Sony xz premium mu HTC U11 mi

Bu konuyu okuyanlar

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kasa sağlamlığı ve kalitesi pil i ekran ı u 11 karşı tartışmaya açık değil diye yazdığımda sizin cevabınız 'Ne tartışmaya açık değil ? İkisi de cam kasa. Saçmalıyorsunuz' diye cevap vermiştiniz bende size telefonlara dayanıklık testi yapan JerryRigEverything htc u 11 e fail verirken sony xperia xz test den geçti acaba kim saçmalıyor
bu arada evet u 11 iyi olduğu konular kameranın düşük ışık performansı ve ses kalitesi
xz premium iyi olduğu konular bu kadar sınırlı değil
ekran çözünürlüğü ve piksel yoğunluğu
batarya kapasitesi örneğin xzp 4g bekleme süresi 610 Saat u 11 336 Saat bu fark 3g de daha fazla
xz premium da cat 16 modem kulllanılıyor u11 de cat 12
suya dayanıklılık seviyesi daha yukarda telefonun genel dayanıklılığı ve sağlamlığı da öyle
kamerasın dada bazı avantajlar var tabii 720p 960 fps slow motian video falan gündüz fotoraflarıda çok başarılı
U11 Cat 12??? İkisinde de 835 var. Birebir aynı işlemci neyin Cat 12 Cat 16'sindan bahsediyorsun?
--- Gönderi Güncellendi ---
Hayatında kaç defa telefonu suya soktun diye sormak lazım sana
Bekleme süresine bakıyorsun neye göre bakıyorsun?
XZ Premiumun üstün olduğunu iddia edebileceğin tek yer ekran.
960 FPS falan filan fasa fiso ışık hafif düştüğünde deli gibi ISO kirliliği yapan 960'dan mi bahsediyoruz.

Uğur B

Doçent
Reaksiyon puanı
192
U11 Cat 12??? İkisinde de 835 var. Birebir aynı işlemci neyin Cat 12 Cat 16'sindan bahsediyorsun?
960 FPS falan filan fasa fiso ışık hafif düştüğünde deli gibi ISO kirliliği yapan 960'dan mi bahsediyoruz.

Üzerinde bulundurduğu Cat 16 LTE modem sayesinde dünyada 1 Gigabit’e kadar internet hızını destekleyen sayılı cihazlardan biri olan Sony Xperia XZ Premium yapılan testte elbette ortam koşullarına ve baz istasyonunun mevcut durumuna bağlı olarak saniyede 750mbit indirme hızına ve 110mbit yükleme hızına ulaştı.

çok gez telefonu suya soktum telefonla havuzada girdim kirlendiğinde suda yıkadımda

M

Murat Burç

SDN Okuru
Üzerinde bulundurduğu Cat 16 LTE modem sayesinde dünyada 1 Gigabit’e kadar internet hızını destekleyen sayılı cihazlardan biri olan Sony Xperia XZ Premium yapılan testte elbette ortam koşullarına ve baz istasyonunun mevcut durumuna bağlı olarak saniyede 750mbit indirme hızına ve 110mbit yükleme hızına ulaştı.

çok gez telefonu suya soktum telefonla havuzada girdim kirlendiğinde suda yıkadımda
Snaodragon 835 ile birlikte Cat 16 modeme sahip U11 1000 MPBS hızlarına çıkabiliyor.
Ayrıca ülkede verilen max hız 600 MPBS v

Uğur B

Doçent
Reaksiyon puanı
192
Hayır 835 olan her cihaz otomatikmen Cat 16 modeme sahip
HTC U11 | HTC Türkiye

www.htc.com/tr/smartphones/htc-u11/
HTC U11 akıllı telefondan beklentileriniz için yeni standartlar belirliyor. ..... Device capable of supportCat 15 LTE, download up to 800Mbps, upload up to 75 ...
ayrıca xiami mi 6 ve one plus 5 de cat 12 kullanıldığı da yazıyor

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
Iyide arkadaslar tr'de cat3-4 standardi anca denk geliyor.16 olsa nolur 116 olsa nolur?kim gormus o hizlari?

Uğur B

Doçent
Reaksiyon puanı
192
ayrıca em
Iyide arkadaslar tr'de cat3-4 standardi anca denk geliyor.16 olsa nolur 116 olsa nolur?kim gormus o hizlari?
Gigabit Class LTE hızlarına ulaşan Snapdragon X16, Cat 9 LTE cihazlarıyla ayn miktarda spektrum kullanıyor.

Snapdragon X16 LTE modeme ek olarak, Qualcomm tarafından tanıtılan bir diğer komponent ise WTR5975 RF alıcı-vericisi oldu. Bu model,

Gigabit Class TLE, LTE-U ve LAA (lisanssız 5 Ghz desteği ile birlikte) gibi teknolojileri destekleyen ilk tekli çip modeli oldu.

Qualcomm'un tanıttığı bu teknolojilerin son kullanıcı tarafındaki getirilerinden biri de sanal gerçeklik tarafında karşımıza çıkacak. LTE ve bu teknolojilerin kullanımı sonrasında, kullanıcılar 360 derecelik videoların canlı yayınlarını mobil ağlarla gerçekleştirebilecek.

Yigit6565

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İki telefonuda çok beğendim hangisi daha iyi anlamadım birisi objektif bir şekilde yazabilirmi.Hangi konularada telefonların iyi olduğu hakkında

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
İki telefonuda çok beğendim hangisi daha iyi anlamadım birisi objektif bir şekilde yazabilirmi.Hangi konularada telefonların iyi olduğu hakkında

Bu iki telefondan hangisini alirsan pisman etmeyecek cihazlar.bi yerlerde yan yana inceleme sansin varsa iyi.gorup bakip hatta biraz olsun incelemeden telefon almayin.buradaki yorumlar sadece on fikir verir.

Uğur B

Doçent
Reaksiyon puanı
192
yukarda gördüğün gibi baya tartıştık ama iki telefon da aynı işlemci var ve 3 aşağı 5 yukarı eşit özelliklere sahip xz premium ekran ı 4k olması ,pil inin iyi gitmesi ve dayanıklılığı htc u 11 inde ses kalitesi ve gece foto su iyi ben sony xperia xz nin parmak izi okuyucusunu ve kasa sını sevdiğim için xz premium diyorum hem sony tr garantisiyle hepsiburadadan alırsın

Yigit6565

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
xz premium ve u11 ortalama kaç saat ekan süresi verir

Uğur B

Doçent
Reaksiyon puanı
192
xz premium ve u11 ortalama kaç saat ekan süresi verir
Batarya konusunda sony seni pişman etmez stadına moduda var sen sony Xperia xz premium un SDN den UKT videosunu izlediysen batarya konusunda sony 2 gün diyor ama en azından dolu dolu 1 gün çıkarabileceğini belirtiyorlar

ruzeyilmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Bildiğim kadarıyla HTCnin garantisi yok aklında bulunsun
(İthalatçı garantisi varmış kusura bakma)

Son düzenleme:

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
Htc üstün olduğu ;
Ses kalitesi sony de kötü değil hatta 2. sayılır
Kamerası düşük ışıkta daha iyi sony de kötü değil
Sony üstün olduğu;
960 kare video kaydı keyif veren bi özellik
Pil nerdeyse 2 katı gidiyor 4k olmasına rağmen
4k ekran var. Fark yok demeyin çok fark var.
Daha dayanıklı kasaya sahip.
Her 2 hoparlörü de sana bakıyor. Oyun kalitesi iyi.

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
M

Murat Burç

SDN Okuru
Xz premium 640 saat 3G bekleme süresi var.
Htc u11 336 saat bekleme süresi.
Bu da 1.904 katı demek

Xz premium 640 saat 3G bekleme süresi var.
Htc u11 336 saat bekleme süresi.
Bu da 1.904 katı demek
Yav HE HE. Epey'den aldığınız bilgilerle gelmeyin buraya
upload_2017-11-10_1-54-6.png

upload_2017-11-10_1-54-38.png

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
Aktif kullaım batarya performansı. Ben gidip Epeyden bekleme sürelerine bakıp batarya süresi şu diye atıp tutmuyorum.
Aktif kullanım 3 4 saat oyun değildir. Gün içi kullanımdır. Akşam şarja takmaya unutursan seni idare edebilmelidir. Ben kimsenin sürekli oyun oynadığını görmedim. Benim akşama kadar 3g arada gün de 1-1.5 saat konuşma 1.5 saat oyun 1 saat instagram 1 saat Youtube 2 3 saatte internet dolaşımı. Ortalama budur. 4k ekran ile oyun oynasan tabiki pil ekran biter

M

Murat Burç

SDN Okuru
Aktif kullanım 3 4 saat oyun değildir. Gün içi kullanımdır. Akşam şarja takmaya unutursan seni idare edebilmelidir. Ben kimsenin sürekli oyun oynadığını görmedim. Benim akşama kadar 3g arada gün de 1-1.5 saat konuşma 1.5 saat oyun 1 saat instagram 1 saat Youtube 2 3 saatte internet dolaşımı. Ortalama budur. 4k ekran ile oyun oynasan tabiki pil ekran biter
İşine gelmeyeni istediğin gibi bük yeniden şekillendir senin ki
Pil testi ortada XZP'nin iki kat pil performansı sunduğu yalan. Epey'in yanlış bilgileri ile gelmeyin.

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
İşine gelmeyeni yalanla
Pil testi ortada XZP'nin iki kat pil performansı sunduu yalan. Epey'in yanlış bilgileri ile gelmeyin.
3g bekleme süresi 2 kat sen ne dersen de. Oyunda o kadar fark olamaması normal. Birisi 4k birisi yarısı

M

Murat Burç

SDN Okuru
3g bekleme süresi 2 kat sen ne dersen de. Oyunda o kadar fark olamaması normal. Birisi 4k birisi yarısı
Sen demedin mi oyunlarda android uygulamarında FHD çaışıyor diye? Bulur getiririm :D
Kendini yalanlıyorsun şuan :D
XZP oyunlarda 4K çalışmıyor. O çözünürlüğü oyunlarda ne 835 ne de pil taşır. Biri taşıdı öbürü iflas eder :D
Pil testi ortada diyorum epeyin yanlış bilgilei ile gelmeyin diyorum sen 3G bekleme süresi ile (LTE bile değil :D) kalkmış pil performansı kıyaslıyorsun.
Senin hesabına göre iPhone Plus'lar hepsinin içinden geçer dışından çıkar :D Epeye bakıp bakıp gelme buraya

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
Sen demedin mi oyunlarda android uygulamarında FHD çaışıyor diye? Bulur getiririm :D
Kendini yalanlıyorsun şuan :D
XZP oyunlarda 4K çalışmıyor. O çözünürlüğü oyunlarda ne 835 ne de pil taşır.
Pil testi ortada diyorum epeyin yanlış bilgilei ile gelmeyin diyorum sen 3G bekleme süresi ile (LTE bile değil :D) kalkmış pil performansı kıyaslıyorsun.
Senin hesabına göre iPhone Plus'lar hepsinin içinden geçer dışından çıkar :D Epeye bakıp bakıp gelme buraya
Ben ne yazdım 4k destekli uygulamalarda 4k çalışıyor. 4k destekli değilse fhd çalışıyor. Epey apple ı gömüyor. İphone 7 ve 8 bekleme süresine bak
Epey de iphone 7 3g bekleme süresi 240 saat