Call of Duty 5 ve Ötesi

Bu konuyu okuyanlar

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Daha biz Call of Duty 4 şokunu üstümüzden atamadan...

Call of Duty 4 hayatımıza beklenenden çok daha hızlı bir giriş yaptı. Uzun süre de çıkış kapısına yanaşacak gibi görünmüyor. Konumuz olan CoD5 ile ilgili dedikodular ise çoktan başladı. Yapımcı Treyarch'inin ikinci dünya savaşı temalı bir oyun için harita tasarımcısı arayan ilanı sayesinde ortalık karıştı. Infinity Ward parmağı bulunmayan CoD oyunlarının serinin hızını ne kadar kestiğini biliyoruz. Activision'ın her yıl seri için bir oyun yapılması arzusu CoD6'ya kadar IW ile karşılaşamamamıza neden olması mümkün görünüyor. Yapım için süre kısalınca IW istediği oyunu ortaya koyamadığı için CoD3 başka ellerden çıkmıştı.

Radarımıza takılan dedikodular pekte hoş değil elbette. Cod4 kalitesinde bir CoD5'i 2-3 yıl beklemeyi, serinin yine hızını düşürecek ve bizleri yine ikinci dünya savaşının bilmem hangi cephesine sürükleyecek ama yakın tarihte piyasaya çıkacak bir CoD oyununa tercih ederim. Zaten bir anda oynayacak bir dünya aksiyon oyunumuz oldu. Ayrıca CoD4'ü bir on kere daha bitirmek niyetindeyim.​

kaynak

turoksin0

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
maşallah bu ne hız motorunuz soğusun yav :D

mr.meseli

Doçent
Reaksiyon puanı
1
The games sarmaz beni zaman kaybı dostlar :D

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Dursunlar hele şu 4'ü bitireyim.

Reaksiyon puanı
23
4 bitti.5 i merakla bekliyorum ama oyungezerınde yalan soyledıgını zannedıyorum resmı sıteden bılgı var mı?

yuureii

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Call of Duty efsanesi devam etmeli.

alperveli

Müdavim
Reaksiyon puanı
48
Ben daha 4 ü oynayamadım ayıp yaa

izmirlie_gkhn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bizdaha 4 ü oynayamadık sistem kaldırmıyoo :S pc sistem yeniliyek diyoz ama adamlar 5 i çıkarıyo bee bu ne hızz :D :D

hellmarch

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Bu güzellikte oyunları seri haline getirip harcamamalılar. Bkz: Nfs serisi