Ses cızırtısı problemi !?

Bu konuyu okuyanlar

PapillonV

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar aşağı yukarı 1 ay önce bir Monster aldım, aldığım günün... Bilgisayar çok güzel tamam canavar ama biraz özürlü bir canavar illallah ettirdi 1 ayda. Daha önce 3 bin tl lik, bunun yarısı bile özellikleri olmayan bi Dell aldım 2 yıl kullandım bir kere bile bozulmadı bir problem çıkarmadı Monster ise 1 ayda iki kere çöktü . Ben amatör yazılımcıyım kullandığım programlar , emülatörler 50 gb nerden baksan internet kotam bunları tekrar indirmekten bitiyor müşteri hizmetlerini de sokaktan geçenlerden mi seçiyorlar "işin yoksa 10 dk bizim telefonlara baksan olur mu " diye çağırıyorlar herhalde adama diyorum onarım ekranı açılıyor burdan dosyalara ulaşma şansım var mı formattan önce dosyalarımı almam için yok maalesef diyor atın evladı (sonradan öğrendim 3-5 farklı yolla yapılabilen bir işlemmiş ) neyse 4 gün önce yine çöktü pc yine sıfıladım artık rutin oldu... Şimdi uyandım (pc yi yerinden bile kıpırdatmam kolay kolay sürekli tozunu alırım iyi bakarım baya ) açtım pcyi youtube a girdim ama hoparlör sanki ruh vuruşu yemişte yarılmış gibi ses çıkarıyor çok kulak tırmalayan bir cızırtı var hiçbir fiziksel temas yada zarar yok nasıl mümkün olabilir böyle bir şey hoparlör kendi kendine patlar mı ? Akşam hiçbir şeyi yoktu :/

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,993
Monster için olabilecek problemler. Sürücülerinizi nasıl güncelliyorsunuz? Hoparlör durumu Monster da çok karşılaşılan bir durum.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,140
Hoparlörü geçtim. Sıfırlama yerine birdahakine cihaza temiz kurulum yapın. Sıfırlama işlemi HDD'yi öldürür.

PapillonV

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Hoparlörü geçtim. Sıfırlama yerine birdahakine cihaza temiz kurulum yapın. Sıfırlama işlemi HDD'yi öldürür.
problem o zaten sıfırlanmıyordu bile sabah 7 den akşam 11 e kadar uğraştım onarım ekranında kalıyor sıfırla diyorum %10 oluyor tekrar onarım ekranına geçiyor

---- Mesajlar birleştirildi ----

Monster için olabilecek problemler. Sürücülerinizi nasıl güncelliyorsunuz? Hoparlör durumu Monster da çok karşılaşılan bir durum.
driverbooster

Son düzenleme:

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,140
problem o zaten sıfırlanmıyordu bile sabah 7 den akşam 11 e kadar uğraştım onarım ekranında kalıyor sıfırla diyorum %10 oluyor tekrar onarım ekranına geçiyor

---- Mesajlar birleştirildi ----

driverbooster
DriverBooster kullanma. Temiz kurulum yap Windows Update'e bırak.

PapillonV

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
öyle yaptım zaten tekrar mı yapayım

Reaksiyon puanı
16,109
deiver booster bozuyor monster dandik diyor hep windows'u sen bozdun.

PapillonV

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Son düzenleme: