Online Alışveriş sitesi: gencallar.com.tr

Bu konuyu okuyanlar

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Bir kaç gün önce keşfettiğim online alış veriş sitesi. Aslında İstanbul da olanlar Gencallar mağazalarını bilirler. İstanbul dışında pek mağazaları da yok sanırım yada ben görmedim.

İşin güzel tarafı e-mağazalarında fiyatları çok uygun yada bana öğle geldi. Sitede güzel tasarlanmış sade ve kullanımı da gayet basit.

1012623_553730251332365_1191298705_n.jpg

Neden gencalların e-magazasını beğendim derseniz işte sebepleri;

-Yüzden fazla yerli ve yabancı popüler markanın ürünlerinin bulunması.

- Orjinal ürün garantisi veriyorlar bir çok mağaza bunu açık ve net garanti ettiğini söylemiyor.

pdp_banner_2.png

-En önemlisi fiyatları çok uygun orjinal ürünü o fiyatlara bulmak gerçekten zor,

-Hızlı kargo teslimi adamlar aynı gün kargoya veriyorlar.

hemen_teslim.png

- Kargo ücreti bitmiş olayını da bitirmişler 50₺ üzerindeki alışverişlerin tümünde bedava kargo var.

ucretsiz_kargo.png

-Ödeme seçenekleri arasında bir çoğumuzun şikayet ettiği kapıda ödeme seçeneğini de eklemişler. Bu çok iyi olmuş.

Siteye, http://www.gencallar.com.tr'den bakabilirsiniz.

Küçük birde eleştimi yapayım ürünler çabuk tükendiğinden mi bilmiyorum ama bazı ürünlerde beden ve numara sorun olabiliyor.

Birde Gencard diye bir üyelik sistemleri var ama üyesi olmadığımdan kullanımı hakkında pek bilgim yok.

İnternetten alış veriş yapmayı sevenlerin bakması gereken sitelerden biri bence.

OnurFK

Profesör
Reaksiyon puanı
4
kapıda ödeme iyimiş altta visa şeysi felanda var güvenilir duruyor iyi bir siteye benziyor biraz inceleyelim bakalım

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Bence o olayı güzel düşünmüşler herkes kart kullanmak zorunda değil sonuçta

OnurFK

Profesör
Reaksiyon puanı
4
yani hocam bazı sitelerde sıkıntı yaratıyor yok kartıydı cartı curtuydu iyi oldu bu siteye paylaşmanız

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Bildiğim kadarıyla kapıda ödemek istiyorsan +10TL gibi fazladan bir ücret veriyorsun kapıda :)

cobra11

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Güzel siteye benziyor inceleyelim bakalım :)

Bildiğim kadarıyla kapıda ödemek istiyorsan +10TL gibi fazladan bir ücret veriyorsun kapıda :)

Kapıda Ödeme Ücreti
Tüm siparişlerinizde Kapıda Nakit ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz.. Kapıda Nakit Ödeme hizmet bedeli sadece 4 TL'dir.

http://www.gencallar.com.tr/teslimat-iade

+4 Tl ek bi ücreti var bence çokta öenmli olmayan bir ücret. Kapıda ödeme cazip geliyor insana :)

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Güzel siteye benziyor inceleyelim bakalım :)

Kapıda Ödeme Ücreti
Tüm siparişlerinizde Kapıda Nakit ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz.. Kapıda Nakit Ödeme hizmet bedeli sadece 4 TL'dir.

http://www.gencallar.com.tr/teslimat-iade

+4 Tl ek bi ücreti var bence çokta öenmli olmayan bir ücret. Kapıda ödeme cazip geliyor insana :)
4TL olması çok iyi. Dediğin gibi önemli bir ücrette değil. Ben çoğu yerde 10 diye görmüştüm o yüzden dedim.

cobra11

Profesör
Reaksiyon puanı
16
4TL olması çok iyi. Dediğin gibi önemli bir ücrette değil. Ben çoğu yerde 10 diye görmüştüm o yüzden dedim.

evet bende görmüştüm dedğin gibi +10 du, sen diyince baktım 4 lira imiş, güzel.. :)

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
4₺ bir şey değilmiş yav :)

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Güzel bir siteye benziyor ayrıca kapıda ödeme seçeneği süper olmuş kredi kartına antipatisi olan bir tek ben değilmişim .

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Bırakın beymeni falan bize uygun fiyatlı yerler lazım :) Gencallar gibi,

Milton Sirotta

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Çok teşekkürler. Gerçekten ucuzmuş, Nike'ın t-shirt'leri 20 lira!

KEKO_01

Asistan
Reaksiyon puanı
6
2 bin liraya tişört var hacı naptın ya :O :O

Harbi abi ya. Sanki altından yapıyorlar T-Shirt'ü. Altından yaptırsam daha ucuza gelir.

Ayrıca eğer farkındaysanız konudan fazla uzaklaştık. Konuyu açan arkadaş kusura bakmasın. :)

cobra11

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Harbi abi ya. Sanki altından yapıyorlar T-Shirt'ü. Altından yaptırsam daha ucuza gelir.

Ayrıca eğer farkındaysanız konudan fazla uzaklaştık. Konuyu açan arkadaş kusura bakmasın. :)

Doğru dedin, uzaklaştık sanırım biraz. :) Gencallar'dan şaşmayın arkadaşlar :)

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
3xli tişörtler var mı peki ? :D (beden olarak :D )

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
şimdi bu beymenin yaptığı tesadüf mü ?

angel75

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
18
haha.. çocukluğumun ve gençliğimin mağazası.. eskiden parfüm almak için bir tek gencallara giderdim..
yalnız online alışverişi olduğunu yeni öğrendim..

bu fiyatlar gerçek mi? çok şaşırdım..

wolkhy1903

Profesör
Reaksiyon puanı
79
beymenden alışveriş yapanlar paranın kıymetını bılmeyen insanlardır kesin oda zenginlerdir..biz fakirler kalıyoruz onların yanında