Rootlu ve Romlu Note 2 Hard Reset

Bu konuyu okuyanlar

encharge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dün Rootlu ve Romlu Note 2 telefonumun şifresini değiştirdim. Sonra oyun oynamaya devam ettim. Aradan bi saat geçince şifreyi unuttum. Dünden beridir de bulamıyorum. İnternette de baya bi aradım ama hiçbir şey bulamadım. Hard Reset atmak dışında. Ama gördüğüm birkaç forumda da rootlu telefona reset atmak sakıncalı gibi şeyler yazıyordu. Bende Hard Reset atmak istiyorum ama korkuyorum telefona bir şey olacak diye. Bu konularda da pek bir bilgim yok. Eğer yardımcı olursanız mutlu olurum.

sonerooz

Doçent
Reaksiyon puanı
216
Rootu kaldırmak çok basit. Fakat fabrika ayarlarlarına dönmen mantıken bir zarar vermez...
Ama çekiniyorsan, root atma programı indirip, kurup, rootu kaldırabilirsin...

encharge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam şuan telefona hiçbir şey yapmamama rağmen kendi kendine kapandı. her şeyi yaptım açmak için ama gitti. Hiçbir tepki vermiyor.
--- Gönderi Güncellendi ---
Brick mi oldu? Şifreyi girmeyi denedim olmadı sonra da kapattım bi duş alıp geldiğimde telefonu açayım dedim ama açılmıyor. Ne yapabilirim?!?!?!!?
--- Gönderi Güncellendi ---
Rootu yaklaşık 2-3 ay önce atmıştım. Yani yeni de değil son 1 aydır da 4-5 günde bir bazen kapanıyordu bende telefonu yeniden başlatıp kullanmaya devam ediyordum. Ama daha önce hiç böyle bir şey yaşamadım var mı bir bildiğiniz ??!?!?

Son mesajlar