Vatan Ürün İade

Bu konuyu okuyanlar

bc_umut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar ben cumartesi günü vatan computer dan kulakici kulaklık aldım kulaklığı kullandım ve ses kalitesi hoşuma gitmedi sesi boğuk veriyordu kulaklık ne üründe ne kutuda hasar var geri iade alırlar mı?

Aedon

Profesör
Reaksiyon puanı
330
Almaları lazım. Aldığınızda mağazada yada çıkışta hemen deneseniz bu tarz problemlerle karşılaşmazsınız.

Dentist23

Doçent
Reaksiyon puanı
165
Merhaba arkadaşlar ben cumartesi günü vatan computer dan kulakici kulaklık aldım kulaklığı kullandım ve ses kalitesi hoşuma gitmedi sesi boğuk veriyordu kulaklık ne üründe ne kutuda hasar var geri iade alırlar mı?
İade almak zorunda değiller. Alacaklarını da sanmıyorum.

Hic

Asistan
Reaksiyon puanı
72
Açılmış kullanılmış ürünleri almaları zor olur fakat dediğiniz gibiyse garanti kapsamında test ederler ve duruma göre yenisini verirler ellerinde aynısından yok ise daha üst modelini vermek zorundalar o süreçte belki rica ederseniz farklı model istiyorum diye o zaman bir ihtimal alabilirsiniz diğer türlü emin değilim alacaklarına. Bir de 14 gün içinde ürün iadesi var onu bir araştırın derim bu tüketici hakkı fakat bazı şartları vardı ona göre belki iade edebilme durumunuzda olabilir.

bc_umut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ürün Adı snopy sn j01 bunu samsung hybrid kulaklık ile degistirmek istesem yardimci olmazlar mı

Hic

Asistan
Reaksiyon puanı
72
Konusun derim belki yardımcı olurlar dediğimi araştırıp gidin

OFLU_61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Sorunlu değil beğenilmeyen üründen bahsediyorsunuz,neden geri alsınlar ki?

Son mesajlar