Operatörler ve Hatlar

Bu konuyu okuyanlar

KarabelaGustavo

Asistan
Reaksiyon puanı
52
Selamlar dostlar yıllardır kullandığım hatta gelen borç mesajları banka aramaları şahsi aramalar vs artık canıma tak etmiş durumda ve hattımı değiştiricem.0 hiç kullanılmamış hat almak istiyorum parası neyse vericem Turkcell,Turk Telekom,Vodafone fark etmez lakin önceliğim Turkcell.0 daha önce hiç kullanılmamış bi hat alabilir miyim yoksa önceden kullanılmış bi süre kapalı olan bi hat almak durumunda mıyım?

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Selamlar dostlar yıllardır kullandığım hatta gelen borç mesajları banka aramaları şahsi aramalar vs artık canıma tak etmiş durumda ve hattımı değiştiricem.0 hiç kullanılmamış hat almak istiyorum parası neyse vericem Turkcell,Turk Telekom,Vodafone fark etmez lakin önceliğim Turkcell.0 daha önce hiç kullanılmamış bi hat alabilir miyim yoksa önceden kullanılmış bi süre kapalı olan bi hat almak durumunda mıyım?
Şu anda kullandığınız operatörün bir bayisinden ve ya müşteri hizmetlerinden yeni numara talep edebilirsiniz. Belli bir ücreti var tabi ama illa paket satın almanız ve ya sırf numara değişimi için başka markaya geçmenize gerek yok. Numaranın kullanılmış olup olmaması tamamen şansınıza bağlı bu arada.

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Ben Turkcell'den 2 tane numara aldım. İkisine de sıfır hat yani hiç kullanılmamış numara, dediler. Hatlardan birisi daha önce kullanılmış bir numara çıktı.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Eskiden telekom da online işlemlerde seçenek bile sunuyordu sıfırdan hat alıp vergi ödemek mantıklı değil

KarabelaGustavo

Asistan
Reaksiyon puanı
52
Şu anda kullandığınız operatörün bir bayisinden ve ya müşteri hizmetlerinden yeni numara talep edebilirsiniz. Belli bir ücreti var tabi ama illa paket satın almanız ve ya sırf numara değişimi için başka markaya geçmenize gerek yok. Numaranın kullanılmış olup olmaması tamamen şansınıza bağlı bu arada.
Hiç kullanılmamış 0 alamıyorum yani

Hakantoris

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,242
Benim Turkcell hattım önceden kullanılmış. Ben sıfır diye biliyordum. Bir kadın kullanmış önce. Halkbank ı arayınca kadının ismini söylüyorlar :( Alacağınız operatörün bayisine gidip 0 kart talep edin. Ek ücret olur mu bilmiyorum

Son mesajlar