Windows 7 sistem açılırken Hoşgeldiniz yazıp kalıyor

Bu konuyu okuyanlar

kavrama

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar 2 gündür windows 7 nin açılışta hoşgeldiniz ekranında kalıp açılmaması ile uğraşıyorum. Aynı sorunu yaşayan varmı?????????
2 gün önce retail 7600 tr yi kurdum aslında ilk başta herşey normal ama bütün programları yükledikten sonra windows 7 hoşgeldiniz ekranında donuyor yada hoşgeldiniz ekranı 2 dakika bekliyor ve kapkara bir ekran bekle saatlerce. herşeyi denedim kurduğum programlarda zararsız bildik programlar. Ama ne oluyorsa windows update güncelleme yükledikten sonra oluyor. Özellikle office 2003 güncelleştirmelerini yükledikten sonra makina bu hale geliyor. Az evvel sıfırdan kurdum windows 7 yi, yine herşeyi kurdum, bu kez geri yükleme noktaları oluşturdum. en son makina yine zorla açıldı. office 2003 ün windows update güncellemelerini geri aldım sildim. şimdilik normal ama yinede bir yavaşlık var makinada. Benzer sorunlar yaşayan arkadaşlar varmı? varsa sorunu nasıl düzelttiler? acaba bilgisayarın bu hale gelmesine sebep olan şey benim tahmin ettiğim windows updatemi sizcede ????

sarsarhos

Asistan
Reaksiyon puanı
6
sistem geri yüklemeyi önericektim ki halletmişsin sorunu. hiç olmassa office 2003 kurma diyim :D

5LK

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sorun yok bozuk bir program vardır.Ben yaşamıştım.Güvenli moda girip Win-RAR'ı kaldırdım sorun çözülüyordu.sarsarhos bu arada avatarın süper.

sarsarhos

Asistan
Reaksiyon puanı
6
offşce veya windows sürümün orijinal mi sen ona dikkat et ;)

kavrama

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet windows 7 vs orjinal herşey yolunda. ama dediğim gibi emin değilim ama office güncellemelerinden sonra pc adeta çöküyor açılmıyor hoşgeldiniz ekranında kalıyor.

karcx

Profesör
Reaksiyon puanı
39
evet windows 7 vs orjinal herşey yolunda. ama dediğim gibi emin değilim ama office güncellemelerinden sonra pc adeta çöküyor açılmıyor hoşgeldiniz ekranında kalıyor.

Sende ofis 2007 yüklesen artık...
Win 7 kurmuşsun yakında Office 2010 çıkacak sen hala 2003 kullanıyorsun:D:D:

kavrama

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Malesef herşeyi denedim sıfırdan sistem kurdum yine olmadı. Hata cracklemeden kaynaklanıyor olabilir. Çünkü aynı programları güncellemeleri vs 15 gündür kullanıyordum sorun yoktu canavar gibiydi. Ama şimdi sistem bozuluyor açılmıyor. Ben hem xp hemde win 7 yi farklı disklere kurdum 15 gündür iyiydi. Benzer hata ve çözümü bulan paylaşsın lütfen. Haaa birde en önemlisi Bende 3 gündür oluyordu bu sorun ve google den ve bildiğim bütün forumlardan arattığımda benzer sorun yaşayan yoktu, ama şimdi google da bile aratınca aynı windows 7 açılış sorunu bir çok kişi daha yeni yeni yaşamaya başladı. Microsoft cracklere çözüm bulmuş olabilirmi?

rb2344

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bende aynı sorunu yaşamaya başladım.acaba bi çözüm yolu bulan var mı?

rb2344

Asistan
Reaksiyon puanı
0
az önce internette dolaşırken bir çözüm yolu buldum ve denedim ve çalıştığını gördüm.sizinle de paylaşmak istiyorum.
Win7'yi güvenli modda açıp,

Başlat/arama çubuğuna sfc /scannow yazıp enterlayın.
Başlat/arama çubuğuna chkdsk yazıp enterlayın.

Bunlar işe yaramassa tekrar güvenli moda girip,sistem geri yüklemeyi deneyebilirsiniz.
(alıntıdır)

ulash

Doçent
Reaksiyon puanı
10
Bende sistem olağandışı şekilde kapanınca oluyor o Hoşgeldiniz ekranında gecikme ve şifre sonrası takılma şeklinde. Ben sadece bilgisayarı yeniden güvenli kipte başlatıyorum. Düzgün şekilde kapatıyorum ve sorun çözülüyor. Bunu denediniz mi?

rb2344

Asistan
Reaksiyon puanı
0
denemedim.aslında iftar öncesi aceleyle bilgisayar uyku modundayken fişi çekmişti annem.ondan olabilir mi acaba :))

ulash

Doçent
Reaksiyon puanı
10
Kesinlikle ondan. Dediğim gibi yap sorunun düzelecektir.