Facebook.com.tr

engnturker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
baştan söyleyeyim,,ben facebook kullanıcısı değilim.
1- facebookcom.tr adresine girdiğinizde zaten direk facebook.com adresine yöneliyo.
2- facebook.com.tr adresinde Giriş Yap butonu üzerine geldiğinizde Durum Çubuğundaki adres de facebook.com ile aynı.

2daj0vd.gif

yetkilibiri

Profesör
Reaksiyon puanı
7
ben girdim arkadaşlar facebook resmi sitesidir. Onaylıyorum :D

girer girmez çerezlerden tanıdı zaten kendi profilime girdim :)

kramp34

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar zannetmiyorum ki bir firma Facebook sahtecili ile uğraşsın com.tr uzantılı domainleri her önüne gelene vermezler. :) Gördüğünüz gibi girdiğinizde direk facebook.com'a yönlendirme yapıyor.

com.tr uzantılı domain almak için gerekli begleri doldurmak gereklidir. Tabi bir diğer unsurda firmasının ismide facebook a.ş olması lazım diye biliyorum.

say55

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar zannetmiyorum ki bir firma Facebook sahtecili ile uğraşsın com.tr uzantılı domainleri her önüne gelene vermezler. :) Gördüğünüz gibi girdiğinizde direk facebook.com'a yönlendirme yapıyor.

com.tr uzantılı domain almak için gerekli begleri doldurmak gereklidir. Tabi bir diğer unsurda firmasının ismide facebook a.ş olması lazım diye biliyorum.

firme isminizin aynı olmasına gerek yok ama gerçek yada tüzel kişiliğinizi onaylatmanız gerekmektedir.

sevindi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yanlış bilgilendirme yapmayalım.Bir kere site ''resmi facebook''.com.tr alma mevzusunda SDN bile uzun uğraşlar sonucu daha yakın zamanda aldı.Yani kolay bir şey değil...

hta1905

Profesör
Reaksiyon puanı
1
ben girdim arkadaşlar facebook resmi sitesidir. Onaylıyorum :D

girer girmez çerezlerden tanıdı zaten kendi profilime girdim :)
Ben de tıkladım ve Facebook hesabım açıldı.Firefox'ta şifrem kayıtlıydı.Demek ki site gerçek.

kramp34

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlarlar siteyi kayıt ettiren bir hukuk bürosudur. Facebook'un bu durumdan haberinin olmaması gibi bir durum yok.

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Ben Giriş Yaptım..Zira sahte bile olsa çalınsa da pek bi kaybım olmayacak..
Valal Gördüğüm kadarıyla herhangi bir sahtekarlık yok. Üstelik adres faceboom.com adresine yönlendiriliyor.

LogSgLe

Asistan
Reaksiyon puanı
0
başat çalıştır cmd
ping www.facebook.com
ve
ping www.facebook.com.tr yazıp bakabilirsiniz aynı

bir de comodo nun vertical engine programı vardı fake sitleri gösteren banka işlemleri için de güzel oluyordu onla da bakılabilir böle popüler sitelerde imza oluyor.

surmelim37

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Hayır Aynı SitelerDeğil Fake Site:) Şifrenizi Alırlar Benden Söylemesi.

Rena

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Facebooktan nefret ediyorum. Neden biliyomusunuz? Facebook amacı bakından eski okul arkadaşınızı bulmak, ama türkiyede amacı dışına çıkmış tamamen; yakında ebesiyle mikişenler, mikifareyle sevişenler falan diye grupta açılır, buna tamamen karşıyım. Özel hayat denilen kavram tamamen silinmiş gitmiş bu facebookta, bunada karşıyım, yakında ebesiyle dedesinin resmini bile koyabilirler, maksat geyik olsun ottan olsun. artık tamamen photoscape özentisi dolmuş, resimlere falan bakın; adamlar profiline vesikalık resmini koyanlardan nefret ettiklerini söylemişler. Ama facebookta birini tanıman için onun vesikalık fotoğrafını görmen gerekiyor, yazıklar olsun bu türk zihniyetine, ne demeli bilmiyorum.

ahmedx5555

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
com.tr için

tr" uzantılı alan adı başvuruları sırasında, tarafımıza iletilmesi gereken form, dilekçe, ticari evrak, nüfus cüzdanı vb. belgelerin faks aracılığı ile iletilmesi durumunda, belgelerin üzerine ilgili alan adının okunaklı bir şekilde yazılması gerekmektedir.

Türkçe karakterli alan adları sisteminin hayata geçmesi ile birlikte bu konu daha da önem kazanmıştır.

Lütfen tarafımıza ileteceğiniz belgelerin üzerine alan adınızı ve -varsa- takip numaranızı not ediniz. Aksi takdirde, alan adları ile ilgili yanlış işlem yapılabilir, belgeleriniz, zamanında işleme alınamayabilir.