Öneri Tab s9 mu ipad air mi ?

Bu konuyu okuyanlar

Berotti

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Üniversite dersleri, günlük kullanım ve bazen de oyun oynamak için tablet bakıyorum. Samsung galaxy tab s9 ve ipad air 5 arasında kaldım. Air 5'in 64 gb olan modeli için bütçem yeterli fakat bana yeterli değil depolaması, tab s9 ise 128 gb olduğu için depolama kısmında bana bir sorun çıkarmaz. Hangisini seçmem daha doğru olur ipad air kullanım açısından çok iyi duruyor acaba icloud ile kullansam depolama açısından sorun ortadan kalkar mı yoksa s9 doğru seçenek mi ?
Şimdiden teşekkürler.

draktepe

Asistan
Reaksiyon puanı
126
Hocam bütçen için yorumum yok ancak oyun için ve şarj için kullanacak iseniz iPad Pro m2 işlemciyi öneririm. Üniversiteyi bitirene kadar seni her türlü idare eder. Samsung s9 da işini görür ama mobil oyun için kesinlikle iPad i öneriyorum.

Berotti

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam bütçen için yorumum yok ancak oyun için ve şarj için kullanacak iseniz iPad Pro m2 işlemciyi öneririm. Üniversiteyi bitirene kadar seni her türlü idare eder. Samsung s9 da işini görür ama mobil oyun için kesinlikle iPad i öneriyorum.
ipad pro seviyesine çıkamam maalesef. tab s9, s8 plus veya ipad air 5 arasında seçim yapmam lazım.ipad bende ağır basıyor fakat 64 gb bana yeterli olmaz muhtemelen.

tahayakup

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
öğrencilik açısından samsung tab s9 ve s9 plus ne kadar avantajlı gibi görünsede uzun ömürlülük ve stabilitesi açısından ipad air 5 daha doğru tercih olacaktır sonuçta M1 işlemci

Omereyiol

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Üniversite dersleri, günlük kullanım ve bazen de oyun oynamak için tablet bakıyorum. Samsung galaxy tab s9 ve ipad air 5 arasında kaldım. Air 5'in 64 gb olan modeli için bütçem yeterli fakat bana yeterli değil depolaması, tab s9 ise 128 gb olduğu için depolama kısmında bana bir sorun çıkarmaz. Hangisini seçmem daha doğru olur ipad air kullanım açısından çok iyi duruyor acaba icloud ile kullansam depolama açısından sorun ortadan kalkar mı yoksa s9 doğru seçenek mi ?
Şimdiden teşekkürler.
İpad kesinlikle tavsiye ederim dersler için,ayrıca şuanda apple üniversite kampanyası dahilinde hem indirim uyguluyor hem de apple pencil ı ücretsiz veriyor ekim ayına kadar. Kaçırmayın derim tercihiniz ipadden yana olacaksa