iPhone 6S plus ısınma ve şarj sorunu.

officialty

Üyecik
Arkadaşlar öncelikle merhaba,

iphone 6s plus marka telefonumda 1 aydır sorun yaşamaktayım. Telefonum uçak modunda dahi şarji düsuyor ekran kapalıyken mesela yatarken %50 birakiyorum uçak moduna alıyorum kalktığımda %16 gibi rakamlar görüyorum. bataryayı yeni değistirdim ayrıca ekran camım çatlaktı onuda degistirdim sorun devam etmekte mesela şuan size yazarken parlaklık en azda ve %4 şarjım giti, telefonun sağ tarafı ve ahize kısmında ekranı açtığım surece isinma oluyor sebebini bulamadım restore ettim kaç kere aynı sadece yakınlık sensoru bozuk telefonun o isinma yapabilir mi onu dusunuyorum bu konu hakkinda fikri olan var mi yada bu sorunu yaşayan garantisi falan bitik telefonun konum arka plan uygulamalari icloud yedeklemesi vs kapalı
 

Logithx

Profesör
Ekran değişimi teknik servisdemi yapıldı eğer telefoncudan gelan değiştirdiysen orjinal ekran değil bu sorun ondan kaynaklanıyor olabilir..
 

Logithx

Profesör
Ekran orjinal olmadığı için batarya da değişti demişsin batarya da orjinal değil böyle sorunlar yaşayabilirsin..
 

officialty

Üyecik
ekran degismedi zaten cami degisti sadece heralde ilk batarya degistiren ben degilimdir bu normal mi kardeşim
 

Logithx

Profesör
Daha önce böyle sorunlar varmıydı zaten herkesde olacak diye birşey yok şans meselesi ürün orjinal olmayınca böyle sorunlar olabiliyor ısınmaya batarya da sebep olabilir..
 
Üst