s9 plus iris ve yüz aynı anda aktif çalışmaz diyor

Bu konuyu okuyanlar

uaserhat01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar bugun s9 plus aldım. tanıtımda yüz ve iris tarama aynı anda kullanılıyor diyor ama ayarlarda yüz ve irisi seçiyorum aynı anda kullanılamaz diyor. bu nasıl olucak . ??

icononline

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hatayı aldığın ekran görüntüsü ve tam olarak ne yaparken bu hatayı veriyor ayrıntılı yazar mısın?

uaserhat01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Screenshot_20180524-081955_Settings.jpg

Hatayı aldığın ekran görüntüsü ve tam olarak ne yaparken bu hatayı veriyor ayrıntılı yazar mısın?
İste böyle oluyor demek istedin S9 Plus inceleme videolarını diyorlar ki yüz ve iris ile kilit açma aynı anda kullanılıyor diyorlar

uaserhat01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung memberstan destek ekibine bi sor istersen böyle olmaması lazım mutlaka bi ayarda eksiklik vardır
0 telefon aldık ondada sorun çıkmasa şasardim zaten ? olmasa bi sorarim mutlaka bir eksiklik vardır ama yinede boyle bir sorun hic olmamasi lazimdi

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
0 telefon aldık ondada sorun çıkmasa şasardim zaten ? olmasa bi sorarim mutlaka bir eksiklik vardır ama yinede boyle bir sorun hic olmamasi lazimdi[/QUOTE
Ben sorun olduğunu düşünmüyorum çünkü ilk defa böyle bişey duydum ayarlarında falan bi eksiklik vardır iyice bi bak sen

Son mesajlar