Samsung Galaxy A6 Plus Batarya Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

OusmanEDembelE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar telefonumu başlıkta belirttim telefonumun şarjı bitiyodu %5 te iken güç tasarrufu moduna aldım şarjı bitmesin diye neyse eve geldim arkadaşımla konuşuyorduk telefonda şarja bakmadım ama %3,%2 gibi falandı normal şarjı bitermiş gibi ekranda samsung yazısı yazarak kapandı ama aniden pat diye kapanmadı aga şimdi asıl sorum ben bu telefonu aldım alalı yaklaşık 1.5 ay oldu yani normal mi böyle yapması ? veya düzelmesi için ne yapmam gerekiyor ? lütfen yardım edin!!!!

MesuTCAG

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
%2 -3 te kapanması normal . siz ne bekklıyordunuz - ye düşmesi mi :(

Drangleic

Profesör
Reaksiyon puanı
263
Anormal olan durum nedir ?

OusmanEDembelE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Aga onu bırakında o düzeldi şimdiki sorun şarjın hızlı bitmesi servisle görüştüm bize gönderin diyo yav 3500 MAh pil var akşam şarj %100 yarın okula götürüp oyun falan derken kalıyo geriye 40 normal mi size ?

Br_RGF_Orkun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Deli gibi şarj yiyor nasıl baş edecez bunla .Sitemsel olarak bir arza değil ekran 2k desteyinine 350 mah yetmiyor cok yıyor ama pilin omrunu uzatmak icin ALWAYS ON DİSPLAY kapatın . Bir etki oluyor

Br_RGF_Orkun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
# Telefon Kullanılmadığı Taktirde %1 Şarj İnme Süresi#
Aktif olan ayarlar ona göre hesaplama
*Hat aktif halde
*Ekran çevirme aktif
*Wifi Aktif
*Ekran parlaklıgı kırmızı çizginin arkasında
*Ekran "ALWAYS ON DİSPLAY"aktif
*Arkada hic bir uygılama çalışmıcak/acık olmıcak
=%1-28dk
#Oyun oynarken %1 Şarj İnme Süresi#
Aktif olan ayarlar ona göre hesaplama
*Hat aktif halde
*Ekran çevirme Aktif
*Wifi Aktif
*Ekran parlaklığı en düşükte
*Arkada sadece oyunun uygulaması aktif
*Oyun oynarken
=%1-5dk

NORMAL OLAN BATARYA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NORMAL HALDE TELEFON KULLANIMADA 16SAAT DAYANIYOR
OYUN OYNARKEN 5-6 OYUNA GÖRE DEĞİŞİR

OusmanEDembelE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Aga benim için değişiyior ben telefonu akşam şarj edip ertesi gün açıyrm saat 8 buçuk gibi okula giderken şarj %98 veya 97 arası oluyr
bi 4-5 saat oyun oyunuyodurum ( Fifa 19 BETA , SimCity , A Word Kelime Oyunu Driving School 2017 ) Mobil Veri , Always On Display falan açık şekilde ve okuldan saat 15:25 gibi çıkıyrm şarjım %35 küsür falan kalıyor telefonum Samsung Galaxy A6 Plus

Br_RGF_Orkun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aga benim için değişiyior ben telefonu akşam şarj edip ertesi gün açıyrm saat 8 buçuk gibi okula giderken şarj %98 veya 97 arası oluyr
bi 4-5 saat oyun oyunuyodurum ( Fifa 19 BETA , SimCity , A Word Kelime Oyunu Driving School 2017 ) Mobil Veri , Always On Display falan açık şekilde ve okuldan saat 15:25 gibi çıkıyrm şarjım %35 küsür falan kalıyor telefonum Samsung Galaxy A6 Plus
Normal ozman 4-5 saat oyun oynuyorsan ve şarjın o kadar kalıyorsa bataryanda hiç bir sıkıntı bro.

OusmanEDembelE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kral pil 3500 MAh android için normal mi 4-5 saat oynuyodurum ama aralıklarla

Br_RGF_Orkun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
%75*5dk=375
1saat =60dk
375/60dk=6,25saat"de %75 gitmiş yani normal dediğim gibi oyunun gerekcesine gore fark ediyor şarjı

---- Mesajlar birleştirildi ----

Kral pil 3500 MAh android için normal mi 4-5 saat oynuyodurum ama aralıklarla
Normal 2k ekran bro .Nokia 33 değil hayvan gibi ekranı var.Asıl olay bu telefona gore 3500mah az 4000-4300 iyi olurdu

Son düzenleme:

OusmanEDembelE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşım da IPhone 6 var akşama kadar yetiyo şarjı yani İOS ve Android işletim sistemi farkı bataryayı da etkiliyor öyle değil mi kıral

Tabi arada sırada sosyal medya hesaplarına da giriyorum ınstagram twitter .d

Son düzenleme:

Br_RGF_Orkun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşım da IPhone 6 var akşama kadar yetiyo şarjı yani İOS ve Android işletim sistemi farkı bataryayı da etkiliyor öyle değil mi kıral

Tüplü araçta az yakıyor ama çok yakmasına rağmen performans için benzin tercih ediliyo . İki aracı dusun lpg ve benzin aynı model ama ıkı farklı yakıt hangisinden tam performans alırsın . bujileri ateşlemek için

Düşündürecek bir cevap sana bro.;))))))):cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:

Son düzenleme:

Br_RGF_Orkun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Bende a6+ kullanıyorum 6,30 şarjdan cıkartıyorum işe gidiyorum telefon elimden düsmüyor sürekli whatsapp dayım muşterilerle iletişim halindeyim ve oyun da oynuyorum ıstagrama ve fb giriyorum . 6,30 şarjdan cıkartıyorum 9da kullanmaya başlıyorum saat 18,00 kadar telefonla ic iceyim şarj 40-45 kalıyor Cihazı yenı aldım daha 2hafta oldu. ondan sonra spora gidiyorum saat 22 kadar ordada elimde sürekli programa bakıyorum tabiki okadar şarj yemiyor excele bakarken eve geldiğimde %10-20 kalıyor bro bana yetiyor günlük işimi görüyor ama dediğm gibi bu telefon için 3500mah düşük 4000-4300 lazım bu telefona

yani durum bu daha iyi performan için daha cok tüketiyor şarjı bro

bide ayarlardan batarya bölümüne girip ordan nekadar hangi uygulamayı yuzde kac kullandıgına bakabilirsin . benim suan şarjım%70 9saat 27 dk şarja takılmadan durmuş. Daha fazla telefonun şarjı dayanmasını istıyorsan always on display kapat

Son düzenleme:

MesuTCAG

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Konudaki yanlışlığı çözemedim gitti. birşeyler ters ama

Br_RGF_Orkun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bide ayarlardan batarya bölümüne girip ordan nekadar hangi uygulamayı yuzde kac kullandıgına bakabilirsin . benim suan şarjım%70 9saat 27 dk jar
Konudaki yanlışlığı çözemedim gitti. birşeyler ters ama
Ne gibi bro.