Peki siz ne yapıyorsunuz?

Özlem Çelik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:wacko:Canınız çok sıkılıyo ve yapacak hiç bir şey bulamıyorsunuz böyle durumlarda siz nasıl davranıyosunuz ne yapıyosunuz??? sıkıntıya var mı çare arkadaşlar?:sorry2:

maxxdump

Dekan
Reaksiyon puanı
6
Var var , çıkıp arabayla turluyorum müzik sonda çıstak çıstak :)

alperveli

Profesör
Reaksiyon puanı
48
gidip bi kola bi de cips alıyorum hem başımın ağrısı hem de sıkıntımı gideriyo ve müzik olmazsa olmazlardan

o_asy

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Böyle durumlarda en iyi çözüm uyumaktır. :)

0ReiS0

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Vala İş yerini bırakıp gidemediğim için zaten hep forumlarda takılıyom yada dizi flim müzik indiriyorum çok sıkılırsam adminlik yaptığım counter serverine giriyom adam banlıyorum:)

Özlem Çelik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Vala İş yerini bırakıp gidemediğim için zaten hep forumlarda takılıyom yada dizi flim müzik indiriyorum çok sıkılırsam adminlik yaptığım counter serverine giriyom adam banlıyorum:)
ya ben bişi anlamadım adminlik ne oluyo adam banlıyorum ne demek açıklarsan sevinirim arkadaşım;)

Stone

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Bi Oyunda yöneticilik yapıyomuş , kötü oyuncularıda oyundan atıyomuş :)

WaterBoy

Profesör
Reaksiyon puanı
5
ya ben bişi anlamadım adminlik ne oluyo adam banlıyorum ne demek açıklarsan sevinirim arkadaşım;)

Counter-Strike adlı oyunu online oynamak için serverlara girersiniz.Bu serverlarda orayı kolaçan eden taşkınlık çıkaran felan varmı map işleri ve dahası için bir administrator olur yani yönetici bu yönetici servera bağlanan bazı insanları kurallara uymazsa serverdan atar yani banlar.

Umarım açıklayabilmişimdir :D

myefsane

Dekan
Reaksiyon puanı
49
bir yere kendini yasla düşün neler yaptın ne yapacaksın amacın ne diye :)

regedit

Profesör
Reaksiyon puanı
1
bir arkadaşını ara dışarı çık, bu kadar basit :D

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
ekşisözlük'te veya itiraf.com'da oku dön dolaş dur vakit geçiyor ordan ver elini youtube sonra facebook'taki enteresan gruplara bak yorumları oku arkadaşının arkadaşı bilmemkimin resmine yaptığı yorumları oku diğerlerine gözat aç ordan da mp3 oh.

Stone

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Dahada Sıkılınca , yoga yaparım spor yaparım oda olmazsa Sokağa çıkarım birine omuz atar kavga çıkarırım :D

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
Benimkisi şarkı sölermişş ama ben şahsen benimkisini ararımm o da açmassa oyun oynarım :D :D olmadı şarkı sölerim olmadı zıplarım :d olmadııııı :D yaparım işte bişeler :D

zelenga

Profesör
Reaksiyon puanı
18
bilgisayar veya tv veya içecek tüketmek veya...

regedit

Profesör
Reaksiyon puanı
1
bir arkadaşını ara dışarı çık, bu kadar basit :D

benim hiç arkadaşım yokkiiii köy gibi bi yerde oturuyorum:sweatdrop:

bak o dediğin doğru geçen haftasonu izmit'e gittim, arkadaşlara güzel bir mekana gidip eğlenelim dedim, fuar alanı diye bir yer varmış, orada bir mekana girdik aman allahım, herkes ismail yk :mrgreen: eğlenmeyi bilmiyorlar :D ankara-bursa da böyle tiplere rendavu için telefon bile açtırmıyorlar :D tam yeni tanıştığım kıza ısınıyordum oda ortama ayak uydurunca :razz::ph34r:

çok dalga geçtim, millete fıstık filan atıyordum, bozuldular çıkalım dediler saat 00:30du 3-4 mekan gezdik bomboş, dolu mekanındaki tiplerde çok komik :mrgreen: biri, gece şapka ile mekana gelmiş, sürekli şapkasını tutarak arto vari danslar ediyordu :D fuar alanında bir sürü düğün vardı, onlardan birine girsem daha çok eylenirdim