Sony xz premium mu HTC U11 mi

Yigit6565

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ozaman iyimiş u11i bugün hb den sipariş edicem

Bareth Gale

Profesör
Reaksiyon puanı
300
U11 doğru seçim. Ben XZ demiştim ama U11 daha güzelmiş abi. Hayırlı olsun.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Dün U11'e çamur atanlar bugün U11 diyor.
Ego falan filan her dediğimin doğru çıkmasından mutluyum :D

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
U11 candır dehşet bir hoparlör ses kalitesi var çerçeveleri olmasa alabilirdim

Yigit6565

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kırmızı
Silver alacağına mavi al.
Kırmızı dediğin gibi değil tam kırmızı sanırım bir kaç videoda izlemiştim
Kırmızı biraz kız rengi .Renk konusunda cinsiyetçilik yapmam ama bizim toplumumuz böyle.Tanıdığım bile kırmızı alma kız rengi diyor.kırmızı almama nedenim birazda bu yüzden

M

Murat Burç

SDN Okuru
Millet ne derse desin milletin dediğine bakacaksak OOOO Apple yaptı millet RED serisini kullanıyor. O kadar kullanan adam kız olmadi da biz mi olacağız?
Kırmızı
Kırmızı biraz kız rengi .Renk konusunda cinsiyetçilik yapmam ama bizim toplumumuz böyle.Tanıdığım bile kırmızı alma kız rengi diyor.kırmızı almama nedenim birazda bu yüzden

Yigit6565

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Doğru s
Millet ne derse desin milletin dediğine bakacaksak OOOO Apple yaptı millet RED serisini kullanıyor. O kadar kullanan adam kız olmadi da biz mi olacağız?
Doğru söylüyorsun insanları bu konuda pek takmam kırmızı almak isteseydim alırdım da sadice bu durumu dile getirdim

M

Murat Burç

SDN Okuru
Doğru s
Doğru söylüyorsun insanları bu konuda pek takmam kırmızı almak isteseydim alırdım da sadice bu durumu dile getirdim
Ben dediğim gibi önce kırmızı sonra mavi alırdım ki öyle yapacağım. Renk seçimi bundan sonra sana kalmış. :D

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
XZP varken U11 pişmanlıktır. Hele bir de ithalatçı garantili telefon alıp başınızı yakmayın.

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
Yoooookkk:)product red’deki o renk tonajlamasi bile bir baska dostlar:)adamlar tam kivaminda veriyor renk ayarini.

Htc kirmiZisida can yakiyor yanliz.gerci bunlarin her rengi efso:):)

M

Murat Burç

SDN Okuru
XZP varken U11 pişmanlıktır. Hele bir de ithalatçı garantili telefon alıp başınızı yakmayın.
Neye göre kime göre ? Bana göre de U11 varken XZP pişmanlık çünkü ses ve kamera düşük ışık performansı olarak U11 ezip geçiyor bence.

Bareth Gale

Profesör
Reaksiyon puanı
300
Kırmızı kız rengi diyen adamla takılma, mantığı bozuk onun. :D Kırmızının arkasına karbon fiber kaplama yapacaksın kenarlar kırmızı ön ve arkalar siyah offfff süper.

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
Neye göre kime göre ? Bana göre de U11 varken XZP pişmanlık çünkü ses ve kamera düşük ışık performansı olarak U11 ezip geçiyor bence.

U11 dediğin telefonda yenilik namına hiç bir şey yok, neymiş telefonu sıkabiliyormuşsun. :D Kamerası ancak benim 4 yıl önce kullandığım Galaxy S4 ile kapışabilir. Bak şimdi onunda gece performansı çok iyiydi allah için. Kaldı ki XZP'de bir çok yeni oyuncak var, 960fps kayıt özelliği, 3D avatar oluşturup-paylaşabilme özelliği gibi. Abartmıyorum şu 3D avatar olayını Apple yapsa en az 1 yıl konuşulurdu. HDR ekran kalitesine hiç girmeyelim U11'i olan arkadaşların canı sıkılmasın. Hatta Android 8'in geçen hafta XZP kullanıcılarına sunulduğunu ve hala HTC'nin bu güncellemeyi ne zaman vereceğinin muallak olduğunu söylememe gerek yok sanırım. :)

elmacıbedevi

Asistan
Reaksiyon puanı
22
U11 dediğin telefonda yenilik namına hiç bir şey yok, neymiş telefonu sıkabiliyormuşsun. :D Kamerası ancak benim 4 yıl önce kullandığım Galaxy S4 ile kapışabilir. Bak şimdi onunda gece performansı çok iyiydi allah için. Kaldı ki XZP'de bir çok yeni oyuncak var, 960fps kayıt özelliği, 3D avatar oluşturup-paylaşabilme özelliği gibi. Abartmıyorum şu 3D avatar olayını Apple yapsa en az 1 yıl konuşulurdu. HDR ekran kalitesine hiç girmeyelim U11'i olan arkadaşların canı sıkılmasın. Hatta Android 8'in geçen hafta XZP kullanıcılarına sunulduğunu ve hala HTC'nin bu güncellemeyi ne zaman vereceğinin muallak olduğunu söylememe gerek yok sanırım. :)

Piyasadaki en iyi kameralardan birisi HTC u11 de ve ses performansı xzp ile karşılaştırılamaz bile.Kutusundan çıkan kulaklık harika.Bir markanın fanboyu olmak çok kötü bir şey :)
Eğer xzp deki 5 saniye 960 FPS çekimi özellikten sayıyorsan u11in sıkılma özelliğini de saymalısın.Ayrica Android güncellemelerinin en hızlı geldiği 2 marka HTC ve sonydir.

M

Murat Burç

SDN Okuru
XZP'nin gece S7 Edge ile kapışabileceği şüpheli iken kalkıp da U11 ile kıyaslamayın :D
960 FPS 1-2 saniye için çekilebiliyor ve ışık azıcık azaldığında felaket İSO kirliliği yapıyor. :D

Uğur B

Doçent
Reaksiyon puanı
192

SDN DEN UKT Yİ İZLEYEBİBLİRSEN eğer sony nin tasarımıyla bi sıkıntın yoksa ben sony i öneririm gerçekten çok farklı özellikleri var ve kullanışlı bi telefon çok akıcı uzun süre kullanabilirsin

Yigit6565

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Herkes baska bisey soyluyor .Kararsiz kaliyorum.

speedy3444

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim Düşüncem Xperia XZ Premium Kamera Olarak daha Başarılı Sonuçlar Verebilir Ama HTC U11 De Alınmıyacak bir telefon değil

Yigit6565

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1