[Kampanya] Avast internet security/ 7 kişi 1 yıl- 14 kişi 2 yıl - 21 kişi 3 yıl

ysf.taskin

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Öncelikle bu kampanyayı avast forumunda gördüm, buradada paylaşmak istedim, kampanya linki,

http://forum.avast.com/index.php?topic=110643.0

belittiğine göre önce alttaki siteden bir hesap açıyorsunuz,

https://my.avast.com/recommendation

sonra sizebir indirme linki veriyor, bu linki sosyal ağlarda paylaşıyorsunuz, bu link üzerinden avast'ı indirip kuran olursa size ücretsiz lisans gönderiliyor.

7/14/21 kişi indirince 1/2/3 senelik internet security lisansı gönderiliyor.​

haber Trsec.net'ten alıntıdır. alıntı yapmak yasak mı bilmiyorum.

varsa gönüllü 7 kişi bi avast a ortak girelim :D:D
:biggrin::devil:

ysf.taskin

Asistan
Reaksiyon puanı
9
valla ben uğraşcam da 7 kişi bulamadım. internet security sahibi olcaz bedavadan :D

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
5 kişi daha bulursan 7. ben olurum. Abim AV kur deyip duruyordu zaten :p

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
20 günlük deneme bitsin AVG ye geçicem zaten :D
çok istiyor 7 kişi nerden bulalım arkadaş :)

ysf.taskin

Asistan
Reaksiyon puanı
9
bekleyelim bakalım. varsa 5 kişi daha alalım. beklemedeyim :)

koskoca shiftdelete den 7 kişi çıkar heralde. :)

berinark

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bekleyelim bakalım. varsa 5 kişi daha alalım. beklemedeyim :)

koskoca shiftdelete den 7 kişi çıkar heralde. :)

İki kişi bana yaz :) kaldı 3 kişi...

​Arkadaş yeni lisans almış. Tek başımayım artık :) Kaldı 4 kişi...

ysf.taskin

Asistan
Reaksiyon puanı
9
özelden mailleşelim. hepimiz mail yolu ile indirip kuralım. hepimiz 1 yıllık alalım:) düşünce güzel inş uygulamada başarırız ::D

şimdilik manzara bu :d
kthd2.png

SonKraL

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Bunun hilesi var ya..gidecen bir internet kafeye sabahın erken saatlerinde..sahibiyle konuşcan 21 farklı bilgisayardan indircen..bedavadan 3 yıllık lisans..:D

IvoryMan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ustam eğer 7 kişi tamamlanmadıysa ben de gelirim. :)

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
İndirip kuracak kişilerin üye olması gerekiyor mu?

ysf.taskin

Asistan
Reaksiyon puanı
9
İndirip kuracak kişilerin üye olması gerekiyor mu?
sanırım öyle. çünkü link olarak herkese aynı linki veriyor. benim önerdiğimi nerden bilicek? kafama takıldı. zaten çıkmadı 7 kişi. deneyemedik doğrusu

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
sanırım öyle. çünkü link olarak herkese aynı linki veriyor. benim önerdiğimi nerden bilicek? kafama takıldı. zaten çıkmadı 7 kişi. deneyemedik doğrusu

Yani 7 kişi bulsam onların da mı üye olmaları gerekiyor demek istedim :)

kimyaci86

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sanki 7 kişi ortak danaya giriyoz. ne o öyle..

ysf.taskin

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Yani 7 kişi bulsam onların da mı üye olmaları gerekiyor demek istedim :)

zaten avastın ücretsiz sürümünün 1 yıl kullanmak için mail in ile kaydolman gerek. kampanyanın tek farkı. benim aracılıgımla kaydolmuş olman. yani her türlü kaydolman gerek kardeşim

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
hayyatta kullanmam, net bağlantımı kesiyor, kaldırılmak işkence çekiyorsun. Bu arada AVG nasıl? Bizim arkadaşın pc avg yüzünden gümlemişti ama ben yinede soram dedim.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
hayyatta kullanmam, net bağlantımı kesiyor, kaldırılmak işkence çekiyorsun. Bu arada AVG nasıl? Bizim arkadaşın pc avg yüzünden gümlemişti ama ben yinede soram dedim.
Ben şuan AVG yi hem xp de hemde w7 de kullanıyorum. Avg nin 2013 versiyonlarını çok başarılı buluyorum..

AVG nin eski versiyonlarıda işe yaramazdı kaldırırken sorunluydu ama baya yol katetti avg kurmanı tavsiye ederim avg internet security 2013..

Avastı bilmiyorum w8 e kurdum ama uyumsuzluk gösterdi deneyemedim bidahada kurmadım kurmayıda düşünmüyorum..

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
[MENTION=48671]muratflash[/MENTION] hocam bırak kurmayı setupunu bile indirme avastın o kadar berbat bi program olamaz. Kaldırana kadar ne çektim. Neymiş illa güvenli modda açacakmışız. Şuan avira is 13 kurulu hoşuma gitti 1 ay kullanır ardından avg ye geçerim 6 aylık kampanyayı kullanmayı düşünüyorum 6 ay olmasa bile 4-5 ay olsun yeter.

Link

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
16
@muratflash hocam bırak kurmayı setupunu bile indirme avastın o kadar berbat bi program olamaz. Kaldırana kadar ne çektim. Neymiş illa güvenli modda açacakmışız. Şuan avira is 13 kurulu hoşuma gitti 1 ay kullanır ardından avg ye geçerim 6 aylık kampanyayı kullanmayı düşünüyorum 6 ay olmasa bile 4-5 ay olsun yeter.

Avast kullanıyorum, belirttiğin problemlerle hiç karşılaşmadım.

By-Chost

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Ürünlerimizin satışını yapacak eleman arıyoz dememişler de bak hele bakk hareketlere bak.. yakışıyomu koskoca avast :D

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
[MENTION=16044]Link[/MENTION] İşletim sistemi nedir??. Ve 32-64 bit hangisi??. Acaba benim w8 64 bit olduğu için mi sorun çıkardıki..

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Vista ve Win 7 32 bit işletim sistemlerinde denedim.
Ancak alttaki mesajlarda win 8 ile mükemmel çalıştığını söyleyen 2 kullanıcı var.
http://forum.avast.com/index.php?topic=116245.msg902644#msg902644
Tamam sen devamlı o linkteki w8 kullanıcılarından bahsediyorsun ama ben bizzat w8pro x64 versiyonunda denedim w8 tekrar açıldığında kullanıcı giriş şifremi girdim ve simsiyah bi ekranla karşılaştım yani bu sorun belki 64 ve 32bit farkındanda kaynaklanıyor olabilir diye düşündüm.. Yani w8 64bitte sorun çıkarıyor olabilir belki ayrıca diğer işletim sistemlerinde düzgün çalışıyorda olabilir..

yaşli çocuk

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Bitdefender IS 2013 işimi görüyor, Avast'dan iyi olsa gerek.

SonKraL

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Maddelere konulmayıp atlanan birşey var..indiren kişilerinden avast hesabı olması ve bu hesap girdikten sonra verdiğiniz linkten indirmesi gerekiyormuş..yoksa benim hesaptaki indirme linkini aldm..bir çıtır çerez sitesinde avast free antivirüs adyla paylaştım..indiren kişilerin indirdim yazmasını rica ettim 105 kişi indirmiş..fakat orda sayı hiç artmamış..sonra araştırdımki..indirenlerin avast hesabı olması hesabıyla giriş yaptıktan sonra o linkten indirmesi gerekiyormuş..burdaki amaç reklam değil avasta üye sayısını arttırmaktan başka birşey değil..bunu şöyle farkettim normalde benim 2 tane avast hesabım var..komşunun internetine bağlandım bir avast hesabımla girdim..diğer avast hesabımla verdiğim linkten indirdim..daha sonra avast hesabı ve komşunun internetinden çıkış yaptım..kendi internetime ve asıl avast hesabıma bağlandım orda arkadaş sayısı 1'e yükselmiş..bu şekil oluyor..kısaca bayağı bir uğraş lazım ..önce üye olcan giriş yapacan sonra indircen bu bana kazandıran karşı taraf için tamamen vakit kaybı..

ysf.taskin

Asistan
Reaksiyon puanı
9
bu şekil kimsenin uğraşıcagını ben sanmıyorum. ben bile vazgeçtim:)

Ay Parçası

Profesör
Reaksiyon puanı
27
internette tonla serial kol geziyo bunlar anca vakit kaybı yaratır :laugh: