SDN Teknosa Magazin'in 52. Sayısı Yayında

Bu konuyu okuyanlar

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Derginin web sürümünde henüz 52. sayı yok.

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
Editor İzlesene com hayranı herhalde, derginin 52.sayısı yok,izlesene com ne alaka anlamadım.Yönlendir editor bey,nasılsa yutar reklamı millet.Bir daha senin haberini okursam iki olsun.Sallıyorsun boyuna.

MonsterMMORPG

Asistan
Reaksiyon puanı
5
4g hikaye. once 3g ceksin. bende g bile degil hep h+ cekiyor.

Ay Parçası

Profesör
Reaksiyon puanı
27
bencede 4g daha uzun süre türkiyeye gelmez daha çoğu yerde 3 g zor çekiyorken sallama haber

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
4g gelse nolcak millet kafayı takmış piliniz 3g ye yetiyormuda 4g istiyosunuz 3g yi açın yarım gün dayanı bataryanız akıllı telefonları olanlar için

şahsen ilk önce şu pilleri 10 000 maha çıkartsınlarda 4g yi öyle kullanalım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iPhone Uygulamaları: iDelete :program linki aynı isimde farklı programa yönlendirme yapıyor....ikincisi bu program ücretsiz değil

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Editor İzlesene com hayranı herhalde, derginin 52.sayısı yok,izlesene com ne alaka anlamadım.Yönlendir editor bey,nasılsa yutar reklamı millet.Bir daha senin haberini okursam iki olsun.Sallıyorsun boyuna.

Bunun editörle bir ilgisi yok. Adı üstünde derginin adı Teknosa Magazin. Teknosa, derginin web sürümünü artık İzlesene'deki Turuncu Kanal hesabından veriyor.

karakusemn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dergiyi bilgisayar indirme imkanımız yok mu ne o kadar aradım denk gelmedi de varsa yardımcı olurmusunuz

Son mesajlar