Yandex Money Para Yüklemek

Bu konuyu okuyanlar

Fups

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba ben bir siteye para yatırmak için yandex money e 486 ruble yatırdım ve şimdi yatıramıyorum çünkü rusya pasaportu istiyor ki bende pasaport da yok 18 yaşında da değilim ben bu parayı nasıl çekebilirim yada payeer e falan nasıl aktaracağım ben bunu.

Konu yeri yanlış ise özür dilerim.

money/sikrill/neteller/

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Yandex cüzdan tanımlamanın birkaç aşamasına sahiptir. Kayıttan hemen sonra, cüzdan için anonim bir durum alırsınız. Cüzdanınızı normal şekilde kullanmanıza izin vermeyecek kısıtlamalara tabidir. Çoğu durumda, adsız bir cüzdanla para çekme konusunda sorun yaşarsınız.
Anonim bir statüye sahip olmanıza rağmen, normalde cüzdanınızdan para çekip onları nakit alamazsınız. Para başka bir cüzdan hesabına aktaramazsınız, Yandex haricindeki tüm kartlara transferler de yasaktır. Ve yalnızca ödemeyi Rusya'da yaparak bir şey için ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca, depolama çanta anonim azami miktar 15.000 ruble olacak cüzdan saklanabilir tutarlar üzerindeki kısıtlamaları karşılaşacak ama paranın çekilmesi ile ilgili sorunlar ve çevirileri olacak.Bu nedenle, hemen nominal bir statüye sahip olmanız gerekir.

Son mesajlar