Yardım Windows 11 Güncelleme Sonrası Siyah Ekranda Kalıyor Sadece Mouse Gözüküyor

Bu konuyu okuyanlar

A1EMYR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese s. A direk konuya geçeceğim artık farklılık istediğim ve heveslendiğim için Windows 11'e geçmek istedim USB ile format atarak temiz kurulum yaptım her şey tamamlandıktan sonra Windows Update kısmında ki gümcellemelerin hepsini yapıp ekran kartı sürücülerini kurdum. Her şey tamamlandıktan sonra PC zorunlu yeniden başlatma yapmamı istedi bende yaptım geri açılırken yükleme %100'de kaldı 1 saat civarı bekledim değişem bişsey olmadı bende kapat aç yaptım ve görüş o görüş o olaydan sonra PC logosunu görüyorum ardından siyah ekranda kalıyor sadece fare imleci gözüküyor ve hareket ettirebiliyorum. Belki güncellemelerden kaynaklı bir sorun olduğunu düşünüp sorun giderden güncellemeleri kaldır dedim ama bir faydasını göremedim. Bu sefer ISO dosyasını eksik indirebileceğimi düşündüm ve Windows 10'a geri dönüp Update yaparak yükselttim fakat yine bir faydası dokunmadı sorun neden olabilir çözüme nasıl ulaşabilirim başka yaşayan biri var mı yardımcı olursanız çok sevinirim. (laptop tüm özellikleri karşılıyor)

laptop özellikleri:
i7 8565u - UHD 620
GeForce MX130.
8 GB RAM
256 GB SSD.