Sony Ericsson Xperia Neo avantajları, dezavantajları ve istediğim özellikler?

Bu konuyu okuyanlar

gsakir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar detaylı bir araştırmadan sonra Sony Ericsson Xperia Neo marka cep telefonunu almaya karar verdim gibi. almadan önce sizlerinde fikrini almak isterim. özellikler kullanan arkadaşlar veya bilgisi olan arkadaşlar bu cep telefonunu avanrajlarını ve dezavantajları nelerdir.

ayrıca benimde kullanmak istediğim telefonda bir takım özellikler var bunları aşağıda sıralacağım acaba istediğim şeyleri Sony Ericsson Xperia Neo ile gerçekleştirebilirmiyim.

* ofis programları olan powerpoint,excel, word gibi dosyaları ve pdf uzantılı dosyaları açabilirmiyim ve ofis programları üzerinde değişiklikler yapabilmem mümkün mü
* android üzerinde bulunan tüm oyunları rahatlıkla oynayabilirmiyim donma gibi sorunlar olmadan
* sesli mesaj yazma özelliği varmış sanırım adı voice acaba Sony Ericsson Xperia Neo ile bu özelliği mevcut mu
* Sony Ericsson Xperia Neo ön kamerasının vga olması sorun olur mu
* android programlarını kendi bilgisayarım üzerinden ekletiler indirerek ardından telefona yükleyerek kullanabilirmiyim.

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
evet
evet
evet (pes 2012 real futbol zerre kasma olmadan çalışıyor zaten bu tür cihazlarda oyun oynamayı tavsiye etmem pil dayanmıyor :)

o özellik cihazın bir özelliği değil androidin özelliğidir zaten o da evet
vga olduğu için 3 g gsm üzerinden görüntülü görüşme yapamazsın skype gtalk gibi yazılımlarla görüntülü görüşme yapmak için kullanılıyor :) güncelleme ile belki ilerde faaliyete girer.

kısmen evet misal oyunlarda indirirsin ama kalan dosyaları internet üzerinden çektiği için internet bağlantısı gerekebilir. Ama standart uygulamalarda böyle bir sorun yaşamadım :)

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Webte peki rahat gezinti yapabiliyormusn flash dosyalarında kasma yapıyormu ?

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
yok bir kasma yok ama note kullanıcısı olarak pek rahat gezinmek mümkün değil ekran bana küçük geldi :D ama diğer cihazlara nazaran başarılı bir takılma felan yok :) bu arada neo V için konuşuyorum :D

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
Webde Bir Sorun yok. Resim ve Video Kalitesi Çok Güzel. Şu ana kadar Kullandığım Engüzel Telefon. Türkcell Vınn Var Çok kere Onun Simkartını Telefona Takıyorum Rahat Rahat İnternette Geziniyorum.Donma Falan olmuyor.

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Başka bir bölümde sormuştum ama , Örneğin Facebook oyun sitelerine giriş yapılabiliyormu online oyun oynamak mümkünmü ?

Son mesajlar