Arama sonuçlarınız

1. SonKraL

SDN Forum Hediye Çekilişi #2

Katılıyorum
  2. SonKraL

3000 TL civarında telefona ihtiyacım var

Bro cihaza güveniyorum ben kolay kolay problem çıkaran bir cihaz değil hatta oneplus telefonları arasında en sorunsuzu one plus 6da bile sıkıntılar çıktı kaç kez bu cihazda çıkmadı problem çıkan kişi 1 elin 5 parmağını geçmez ayrıca ben garanti olayını boş iş oalrak görüyorum telefonu...
  3. SonKraL

3000 TL civarında telefona ihtiyacım var

284 ₺ daha ekleyip One plus 5T alın pişman olmazsınız ;)
  4. SonKraL

S9 kasar mı?

Boşver S9'u uzun vadeli telefon istiyorsan One Plus 5T al büyük dersen One Plus 5 al :) 2side aynı özelliklere sahip telefon 5Tnin farkı güncel teknolojilere sahip olması ;) Emin ol s9dan daha performanslı çalışıyor öyle samsung gibi kendisinin 50 tane ayrı androidin 50 ayrı 100 tane...
  5. SonKraL

Bu Telefonlardan Hangisini Önerebilirsiniz

Farklı bir alternatif olarak xiaomi mi note 3 öneririm güzel özellikler orta seviyenin en üstü düzey işlemcisi çok iyi fotoğraflar güncellemeyle face id'de gelecek
  6. SonKraL

İnce Telefon Tavsiyesi

lg g4 kılıfsız oldukça ince bir telefon
  7. SonKraL

Free Antivirüslerden Hangisi İyi [Test Sonuçları]

En iyi puanı 9.3 puanla avast almış beyler (şaşırdımmı hayır :))
  8. SonKraL

Maksimum 2.000 TL'Ye Oyun Laptopu

bu pcnin kendisi bu kadar etmiyor tek numarası ssd onun harici hemen hemen her pcde olan şeyler gtx 675m ekran kartı 2011 sonlarınad çıkmış 2012de piyasa sürülmüş kart gta 5'i açarmı o bile şüpheli
  9. SonKraL

Whatsapp Kullananlar Dikkat

Açığı 2.11.432 sürümünü etkilediği söyleniyormuş şuan güncel sürüm 2.12.272 haberin ne kadar eski olduğu konusunda hemfikiriz sanırım?
  10. SonKraL

Pc performansını arttırmak için parça yenileme

Makineyi elden çıkart üstüne oldukça para koy 0dan makine topla daha iyi bu pc ile yükseltsen dahi performans elde edebileceğini sanmıyorum ekran kartını yükseltsen işlemci darboğaz sorunu çıkartcak işlemciyi yükseltsen bu seferde bir yerden sonra ekran kartı yetersiz kalacak keza ramde aynı...
  11. SonKraL

Ankara'yı sel aldı

Ankara Belediyesi Çalışıyor :mrgreen:
  12. SonKraL

Directx 12 Grafikte Devrim

4 yıllık Laptobum Win 7 kullanırken orta seviyede performans veren ve 45 saniyede açılırken Win 10la beraber üst seviye performans verip 12 saniyede açılıyor varın gerisini siz düşünün :)
  13. SonKraL

Bluetooth Sürücüleri

NP350V5C (NP350V5C-S0KTR) | Support | SAMSUNG Electronics Turkey burda bütün sürücüleri mevcut :)
  14. SonKraL

Türkiye, Mobilde Hangi Tarayıcıyı Kullanıyor?

Mobilde Düşük bellek sorunu olan Android Telefonlarda CM Browser,Ön Bellek Sorunu Olmayan Tüm Android Cihazlarda UC Browser Candır can :)
  15. SonKraL

GeForce Experience Güncellendi!

2.4.5.60 beta sürümü şuanki güncel sürümden daha stabil ve hızlı çalışıyor.
  16. SonKraL

Windows 10 Gelmedi :(

Geridönüş şansı var kardeş sistem yükseltme sonrası yaklaşık 90 mblık geçici kurulum dosyaları ve 13.9 gb(sisteme göre değişebilir) eski sistemin dosyalarını tutuyor bu dosyalar silmediysen şayet rahatlıkla geri dönüş yapılabilir bunuda denetim masasında sistem güvenlik bölümünde win 7 yedekle...
  17. SonKraL

Lenovo vibe x2

General Mobile 4G Android One :)
  18. SonKraL

Hürriyet Cumhurbaşkanına İsyan Etti

Kardeş bu reklamlar bu olaylar patlamadan çok önceden beri var burda 1 yıl olmamıştır ama var bayağıdır önceleri hepsi burada vardı sonra birden hürriyet oldu sonraları değişedebilir.Bu demek değildirki hürriyetle aynı yayın kuruluşuna bağlıdır öyle birşeyle suçlarsanız bu siteyi düz mantık...
  19. SonKraL

Hürriyet Cumhurbaşkanına İsyan Etti

Reklam almak diye birşey var ?
  20. SonKraL

En iyi bakım ve onarım programları

CCleanerin çok kurcalamazsanız hiçbir pcde sorun çıkarmaz tutupta ccenhancer eklentisi kurup ne kadar program varsa savelerini temizlemeyi seçerseniz tabi çöker o pcler kurcalamadığınız sürece her türlü iş görür. ASC yerine Glary Ultilies,Auslogics boost speed(ingilizcesi iyi olmayan pcden pek...
  21. SonKraL

LG G3 İcler acısı performans

Bahsettiğiniz sıkıntılar donanımsal %98 garantiye yollamanızı tavsiye ederim
  22. SonKraL

Google Adblock İle Anlaşmış!

Elle engelliyorum bide filtreleri çok kapsamlı yaptığımdan yemiyor :D istediği kadar anlaşsın aga ublock+adblockplus combosu var 1inden kaçsa öbürü affetmiyor :)
  23. SonKraL

Türkiye nüfusu 77 milyon 695 bin 904 kişi; İstanbul artışta lider

100 değilde 86 milyon falandır bu sonuçlar hatalı bence çünkü 6-7 senedir 79 milyon diyorlardır mantık dışı bu sonuç.
  24. SonKraL

İnternet Hızımı DNS Ayarları İle Hızlandırmam Mümkün mü?

İnternet Optimizasyon Yazılımı Kullanrısanız Hızınız Artmaz Ama Daha Akıcı Kullanırsınız İnternet Trafiğini Düzenleyip Oyunlara-Programlara-Sitelerin Yüklenme Hızına Bağlı Olarak Eşit Dağıtan CfosSpeed(Benim Önerim Budur),Netlimiter Tarzı Programlar Kullanırsanız Net Hızınızı Tam Anlamıyla...
  25. SonKraL

Kar geliyor! -16 derece uyarısı yapıldı

İstanbul senelrdir -16yı görmediki bu sene görsün yok -20yi geçerse haliç,boğaz köprüleri vs komple buz tutar
  26. SonKraL

İnternet videolarında takılma

Chrome Ayarlar> Gelişmiş Ayarları Göster > Gerektiğinde Donanım İvmesini Kullan'ın başındaki tiki kaldırıp yeniden başlatıp deneyin bir hocam?
  27. SonKraL

İthal Telefonlara Ek Vergi Geliyor

Firmaların zaten yalanlamada üstlerine yok zaten hiç şaşırmam :D
  28. SonKraL

CCleaner 5.0 Final Sürümü Yayınlandı

CCleaner Basit Kullanıma Sahip Normal Kullanıcılar İçin Sunulan Faydalı Program Daha İyilerden Kasıt işini daha iyi yapan daha kapsamlı programlar ise Advanced System Care,Auslogics BoostSpeed,Wise Care 365 gibi kapsamlı programlarda mevcut :)
  29. SonKraL

Suyun içinden çıkan cisim şok etti!

Markası Tekir beyler üst mesajlarda bulunan videoyu izlerseniz görebilirsiniz.
  30. SonKraL

Yeni Kimliklerin Dağıtımına Başlanıyor

Eskiden sadece kredi kartını veya kimliğini çaldırırsan iptal ettirebiliyordun öncekini yalnız bunda şöyle 1 durum olcak ehliyetinden kimliğine kredi kartından parmak izine kadar herşeyi tek şeye koyacaklar bunu çaldırırsan bütün belgelerini adama teslim etmiş olcan düşünsene 9 tane kartın var...
  31. SonKraL

Laptop tuş kilidi

Standart Klavyeyi Kaldırma Aygıt Yöneticisinden Standart Klavyeyi Devredışı bırak ihtiyacın olduğunda mause vasıtasıyla tekrar aktif ettiğinde çalışmaya başlayacaktır.Kaldırırsan her seferinde aygıt yükleyecektir sistemin otomatik her açtığında kaldırmakla uğraşmamış olursun :wink:
  32. SonKraL

Sildiğiniz uygulamanın yerel disk c program files klasöründe dosyasının bulun dosyasına girin kaldırma yazılımı varmı bakın şayet yoksa programı kurduğunun setup dosyasını çalıştırın tekrar kuracaktır veyahussa onar-sil kısmı çıkar çıkarsa şayet sil kısmında silersiniz çıkmazsa tekrar kurarsınız...
  33. SonKraL

SSD kullanmadığım için bunlarla uğraşıyorum kabul bu ayarları manuel olarakta programların bulamadığı kadar detaylıca yapabiliyorum fakat sadece kendi pcim olsa 10-15 günde 1 yapsam kabulde hergün 10larcasına yetişemiyorum 4 programın 30 blemedin 40 dkda yaptığı işi manuel yaparsam 4-5 saat...
  34. SonKraL

Arayüz güncellemesiyle toplu güncelleme yapıp bazı program kodlarınıda elden geçirmişler bunu yaparken eski stabil çalışan kodlarıda bozmuş olabilirler bundan kaynaklı olabilir bununla alakalı piriform firmasına geribildirim yapmanızda fayda var
  35. SonKraL

Win 8.1 64 bitte bir çok program sorunsuz çalışmıyor zaten uyum sorunları var hatta bilinen bazı antivirüs firmalarıda dahil buna xp,win 7 (32 + 64 bit),win 8.1 32 bite bizzat kurup kullandım sorun yok win 8.1 64 bit sistem elimde olmadığından bilemeceğim.
  36. SonKraL

Ccleaneri kaldırıp tekrar kurarsan düzelecektir diye düşünüyorum.
  37. SonKraL

Piriform'un Ccleaner için bir ara yaptığı lisans kampanyasından yararlanmıştım.CCleaner Professional Kullanıyorum Sorunsuz Güncelliyor.Programı Açtığımda Yeni Sürüm Var güncellemek istermisiniz şeklinde uyarı çıkıyor evet dediğimde güncelliyor programın içinden yeni sürümü kurup açıyor.Sizde...
  38. SonKraL

Yazılım devamlı geliştiriliyor bundan daha iyi ne olabilir? nolsun yani güvenlik açıklarına karşı savunmasızmı olsun,stabil yerine sık sık hata vererekmi çalışsın ,yeni yazılımları tanıyıp sağda solda bıraktığı çöpleri temizlemeyip bıraksınmı? arayüz hep aynımı kalsın hiç değişmesinmi?
  39. SonKraL

Clean Master Artık Windows İşletim Sistemlerinde

Du battery saver tabiki
  40. SonKraL

CCleanerin telefon,tablet versiyonunun epey geliştirilmesi lazım tıpkı masaüstü versiyonu gibi basit işler dışında hiçbirşey yapmıyor o program du speed booster gibi görsel clean master gibi detaylı özellik sunmuyor.
  41. SonKraL

C: DEKI tuhaf dosyalar yardım.

Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package dosyaları oyun için gerekli bir programdır.senin pcinde önceden yüklü olmadığı için oyun yüklemiş.bu programı kaldırdığın vakit o dosyalarda silinecektir şayet bu seferde oyunların çalışmasında sorun çıkaracaktır.görmek istemiyorsan hepsini seçip...
  42. SonKraL

Atladığım birşey vardı Du battery saver kullanıyorum ayrıca kullanmamla kullanmamam arasında çok fark var :) gün farkını %30luk kısmını bu uygulamaya borçluyum diyebilirim.
  43. SonKraL

Arama motoru koruyucu

Tarama motorunu koruma değilde temizleme biliyorum o tarz virüs bulaştığında adwcleaner işinizi anında çözer.
  44. SonKraL

Türkiye'de İnternet Bağlantı Hızı 1 Yılda %56 Arttı

O sizin sorununuz arkadaşım ben varya kayserinin bir ilçesine bağlı 3 bin kişinin kaldığı köy gibi bir yere gittim orda bile 8 mbps hızında net veriyor ttnet anlayacağın net her halukarda var arada 1 kopma olsada hava şartları kötü olunca genede kullanılıyor tekirdağ merkezde yeni yapılmış...
  45. SonKraL

Türkiye'de İnternet Bağlantı Hızı 1 Yılda %56 Arttı

16 Mbps Hız 50 gbtı geçinnce 3 mbpsye düşürülüyor ve marifetmiş gibi ay sonunda 60 liralık fatura ödetiliyor..Gelişmiş Ülkelerde Adamlar 100 mbpsden aşağı hız vermiyorlar akk yok üstelik 30 tlye veriyorlar bunu bahsettiğim ülke rusya arkadaşım orda yaşıyor kendi anlattı bana bunu türkiyedeydi...
  46. SonKraL

Pil tüketen uygulamalar yüklemediğiniz dikkatli ve yoğun kullanmadığınız sürece pil kapasitesinin bir değeri yok arkadaşım benim telde 32 uygulama vardı abartisiz kullanmadıklarımı sildim. 18e düşürdüm dikkatli kullanıyorum normalde 2 gün gidiyordu şimdi 4 hatta bazen 5 günü çıkarıyor...
  47. SonKraL

Yalanım yok dayanıyor arkadaşım bekleme modunda falan değil %40 parlaklık ve titreşimde bazen 5 bazen 6 günü çıkarıyor.Telefonu kapalı şekilde 2 saat boyunca şarj ediyorum.
  48. SonKraL

Lg Optimus L5 Telefonu yoğun kullanan biri değilim günde 2 saat müzik 2 saat net 30-35 dk telle konuşan biriyim :)
  49. SonKraL

CCleaner Kadar Kapsamlı değil CCleanere şu haliyle hiç rakip olamaz daha çok yol kat etmesi gerek Clean Masterin..Ayrca Her Android Kullanan Kurbanlar Gibi Bende Hızlandırdığını Düşünerek 5 ay kadar kullandım ama ön belleği doldurup sürekli arkaplanda çalışarak pili yemesi + önbellek sorunu olan...
  50. SonKraL

Ad Muncher Artık ÜCRETSİZ !

Engellemesi çok iyi bazı flash tabanlı reklamları atlasa tek sıkıntı sitelerde bazen görüntülenemiyor hatası vermesi ve bazı siteleri çok geç yüklemesi kendisini sildirmeye yetti yalnız bu dediklerim firefoxta oluyor chrome ve operada böyle bir sorun yok..benim ana tarayıcım firefox olması ve...
  51. SonKraL

Ad Muncher Artık ÜCRETSİZ !

bunlarda rahatsız ediyorsa flash block kullanın bu reklamları hep engeller :D adblock gibi toptan yok etmese kasmaz en azından
  52. SonKraL

Ad-Aware Benzeri Ne Önerirsiniz ?

Toolbarlı bişi arıyorsan avast,norton tarzı kapsamlı antivirüs kurman lazım bunlardada toolbar olsada çoğu zaman stabil çalışmıyor bizzat test ettim
  53. SonKraL

PTTCELL'e Geçmeyiniz !

Hat iyi Çektiği takdirde indirmede 750-850 kb hızı görüyorum 250yi geçtikten belli müddet sonra hız 100 kbta iniyor.. ;)
  54. SonKraL

Öğrencilere Ücretsiz Microsoft Yazılımları - Dreamspark

Taktik yapmalarına gerek yokki korsan windows kullananlarda dahil dünyadaki bilgisayarların %80den fazlası microsoft windows işletim sistemi kullanıyor 10 bilgisayardan 8inde windows yüklü geliyor tabi geriye kalan kısımda Mac Os ve linux yer alıyor
  55. SonKraL

Türkiye nüfusu 2030'da 86 milyonu geçecek

2030'a kadar yaşayacakmıyız bilen varmı ..garantisini verin bu haberi ciddiye alalım..veya varsayalım ciddiye aldık bu haberi haber hatalı bence 2030'da türkiyenin nüfusu 100 milyon olur ..86 neye göre hesaplanmış çözemedim dünya nüfusu hızla artıyor...
  56. SonKraL

Her Yöne 500 Dakika + 1000 SMS + 1 GB İnternet 19 TL - Vodafone FreeZone

Bu kampanya bitti fiyatı güncellendi idi sanırsam 26 tl veya 29 tl idi en son boş yazmışsınız bence
  57. SonKraL

Mozilla firefox büyük sorun acil yardim lütfen

tarayıcı açın ctrl+shift+del yapın gelen menüde zaman aralığında herşeyi seçin kutucuğu açın hepsine tik atın tamam deyin temizlendikten sonra tarayıcıyı kapatıp tekrar açın faceye kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazıp girin sorunsuz açılacaktır çözülmezse yazın
  58. SonKraL

Mozilla Firefox Alpha-Beta-RC Sürümler

Mozilla Firefox 31 Beta 3
  59. SonKraL

Max 900 liraya kadar telefon tavsiyeleriniz

S4 Mini işini görecektir :)
  60. SonKraL

Mozilla Firefox 31 Beta 2
  61. SonKraL

Bendede yüklü başka pcde hiçbir sorun yok?
  62. SonKraL

Mozilla Firefox 31 Beta 1
  63. SonKraL

Hızlı ve kale gbi bir pc niz olsun

1. kuralı uygulamanıza gerek yok 128 mb ramli pcniz yoksa arkaplan resim koymuşsunuz koymamışsınız hiçbir etkisi olmayacaktır. 3. kuralda aynı şey için geçerlidir 5 dosya bulundurun demesinin sebebi ilk açılışta ön belleği daha fazla klasör dosyası eklediğinden açılışı biraz geçiktirecektirki...
  64. SonKraL

Tarayıcıda beyaz pencere

Reklam penceresi o ya..adblock plus kullan geçer :)
  65. SonKraL

Mozilla Firefox 30 Beta 7
  66. SonKraL

Sistem Hatalarını Giderme Programı Türkçe

flash player,silverlight,java,shockwave player bu yazılımları güncel tutmanız gerekmekte..sistem yavaşlığı içinse wise care 365 3.0 kullanın :) Flash Player için Burdan => http://labs.adobe.com/downloads/flashplayer.html Silverlight için Burdan...
  67. SonKraL

Mozilla Firefox 30 Beta 6
  68. SonKraL

İnternet Hızım 16 mbps ama

idm(internet download manager) ile youtubeden video indirmeyi veya herhangi bir program setubu indirmeyi deneyin..1.5 mb görüyorsanız 16 mbps alıyorsunuz demektir..torrentte net hızını ölçemezsiniz..aldığın yerdeki seeder ne kadar iyiyse o hızda indirirsin..torrent bide hız düşüp inmesi diye...
  69. SonKraL

Mozilla Kullanıyoruz Niye mi?

sisteminizde yandex elements eklentisi yüklüyse tüm tarayıcılara bulaşır program ekle kaldırdan yandex elements kaldırın.
  70. SonKraL

Mozilla Kullanıyoruz Niye mi?

Şahsi görüşünüzde hata var o halde..firefox hiçbir programın eklentisi olarak kurulmuyor bilgisayara (chrome gibi)..setup dosyasında en ufak reklam yok..kurulduktan sonrada kendine ait google sayfası açılıyor..zannımca sizin bilgisayarınzda reklam programları(toolbar) yüklü firefoxu kurunca...
  71. SonKraL

Mozilla Firefox 30 Beta 5
  72. SonKraL

Key kişiye özel verilmektedir..aynı keyi farklı pclerde kullandığınız takdirde key oto iptal olup kara listeye düşecektir.. kastım şuydu yani aldığınız keyle kendi pcnize formattınız ve lisansladınız..aynı keyi başka bilgisayarada girip formatlarsanız key ipta olacaktır.
  73. SonKraL

Mozilla Firefox 30 Beta 3 - - - Mesaj Güncellendi - - - Mozilla Firefox 30 Beta 4
  74. SonKraL

Mozilla Firefox 29.0.1 (Final)

yeni sekmeyi about:configten google ayarlayınca..adres satırından arama yapınca oto googleda arıyor zaten :)
  75. SonKraL

Teşekkürler Bu Konu Sayesinde Update 1 yüklü olan güncel sürümünü indirip yeni keyimi aldım :)
  76. SonKraL

Google'dan Youtube'den Mp3 İndirenlere Büyük Darbe

oldu aslında 3 ay erişilemedi sonra düzeldi falan filan haber 2012nin haberi tarihe bakın yorum yaparken ..
  77. SonKraL

haber çok eski kardeş merak etme ceza yemezsin.
  78. SonKraL

Iobit Game Booster 3.2 Final

Bunu Iobit firmasına sormak gerek.
  79. SonKraL

colorful tabs olması lazımdı dediğin eklentinin adı
  80. SonKraL

Herkes birbirine benzeme çabasında göreceğiz bakalım chrome aynı arayüzle devam ederse bir müddet sonra aynı arayüzden sıkıldığından millet tarayıcı değiştirmeye başlayacaktır..yani sizin aklınıza uyarsa kendi pimini kendi çekmiş olacaktır..ayrıca 3 çizgili özelleştirme menüsü dışında firefox...
  81. SonKraL

6 İnanılmaz Örümcek-Adam 2 Sahnesi

Ben İzledimde Hiç Güzel Olmamış 1 Daha güzeldi Açıkcası
  82. SonKraL

Ücretsiz Anti Virüs Önerir Misiniz?

Çok Detaylı ve Kapsamlı Dersen Comodo Antivirüs 7.0 (2014 Final Sürüm) Kapsamlı Dersen Avast! 9.0.2018 (2014 Final Sürümü) Az Kapsamlı Dersen Avira 14.0.4.614 (2014 Son Beta Sürümü) [Final Sürüm İstersen Avira 14.0.3.350 Sürümünü indirmelisin) Hiç Kapsama olmasın dersen AVG 14.0 Build 4570...
  83. SonKraL

Antivirüs Öneri!!

Ücretli almasına gerek yokki ücretsizi ücretlisi kadar iş görüyor zaten sadece güvenlik duvarı için ücret ödemek yerine ücretsiz güvenlik duvarı yazılımları kullanabilir ;)
  84. SonKraL

Iobit Game Booster 3.2 Final

Çünkü Bu Program Artık Razer Game Booster Olarak Değiştide Ondan ;)
  85. SonKraL

USB için virüs temizleme programı

Ücretsiz Olarak Usb Disk Security => İNDİR ve Gene Ücretsiz Olarak Avira Free Antivirüs => İNDİR meni öneririm :)
  86. SonKraL

Mozilla Firefox 29 Beta 8
  87. SonKraL

Mozilla Firefox 29 Beta 7
  88. SonKraL

Registry Mechanic programına dikkat edin!

sizde silin o zaman yıl olmuş 2014 halen registry mechanicmi kullanıyorsunuz..advanced system care,wise care 365,auslogics boostspeed gibi tam sistem bakım programları varken..
  89. SonKraL

Mozilla Firefox 29 Beta 6 - - - Mesaj Güncellendi - - - Mozilla Firefox 29 Beta 6
  90. SonKraL

Mozilla Firefox 29 Beta 5
  91. SonKraL

Mozilla Firefox 29 Beta 4
  92. SonKraL

Mozilla Firefox 29 Beta 3
  93. SonKraL

Mozilla Firefox 29 Beta 2
  94. SonKraL

Windows 8.1 Pro Öğrenciler için Bedava! Microsoft Office Pro Plus 2013 'te öyle!

Ben Microsoft Dreamspark support'uyla iletişime geçtim daha doğrusu öğrenci işleri geçti bana key gönderildi adresi sorduğumda bana bu mail adresini söylediler karışıklık olmuşta olabilir benim bir suçum yok açıkcası ..denemek için win 7ye kurayım dedim sonra meğer verdikleri benim key sandığım...
  95. SonKraL

Bağlantı problemi siteler geç açılıyor

Dephormation ile phorm'u engelleyip cyberghost ile vpn üzerinden bağlandığım için öyle bir sorunum yok çok şükür..
  96. SonKraL

Mozilla Firefox 28.0 (final)

29 beta 1 sürümünde büyük ölçüde değişim var ..arayüz olsun..hız olsun..kullanım olsun..ben onu çok beğendim şuan kullanıyorum hızından memnunum ama arayüz biraz karışık olmuş sankim :)
  97. SonKraL

Mozilla Firefox 29 Beta 1
  98. SonKraL

Bence Chrome @desperado64
  99. SonKraL

Mozilla Firefox 28 Beta 9
  100. SonKraL

Mozilla Firefox 28 Beta 8
  101. SonKraL

Firefox site içi sorunlar..

Adblock Plusdan kaynaklandığını sanmıyorum çünkü aynı yazılımı bende kullanıyorum bende öyle bir sorun yok
  102. SonKraL

Mozilla Firefox 28 Beta 7
  103. SonKraL

Firefox site içi sorunlar..

çerezleri ve önbelleği temizleyin düzelecektir bunu ccleaner veya tarayıcı içinden yakın geçmişi temizle(ctrl+shift+del) yoluyla yapabilirsiniz.
  104. SonKraL

Maxthon Cloud Browser 4.3.1.1000

Maxthon Cloud Browser 4.3.1.1000 yayınlandı. Yenilikler; - Bir çok düzeltme yapıldı. Buradan ulaşabilirsiniz.
  105. SonKraL

Opera Alpha-Beta-Rc Sürümler

Opera Next 20.0.1387.59 Buradan ulaşabilirsiniz.
  106. SonKraL

Mozilla Firefox 28 Beta 6
  107. SonKraL

TTnet aboneleri Phorm sorununa kesin çözüm

Saol ya hızım %25 oranında arttı
  108. SonKraL

En hızlı mozilla sürümü hangisi ?

İlk Başta Son Sürüm Beta Kullanın => Mozilla Firefox 28 Beta 4 Sürümleri Burdan Takip Edebilirsiniz => https://ftp.mozilla.org/pub/mozilla.org/firefox/releases/ Adblock Plus,Adblock Plus Pop-up Addon,Firefox Tweak 3.0,Memory Fox eklentilerini kullanın ve eklentilerin tüm ayarlarını çekin. Tema...
  109. SonKraL

linklerin tamamı sorunsuz açılıyor bende sorun sizde olmasın.herhangi bir indirme yazılımı kullanmanız lazım.ftp tabanlı olduğu için tarayıcıların indirme yöneticilerinde görünmeye biliyor.
  110. SonKraL

Mozilla Firefox 28 Beta 3
  111. SonKraL

Firefox güncelleme yaptıktan sonra açılmıyor

Mozilla Firefox 28 Beta 2 tavsiye ederim ;) eski sürüm yerine son sürüm beta kullanmak iyidir :)
  112. SonKraL

Mozilla Firefox 28 Beta 1
  113. SonKraL

Güney Kore, 2017'de 5G'ye geçmeye hazırlanıyor

2G hızda sürünelim daha 3Gyi bile doğru dürüst göremiyorken elalem 5Gye geçiyor vay arkadaşşş
  114. SonKraL

Windows 8.1 Pro Öğrenciler için Bedava! Microsoft Office Pro Plus 2013 'te öyle!

Office lisansları 10 gün içinde gönderiyorlar bana 4 gün sonra gönderdiler..hemen cevap beklemeyin. lisanslar tek pc içindir..başka bir pcde aynı lisansı kullanırsanız yakalanırsınız lisansınız boşa gider tavsiye etmem ;)
  115. SonKraL

Her okul desteklemiyor aslında.ve bu çok karışık bir işlem..tam hatırlamıyorum ama okulun mail adresiyle alınmış gmaillle girilen bir hesap ise eğer o şekilde aldysanız mail.office365.com buraya mail atıp office 2013 keyinizi isteyin.
  116. SonKraL

gmail adresinle giriş yaparsan alamıyorsun..illa okulun mail adresiyle alınmış dreamspark hesabı olması lazım.
  117. SonKraL

Avast!'ı tavsiye ederek Avast! Internet Security'ye ÜCRETSİZ sahip olun

bu kampanya çok önceden vardı.. 3 yıllık 1 pc için 1 adet, 2 yıllık 1 pc için 1 adet, 1 yıllık pc için 1 adet toplamda elimde 3 farklı hesaba bağlı olarak 3 key bulunmakta bununla beraber 3 yıllık lisansımdan bir görüntü atayım :)
  118. SonKraL

bim@ktu.edu.tr ye mail at öğrenci numaranla beraber... öğrencinumaran@ogr.ktu.edu.tr li mail verecekler sana şifresiyle beraber.. dreamspark ta sana verdikleri maili kullandıktan sonra burdan mailine giriş yapıp onaylıcaksın : mail.office365.com Not: Bilgi işlemin cevap vermesi 1 haftayı...
  119. SonKraL

Tercihleriniz Okunamıyor Hatası Çözümü

ccleaner vb yazılımlarda google veri tabanını sıkıştır dosyalarını temizle diye birşey görürseniz tiki kaldırın bu sorunla karşılaşmayacaksınız ;)
  120. SonKraL

secure download manager yazılımını bilgisayarınızdan kaldırın tamamen.yeniden başlattıktan sonra secure download manageri yeniden indirip kurun. Benim Elimde Bu kampanya sayesinde hem 32 bit hemde 64 bit olmak üzere 2 farklı sistem ve 2farklı yasal key verildi.okulun öğrenci işleri sayesinde...
  121. SonKraL

Plugin-container.exe Kapanmıyor

o normal kardeşim..o exe çalışmadan hiçbir video izlemeyezsiniz ve flashlar çalışmaz.yalnız dikkat ettiyseniz video açılınca açılıyor kapanınca kapanıyor.bizim yaptığımız devamlı çalışmasını önlemek klasik bir web sitesinde hareketli resimler yüklenirken çalışırsa kasma yapıyor misal.
  122. SonKraL

Mozilla Firefox 27 Beta 8
  123. SonKraL

Firefox açıp üst arama çubuğuna about:config yazıp gelen uyarıyı onaylayıp Arkadaşlar dom.ipc.plugins.enabled;true girdisini false olarak değiştiriyorsunuz ve görev yöneticisinden plugin-container.exeyi sonlandırıyorsunuz. tarayıcıyı tekrar başlattığınız açılmıcak..açılsa bile kendiliğin...
  124. SonKraL

Windows XP şifre kırma

güvenli modu aç. administratör hesabına gir koyduğun şifreyi kaldır..
  125. SonKraL

Essentials mı ne

Kasmayan sağlam bişi istiyorsanız avira free antivirüs'ü öneririm..benim pc özelliklerim iyi kasmasına razıyım sağlam korusun derseniz avast'ı öneririm..essentials hafif bir yazılım ama şunuda unutmamak gerek..essentials'ı tüm antivirüs testlerinden çok fesat sonuçlar aldığını giriş seviyesinde...
  126. SonKraL

Mozilla Firefox 27 Beta 7
  127. SonKraL

Mozilla Firefox 27 Beta 6
  128. SonKraL

Mozilla Firefox 27 Beta 5
  129. SonKraL

Mozilla Firefox 27 Beta 4
  130. SonKraL

Teamviewer 9.0.24951 Final

Farklı sekmelerde birden fazla bağlantı açın Sekmelerde, tıpkı tarayıcınızdaki gibi birden fazla uzak oturum açın. Daha iyi bir genel bakış sağlamak için uzak bilgisayara ait tüm monitörleri ayrı sekmelerde de açabilirsiniz. Hiçbir şey...
  131. SonKraL

ESET Mobile Security for Android, Windows Mobile & Symbian (Kampanya)1 Yıl

site orjinal eset sitesi değil..sahte site bence..reklam amaçlı alıyorlar maillerinizi spam yağmuruna tutacaklar haberiniz yok..
  132. SonKraL

En iyi bakım programları

O gerçekten işini yapmıyor ona emin olabilirsin 3 farklı pcde kullandım çeşitli sorunlara yol açtı zor düzelttim :(
  133. SonKraL

En iyi bakım programları

İşe yaramadıklarını diyen kişiler 1 gb ramli eski pcde uygulasınlar sonuçlara kendileri bile şaşıracaklar
  134. SonKraL

En iyi bakım programları

Advanced System Care 7.10,Wise Care 365,Ccleaner,Defraggler gerisi hikaye..
  135. SonKraL

Bitdefender, Norton, Kaspersky Hangisi?

Ben Avira İnternet Security 2014 Beta Kullanıyorum..Avira Beta Tester Kullanıcısıyım..Gelişime Katkıda Bulunduğum için Adıma Özel 6 aylık ücretsiz lisans verdiler lisans mart ayında sona eriyor..Androidtede Kullanmak İstedim Fakat İngilizce Olduğundan Kullanmadım..Telefonda Avast Antivirüs Beta...
  136. SonKraL

Mozilla Firefox 27 Beta 2
  137. SonKraL

Mozilla Firefox 27 Beta 1
  138. SonKraL

gariplik sizde sanırım..aynı işlemi xp sp3 32 bit,windows 7 ultimate 32 bit,windows 7 starter 32 bit,windows 7 home premium(64 bit),win 8.1 pro (64 bit) sistemlerde uyguladım hiçbir sorun çıkarmadı tarayıcı açtığımda plugin container exe açılıyor fakat 2 saniye sonra kendiliğinden kapanıyordu...
  139. SonKraL

Onu false yapıp tarayıcı kapatıp görev yöneticisinden sonlandırın kapanacaktr.
  140. SonKraL

Teamviewer 9.0.24322 Final

Farklı sekmelerde birden fazla bağlantı açın Sekmelerde, tıpkı tarayıcınızdaki gibi birden fazla uzak oturum açın. Daha iyi bir genel bakış sağlamak için uzak bilgisayara ait tüm monitörleri ayrı sekmelerde de açabilirsiniz. Hiçbir şey kaçırmazsınız çünkü uzak bilgisayarda herhangi bir...
  141. SonKraL

Mozilla Firefox 26 Beta 10
  142. SonKraL

LibreOffice Güncel Sürümler

Libre Office 4.2.0.0 Beta 1
  143. SonKraL

Ultrapixel Teknolojisini Anlayalım

41 Megapiksellik Nokia Lumia Kamerası varken iphonede neymiş..
  144. SonKraL

Panda Antivirüs Hala Kullaniliyormu?

testlerde düşüş olmasının sebebine iyi bak testlerin çoğundan avast 8 kullanıyorlar..9 kullananlar ile 8 kullananları karşılaştır demek istediğimi anlayacaksın ;)
  145. SonKraL

Panda Antivirüs Hala Kullaniliyormu?

Sana Şöyle Özetleyeyim Panda Global Security(2014)+Avg İnternet Security(2014)+Eset Nod32 Smart Security 7(2014)=Avast İnternet Security 2014 (9.0.2008) :wink:
  146. SonKraL

Nightly sürümü demek istediniz sanırım Buradan(Nightly 28.0.1) ulaşabilirsiniz :) Mozilla Firefox 26 Beta 8
  147. SonKraL

CCleaner 4.08.4428

Yenilikler; - Firefox 27 yeni önbellek konumu temizleme eklendi. - Geliştirilmiş Chrome temizlik: Flash çerezleri ve son indirme konumunu - Internet Explorer ve Firefox Başlangıç öğelerini algılama geliştirildi. - Geliştirilmiş Thunderbird ve Firefox algılama algoritması. - Geliştirilmiş...
  148. SonKraL

aynısını yaptım windows 8.1 tamam dedi keyi verdi indirdim..office 365 onaylamadılar..
  149. SonKraL

IObit Malware Fighter 2.2.0.28

IObit Malware Fighter: Kötü Amaçlı ve Casus Yazılım Temizleyici IObit Malware Fighter, ikili teknolojisi sayesinde bilgisayardaki zararlı yazılımları temizlemekle kalmaz sürekli koruma sağlar. Özellikle pek çok kullanıcının korkulu rüyası haline gelen casus yazılımlar üzerinde de...
  150. SonKraL

Mozilla Firefox 26 Beta 6 Mozilla Firefox 26 Beta 7
  151. SonKraL

Korsan İndirene Adrese Mektup

filmi netten izliyorum zaten..indirip pcyi doldurmaya ne gerek günümüzde zaten internetsiz ortam nerdeyse yok..illaki bulunur bir yerden..en kötü ihtimal telefonun neti kullanılır..filmi netten izlerim mp3 desen youtubeden playlist veya spotifyden çalma listesi..programlar desen windows laptobun...
  152. SonKraL

Elveda Winamp!

AIMP :) 2005-2009 yılları arasında kullandığım programdı winamp..2009-2011 yılları arasında windows media playere geçmiştim işini hızlı yapan seri çalışan çok az ram tüketen mp3 çalar arayışlarındaydım 2012 yılının başlarında AIMPle tanıştım ogün bugün AIMP kullanıyorum forever AIMP :) AIMP in...
  153. SonKraL

Avg vs. Avira vs. Avast

Pcde hız kaybına kesinlikle yol açmıyor..sadece kapanış biraz daha yavaşlıyor atıyorum 30 saniyede kapanıyorsa 45 saniyeye çıkıyor..başka hiçbir sorunu yok..
  154. SonKraL

Adobe Flash Player 12.0.0.3 Beta

O android telefonlar için geçerliydi windows için değil..
  155. SonKraL

Adobe Flash Player 12.0.0.3 Beta

Adobe Flash Player 12.0.0.3 Beta Adobe Flash Player 12.0.0.3 Beta İnternet Explorer İçin Buradan ulaşabilirsiniz. Mozilla Firefox,Chrome,Opera vs İçin Buradan ulaşabilirsiniz. Kaldırma İçin Buradan ulaşabilirsiniz. Not:Kurmadan Önce mutlaka kaldırma aracını indirip...
  156. SonKraL

Advanced SystemCare 7 Final!

Advanced SystemCare 7.0.6.631
  157. SonKraL

Mozilla Firefox 26 Beta 5 - - - Mesaj Güncellendi - - - Mozilla Firefox 26 Beta 5
  158. SonKraL

Mozilla Firefox 26 Beta 4
  159. SonKraL

CyanogenMod Android 4.4 KitKat Dağıtmaya Başladı

Evet :D
  160. SonKraL

AIMP 3.55 Yapım 1320

Zaten Çokta Stabil Çalışmıyordu.İyi Oldu Bir Nevi..
  161. SonKraL

CyanogenMod Android 4.4 KitKat Dağıtmaya Başladı

nexus 5'in 4.4 kitkat apkleri sağolsun 4.4 gibi kullanıyoruz telefonu kendisi gelmesede olur :D
  162. SonKraL

Driver Booster 1.1 Final

güncelleme hızı freede indirirken yavaş indirip hızlı güncelliyor pro sürümde hızlı indirip hızlı güncelliyor farkı bu tespit edebildiğim kadarıyla..
  163. SonKraL

Mozilla Firefox 26 Beta 3
  164. SonKraL

Driver Booster 1.1 Final

Not: Resim Kendi Bilgisayarımdan Çekilmiştir. 1Tek Tıkla Sürücü Güncelleme Aracı IObit Driver Booster, sisteminizi tarayarak güncel olmayan sürücüleri belirler ve tek tıkla gereken güncellemeleri indirip kurmanızı sağlar. Donanımlarınızın sürücülerini güncellememeniz sistemine...
  165. SonKraL

Media Player Classic Home Cinema x64/x86 Standart/BE Güncel Versiyonlar!

MPC-BE Final x64 1.3.0.3.3737 MPC-BE Final x86 1.3.0.3.3737
  166. SonKraL

[Kampanya] Norton İnternet Security 2014 (60 Gün)

avastın 2014 sürümlerini denemeden peşin hüküm vermeyin derim hocam :wink::wink:
  167. SonKraL

okuduğunuz üniversiteye bağlı olarak windows xpden windows8.1e kadar tüm sistemlerde bedava veriyorlar..
  168. SonKraL

keşke 180 günlük kampanyası olsa..:/
  169. SonKraL

[Kampanya] Kaspersky Pure 3.0 (90 Gün)

aynen öyle yapacaklar zaten bu kampanyada onun için yapılmış ..
  170. SonKraL

yalnız unutmamak gerekir kis 2014 ingilizce iken..nis 2014 türkçedir ;)
  171. SonKraL

Avira 2014 Türkçe

Teşekkürler :)
  172. SonKraL

Mozilla Firefox 26 Beta 1
  173. SonKraL

[Kampanya] Kaspersky Internet Security 2014 (90 Gün)

türkçemi?
  174. SonKraL

AVG Mobile AntiVirus Security PRO (Kampanya)

PC versiyonu başarılıda mobilde fesat..denedim hem ingilizce hem detaylı tarama yapmıyor..üstelik kasma yapıyor telefonda..özetle 5 para etmez indirdiğinize yazık olur..norton mobile antivirüs kurun lisans alın kafanız rahat etsin ;)
  175. SonKraL

Avira 2014 Türkçe

Antivirüs'ü Açınca Ekranda Avira Premium Antivirüs 2013 yazıyor ss atabilirim.
  176. SonKraL

[Kampanya] Glary Utilities Pro (Süresiz)

eskiden güzeldi fakat ilerleyince bıraktım 1,5 yıl kullanmıştım bu programı sisteme bir yararı olmuyor..boş program..
  177. SonKraL

Norton 2014 Türkçe 21.0.0.100 Final

keşke 180 günlük veya 90 günlük kampanyası olsada kullanabilsem ..:(
  178. SonKraL

Avast! Free Antivirüs 2014 Sürümü Yayınlandı ! [2014.9.0.2006]

etkisi olmuyor ben bizzat test ettim avast is 2014'ü ..internet download managerle farklı farklı bir çok dosya indirdim. ...................................... eski kampanyası sayesinde 3 yıllık lisansım vardı amcamgilin yeni laptobu avast internet security 2014 kurdum lisansıda verdim...
  179. SonKraL

Avira 2014 Türkçe

biliyorumda bende 6 aylık yasal lisans var avira antivirüs suite 2014'ün ingilizce kullanmak istemiyorum türkçe kullanmak istiyorum..2 adet key var..sanırım her 2sinede uyuyor biri 3 aylık biri 6 aylık..şuan avira premium antivirüs 2013 türkçe kullanıyorum 3 aylık lisansla ve bitmesine 2 ay 10...
  180. SonKraL

Avira 2014 Türkçe

O var bende kalsın almayayım :)
  181. SonKraL

Mozilla Firefox 25.0 Beta 9
  182. SonKraL

[Kampanya] Wise Care 365 PRO 1 YIL

Teşekkürler Aldım :)
  183. SonKraL

Avira 2014 Türkçe

Avira Antivirüs Suite 2014 Türkçe linki yokmu :(
  184. SonKraL

Microsoft Silverlight 5.1.20913.0

Rica Ederim İyi Günlerde Kullanın. Yazılımın Sonu Gelmiş Olabilir..Yazılım Güncellemeleri Sunmak Bu Bölüme Özel Diye Biliyorum..Ayrıca Yazılımın Sonu Gelmiş Olsaydı Şayet Microsoft Güncelleme Çıkarmaz Piyasadan Kaldırırdı.Ayrıca Windows Updateye ekleyip orjinal tüm pclere otomatik olarak...
  185. SonKraL

Microsoft Silverlight 5.1.20913.0

Silverlight, internet tarayıcılarının zengin içerikli dosyaları görüntülemesine yardımcı olacak bir platform olarak Adobe Flash'ın karşısına çıkıyor. Gelişmiş ASP .NET uygulamaları olarak da adlandırılan Silverlight, tarayıcınız üzerinde Silverlight için hazırlanmış videoları...
  186. SonKraL

AIMP 3.55 Yapım 1320

wmp'den daha seri çalışıyor düşük ram kullanımı temalarıyla göz dolduruyor..
  187. SonKraL

AIMP 3.55 Yapım 1320

Teşekkürler :)
  188. SonKraL

[Kampanya] Panda İnternet Security 2014 (3 Aylık)

Bu Pc zaten antivirüs kurulmuş pc gibi çalışıyordur bu özellikte..ekstradan kurmaya gerek yok :D
  189. SonKraL

[Kampanya] Ashampoo Anti-Virus 2014 (6 Ay)

Hiç uğraşma lisanslı avira internet security 2014 kullanmaya devam et diyorsun?..
  190. SonKraL

[Kampanya] Panda İnternet Security 2014 (3 Aylık)

Aynen 2012 sürümlerinden sonra iyice bozdu..
  191. SonKraL

[Kampanya] Ashampoo Anti-Virus 2014 (6 Ay)

Teşekkürler bu sayede bu antivirüs test etmiş olacam :)
  192. SonKraL

Advanced SystemCare PRO 6

Teşekkürler önceki lisansın bitmesine çok az kalmıştı..
  193. SonKraL

1 yıllık Glary Utilities Pro lisansı! (Son Saatler)

konu 2 yıl öncesine ait misafir kardeşimiz..
  194. SonKraL

[Kampanya] Ccleaner Professional

aslında protesto etmek amacıyla kaldırcan bütün tanıdıkların efenime söylüyüm gördüğün her bilgisayardan..uyaracan sitelerde..herkes kaldırcak ciddi bir düşüş yaşıcak piriform firması bak bakalım böyle kampanya yapabiliyormu..
  195. SonKraL

interneti kapatıp girdikten sonra nettede ccleaner professional keyi dolaşıyor onuda girip yapılabilir ne anladım ben bu kampanyadan..
  196. SonKraL

Firefox Video Sorunu

antivirüs kullanıyorsanız devre dışı bırakıp deneyin..antivirüs engel olabiliyor.
  197. SonKraL

Mozilla Firefox 25 Beta 1
  198. SonKraL

Google problemi

Rica ederim..F1 hızında Şeker Tadında Keyifli Sörfler Diliyorum :)
  199. SonKraL

Google problemi

ctrl+0'a basın düzelir..düzelmediği takdirde çerezleri temizleyin..
  200. SonKraL

gözetleme özelliği var.ccleaner ayarlar menüsünden görebilirsin. bide bu var.. pro sürümü otomatik güncelleme yapabiliyor olması..indirip kurmak yerine program indiriyor kuruyor setupla cart curtla uğraşmıyorsunuz güncelleme çıktığında güncelliyimmi diye uyarı çıkıyor okey diyonuz güncelliyor 2...
  201. SonKraL

[Kampanya] Bitdefender Total Security (6 Aylık)

trial resetle regedit dosyaları vs uğraşmak yerine 1-2 yükleme yapıp 6 ay kafanız rahat gitmek daha iyi değilmi?
  202. SonKraL

[Kampanya] Your Uninstaller v 7.5 (24 saat)

Gerçekten Güzel İşini Çok iyi Olmasada (Çok İyiden Kastım Total Uninstaller)..İşini Layığı ile yapan programlardan bir tanesi..fakat son 1-2 aydır program yükleyip kaldırmadığımdan gerek olmuyor..revo uninstaller pro portable sürümü işimi görüyor..genede indirip lisansını aldım olurda kurarsam...
  203. SonKraL

[Kampanya] Bitdefender Total Security (6 Aylık)

Teşekkürler Üstad..Türkçemi Peki ?
  204. SonKraL

[Kampanya] AVG 2014 İnternet Security ve Antivirüs Pro 1 Yıllık

saolun kampanyadan bende yararlandımda..2014 olmasına rağmen arayüzün halen aynı olması..özellikle avira ve avg aynı arayüzde diretmesi hiç hoşuma gitmiyor..oysa biraz avast 9 2014 betadan örnek alsalar süper arayüz diye buna derim ben..
  205. SonKraL

KMPlayer Virüs dağıtıyormuş!

Gom Player varken ne gerek varr..
  206. SonKraL

Hızlı trenin rengi belli oldu!

farklı birşey olmalı 8 numaraya verdim oyumu..
  207. SonKraL

Windows 8.1 deki sürücülerinizi güncelleyin

win 8 değilde win 7 ise pc'in iobit driver booster pro yüklersin bütün driverleri bulur eksik olanları yükler..varsa yüklü olanlardan en güncel sürümünü bulur ve günceller..tüm driverlerin a'sından z'sine kadar sorunsuz güncellenir..speccy bakıp bakıp tek tek driver aramayada gerek kalmaz..
  208. SonKraL

Java Runtime Environment 6.0 Update 25 / 7.0 Update 40

evette java artık 7 serisinde yavaş sürüm atlama yoluna gitmiş..25-26-27 değilde bekleyip 25ten 40a geçtiler.. java 8 normal olarak atlıyor 105-106 diye gidiyor hızlı sürüm atlama olayı java 8de var 7de yavaşlatılmış..aradaki numara farkı ondan kaynaklanıyor..yoksa java 7ye geçtiğimden belli...
  209. SonKraL

Artık HD Filmler Yarı Yarıya Daha Az Yer Kaplayacak

Bir Filmde Uygulamışlar Sanırım Hangi Siteden İndirdiğimi Hatırlamıyorum ..Hızlı Öfkeli 5 750 mb olarak paylaşmışlar filmin ses ve görüntü kalitesi inanılmaz ..dosya detaylarına girdiğimde 1080p full hd kalitede olduğunu gördüm filmin orjinali 1.49 gb iken sıkıştırma yoluya 750 mbta indirmişler...
  210. SonKraL

Firefox un ağır çalışıyor

firefoxsun 64 bit sürümü var cyberfox diye onu kullanırsanız farkı görecekseniz..https://8pecxstudios.com/?page_id=52 burdan ulaşabilirsiniz sevgiler..
  211. SonKraL

Java Runtime Environment 6.0 Update 25 / 7.0 Update 40

Java yazılımı online oyun oynamanızı, dünyanın dört bir yanındaki insanlarla sohbet etmenizi, konut kredinizin faizini hesaplamanızı, resimleri üç boyutlu olarak görüntülemenizi ve daha pek çok şey yapmanızı sağlar. Ayrıca, şirketlerin bilgi işlem sistemlerinin temeli olan intranet...
  212. SonKraL

WinRAR v5.00 Final

Yenilikler: - Yeni Rar arşivleme biçimi - Rar 5.0 sıkıştırma algoritmasında değişiklikler - Rar 5.0 şifreleme algoritmasında değişiklikler - Rar 5.0 arşiv formatında ses işleme değişiklikler - Bazı hatalar düzeltildi
  213. SonKraL

Mozilla Firefox 23.0.1

Firefox 23.0.1 ara sürüm yayınlandı.. Düzeltmeler: - Vista üzerinde FF23 H.264 video hataları, Rendering düzeltidi. - Profil yolunda ASCII olmayan karakterlerdeki imla hatası düzeltildi. - Firefox WebRTC aramalar için Firefox'ta Ses statik dağılması düzeltildi. Buradan ulaşabilirsiniz..
  214. SonKraL

Mozilla Firefox 23.0 Final

Logoyla beraber arayüzde sadeleşmeye değişeme gitseydi..tarayıcının boyunu yükseltmek yerine gereksiz özellikleri kısıp boyutu düşürmeleri daha iyi olurdu kanımca..bundan 2 sene önce mozillanın bilmem kaçın sürümünü 5 mblık dosyayla kurulum yapıyordum..şimdi 22 mb'ta yakın olmuş..
  215. SonKraL

Mozilla Firefox vine videolarını açmıyor

beta sürüm kullanıyorsanız 23.0 final sürüm kurun..güya son çıkan beta sürümü çok sorunlu
  216. SonKraL

Mozilla Firefox Sync Sorunu

yedekleme konusunda google'ı örnek almalı firefox sync falan hikaye..en iyisi elle yedeklemek oda..document and settings'te bulunan application(roaming),local dosyalarının içinde bulunan mozilla klasörlerini şifreli bir halde flash bellek vs herhangi bir donanıma yedeklemek..;)
  217. SonKraL

ve bazı hatalar ilede geldi..xml ayrıştırma hatası geliyor..eskiyi kurup üstüne tekrar kurunca düzeliyor..bir kaç kapanıp açılıştan sonra gene aynı hatayı veriyor..video izlerken çöküyor..çok sorunlu bir beta yayınlamışlar..:(
  218. SonKraL

[Kampanya] Wise Care 365 üç aylık yeni!

Açıkcası şu kadar söylüyüm özetle advanced system care kadar kapsamlı olmasada ondan daha çok hızlandırdığına şahit oldum ilk kullandığım günden bu yana pcnin açılış hızında olsun işlem hızında olsun %30 artış var ;)
  219. SonKraL

[Kampanya] Wise Care 365 PRO 6 ay

kullanın derim pişman olmazsın ;)
  220. SonKraL

[Kampanya] Wise Care 365 PRO 6 ay

tamda diğer 6 aylık wise careden aldığım keyin kampanya günü dolmuştu süper oldu teşekkürler..
  221. SonKraL

Norton 360 mı, norton anti virus mü?

tam koruma için norton 360 tercih edilir.sadece pc koruması için antivirüs..kapsamlı tam koruma istiyorsanız norton 360 derim..ama yok ben sıradan kullanıcıyım..biraz haber okurum biraz sosyal medyada takılırım öyle her siteye atlamam derseniz antivirüs yeterli olacaktır sizin için..
  222. SonKraL

Dünyada ilk olacak

bu gidişle istanbulda tahminimce 2025-2030 yılında falan tuğla ve beton yığınına dönüşecek yeşillik diye birşey kalmıcak..her taraf insanlarla ve evlerle dolacak diye düşünüyorum 3.cü köprü temeli atıldıysa devamıda gelecektir.neyse hayırlı olsun diyelim..
  223. SonKraL

[Kampanya] Glary Utilities 3 Pro

Teşekkürler murat :)
  224. SonKraL

[Kampanya] Glary Utilities 3 Pro

Kampanya için Teşekkürlerde Türkçe Olabiliyormu? ASC işini iyi yapmıyor artık memnun değilim kaldırdım..CCleaner,Defraggler,Aulogics BoostSpeed Pro,Wise Care 365 Pro Kullanıyorum..Ek Olarak Bu Programı İndirmek İstiyorum Türkçemi yani Türkçe Desteği Varmı Bu yazılımı 1 sürümlerindeyken 6 ay...
  225. SonKraL

Firefox Betik Sorunu

Adobe flash playeri kaldırın adobe flash playerin son beta sürümünü yükleyin bu sorun ortadan kalkıyor..
  226. SonKraL

[Kampanya] Kaspersky Antivirüs 2013 (1 yıl) (Asus Anakartlara Özel)

Kampanya Asus Rog Anakartlara Özel ;)
  227. SonKraL

[Kampanya] Wise Care 365 Pro (6 Aylık)

win8de denemedimde geçen gün rekordu sanırım win7 19 saniyede açıldı ss alamadım :( xpde öyle bir sorun var ne yaparsan yap istediğin hızlanma ayarını yap fişek gibi olsun xp gene yavaş açılıyor..tüm programları kapattım..wise carenin turbo checker açılış süresi aracı dışında..bütün hızlanma...
  228. SonKraL

[Kampanya] Wise Care 365 Pro (6 Aylık)

Benim laptop win 7 açılışta abartısız 12 program açılıyor antivirüs ekran kartı driverlerida dahil 29 saniye ..
  229. SonKraL

Defraggler 2.14.706

Defraggler 2.14.706 Sürüm Geçmişi v2.14.706 (23 Nisan 2013) - Zamanlayıcı için Freespace Defrag eklendi. - Birden fazla sürücü tek-tıklama analizi eklendi. - UDF dosya sistemleri için destek eklendi. - Joker karakterler ile arama Geliştirilmiş. - 64-bit...
  230. SonKraL

Defraggler 2.14.706

tabiki harddiskin boyutu ve dönüş hızına göre disk birleştirme süresi artar veya azalır ..
  231. SonKraL

Java Runtime Environment 1.7.0.21

Güncellemede bir sonraki betaya geçiyor şöyle 21 beta 2 sürümü var diye 21 stabil çıkınca 22 beta çıkıyor stabille beraber :)
  232. SonKraL

Java Runtime Environment 1.7.0.21

Onun çözümü betada..bendede çökmüyor betik hatası veriyordu..beta sürümlerini kurdum sorunsuz çalışıyor gıcır gıcır..yapacağınız şey şu olmalı firefox 21 beta 2 devamlı firefox beta sürümünü kullanın..flash playerinde beta sürümünü kullanın stabil sürümler genelde firefoxta sorun çıkarıyor..:)...
  233. SonKraL

Defraggler 2.14.706

benim bilgisayarmda maksimum 5 saniye sürüyor açılması senin bilgisayarın özellikleri düşük veya virüs girdiğinden olmasın sakın..piriform firmasının tüm yazılımlarını kullanıyorum 1inde bile yavaş açıldığı görmedim..çok düşük işlemcili ramli bilgisayarda bile maksimum 10 saniyede açılıyor..
  234. SonKraL

Defraggler 2.14.706

Defraggler 2.14.705
  235. SonKraL

Yandex Vs Google

Yandex'in Google yetişebilmesi için epey yol tepmesi lazım yoksa çok zor..arama motorlarında yapılan araştırmalara ve zararlı tespitlere göre en güvenlisi google olurken en savunmasız ve güvensizi yandex olmuş..yandex güzel ve hızlı olabilir fakat tarayıcısı kullanışlı fakat facebook ve youtube...
  236. SonKraL

Msp messenger 2.0 çıktı

Tutmamış..Sitesi Dahil Kaldırılmış Yok Olmuş Program..
  237. SonKraL

[Sona Erdi] ESET Nod32 Antivirus 6

Teşekkürler
  238. SonKraL

Xmedia Recode 3.0.7.4

Adı pek duyulmamış diyorsunda program piyasasını 2006dan bu yana takip ediyorum 2008den bu yanada devamlı görüyordum xmedia recode yazılımı ..ben adını sık sık duydum hatta bir ara kullandım..programların içindede var bir setup dosyası dün güncellemiştim kullanırım diye..:)
  239. SonKraL

Google Chrome 26.0.1410.43 m

Google Chrome minimal tasarımıyla son derece pratik bir alternatif web tarayıcısıdır. Google'ın kendisi kadar sürümleri de hızlı olan web tarayıcısının en son final sürümü Chrome 26, yayınlandı. Chrome 26'nın öne çıkan yeniliği, yazım denetimi özelliğindeki geliştirmeler. Bu geliştirmeler...
  240. SonKraL

Gom Player Final

Çok Amaçlı Medya Oynatıcı GOM Player ücretsiz olmasına rağmen harika özelliklere sahip bir çoklu ortam oynatıcısıdır. Bir medya oynatıcısında aradığınız hemen her özellik GOM Player'da var. Ayrıca programın her özelliğini ayrıntılı bir şekilde kendinize göre ayarlayabiliyorsunuz...
  241. SonKraL

Rainmeter 2.5 Final

Aynen ;)
  242. SonKraL

Rainmeter 2.5 Final

halende öyle..türkçeleştirme vs olayları kodlar üzerinden değiştiriliyor programı nerdeyse ilk çıktığından belli kullanıyorum atıyorum saat indiriyorum ingilizce çıkıyor türkçeleştirip kullanıyorum..atıyorum hava durumu çıkıyor türkçeleştirip kullanıyorum tabi bunlarıda kod üzerinden oynamayla...
  243. SonKraL

Rainmeter 2.5 Final

Rainmeter 2.5 Final Masaüstü düzenleme aracı olan Rainmeter ile bilgisayarınız her açıdan kişiliğinizi yansıtacak. Windows işletim sisteminin klasik masaüstü tasarımını kişiselleştirerek baştan yaratmanızı sağlayan Rainmeter ile yapılabilecekler yaratıcılığınızla sınırlı. Masaüstünde yer...
  244. SonKraL

[Kampanya] Avast internet security/ 7 kişi 1 yıl- 14 kişi 2 yıl - 21 kişi 3 yıl

Maddelere konulmayıp atlanan birşey var..indiren kişilerinden avast hesabı olması ve bu hesap girdikten sonra verdiğiniz linkten indirmesi gerekiyormuş..yoksa benim hesaptaki indirme linkini aldm..bir çıtır çerez sitesinde avast free antivirüs adyla paylaştım..indiren kişilerin indirdim...
  245. SonKraL

[Kampanya] Avast internet security/ 7 kişi 1 yıl- 14 kişi 2 yıl - 21 kişi 3 yıl

Bunun hilesi var ya..gidecen bir internet kafeye sabahın erken saatlerinde..sahibiyle konuşcan 21 farklı bilgisayardan indircen..bedavadan 3 yıllık lisans..:D
  246. SonKraL

Norton çıkan son yazılım ?

2013ün sonlarına doğru ekim kasım aylarında 2014 sürümü çıkar..:) her sene devam eder böyle bu şekilde..
  247. SonKraL

Norton çıkan son yazılım ?

Evet Nortonun 2013 sürümleri Çıktı Norton 360 v 6 2013 Norton Antivirüs 2013 Norton İnternet Security 2013 http://tr.norton.com/downloads/ Üstteki linkten istediğinizi indirebilirsiniz..hepsi 30 günlük deneme sürümü inecektir..bildiğiniz üzere norton ücretli antivirüs firmasıdır.. Ücretsiz...
  248. SonKraL

Avast Free Antivirus 8.0.1482.45

avast! uzun süredir antivirüs ve güvenlik yazılımları içerisindeki lider bir kaç güvenlik uygulamasından bir tanesi. Hem ücretli hem de ücretsiz olan antivirüs programları ile kullanıcıların beğenisini kazanan avast! sadece virüs, trojan, malware gibi direkt tehditlere karşı değil, aynı...
  249. SonKraL

Müslüm Gürses Vefat Etti!

Türkiye'nin isyankar sokaklarında yetişip, yüreğimizin sesi olan Müslüm Gürses'i kaybettik. BABALARIN BABASI.. Mekanın Cennet Olsun.. :(
  250. SonKraL

CCleaner 3.28.1913

Açılımı Crap Cleaner olan program adından da anlaşılacağı üzere sisteminizdeki gereksiz dosyaları silerek daha kararlı ve dolayısıyla hızlı bir bilgisayara kavuşmanızı sağlıyor. http://fs31.filehippo.com/1513/c5f66dbec77c42b49b101364a19df3a8/ccsetup328.exe
  251. SonKraL

6. sınıfa giden her öğrenciye ücretsiz laptop!

konu 2009 açılmış birader..;)
  252. SonKraL

Telefon karıştıran yandı!

Hadi Bunada Cevap Verin Benim Telefonun Yok Mesela..
  253. SonKraL

[Kampanya] Bitdefender Internet Security 2013 {1 Yıllık Kampanya}

Bitdefenderi oldum olası hiç beğenmedim..bir aralar bitdefender 10 vardı uzunca süre kullandım 9 ay kadar o süperdi sonra bozdu iyice..türkçesi olmayan bir av kullanmak bana ters kampanya için teşekkürker..
  254. SonKraL

[ Sona Erdi ] Advanced SystemCare ULTIMATE

Teşekküler..keyi alıp kullanmaya başladım 315 gün verdi bana..:) gelişme var programda bayağı sistemin stabilitesini arttırıyor..bide tarama hızı biraz daha hızlı olsa tadından yenmicek..
  255. SonKraL

Milliyet.com.tr saldırgan site

Site düzelmiş..:)
  256. SonKraL

Power Copy 1.1.9.1

TeraCopy Çakması gibi olmuş bu program..yavaş pclerde teracopy işimi görüyor..:)
  257. SonKraL

[Kampanya] Advanced SystemCare PRO 6 (6 Aylık)

En son yaptığı bir hatadan veya benim yaptığım bir hatadan sonra çok sinirlenip kullanmayı bırakmıştım uzun süre..fakat hani derler ya insan ilk göz ağrısnı unutamaz diye benimkide o hesap..bakım ve onarımda kullandığım ilk programdı bu program..ccleaner'i sadece temizlik için kullandığımdan...
  258. SonKraL

Ölümcül hastalar üzerine bahis!

Aynen..
  259. SonKraL

Milyonlar kazandı, ertesi gün öldü!

zengin olduğu ulu ortada açıklarsan olacağı bu..:) ne kadar çok para o kadar çok düşman demektir..
  260. SonKraL

Talaşı çay diye satıyorlardı

Sence Bunu Yapanda Vicdan Ne Arar?
  261. SonKraL

Gurur duyulmayacak şampiyonluk!

Rezillik ve ötesi..diyecek söz bulamyorum..
  262. SonKraL

Türk ordusunda bir ilk!

Bu Çok İyi Gelişme Hem Teknolojik Hem Sistematik Olarak Üretkenliğimiz Arttıran Bir Toplum Yolunda İLerliyoruz..
  263. SonKraL

Viagralı suyu içince...

Heralde bu dedenin başına gelen pişmiş tavugun başına gelmemiştir.
  264. SonKraL

Kola insana neler yapıyor neler!

kusura bakmayında balıkla en iyi ya rakı gider..ya kola..:) balıkla ayran veya şalgam düşünemiyorum bile..
  265. SonKraL

CCleaner 3.26.1888

Türkçeye Çevirelim Düzeltmeler - Geliştirilmiş Firefox eklenti yönetimi eklendi. - Geliştirilmiş Google Chrome uzantı yönetimi eklendi. - Optimize edilmiş dizin analizi algoritması geliştirildi. - Ofis 2013th için temizleme eklendi - Adobe Reader 11.0 temizlik eklendi. - Windows 8 yükleyici...
  266. SonKraL

Gom Player Final

Yazılımın Adı Gom Media Player Olarak Değişti..Verdiğin İndirme linkleri ölmüş Militarist..Alttaki Linkten indiriniz.. Gom Media Player 2.1.47.5133
  267. SonKraL

FormatFactory 3.01

Format Factory 3.0.1 Direct Download
  268. SonKraL

Nero Burning ROM 12.0.00300

Ashampoo burning studio ..:)
  269. SonKraL

21 Aralık'ta Güneş Doğmayabilir!

Arkadaş fazla film izlemiş anlaşılan..okuduklarını yazsak senaryo olur..:) hani ihtimal vermiyorumda dediği çıkarsa dünya için tam bir kaos olacaktır orası kesin..:)
  270. SonKraL

Avira İnternet Security 2013 Türkçe çıktı

norton lisansını ben alabilirim..
  271. SonKraL

Mozilla Firefox 17.0 Final

Sürüm Notları:
  272. SonKraL

Üniversitedeki Wireless Güvenlik Form'u ?

yazılım yoluyla o formu oluşturmak çok zor hotspot cihazı olması gerek..zaten o tarz şeyler genelde mağaza,market,üniversite,iş yeri gibi topluluğun bulunduğu yerlerde kullanılması iyi olacaktır..evde kullanmanın pek bir yararı olacağını sanmıyorum..
  273. SonKraL

Avast Güvenlik Duvarı Çalışmıyor Hatası

sorununuz xpdemi yoksa windows 7demi bunu belirtin...ayrıyetten avast free antivirüs vardır..avast free internet security bir program bulunmayıp sadece avast internet security vardır oda ücretlidir..
  274. SonKraL

Salı günü ayık olun hafızlar!

güncellemede geldi zaten yükledim sorun yok..:)
  275. SonKraL

CCleaner 3.24.1850

ccleaner ile google chrome kuruluyor eğer kurulu ise zaten slim kurulum gibi hiçbir ek yazılımı kurulumu sormuyor..
  276. SonKraL

Google Chrome 23.0.1271.64 Stable

bariz hız artışı var dostlar..:) ama alışkanlıktan ve özelleştirilebilir olmasından olmalıki firefoxtan vazgeçemiyorum yoksa chrome hiç olmadığı kadar hızlı çalışıyor şuan..özellikle animasyon..facebook oyunlarından kasma 0a inmiş durumda..ayrıca gpu hızlandırmasına yapılan yeni bir özellik...
  277. SonKraL

Kaspersky Pure mi? Bitdefender Total Security 2013 mü?

Kaspersky iyidir iyi..
  278. SonKraL

FlashFXP 4.2.5 Build 1813 / 4.3.0 Build 1902 RC1

aynen öyle dostum ya..ne bitmek bilmezmiş..final sürümünde yeni konu açarsn konu linkle doldu çünkü..
  279. SonKraL

[Kampanya] Giveaway Ashampoo WinOptimizer 2012

teşekkürler kullanmasamda aldım bir kenarda dursun..:)
  280. SonKraL

EaseUS CleanGenius

Advanced System Carenin Çakması Resmen..
  281. SonKraL

Samsung Galaxt Note 10.1 N8000, N8005 & N8010 Farkları ?

yani pek bir fark yok aralarında..
  282. SonKraL

Chrome Yavaşlama Problemi

antivirüs yazılımıda sebep olabilir..chromeyi geçici olarak dışlamalara ekleyin..ardından varsa toolbar..antivirüs yan eklentisi gibi eklentileri kaldırın..gerekli gördüklerinizi netten girip kontrol edin chromenin eklenti yerinde sahte uygulamalar(eklentiler) kol geziyor..sahte...
  283. SonKraL

Aynen..Performans optimizesi yapılmış gibi..16.0.2 final sürümündede kitlenme ve performans sorunu var final sürümündeki bu sorunu düzeltmleri lazım yada final sürümü çıkarmak için acele etmeleri..;)
  284. SonKraL

Advanced SystemCare 6.0.8.170

Kusura Bakmaynda Bu Program'a Güvenmeyin Pek Derim..Wise Care 365,Aulogics Boost Speed Programları Varken Bunun Esamesi Okunmaz..
  285. SonKraL

Adobe Flash Player 11.4.402.287 32x64 Bit

linkler orjinal sitesinden verilmiş ..:) sitesinden inmiyor değil siz indiremiyor olabilirsiniz..burdaki direk indirme linkleri..sitesinde bu linkleri dolaylı olarak veriyorda ondan ..
  286. SonKraL

toplu olarak şikayet etsek var ya şu şirketleri müyap..youtube vs zarar'a sokarız..eminim bir çoğu vergi ödemiyordur..telif hakkıymış..nette full olarak kurulan ve kullanılan herşey telif hakkına girer video sitelerine konular full videolar..diziler..filmler..vs..mp3 indirmeyi korsanı...
  287. SonKraL

Sizce hangi antivirüsü kullanmalıyım?

2013 sürümleri sıkıntılı çoğu antivirüsün 2012 sürümlerini denemeni öneririm..2013 sürümlerini kurdum bendede benzer hatalar verdi..2012 sürümlerinde sıkıntı yok..:) en azından tam anlamıyla oturana kadar 2013 versiyonlu avlerden uzak dur..
  288. SonKraL

Avast! 7.0.1473 Final

al bendende o kadar ..5 sürümünden belli kullanıyorum..lisansı en zor bulunan antivirüs programı sanırım..eset nod32 ile karıştırdınız sanırım?
  289. SonKraL

Değerli Çalışma Arkadaşımız Power'ı Kaybettik

Kendisi Hiç Tanımam..Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Yakınlarına sabır diliyorum :(
  290. SonKraL

Bilgisayar birşey yapmadığım halde kasılıyor

hata bulucu dediğiniz nedir?
  291. SonKraL

Java Runtime Environment 1.7.0.9

u8 çıkmadı..direk u9a atladılar..
  292. SonKraL

Adobe Flash Player 11.4.402.287 32x64 Bit

anladım..yazılımdan saymıyorsunuz eklenti olarak görüyorsunuz..:D
  293. SonKraL

Defraggler 2.10.424

Defraggler 2.11.560 Sürüm Notları - Windows 8 için destek eklendi. - Tepsi küçült eklendi. - Drive özelliği sonuna kadar sağ tıklatın Move File eklendi. - Boş alan hesaplama geliştirmeler. - Df.exe Sabit istisnalar. - Sürücüleri dolandırmak için sıraya olduğunda SSD sürücüler doğru şimdi...
  294. SonKraL

AVG Internet Security & AVG Anti-Virus & AVG Anti-Virus Free 2013 13.0 Build 2740a582

free versiyonu çok dandik..diğer versiyonlarına yönel derim 2 hafta kullandım pişman oldum yani..;)
  295. SonKraL

En az bellek kullanan ücretsiz antivirüs hangisi

ayarlardan hepsi yapılabiliyor dostum..standart ayarlarla kullanırsan antivirüsleri hiçbir işe yaramazlar biraz ayarları kurcala..mse standart olarak tararken işlemcinin %60 kullan seçili olarak gelir sen bunu %10a kadar düşerebiliyorsun..usb diskleri tara seçeneği pasif olarak gelir ayarlardan...
  296. SonKraL

SDN Firefox Kafe

stabilliğini bozan plugin-container.exe bunu durdurursanız gayet güzel stabil çalışıyor..
  297. SonKraL

Dizimag kapandı [30.07.2012]

ddizi.com,dizifrm.org,diziizle.gen.tr siteleri boşunamı duruyor arkadaşlar..:)
  298. SonKraL

Advanced SystemCare 6.0.8.170

denedim bir işe yaramıyor ilk çıktığından belli kullandığım programdan vazgeçtim artık herşeyiyle..tüm kurduğum bütün pclerden kaldırdım yaklaşık 20 kadar pc..programı mahvetmişler..ıobit firmasını protesto ediyorum hiçbir yazılımını kullanmayacağım artık..