Şu ana kadar yaptığını en utanç verici keşke yapmasam deyip yaptığınız şeyler

Niko4

Doçent
Yine biz arkadaşlarla sokağa geçtik konuşuyoz tam o sırada saçı mavi olan biri geçti bende beşüz istemeye gidiyordum tam bakarmısın dediğim anda travesti olan biri çıktı kaçtım hemen ordan
bende geçen dükana girdim 30 kuruş almayı unutmuşum sonra travesti biri girdi gördü çıkardı parasını verdi dükancı abi de bana marifetli şekilde bakarak güldü

alpotter

Profesör
Seviyon mu samimi kalpten?😁
Ya kız samimi, ama hoşlanmıyorum sevgili olayım falan öyle bir isteğim yok.
Muhabbet etmeye çalışıyor, dediğim gibi konu açmaya çalışıyor vs.
Ben de diyorum ki eskisi gibi dostluk kurmaya çalışayım mı ?
Şöyle bir şey de var söylemedim, bu kız benim şuan da görüştüğüm 6 7 yıllık dostumla aramı bozmaya çalıştı.

_Zaur_

Dekan
Ya kız samimi, ama hoşlanmıyorum sevgili olayım falan öyle bir isteğim yok.
Muhabbet etmeye çalışıyor, dediğim gibi konu açmaya çalışıyor vs.
Ben de diyorum ki eskisi gibi dostluk kurmaya çalışayım mı ?
Şöyle bir şey de var söylemedim, bu kız benim şuan da görüştüğüm 6 7 yıllık dostumla aramı bozmaya çalıştı.
Heee işler biraz karışık. Kızın eğer sevmek gibi düşüncesi yoksa yol ver gitsin.
Güzel mi bari? 😂 Yanlış anlama hani. Sevgili olmaya değer mi?

alpotter

Profesör
Heee işler biraz karışık. Kızın eğer sevmek gibi düşüncesi yoksa yol ver gitsin.
Kız sohbet etmeye çalışıyor ama kendini samimi göstermeye uğraşıyor gibi geliyor nedense.
Dediğim gibi bu kız herkesin dostluğunu bozmaya çalışıyor.
Güzel abi güzel de, benim o sevgili işlerine girme merakım da isteğim de yok.
Erkek arkadaşımla kaç sene oldu bir kere uyuşmazlık yaşamadık, kavga etmedik..
Hatta ben iyi yapmışım ya. Keşke yapmasaydım değil iyi ki yapmışım demeliyim.

Uchiha Sasuke

Profesör
Bazı ilişkiler için sevgili olmaya gerek yok bea 😂

Kız sohbet etmeye çalışıyor ama kendini samimi göstermeye uğraşıyor gibi geliyor nedense.
Dediğim gibi bu kız herkesin dostluğunu bozmaya çalışıyor.
Güzel abi güzel de, benim o sevgili işlerine girme merakım da isteğim de yok.
Erkek arkadaşımla kaç sene oldu bir kere uyuşmazlık yaşamadık, kavga etmedik..
Hatta ben iyi yapmışım ya. Keşke yapmasaydım değil iyi ki yapmışım demeliyim.
Sevgili olmadan takıl et. Erkek arkadaşına da böyle böyle kovalıcam biraz bunu felan de. Anlayışla karşılar.
Kaç yıllık erkek arkadaş diyorsun. Madem yediğiniz içtiğiniz her şeyiniz bir o artık kardeştir, dosttur. O senin arkanı toplamayı bilmeli. Eğer toplamayı bilmiyorsa sadece boş zaman öldürmüşsünüz demektir.

Buyur arkadaş gibi arkadaş böyle olur. Gerçek arkadaş ser verir sır vermez. O sebeple sen isteklerine bak. Yeterki sende gidip kıza ileri geri konuşup sırlarınızı verme. Çok kıvrak ol, yılan gibi TISSS

NOT: Yaş küçükse (18+ değilsen) boşver. Kafana göre takıl. [Reşit biri olarak 18 den küçük birine bu tarz konuşmak istemem. Etik bulmuyorum.]

Video kurgu mu bilemem ancak mantık şu. Arkadaşım bir halt yiyor veya bir işi var arkasını toplıyım diye basıyor yalanı basıyor yalanı. Birde sevgilisine bile değil eşine yalan atarak arkadaşının evliliğini zedelemiyor 😂

_Zaur_

Dekan
Bazı ilişkiler için sevgili olmaya gerek yok bea 😂

Sevgili olmadan takıl et. Erkek arkadaşına da böyle böyle kovalıcam biraz bunu felan de. Anlayışla karşılar.
Kaç yıllık erkek arkadaş diyorsun. Madem yediğiniz içtiğiniz her şeyiniz bir o artık kardeştir, dosttur. O senin arkanı toplamayı bilmeli. Eğer toplamayı bilmiyorsa sadece boş zaman öldürmüşsünüz demektir.

Buyur arkadaş gibi arkadaş böyle olur. Gerçek arkadaş ser verir sır vermez. O sebeple sen isteklerine bak. Yeterki sende gidip kıza ileri geri konuşup sırlarınızı verme. Çok kıvrak ol, yılan gibi TISSS

NOT: Yaş küçükse (18+ değilsen) boşver. Kafana göre takıl. [Reşit biri olarak 18 den küçük birine bu tarz konuşmak istemem. Etik bulmuyorum.]

Yılan konusunda baya tecrübelisin 😂 Güzel önerilerini bende okurum 5 gözümle

-Uncar_Blood-

Profesör
Salak arkadaşlarımın sevdiğim kız sınıftayken benim soy ismimi onun ismiyle birleştirip bağıra bağıra söylemesi olurdu herhalde bu kadar mallardı işte kendilerine yapılsa küser ömür boyu ama işte