Şu ana kadar yaptığını en utanç verici keşke yapmasam deyip yaptığınız şeyler

Bu konuyu okuyanlar

26¥¥26

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,554
Reaksiyon puanı
6,381
Keşke küçükken gerzek arkadaşlarımın iyi resim yapıyorum diye karşı sınıfla olan kavgalarında onlarla dalga geçmek için kullanacakları resmi çizdirmelerine izin vermeseydim.

Hoca inanılmaz kızmıştı ve ağlamıştım. Halbuki suçum yoktu.

26¥¥26

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,554
Keşke küçükken gerzek arkadaşlarımın iyi resim yapıyorum diye karşı sınıfla olan kavgalarında onlarla dalga geçmek için kullanacakları resmi çizdirmelerine izin vermeseydim.

Hoca inanılmaz kızmıştı ve ağlamıştım. Halbuki suçum yoktu.
Derbederlox

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,829
Abimin sevgilisine fakeden küfür etmiştim işte abim daha sonradan onun ben olduğunu anladı o an çok utanmıştım

berat güven

Doçent
Reaksiyon puanı
422
Aga sitenin önunde daha reşit olmayan kizlarla kucak kucaga atladigini gördüm yanimda kardeşim vardi abi bu ne dedi sen git aşadan bisikletini al diyip hemen gönderdim benden 1 yas buyuktu galiba onu bi güzel dövdüm orda sonra ertesi gün okula gittim bizi okulda olduunu gordum yaninda farkli kiz varmis megersem sevgilisiymis bende gittim fake hesaptan videoyu attim cocugu cikista 3 kişi dövduler cocuk okuldan ayrildi

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,744
Bazen ben acelecilikten yanlış karar verebiliyorum. Bu işte benim 1 numaralı şüphelimdir. :)

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,103
Eski telefonum (Intex Aqua I5 HD üzümlü kekim benim.) İle 6 veya 7. Sınıfta arkadaşlarla oturuyoruz. Müziği son ses açtım. Müzik bitti sonra aldın mı 3'ün 1'ini diye bir müzik başladı. Bende müziği kapatmadım. Goygoy yapıyorduk müzikle. Hoop ne olsa beğenirsiniz. Beden hocası geldi. Kapıdan baktı. Ben hemen fark ettim. Telefonu kaptırmamak için Haporlorunu kapatıp başladım müziği söylemeye (Sesli bir şekilde.) Aldınmı 3'ün 1'ini aldın mı 3'ün 1'ini ...
Hoca şaşkın şaşkın bana bakmaya başladı. Sonra çıktı hemen müziğı kapattım. Ve gene geldi. Hiçbirşey olmamış gibi çıktı. O günün tek tesellisi telefonu kaptırmamam ?

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,068
Ben Tuvalete gidince arkadaşım kapıda bekliyordu ben çıkınca yere düşüp ah dedi biri duyduğunca olay yanlış anlaşıldı aslında ben birşey yapmadım

Tolga6bd6

Doçent
Reaksiyon puanı
298
Ben hangi birini anlatayım ki.Bugün berbere gittik arkadaşla.Askeri Gazinodaki bereber gittik.Onlar vergiden muaflar bu yüzden bayağı ucuzda.Ucuz dediğim 10 TL.Bizde berbere sıra aldık saçlarım apaçi ye dönmüştü.Sonra girdik berbere arkadaş önce tıraş oldu.Adama dei önleri kısa kes diye.Adam kesti oldu mu dedi arkadaşım kes dedi bu en az 3 kez daha sürdü.Bende korktum sonuç hüsran olcak diye.Adam önler kısa olsun dedim.Anlıma değiyor saçım sivilce doluyor.Adam önce kesti.Sonra dedim önleri kısa kes diye.Adam aldı makinayı saçı 3 e vurdu.Dedim ne yaptın.Saçı kısa kes dedin sen bende kestim dedi.Dedim ben senin (sansür sansür(Bunları içimden söyledim)sansür sansür) sonra çıktım.Kafam yumurta gibi oldu.Bildiğin asker traşı oldum yani.Şu anda aklıma ilk gelen bu belki sonradan aklıma gelen olursa yazarım.
keşke elime hiç telefon tablet bilgisayar geçmeseydi diyorum bazen.

26¥¥26

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,554
Eski telefonum (Intex Aqua I5 HD üzümlü kekim benim.) İle 6 veya 7. Sınıfta arkadaşlarla oturuyoruz. Müziği son ses açtım. Müzik bitti sonra aldın mı 3'ün 1'ini diye bir müzik başladı. Bende müziği kapatmadım. Goygoy yapıyorduk müzikle. Hoop ne olsa beğenirsiniz. Beden hocası geldi. Kapıdan baktı. Ben hemen fark ettim. Telefonu kaptırmamak için Haporlorunu kapatıp başladım müziği söylemeye (Sesli bir şekilde.) Aldınmı 3'ün 1'ini aldın mı 3'ün 1'ini ...
Hoca şaşkın şaşkın bana bakmaya başladı. Sonra çıktı hemen müziğı kapattım. Ve gene geldi. Hiçbirşey olmamış gibi çıktı. O günün tek tesellisi telefonu kaptırmamam ?
Ankaralı Turgutun ankaralı olmaması ayrı bir mesele.

NESDelisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,294
Keşke oyun geliştirmeseydim, kendimden hem iğreniyorum ve hemde utanıyorum.

26¥¥26

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,554
Bu alanda olan herkes işimden nefret ettirdi, sağ olsunlar.
Hep başkaları yüzünden kendimizden nefret ediyoruz bunda bizim suçumuz ne biz neden ceza çekiyoruz utanıp sıkılıyoruz.Asıl cezalanması utanıp sıkılması gereken onlar.Başkaları için hayallerini iptal etmek hiç iyi bir fikir değil.

NESDelisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,294
Hep başkaları yüzünden kendimizden nefret ediyoruz bunda bizim suçumuz ne biz neden ceza çekiyoruz utanıp sıkılıyoruz.Asıl cezalanması utanıp sıkılması gereken onlar.Başkaları için hayallerini iptal etmek hiç iyi bir fikir değil.
Çok bocalattırdılar, baktım olmadı. Bende şiirler ve hikayeler yazmaya başladım.