S9 plus renk değişimi

Bu konuyu okuyanlar

ozencyeni

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba arkadaşlar
Benim şuan kullanmakta olduğum bir S9 plus telefonum var ancak leylak moru renginde. İnternette oldukça araştırdım ama rengini nasıl değiştirebileceğimi bulamadım. Bilen yada bir fikri olan varsa, beni bilgilendirebilirse sevinirim.

ozencyeni

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Kamera çerçevesi ve yan tuşlarda telefonun rengünde olduğu için daha da kötü görünüyor. Daha önce oldukça incelemiştim.

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,625
S9 plus telefonun. Şuan leylak moru ve oldukça iticiymiş erkekler için
Neden o rengi aldınız ki. Kasasını değiştirin diycem ama o zaman da su geçirmezlik falan yalan olur hemde parmak izi de değişir mi acaba. Mesela İphone larda değişmiyor beyaz cihaza siyah ekran takıyorsun ama parmak izi beyaz kalıyor.

ozencyeni

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Neden o rengi aldınız ki. Kasasını değiştirin diycem ama o zaman da su geçirmezlik falan yalan olur hemde parmak izi de değişir mi acaba. Mesela İphone larda değişmiyor beyaz cihaza siyah ekran takıyorsun ama parmak izi beyaz kalıyor.
O renk almadım, hediye geldi ancak bu renkte. Samsung'a daha gitmedim. Yapılabilir mi bilmiyorum

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Kaplama yapılabilir fakat rengi eleştirenlere aldırış etmeyin. Sonuçta herkeste Galaxy S9 Plus gibi iddialı cihaz yok. :)

jokerist

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
S9 plus telefonun. Şuan leylak moru ve oldukça iticiymiş erkekler için

Başkan 3d kırılmaz ekran camları var renkli siyah alırsın. arkasına siyah güzel bir kılıf alırsın tamamdır oldu bitti :D başka renkleride vardır mutlaka

samsung-galaxy-s9-plus-ekran-koruyucu-kavisli-3d-cam-ekran-koruyucu.jpg

ozencyeni

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Başkan 3d kırılmaz ekran camları var renkli siyah alırsın. arkasına siyah güzel bir kılıf alırsın tamamdır oldu bitti :D

samsung-galaxy-s9-plus-ekran-koruyucu-kavisli-3d-cam-ekran-koruyucu.jpg
Eğer Samsung'tan makul bir öneri alamazsam bu şekilde yapıcam :D ilginiz için teşekkür ediyorum

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Tabikide :D cihaza lafım yok da leylak morunun biraz tuhaf görüneceğini düşüyorum sadece
Arka kapak opak bir kılıf kullanırsanız problem kalmaz diye düşünüyorum. Kafaya takmanıza gerek yok bence. :)