PS4 kardeş hesap dönemi bitiyor mu?

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
PS4 kardeş hesap dönemi bitiyor mu?

PS4 oyuncularına büyük rahatlama sağlayan ve iki kişinin aynı oyunu, aynı hesaptan oynamasını sağlayan PSN Kardeşliği, yeni güncelleme ile birlikte zora giriyor!

:: FW 4.50 güncellemesinden sonra PSN Kardeşliği nasıl etkilenir?

Son düzenleme:

Taykan Yıldırım

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben ilgili haberden hiç bir şey anlamadım !! 4.50 ile kalkıyor yazıyor, sonra zora girdi yazıyor... Hesabı ek izin olmadan ana hesap olarak etkinleştirilebileceği, sonra 24 saat bir daha etkinleştiremeyeceği yazıyor...yani kurallar değişiyor... eee PSN kardeşliği bitiyor mu ? hala net anlaşılmadı

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Ben ilgili haberden hiç bir şey anlamadım !! 4.50 ile kalkıyor yazıyor, sonra zora girdi yazıyor... Hesabı ek izin olmadan ana hesap olarak etkinleştirilebileceği, sonra 24 saat bir daha etkinleştiremeyeceği yazıyor...yani kurallar değişiyor... eee PSN kardeşliği bitiyor mu ? hala net anlaşılmadı
Ben haberi özetliyeyim : Click bait:D

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
şu sitede yapılmaması gereken 10 kusurlu hareketin tamamı oluyor site sakinlerini kandırmaya enayi yerine koymaya dayalı bir sistem .Millette enayi ya bir kere bakar iki kere bakar sonra bizim gibi hiç girmez olur anasayfaya birde üstüne ublock ile forumdaki bütün reklamları engeller.Altın yumurtlayan kaz hikayesi yani kazı kesiyor bunlar