN de dolaşıyosun son geri döndün diyosun
  227. alperveli

SDN Sistem Canavarları!

İşlemci: 1.8 P4 Anakart: Asus P4XP-X Harddisk: 40gb seagate + 160gb samsung Ram: 768mb Ekran Kartı: ATI Radeon 9550 256mb Monitör: Philips 107T5 17"
  228. alperveli

İnternet explorer 7.0 sorunu

http://img112.imageshack.us/img112/3377/adszjg7.jpg 9 tane sürekli kullanıdığın sayfaları ekleyebilirsin. Sol taraftaki çizgiye tıkladığında daha fazla içeriğie ulaşailrsin. Hem sade hem de hızlı bir tarayıcı. Hiçbir sorun çıkartmadı
  229. alperveli

Grip aşısı

Önceleri yazın bile grip olurdum aşı olduğumdan beri burnum bile akmıyor. Azıcık ufacık minnacık bir acı size 1 sene boyunca sağlık veriyor.
  230. alperveli

İnternet explorer 7.0 sorunu

Ne IE7 ne firefox sen en iyi opera kullan hiç bir sorun yaşamıyorum firefox hantal IE7 güzenli değil opera kullan başın ağrımasın
  231. alperveli

The Godfather (oyun) mouse sorunu

Obscur arkadaş doğru söylüyor bednde de aynı hata oluyodu bi yama var onu yükleyince sorununa çözüm bulursun
  232. alperveli

Adsense blogu artık yayında

Yakında bende "HTML" kodları hakkında bir yazım olacak. Formlar, tablolar, şablonlar ve daha birçok sunum hakkında yazı dizisi şeklinde olacak ama askerden gelmemi beklemeniz gerekecek. Hem zaten kodları oluşturmak büyük bir önem, özen ve sabır istiyor o yüzden biraz bekleyeceksiniz...
  233. alperveli

Google 10 yaşında

GOOOOOOOOOOGLE
  234. alperveli

Google 10 yaşında

Bilginin elektronik ortamdaki merkezi kabul edilen dünyaca ünlü internet arama motoru Google 10 yaşına girdi. 15 Eylül 1997 tarihinde Larry Page ve Sergey Brin adlı 24 yaşındaki Stanford Üniversitesi öğrencilerinin, “google.com” adının haklarını almalarıyla başlayan süreç bir yıl...
  235. alperveli

SDN Sistem Canavarları!

vaayy benim eski sistem o ekran kartıyla ne oyunlar oynardım millet şaşardı ekran kartımı söyleyince şimdi bi köşey attım duruyo bi de hdd söktüm uğraştırdı ama değdi
  236. alperveli

IBM konuşmayı işaret diline çeviren program geliştirdi!

İşitme engelliler için işaret dili kullanabilen çevirmenler her zaman kullanılmıştır ancak böyle kişileri her zaman her yerde bulamayabiliriz. IBM'in yeni yazılımı ise bu sorunu kökten çözecek gibi.<br /><br /><br /><br />İşitme engellilerin televizyonda veya...
  237. alperveli

Arkadaşlar bu pc ne kadar idare eder beni

Oyun meraklısı biri açısında ekran kartını 256mb yapmanı Ram ide 1ghz HDD de 200-300 yapmanı tavsiye ederim ve işlemci
  238. alperveli

Çizgi Roman Severlere

Keşke hemen vermeseydin içerikler eklenseydi dergi çıklı iki hafta oldu. Almayacağım dedim ama dün kendimi tutamdım aldım bi tane gayet muhteşem bi dergi zamanla lombak gibi bir dergi olacak galiba kadrosu geniş ve kaliteli bir dergi içerik güzel karikatürler güzel memo güzel umut güzel herkes...
  239. alperveli

En iyi oyunlar

Call of Duty serisi NFS serisi ve Mafia > çok ağır oyundur bitirmem 3-4 ayımı aldı. Call of Duty 4 ve Mafia 2 çıkınca koleksiyonuma dahil olacaklar.
  240. alperveli

Söyle Rahatla

Bugün içimden hiçbirşey yapmak gelmiyo nedense konuların hepsi sıkıcı geliyo. Güzel güzel teknolojik oyuncaklar çıkmış dünyaca ünlü bir firma da çok yararlı yazılım geliştirmiş SDN de duyarsınız forum bölümün de tartışırız. Çok güzel.
  241. alperveli

Sdn

Hoşgeldin gerçekten de çok güzel bir forumdur
  242. alperveli

Yiğit Özgür 'den, Ramazan özel 2 karikatür.

Yazılı bi kaynağın olması daha güzel oluyo emu tavsiye ederim
  243. alperveli

Elmacik Doğum Günün Kutlu Olsun.

İyiki doğdun Elmacik nice mutlu yıllara...
  244. alperveli

Dengesel Bi Şey!

Sondaki gerçektende inanılmaz çok uğraşmıştır onu yapmak için
  245. alperveli

Yiğit Özgür 'den, Ramazan özel 2 karikatür.

Bu adamın kitabını almanızı şiddetle tavsiye ederim. Gözlerinizde yaş gelmesi, karnınızın ağrıması ve altıza etme olasılığı %100 dür
  246. alperveli

Call of Juarez (%100 Bitmiş Save Game)

Bitirdinmi Obscur oyunu... Helal olsun
  247. alperveli

Soru Cevap Programı

Yav koskocaman google amca varya ona sorun herşeyi tüm soruların cevabı onda saklı napcan programı aslında yapılsa iyi olur aklına gelen herşeyi sor
  248. alperveli

Türk Telekom'un Zekatı!

Flaş Flaş Flaş... !!! Türk Telekom da 14 Eylül itibariyle grev ilan edildi.
  249. alperveli

Rtük Yeni Yayın Dönemi Reklam Kurallarını Netleştirdi

Ben de onu sevmiyorum maç izlerken pat "istediğin yere çak" diye reklam çıkıyo uyuz oluyorum
  250. alperveli

Bilgisayar kapanmıyor

Derdinin dermanı bu program CCleaner buradan indirebilirsin.
  251. alperveli

Bilgisayar kapanmıyor

Hacklendiğini düşünüyorsan format at yok başka bişey var diyorsan ya da virüs girdi belki ondan kapanmıyor diye düşünüyorsan bilgisayarını virüs testinden geçir bilgisayarını sürekli güncel tutmak istiyorsan virüs programını sık sık güncelle sisteminin yedeğini al disk birleştirmesi yap...
  252. alperveli

Bilgisayar kapanmıyor

Başlat çubuğunda bulunan programları en aza indirgemen gerekiyor bilgisayarının hem açılırken hem de kapanırken zorlanmaması için
  253. alperveli

Dünyayı Ağlatan Karikatür

Bende sevmiyorum zaten tiksiniyorum midem bulanıyo
  254. alperveli

Geçmişimize damgasını vuran çizgi film (TUSUBASA)

Pazar sabahın köründe başlardı hiç izleyemezdim.
  255. alperveli

Dünyayı Ağlatan Karikatür

Nedense zamanında Hitler yahudileri öldürmekle iyimi yaptı yoksa kötümü yaptı bilmiyorum ama şu karikatürü görüce iyi yapmış demek istiyorum zaten kitabında nefretini göstermiş ve idealini gerçekleştirmiş.
  256. alperveli

Bugün sizi en iyi anlatan şarkı

Sagopa Kajmer-İstisnalar Kaideyi Bozmaz http://media.imeem.com/m/NI8Gcy6fdA/aus=false/
  257. alperveli

Selam Millet Ben Geldim :)

Ben tanımıyorum ama tekrar hoşgeldin ;)
  258. alperveli

PenGUEnden ayrılan çizerlerin kurduğu dergi ( UYKUSUZ)

Artık almıyorum penguen heralde nefretim gidenler içindir bunlarıda almayacağım zaten iyi stok yaptık yeter bana Ulan memo bu bana yapılırmı ulen hıı şimdi bişey söyleyeceğim ama uçarım söylemiyorum lombak okuyan bilir
  259. alperveli

Söyle Rahatla

Bugün askerlik şubesine gidip muayene oldum yarın günüm belli(inşallah) olacak bakalım kısmetim nereye düşmüş
  260. alperveli

görev yöneticisi açılmıyor

http://www.shiftdelete.net/forum/ctrl-alt-del-t6878.10.html
  261. alperveli

Musicplayer.fm

İmeem e rakip yeni online müzik sitesi. Kendi listenizi ve müziklerinizi oluşturun herkese dinletin. www.musicplayer.fm
  262. alperveli

Hadi Tanışalım! (Fotoğraflı)

Yav benim resmimi kim sildiyse söylesin Tekra buradayım
  263. alperveli

Tulum Hayriyi yitirdik

Rıfat Ilgaz’ın unutulmaz eserinden Ertem Eğilmez tarafından aynı adla sinemaya uyarlanan “Hababam Sınıfı”nın oyuncularından “Tulum Hayri” lakaplı Cem Gürdap’ın cenazesi toprağa verildi.<br /><br /><br /><br />Pendik Uydukent’te...
  264. alperveli

Forum bugün de kesattı.

Değişen ne?
  265. alperveli

Rusyada çocuk yapma tatili

Rusya, Lenin’in doğum yeri olan Ulyanovsk’de çalışanlara bir gün sevişme tatili verdi. Amaç, doğum oranını arttırmak. Rusya, AIDS, alkol tüketimi ve intiharlar yüzünden her yıl 700 bin civarında olan nüfus kaybını önlemek için çeşitli kampanyalar düzenlenliyor. Ulyanovsk Bölge...
  266. alperveli

Forum bugün de kesattı.

Valla bugün çok güzeldi kaçtane haber paylaştığımı unuttum günüm hiç kesat olmuyo bi hafta sonları sıkıntı çekiyorum(tatil olduğu için pek fazla haber oömuyor) diğer günler bomba gibiyim
  267. alperveli

Hadi Tanışalım! (Fotoğraflı)

Küçükken benim saçlarda pesininki gibiymiş uzatsam öyle olur heralde yataktan kalktığım zaman saçımı düzeltmek büyük bir uğraş veriyorum ama düzelmiyo
  268. alperveli

Asansörde kaldınızmı?

....ve beklenen oldu Seçil anormal bir konu ile tekrar karşımızda. Bi kere kaldım elektrikler gitmişti ama çabuk geldi
  269. alperveli

Bu Sistem Beni Ne Kadar Götürür?

DX10 destekli bir ekran kartı almanı tavsiye ederim seçtiğin ekran kartı desteklemiyor sanırım.
  270. alperveli

1GB Kapasiteli Ücretsiz Blog

Benim blogum bana yetiyo reklam olmadan olmuyor iyi kötü biraz para kazanıyoruz
  271. alperveli

Lacie'den altın kaplamalı HDD!

Lacie firmasının bugün gün yüzüne çıkardığı harici sabit disk hepsi olmasa da bir kısmı altın kaplı bir kasa içinde geliyor. Ora-Ito tarafından dizayn edilen harici sabit disk 500GB'lik hafıza sunuyor. Üzerindeki şekiller denizin dalgalanmasından esinlenerek yapılmış. Çalışma ortamını...
  272. alperveli

LG'den Melez Diskli Yeni Dizüstü Bilgisayar

Mektuba bakmam zarfa bakarım ben(Alıntı)
  273. alperveli

Bu Sistem Beni Ne Kadar Götürür?

AMD 6000+ işlemciye olmamış para önemli değil diyosan biraz daha yükseltebilirsin
  274. alperveli

Dizüstü bilgisayarda fan sesinden başka hayat belirtisi yok

Hmm ilginç. Ama ram ler yerinden oynadığına göre bilgisayarının sinyal sesi gibi bi ses vermesi gerekir bu ses yokmuydu?
  275. alperveli

Herkese Merhaba !

Sende kırpsaydın sıralamayı bozmamış olurduk ;)
  276. alperveli

Türkiye - Macaristan (Yeni)

Başımın üstünde yerin var
  277. alperveli

Türkiye - Macaristan (Yeni)

Kolamı cipsimi hazırladım bekliyorum ;)
  278. alperveli

Herkese Merhaba !

SDN ye Hoşgeldin Sefa Geldin ;)
  279. alperveli

Google'da çalışmak ister misiniz?

İnternetin en büyük markası Google aynı zamanda mezunların en çok çalışmak istediği şirketlerin başında. Peki işe alım süreci nasıl işliyor? İşte birkaç ipucu... 11 milyar dolara yakın ciro, 3 milyar doları geçen net kâr... Hiçbir kullanıcısından hiçbir hizmeti için para istemeyen Google...
  280. alperveli

Pesimistler 3 e yükseldi

Alem adamsın yaa
  281. alperveli

İstanbul'un tanıtımı için istanbul.com-Google işbirliği

alperveli@istanbul.com ben için farketmiyo
  282. alperveli

Ramazan ayında yapacaklarımız

Allah la kul arasına girilmez bizim dinimizde zorlama yoktur. İsteyen tutar, istemeyen tutmaz kimseye de bu konu hakkında baskı yapmanın bir anlamı yok. Hayırlı ramazanlar...
  283. alperveli

İstanbul'un tanıtımı için istanbul.com-Google işbirliği

İstanbul.com ile Google, güçlerini İstanbul'un tanıtımı için birleştirdi. Bu işbirliğinin ilk adımı, Gmail altyapısıyla İstanbul tutkunlarının hizmetine sunulacak ücretsiz "@istanbul.com uzantılı e-posta servisi" olacağı bildirildi. Tüm dünyadaki Google operasyonları içinde...
  284. alperveli

LG'den Melez Diskli Yeni Dizüstü Bilgisayar

LG özellikle gençleri hedef alarak hazırladığı yeni dizüstü bilgisayarı X-Note E200'ü duyurdu. Firmanın yeni dizüstü bilgisayarı X-Note E200 altı çizilmesi gereken bazı önemli detaylara sahip. Gençlere ve dolayısıyla öğrencilere de yönelik olarak hazırlanan yeni dizüstü bilgisayar 12.1 inç...
  285. alperveli

CNBC-eden tiryakilerine selam!

CNBC-e izleyicileri bugünden itibaren sevdikleri dizilerin yeni bölümlerini izleme şansı bulacak. Kanal yeni diziler de yayınlayacak. Bu akşam The New Adventures Of Old Christine ve Two&A Halfman ekranlarda. CNBC-e, bugün yeni yayın dönemine başladı. Kanal bu dönemde yeni dizilerini...
  286. alperveli

12 Eylülün bilançosu

12 Eylül 1980’de Türk Silahlı Kuvvetleri, 27 Mayıs 1960 darbesinin ve 12 Mart 1971 muhtırasının ardından cumhuriyet tarihindeki üçüncü müdahalesini yaptı ve yönetime el koydu. Süleyman Demirel’in Başbakan’ı olduğu hükümet görevden alındı ve TBMM lağvedildi. Yürürlükteki...
  287. alperveli

Tulum Hayriyi yitirdik

Allah rahmet eylesin
  288. alperveli

Logitech'den laptop'lar için ses sistemi

Logitech'in bugün duyurduğu AudioHub cihazı laptoplarda ciddi bir eksik olup olmadığı sorgulanabilir olan ses sistemine çözüm getiriyor. Logitech'in 'Logitech AudioHub Notebook Speaker System' adını verdiği 2.1 ses sitemi dizüstü bilgisayarlarında daha iyi bir ses çıkışı...
  289. alperveli

Canon i250 yazıcı ile ilgili

Kartuşların doğru yerlerindemi
  290. alperveli

Nedemek yine bekleriz ;)
  291. alperveli

Canon un internet sitesinde bulabilirsin
  292. alperveli

SDN MSN Rekoru

Al birini, vur ötekine
  293. alperveli

Kartuşun dolu olduğundan eminmisin
  294. alperveli

İnternette Açılış Sayfanız Nedir?

Bende ;)
  295. alperveli

İnternette Açılış Sayfanız Nedir?

Opera kullandığım için 9 tane site var ama öncelik SDN
  296. alperveli

Donanımı bilgisayarına tekrar tanıt sürücülerini yeniden kur aradan uzun zaman geçmiş bi değişiklik olmuştur
  297. alperveli

Kartuşu çıkartıp takıp tekrar denedin mi? NOT: Forum kuralları 11
  298. alperveli

İyi olur bizde öğrenmiş oluruz
  299. alperveli

Yaptığın değişiklik veya yüklediğin bi program neden olabilir yok diyosan bilsiyarını yetkili servise gönder senin uğraşman pc için hazin olur.