Vodafone geçiceklere tavsiyem

Bu konuyu okuyanlar

AMC

Profesör
Reaksiyon puanı
772
Kesinlikle bulaşmayın Özelliklen internet sizin açınızdan önemliyse ben turkcell ve turk telekom kullanan biri olarak hayatımın hatasının yaptığını fark etmiş durumdayım bu kadar yavaş hantal bi internet görmedim istanbul gibi bi yerde böyleyse diğer yerlerde nasıldır bilemem benim nacizane fikrim hız önemliyse bulaşmayın.

Egosiesta

Doçent
Reaksiyon puanı
70
Kesinlikle bulaşmayın Özelliklen internet sizin açınızdan önemliyse ben turkcell ve turk telekom kullanan biri olarak hayatımın hatasının yaptığını fark etmiş durumdayım bu kadar yavaş hantal bi internet görmedim istanbul gibi bi yerde böyleyse diğer yerlerde nasıldır bilemem benim nacizane fikrim hız önemliyse bulaşmayın.
Hocam ben Türk telekom kullanıyordum Vodafone ye geçtim tarife olarak 49 tl ye 10 gb internet sınırsız whatsapp müzik ıvır zıvır felan verdiler anlatırlarken her şey güzel Dakikalarımla yurt dışınıda arayabiliyorum o yanıda güzel ama gel gelelim internetine normalde aşırı hızlı değil zaten ama giriyor yoğun saatlerde 1 mgbs yi görmediğim oluyor ve bu beni delirtiyor. Aynı yerde turk telekom la en az 50 görüyordum Tahaüdüm dolduğu gibi değiştireceğim. Diğer numaramda turkcell onun hızı felan gayet fazla onu tavsiye edebilirim

AMC

Profesör
Reaksiyon puanı
772
Hocam ben Türk telekom kullanıyordum Vodafone ye geçtim tarife olarak 49 tl ye 10 gb internet sınırsız whatsapp müzik ıvır zıvır felan verdiler anlatırlarken her şey güzel Dakikalarımla yurt dışınıda arayabiliyorum o yanıda güzel ama gel gelelim internetine normalde aşırı hızlı değil zaten ama giriyor yoğun saatlerde 1 mgbs yi görmediğim oluyor ve bu beni delirtiyor. Aynı yerde turk telekom la en az 50 görüyordum Tahaüdüm dolduğu gibi değiştireceğim. Diğer numaramda turkcell onun hızı felan gayet fazla onu tavsiye edebilirim

Ah be hocam turkcellden geçtim keşke dilim tutulaydı.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Türkiye den 2 firma çekilecek gibi biri Vodafone diğeri Sony pictures. Sony Türkiye de televizyonculuğu eline yüzüne bulaştırdı.

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,934

Abimde vodafone nun internet performansından memnun değil bu kadar sorunlu mu hakikaten

colite

Profesör
Reaksiyon puanı
1,275
Ya 15 TL cezası var diye biliyorum.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
TT candır iyidir. Tavsiye edilir.

M.Fatih06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Vodafone'nun artık Türkiye'ye yatırım yapmadığını ben de duymuştum ama burada da okuyunca iyice inandım. Ben de maalesef turkcell'i bırakıp geldim ve deli gibi pişmanım. sabah saat 7'de internet hızı 10mbps ancak saat 8 oldu mu gece 2 ye kadar 0.8mbps. Ve Vodafone bunu sorunu gidermek için hiçbir şey yapmıyor. Kaç gündür arıyorum, şikayetlerim var ama gram değişme yok. Ha pardon var, dün aradılar faturamı 2 TL düşüreceklermiş aylık. ya da internetim aylık 10gb, + 8TL'ye 15 gb yapacaklarmış. Bu da sus payı, yersen