Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

uydu3405

Doçent
Note 6 siler süpürür sanırım bende alacağım özellikle 20megapixell 64 gb olursa tadından yenmez 16 da ısrar ederse şansını kaybeder.
Arkadaşım resim çekme hobin mi var 20 MP de ısrar ediyorsun şu anki piksellerde gayet muhteşem 4K çekim sunuyorlar daha ne olsun.

Son düzenleyen moderatör:

cemal344

Asistan
Evet öyle kendimi bildim bileli fotoğraf çekerim ve tabi benim tecihim bizler isteriz onlar yapar piyasa döner sistem bu şekilde çalışıyor bu sizi neden rahatsız etti anlamadım.

Sinan5

Asistan
S6 yi unutmamak gerek sonuçta bu tasarımın bu anlayışın yapıtaşı s6 dır s7 ye gelince s6 kadar etkilemedi beni ama siyah rengine gönlüm kaydı çok çok güzel (s6 kullanıcısıyım )

Adnan Cansız

Üyecik
Arkadaşlar şu anda iphone 6 kullanıcısıyım. bundan önce note serisi ile android kullanıyordum. Şimdi s7 ön siparişi vererek telefonu değiştirmeyi düşünüyorum. Tekrar android e geçtiğim için pişman olurmuyum acaba ? iphone gerçekten çok stabil ve pratik. Ama s7 ' de bir o kadar iyileştirilmiş özellik bakımından çok kapsamlı bir telefon. Kararsızım yardım edin.

cengover05

Profesör
Arkadaşlar şu anda iphone 6 kullanıcısıyım. bundan önce note serisi ile android kullanıyordum. Şimdi s7 ön siparişi vererek telefonu değiştirmeyi düşünüyorum. Tekrar android e geçtiğim için pişman olurmuyum acaba ? iphone gerçekten çok stabil ve pratik. Ama s7 ' de bir o kadar iyileştirilmiş özellik bakımından çok kapsamlı bir telefon. Kararsızım yardım edin.
S7 gecebilirsin bence ios pratikte yaptigin seyler cok kisitli islevsel bir arayuze sahil degil farkindaysan islevsellik arttikca stabilite sorunlari son zamanda artti. Ancak androidde ise tam tersi islevsel geldi stabilite yoktu simdi hem islevselligini korudu gelistirdi hemde stabilite sorunsuzlasti. Onun icin gonul rahatligi ile alabilirsin

H

Hüseyin Yazgan

SDN Okuru
SAMSUNG GALAXY S7 ' Yİ TÜRKİYE ' DE ÖN SİPARİŞLE HANGİ SİTELERDEN ALABİLİRİZ ?

ADRES ATABİLİR MİSİNİZ ?

cemal344

Asistan
İşte böyle talep olursa adamlarda 3bin çeker bırakın makine çıksın 20 gün satılmasın bakın nasıl fiyat kırıyorlar.

Raiziel

Üyecik
avrupa da gözlüğü hediye edipte türkiye de ön siparişte vermezlerse bir anlamı olmaz ön siparişin..

Raiziel

Üyecik
bir de arkadaşlar turkcell,vodafone,avea da ön sipariş alacaklar mı ? bilgisi olan var mı?

stat counter