Samsung Galaxy Gio Yazılım Silme Ve Tekrar Yükleme

Bu konuyu okuyanlar

palamemet97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bundan 1-2 ay önce cihazıma(samsung galaxy gio) root yapmıştım işlemci vb. hızlandırmak için biraz vakit geçtikten sonra yani 2-3 hafta geçtikten sonra telefon açılış ekranını değiştirmek istedim .zip olarak indirdi home ve power tuşuyla açtım yaptım telefonu yeniden başlattım ve galaxy gio yazısında takılı kaldı 1 hafta kadar aradım taradım yeniden yazılım yükledim 2.3.3 telefon 0 uygulama olmadan bile acayip bir şekilde kasıyordu versiyon güncelleme yaptım samsung kiesden 2.3.6 oldu biraz düzeldi ancak 2-3 uygulama yükledikten snra çok acayip şekilde kasmaya başladı sadece fruit ninja var uygulama olarak onu açmaya kalktığımda süre tuttum 4 dakika 22 saniyede açtı en düşük en yüksekte 5 dakika 11 saniyede açtı.Telefondan iyi anlayan arkadaşıma sordum çift yazılım yüklüdür ondan bu kadar kasıyordur dedi.Biraz uzun oldu ama kusura bakmayın.aradığım şu telefondaki 2 yazılımı silmek..Yardımlarınızı bekliyorum....Teşekkürler...

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
arkadaşlar bundan 1-2 ay önce cihazıma(samsung galaxy gio) root yapmıştım işlemci vb. hızlandırmak için biraz vakit geçtikten sonra yani 2-3 hafta geçtikten sonra telefon açılış ekranını değiştirmek istedim .zip olarak indirdi home ve power tuşuyla açtım yaptım telefonu yeniden başlattım ve galaxy gio yazısında takılı kaldı 1 hafta kadar aradım taradım yeniden yazılım yükledim 2.3.3 telefon 0 uygulama olmadan bile acayip bir şekilde kasıyordu versiyon güncelleme yaptım samsung kiesden 2.3.6 oldu biraz düzeldi ancak 2-3 uygulama yükledikten snra çok acayip şekilde kasmaya başladı sadece fruit ninja var uygulama olarak onu açmaya kalktığımda süre tuttum 4 dakika 22 saniyede açtı en düşük en yüksekte 5 dakika 11 saniyede açtı.Telefondan iyi anlayan arkadaşıma sordum çift yazılım yüklüdür ondan bu kadar kasıyordur dedi.Biraz uzun oldu ama kusura bakmayın.aradığım şu telefondaki 2 yazılımı silmek..Yardımlarınızı bekliyorum....Teşekkürler...

hafıza kartını biçimlendir büyük bir ihtimal düzelicektir

çift yazılım yüklü ne ya :) böyle bişey yok şuanlık

palamemet97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yazilimi silebilecegim program yok mu yaa

palamemet97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hafıza kartını biçimlendir büyük bir ihtimal düzelicektir

çift yazılım yüklü ne ya :) böyle bişey yok şuanlık

hafıza kartını biçimlendirdim ardından telefonu fabrika ayarlarına dön yaptım fazla fark olmadı

hergele98

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynısı bna oldu bişey sorcam hani galaxy gioda takılı kaldıya onu nasıl açtın lütfen cevaplayın ya
veya telefonu servisemi yollayım nolur yardım edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhabalar ben bugun galaxy gıo telefonuma 4.2.2 surumunu yuklemeye calıstım ama basaramadım sımdı takılı kalıyor galaxy gıo yazısında napmam lazım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya benim samsung gio telfonuma yazılım attırdım şimd açılımıyor samsung yazısı geliyor sonrası gelmiyor format atıyorum hiç birşey değişmiyor acil yardım edermisiniz?