Şu ana kadar yaptığını en utanç verici keşke yapmasam deyip yaptığınız şeyler

Bu konuyu okuyanlar

26¥¥26

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,554
Ben hangi birini anlatayım ki.Bugün berbere gittik arkadaşla.Askeri Gazinodaki bereber gittik.Onlar vergiden muaflar bu yüzden bayağı ucuzda.Ucuz dediğim 10 TL.Bizde berbere sıra aldık saçlarım apaçi ye dönmüştü.Sonra girdik berbere arkadaş önce tıraş oldu.Adama dei önleri kısa kes diye.Adam kesti oldu mu dedi arkadaşım kes dedi bu en az 3 kez daha sürdü.Bende korktum sonuç hüsran olcak diye.Adam önler kısa olsun dedim.Anlıma değiyor saçım sivilce doluyor.Adam önce kesti.Sonra dedim önleri kısa kes diye.Adam aldı makinayı saçı 3 e vurdu.Dedim ne yaptın.Saçı kısa kes dedin sen bende kestim dedi.Dedim ben senin (sansür sansür(Bunları içimden söyledim)sansür sansür) sonra çıktım.Kafam yumurta gibi oldu.Bildiğin asker traşı oldum yani.Şu anda aklıma ilk gelen bu belki sonradan aklıma gelen olursa yazarım.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
öngürülük yapıp ince detayları düşünerek iş yapmak sonucu hiç olmadı.

26¥¥26

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,554
Ha bide keşke yapmasaydım dediğim şu vardı.Ya ben 2 sınıftayken Bilsem e eşşek gibi çalıştım 5.sınıf soruları çözdüm her şeyi çözdüm sonra sınavda önüme tablet çıkmasın mı ? Ben ömrü hayatımda tableti ilk kez o zaman görmüştüm.Benim o zamanki tek teknolojik aletim Benden büyük bilgisayarımdı.Ondada Flash Player oyunları oynuyordum sadece.Sonra ben bu tabletin nasıl kullanıldığını bilmiyorum ya zeki ben tabletin ekranındaki tozu silcem diye en az 10 soruyu boş boş işaretlemişim.Sınav çıkışında ne yaşadım lan ben dedim.Bundan 2 ay 3 ay sonra babam yine izne geldi.Sonra tablet mi istersin bilgisayar mı dedi.Bende bilgisayarın bizimki gibi olacağını düşündüğümden tablet dedim.Bilgisayarı her yere götüremem ama tableti götürüm dedim.Çok salakmışım.Ya tableti aldın ne yapabilirsin tabletle ? Annenin 5 GB internetiyle ne oynamayı planlıyorsun ? İşte ondan sonra bende bilgisayar oyunlarını tablette oynamaya çalışmaya ve bilgisayarı nasıl hızlandırabilirim diye araştırmaya başladım.Sonradan teknoloji manyağı olup çıktım.Tablet almak istemem benim için büyük pişmanlık.Ama teknoloji manyağı olmak iyi oldu.

26¥¥26

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,554
öngürülük yapıp ince detayları düşünerek iş yapmak sonucu hiç olmadı.
Aynısından benimde başım yandı.Sınavdaki basit soruların içini deşe deşe en ince ayrıntısına baka baka doğru yaptığım soruyu yanlış yapıyorum.Hep İlkokul öğretmenim yüzünden.

Niko4

Doçent
Reaksiyon puanı
421
Bu gün hoca arkamdaydı bilmedim kafamı kaldırıp elime geriye atınca dirsek hocanın yumşak kısmına gitti ne kadar utandım ya

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Aynısından benimde başım yandı.Sınavdaki basit soruların içini deşe deşe en ince ayrıntısına baka baka doğru yaptığım soruyu yanlış yapıyorum.Hep İlkokul öğretmenim yüzünden.
şimdi rezil olmakta insana göre değişir mesela birileri vardır kalabalık bir ortamda saçma şekilde düşer rezil olduğunu düşünür bazıları vardır güle güle kalkar yoluna devam eder ben gülerek kalkan insanım onun için kolay kolay rezil olmuşta hissetmiyorum kendimi bakış açısına bağlı tamamen.

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
İşte bu hiç olmadı efendim
Neden olmadı :(
Erkek arkadaşımla 6 7 yıldır birlikte yiyip içiyoruz, çocukluk arkadaşıyız.
Hatta bu verdiğim en doğru karar olabilir.
Ama kız arkadaş dediysem sevgili de değildik yani.
Bomboş, sıkıcı muhabbeti vardı.
Bazen keşke yapmasaydım, bazen iyi ki yapmışım diyorum.

Son düzenleme:

wpa_supplicant

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,544
bende tam tersi oldu onun ikisinden de oldum ama iyi oldu.
Neden iyi oldu? elindekini de kaybetmişsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşımla 6 7 yıldır birlikte yiyip içiyoruz, çocukluk arkadaşıyız.
Tamam o zaman

Niko4

Doçent
Reaksiyon puanı
421
Arkadaşımla 6 7 yıldır birlikte yiyip içiyoruz, çocukluk arkadaşıyız.
Nerde kaldı bu devlet? Nerde kaldı bu eski dost muhabbetleri? Nerde kaldı bu arkadaşlık? veee okuduktan sonra bir sürü sinir strees 3 sinirliydimse 5 oldu abi bırakın kızı

wpa_supplicant

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,544
Nerde kaldı bu devlet? Nerde kaldı bu eski dost muhabbetleri? Nerde kaldı bu arkadaşlık? veee okuduktan sonra bir sürü sinir strees 3 sinirliydimse 5 oldu abi bırakın kızı
Tavsiye için sağolun, bunu okuduktan sonra hayatım çok değişti

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Bence de tamam, bir sorun yok ama neden ikisinden birini seçmek zorunda hissettim ki kendimi ???
Kız arada sırada sohbet muhabbet için bazen konu açıyor. Bazen birkaç kelime ve mesaj beğenmeyle sohbet ediyorum.

Neyse, bu işleri @_Zaur_ abi bilir.
Ne yapmalıyım, nasıl davranmalıyım :D ?

_Zaur_

VİP üye
Cezalı
Reaksiyon puanı
22,839
Bence de tamam, bir sorun yok ama neden ikisinden birini seçmek zorunda hissettim ki kendimi ???
Kız arada sırada sohbet muhabbet için bazen konu açıyor. Bazen birkaç kelime ve mesaj beğenmeyle sohbet ediyorum.

Neyse, bu işleri @_Zaur_ abi bilir.
Ne yapmalıyım, nasıl davranmalıyım :D ?
Seviyon mu samimi kalpten??

Reaksiyon puanı
1,056
Yine biz arkadaşlarla sokağa geçtik konuşuyoz tam o sırada saçı mavi olan biri geçti bende beşüz istemeye gidiyordum tam bakarmısın dediğim anda travesti olan biri çıktı kaçtım hemen ordan

Niko4

Doçent
Reaksiyon puanı
421
Yine biz arkadaşlarla sokağa geçtik konuşuyoz tam o sırada saçı mavi olan biri geçti bende beşüz istemeye gidiyordum tam bakarmısın dediğim anda travesti olan biri çıktı kaçtım hemen ordan
bende geçen dükana girdim 30 kuruş almayı unutmuşum sonra travesti biri girdi gördü çıkardı parasını verdi dükancı abi de bana marifetli şekilde bakarak güldü

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Seviyon mu samimi kalpten??
Ya kız samimi, ama hoşlanmıyorum sevgili olayım falan öyle bir isteğim yok.
Muhabbet etmeye çalışıyor, dediğim gibi konu açmaya çalışıyor vs.
Ben de diyorum ki eskisi gibi dostluk kurmaya çalışayım mı ?
Şöyle bir şey de var söylemedim, bu kız benim şuan da görüştüğüm 6 7 yıllık dostumla aramı bozmaya çalıştı.

_Zaur_

VİP üye
Cezalı
Reaksiyon puanı
22,839
Ya kız samimi, ama hoşlanmıyorum sevgili olayım falan öyle bir isteğim yok.
Muhabbet etmeye çalışıyor, dediğim gibi konu açmaya çalışıyor vs.
Ben de diyorum ki eskisi gibi dostluk kurmaya çalışayım mı ?
Şöyle bir şey de var söylemedim, bu kız benim şuan da görüştüğüm 6 7 yıllık dostumla aramı bozmaya çalıştı.
Heee işler biraz karışık. Kızın eğer sevmek gibi düşüncesi yoksa yol ver gitsin.
Güzel mi bari? ? Yanlış anlama hani. Sevgili olmaya değer mi?

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Heee işler biraz karışık. Kızın eğer sevmek gibi düşüncesi yoksa yol ver gitsin.
Kız sohbet etmeye çalışıyor ama kendini samimi göstermeye uğraşıyor gibi geliyor nedense.
Dediğim gibi bu kız herkesin dostluğunu bozmaya çalışıyor.
Güzel abi güzel de, benim o sevgili işlerine girme merakım da isteğim de yok.
Erkek arkadaşımla kaç sene oldu bir kere uyuşmazlık yaşamadık, kavga etmedik..
Hatta ben iyi yapmışım ya. Keşke yapmasaydım değil iyi ki yapmışım demeliyim.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Bazı ilişkiler için sevgili olmaya gerek yok bea ?

Kız sohbet etmeye çalışıyor ama kendini samimi göstermeye uğraşıyor gibi geliyor nedense.
Dediğim gibi bu kız herkesin dostluğunu bozmaya çalışıyor.
Güzel abi güzel de, benim o sevgili işlerine girme merakım da isteğim de yok.
Erkek arkadaşımla kaç sene oldu bir kere uyuşmazlık yaşamadık, kavga etmedik..
Hatta ben iyi yapmışım ya. Keşke yapmasaydım değil iyi ki yapmışım demeliyim.
Sevgili olmadan takıl et. Erkek arkadaşına da böyle böyle kovalıcam biraz bunu felan de. Anlayışla karşılar.
Kaç yıllık erkek arkadaş diyorsun. Madem yediğiniz içtiğiniz her şeyiniz bir o artık kardeştir, dosttur. O senin arkanı toplamayı bilmeli. Eğer toplamayı bilmiyorsa sadece boş zaman öldürmüşsünüz demektir.

Buyur arkadaş gibi arkadaş böyle olur. Gerçek arkadaş ser verir sır vermez. O sebeple sen isteklerine bak. Yeterki sende gidip kıza ileri geri konuşup sırlarınızı verme. Çok kıvrak ol, yılan gibi TISSS

NOT: Yaş küçükse (18+ değilsen) boşver. Kafana göre takıl. [Reşit biri olarak 18 den küçük birine bu tarz konuşmak istemem. Etik bulmuyorum.]

Video kurgu mu bilemem ancak mantık şu. Arkadaşım bir halt yiyor veya bir işi var arkasını toplıyım diye basıyor yalanı basıyor yalanı. Birde sevgilisine bile değil eşine yalan atarak arkadaşının evliliğini zedelemiyor ?

_Zaur_

VİP üye
Cezalı
Reaksiyon puanı
22,839
Bazı ilişkiler için sevgili olmaya gerek yok bea ?

Sevgili olmadan takıl et. Erkek arkadaşına da böyle böyle kovalıcam biraz bunu felan de. Anlayışla karşılar.
Kaç yıllık erkek arkadaş diyorsun. Madem yediğiniz içtiğiniz her şeyiniz bir o artık kardeştir, dosttur. O senin arkanı toplamayı bilmeli. Eğer toplamayı bilmiyorsa sadece boş zaman öldürmüşsünüz demektir.

Buyur arkadaş gibi arkadaş böyle olur. Gerçek arkadaş ser verir sır vermez. O sebeple sen isteklerine bak. Yeterki sende gidip kıza ileri geri konuşup sırlarınızı verme. Çok kıvrak ol, yılan gibi TISSS

NOT: Yaş küçükse (18+ değilsen) boşver. Kafana göre takıl. [Reşit biri olarak 18 den küçük birine bu tarz konuşmak istemem. Etik bulmuyorum.]

Yılan konusunda baya tecrübelisin ? Güzel önerilerini bende okurum 5 gözümle