Şu ana kadar yaptığını en utanç verici keşke yapmasam deyip yaptığınız şeyler

26¥¥26

Profesör
Ben hangi birini anlatayım ki.Bugün berbere gittik arkadaşla.Askeri Gazinodaki bereber gittik.Onlar vergiden muaflar bu yüzden bayağı ucuzda.Ucuz dediğim 10 TL.Bizde berbere sıra aldık saçlarım apaçi ye dönmüştü.Sonra girdik berbere arkadaş önce tıraş oldu.Adama dei önleri kısa kes diye.Adam kesti oldu mu dedi arkadaşım kes dedi bu en az 3 kez daha sürdü.Bende korktum sonuç hüsran olcak diye.Adam önler kısa olsun dedim.Anlıma değiyor saçım sivilce doluyor.Adam önce kesti.Sonra dedim önleri kısa kes diye.Adam aldı makinayı saçı 3 e vurdu.Dedim ne yaptın.Saçı kısa kes dedin sen bende kestim dedi.Dedim ben senin (sansür sansür(Bunları içimden söyledim)sansür sansür) sonra çıktım.Kafam yumurta gibi oldu.Bildiğin asker traşı oldum yani.Şu anda aklıma ilk gelen bu belki sonradan aklıma gelen olursa yazarım.

26¥¥26

Profesör
Ha bide keşke yapmasaydım dediğim şu vardı.Ya ben 2 sınıftayken Bilsem e eşşek gibi çalıştım 5.sınıf soruları çözdüm her şeyi çözdüm sonra sınavda önüme tablet çıkmasın mı ? Ben ömrü hayatımda tableti ilk kez o zaman görmüştüm.Benim o zamanki tek teknolojik aletim Benden büyük bilgisayarımdı.Ondada Flash Player oyunları oynuyordum sadece.Sonra ben bu tabletin nasıl kullanıldığını bilmiyorum ya zeki ben tabletin ekranındaki tozu silcem diye en az 10 soruyu boş boş işaretlemişim.Sınav çıkışında ne yaşadım lan ben dedim.Bundan 2 ay 3 ay sonra babam yine izne geldi.Sonra tablet mi istersin bilgisayar mı dedi.Bende bilgisayarın bizimki gibi olacağını düşündüğümden tablet dedim.Bilgisayarı her yere götüremem ama tableti götürüm dedim.Çok salakmışım.Ya tableti aldın ne yapabilirsin tabletle ? Annenin 5 GB internetiyle ne oynamayı planlıyorsun ? İşte ondan sonra bende bilgisayar oyunlarını tablette oynamaya çalışmaya ve bilgisayarı nasıl hızlandırabilirim diye araştırmaya başladım.Sonradan teknoloji manyağı olup çıktım.Tablet almak istemem benim için büyük pişmanlık.Ama teknoloji manyağı olmak iyi oldu.

Niko4

Doçent
Bu gün hoca arkamdaydı bilmedim kafamı kaldırıp elime geriye atınca dirsek hocanın yumşak kısmına gitti ne kadar utandım ya

Aynısından benimde başım yandı.Sınavdaki basit soruların içini deşe deşe en ince ayrıntısına baka baka doğru yaptığım soruyu yanlış yapıyorum.Hep İlkokul öğretmenim yüzünden.
şimdi rezil olmakta insana göre değişir mesela birileri vardır kalabalık bir ortamda saçma şekilde düşer rezil olduğunu düşünür bazıları vardır güle güle kalkar yoluna devam eder ben gülerek kalkan insanım onun için kolay kolay rezil olmuşta hissetmiyorum kendimi bakış açısına bağlı tamamen.

alpotter

Profesör
İşte bu hiç olmadı efendim
Neden olmadı :(
Erkek arkadaşımla 6 7 yıldır birlikte yiyip içiyoruz, çocukluk arkadaşıyız.
Hatta bu verdiğim en doğru karar olabilir.
Ama kız arkadaş dediysem sevgili de değildik yani.
Bomboş, sıkıcı muhabbeti vardı.
Bazen keşke yapmasaydım, bazen iyi ki yapmışım diyorum.

Son düzenleme:

bunekalabalık

Profesör
bende tam tersi oldu onun ikisinden de oldum ama iyi oldu.
Neden iyi oldu😂 elindekini de kaybetmişsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşımla 6 7 yıldır birlikte yiyip içiyoruz, çocukluk arkadaşıyız.
Tamam o zaman

Niko4

Doçent
Arkadaşımla 6 7 yıldır birlikte yiyip içiyoruz, çocukluk arkadaşıyız.
Nerde kaldı bu devlet? Nerde kaldı bu eski dost muhabbetleri? Nerde kaldı bu arkadaşlık? veee okuduktan sonra bir sürü sinir strees 3 sinirliydimse 5 oldu abi bırakın kızı

Son mesajlar