Oyun dosyalarını SSD'ye aktarma

Bu konuyu okuyanlar

Dawnn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Daha geçenlerde GTA 5 aldım fakat oyun çok geç açılıyor onun için SSD alacağım fakat oyunu silip tekrar SSD'ye kurmak istemiyorum. Oyunun tüm dosyalarını SSD'ye taşısam olur mu?

Utku92

Dekan
Reaksiyon puanı
3,839
Olur tabiki. Flash belleğe atsanız onda bile çalışır. Fakat çok sağlıklı olmaz. Çünkü setup kurulumda ikinci olarak kayıt defterine regedit'e de kaydediliyor. Benim fikrim baştan kurulması yönünde.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Steam'de ise direkt aktarma yapabilirsin.

Dawnn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Olur tabiki. Flash belleğe atsanız onda bile çalışır. Fakat çok sağlıklı olmaz. Çünkü setup kurulumda ikinci olarak kayıt defterine regedit'e de kaydediliyor. Benim fikrim baştan kurulması yönünde.
İnternetimiz çok iyi olmadığı için baştan yüklemem hem uzun sürer hemde internetin kotası dolar bende belki dosyaları atarsam çalışır diye düşündüm.

Utku92

Dekan
Reaksiyon puanı
3,839
İnternetimiz çok iyi olmadığı için baştan yüklemem hem uzun sürer hemde internetin kotası dolar bende belki dosyaları atarsam çalışır diye düşündüm.
Anladım. Arkadaşın dediği gibi steamdeyse sıkıntı olmaz.

Dawnn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Anladım. Arkadaşın dediği gibi steamdeyse sıkıntı olmaz.
Steam'de değil malesef Rockstar games social club'da orda aktarma yok ama oyunun üstüne sağ tıklayıp dosya konumu aç diyip ordaki tüm dosyaları SSD'ye taşısam olurmu?