Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Elbruz46

Rektör
S10’un çıkması ile Note9 fiyatı düşer mi?
Note 9 mu S10 mu?

Elbruz46

Rektör
Açıkcası iphone 7 plus kullanıyorum. Maddi durumum el verse anında Note9 almak istiyorum. Burada hedefim SPen deneyimi. Fotoğraf ve çizime merakım olduğu için SPen deneyimi yaşamak istiyorum.
S10’un geniş açı kamerası insanı cezbediyor.
Ama ben fotoğrafı çektikten sonra düzenlemesi ile de ilgileniyorum.

S10 bana sadece iPhone’dan androide geçme vesilesi olacak. İPhpne’dan önce de S6 Edge kullanıyordum.

Note serisi ise SPen ile bana ne kadar farklı bir deneyim sunar onun merakı benim ki...

TheTruthHurts

Profesör
Açıkcası iphone 7 plus kullanıyorum. Maddi durumum el verse anında Note9 almak istiyorum. Burada hedefim SPen deneyimi. Fotoğraf ve çizime merakım olduğu için SPen deneyimi yaşamak istiyorum.

S10 bana sadece iPhone’dan androide geçme vesilesi olacak. İPhpne’dan önce de S6 Edge kullanıyordum.

Note serisi ise SPen ile bana ne kadar farklı bir deneyim sunar onun merakı benim ki...
Spen’i çok kullanacağım diyorsan geçilir. Ama o ekranda yeter mi bilmiyorum. Önce bir mağazadan falan deneyimle derim :)

Leand

Profesör

Spen merakı var ve ilgi duyuyorsanız işinizi görebilir. Ama birde şu var samsung s10 serisi için video/fotoğraf editi için güçlü bir firma ile anlaşma yapmıştı yani video/foto edit'te s10 üstün, tasarım note9 ama diğer pek çok yöndende yarışıyorlar ve çoğunda s10 eziyor. Her ne kadar note9 çok sevdiğimiz bir cihaz olsada android de her markada olduğu gibi yeni gelen öncekinden üstün oluyor. İnstagram moduda vardı s10 serisinde, note9 için gelirmi bilmem resmi telefon kamerasından çekip instagramdan paylaşabiliyorsun. Böylece uygulamanın kendi kamerası cihaza optimize değil muhabbetide olmuyor. Benim tavsiyem s10 alın yanında 800tl'lik galaxy buds kulaklıklar hediye.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bu arada dinamik amoled yeni nesil amoled oluyor önceki serilerdekinden daha iyi deneyim sunacaktır.

Son düzenleme:

Death Mark

Guru
Onursal Üye

Fotoğraf ve çizme deneyimi dediğine göre Galaxy Note 9 halada eski bir cihaz değil. S10'u fazlasıyla aratmayacak bir cihaz.
Eğer Galaxy S10'un tasarımı hoşuna gidiyorsa fazla vakit kaybetmeden ön sipariş ver derim. Yanında kablosuz kulaklık veriyorlar.

olcay.ypc

Üyecik
arkadaşlar merhaba .Aklıma takılan 2 soruyu sormak istiyorum.Note 9 sahibiyim .
  1. telefonun arkasında imei numarası seri numrası ve samsung türkye garantili şeklinde telefonun altında yazıyor kasa üzerine baskı yapılmış bu normal mi sizde de böylemi
  2. telefon kutudan 9.0 olarak açıldı ve şubat güvenlik güncellemesi yapılmış olarak açıldı bu normal mi .

olcay.ypc

Üyecik
arkadaşlar merhaba .Aklıma takılan 2 soruyu sormak istiyorum.Note 9 sahibiyim .
  1. telefonun arkasında imei numarası seri numrası ve samsung türkye garantili şeklinde telefonun altında yazıyor kasa üzerine baskı yapılmış bu normal mi sizde de böylemi
  2. telefon kutudan 9.0 olarak açıldı güncel güvenlik yaması 1 şubat 2019 yazıyordu
---- Mesajlar birleştirildi ----

note 9 kullanan kullanıcıların telefonun arkasında alt tarafda model no imei no ve samsung türkiye garanti şeklinde yazı yazıyor mu ?

Son düzenleme:

Elbruz46

Rektör
S10 çıkınca fiyatı düşer mi dedik... 200 Tl arttı 🤬

kopo

Üyecik
Note 9 u android pie ye güncelledim güncellerinden ten sonra telefon pili çok hızlı düşüyor ve oyunlarda daha önce hiç donmayan cihaz donmaya başladı ara ara

kartalll

Üyecik
Beyler kamera ayarlarinda video boyutu 4:3 secenegi yok 4 k video secenegi filan sizdede olemi

kopo

Üyecik
Android 9 a güncellerinden sonra telefon acayip şarj yiyor 1 günü cikaramiyorum sizdede böyle bir problem oldumu

Yktrnslv

Doçent
Android 9 a güncellerinden sonra telefon acayip şarj yiyor 1 günü cikaramiyorum sizdede böyle bir problem oldumu
Hocam pie güncellemesini aldıktan sonra telefonu sıfırlamadıysanız, telefona hard reset atıp, yedeklerinizi kullanmadan temiz kurulum yapmayı deneyin.

stat counter