TR garantili Zenfone 5z mi yoksa yurtdışından (Irak) gelme Oneplus 6 mı ??

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Selamlar herkese. Sizce TR garantili Zenfone 5z mi yoksa Irak’tan gelme Oneplus 6 mı ?
İşletim ücretini de hesaba katarsak hemen hemen aynı fiyata denk geliyorlar. 4-5 sene kullanmak istiyorum alacağım telefonu.
Bir de Asus un servisini hiç beğenmiyorlar. Buna ne diyorsunuz ??

Görkem Say

Delilik yer çekimi gibidir, hafifçe itmek gerekir.
Yönetici
Moderatör
Irak'dan gelme telefon alacağıma TR garantili 5Z alırım daha iyi. İthalatçı garantili desen neyse ama ben bulaşmazdım şahsen.

Death Mark

Dead Or Alive
Yönetici
Moderatör
Asus Zenfone 5Z'de işini görür. Aynı donanımları içeriyor sonuçta. :)
Selamlar herkese. Sizce TR garantili Zenfone 5z mi yoksa Irak’tan gelme Oneplus 6 mı ?
İşletim ücretini de hesaba katarsak hemen hemen aynı fiyata denk geliyorlar. 4-5 sene kullanmak istiyorum alacağım telefonu.
Bir de Asus un servisini hiç beğenmiyorlar. Buna ne diyorsunuz ??

Irak'dan gelme telefon alacağıma TR garantili 5Z alırım daha iyi. İthalatçı garantili desen neyse ama ben bulaşmazdım şahsen.
Önerin için teşekkür ederim. Zenfone 5z alırsam servislik bir sıkıntı yaşar mıyım ? Çünkü şikayetvar.com da Asus un servisini hiç beğenmiyorlar.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Asus Zenfone 5Z'de işini görür. Aynı donanımları içeriyor sonuçta. :)
Önerin için teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Death Mark

Dead Or Alive
Yönetici
Moderatör
Önerin için teşekkür ederim. Zenfone 5z alırsam servislik bir sıkıntı yaşar mıyım ? Çünkü şikayetvar.com da Asus un servisini hiç beğenmiyorlar.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Önerin için teşekkür ederim.
Genel olarak hakların var. Bir problemin olursa önce servise olmaz ise Türkiye Hakem Heyetine başvurabilirsiniz.

İkisininde art ve eksi yönleri var. Irak'tan gelen cihazlar piyasaya göre çok ucuz(gerçekten büyük avantaj sağlıyor). Cihazlar arasında Oneplus 6 pil ömrü olarak daha iyi. Ekran parlaklığı olarak da daha iyi. Asus'da oyunlarda ısınması daha fazla oluyor(youtube da bulursun). Yine en büyük avantajı oneplus 6'nın neredeyse stock android kullanması. Asus avantajları ise en büyük avantaj tr garantisinin olması(sorun çıktığında muhatap bulamaman kadar kötüsü olmaz). Hız performans olarak oneplus 6 ile aynı diyebilirim. kamera 120 derece geniş açılı(detaylarda çok iyi değil) radyo var. Sonuç olarak kullanımına ve beklentilerine göre tercihin olur. İkisinde de su geçirmezlik yok.

Asus zenfone 5z almanı öneririm.Iraktan gelen telefonun muhattabı kim olacak? Ayrıca bahsettiğin telefonlar arasında bir fark göremiyorum.Asus zenfone 5z gözümde bir amiral gemisidir.Tek eksiği kimilerine göre önemli bana göre önemsiz suya ve toza dayanıklılık konusudur.