Türk Telekomda çalışıyorum sorularınız varsa alırım

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

ÆSir

1881-19∞
Yönetici
Mod. Adayı
Aga telefonum Huawei honor 7c netim var ama çekmiyor olmuyor hiç bir şekilde olmuyor günde bir kere daha çekiyor oda 15 sn ama telle konuşup sms atabiliyorum
İnternet ayarlarınız yapılandırılmamış olabilir. 4441444 arayarak cihazınıza uygun ayarları isteyebilirsiniz.

ÆSir

1881-19∞
Yönetici
Mod. Adayı
Pttcell kullanıyorum turk telekom geçsem uygun fiyatlı paketlerden yararlanabilirmiyim sözleşmem bitmesine bir kaç ay var
Yararlanamazsınız. Ptt de TT'nin alt yapısına bağlı olduğu için zaten müşterisi oluyorsunuz. 3 ay başka operatörde kalmanız lazım yararlanmak için.

-PYH-

Asistan
Yararlanamazsınız. Ptt de TT'nin alt yapısına bağlı olduğu için zaten müşterisi oluyorsunuz. 3 ay başka operatörde kalmanız lazım yararlanmak için.
Hocam Telefonlarda Sadece 12 Ay Taksit mi Oluyor? Acaba 6 Veya 9 Ay Yapabilirmiyiz?

Faruk_

Asistan
Hocam Telefonlarda Sadece 12 Ay Taksit mi Oluyor? Acaba 6 Veya 9 Ay Yapabilirmiyiz?
Ticaret bakanlığının belirlediği kurallara göre 3500 üstü telefonlar 6 ay 3500 altı telefonlar 12 Ay hocam 9 ay seçeneği yok maalesef

Faruk_

Asistan
Gerçek kişi olmadan kimlik bilgileriyle hat nasıl çıkarıyorlar ?
Hocam normalde yapılmayan bir işlem çünkü yasa dışı bir işlem. Hat sahibi olmadan numara taşımada olmaz yeni hat alınma işlemide olmaz. Müşteri hizmetlerini arıyarak yardım alabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tam Tersi Olması Gerekmiyomuydu Acaba :D
Çıkan karar bu şekilde. :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

30 tl lik pakette 20gb aşar isem internet hızı 4 ten 1 e mi düşcek ?
30 tl lik pakette 20gb aşar isem internet hızı 4 ten 1 e mi düşcek ?
Hocam 20GB'tan sonra 4 Mbps'lik hız 1 Mbps'den devam eder.

stat counter