Online Yedek Parça Alışveriş Sitesi Deneyimim...

Bu konuyu okuyanlar

mericozansoy

Öğrenci
Katılım
5 Haziran 2017
Mesajlar
2
Reaksiyon puanı
0
Puanları
1
Yaş
35
Yedek parça ve oto aksesuarı satın alırken kararımızı etkileyen pek çok etken var: Fiyat, kalite, model vb... Geçmişte yedek parça alışverişi oto sanayi çevresinde bulunan fiziksel mağazalardan rastgele yapıyordu, günümüzde bu deneyim teknolojik imkanlara uyum sağlayarak kolaylaştı. Yedek parça ve oto aksesuarları alanında firmaları dijital platforma taşıyarak müşterilerine online satış yapma düşüncesine sevk eden başlıca sebepler, çoğunlukla erkek egemen olan bu fiziksel mağazaların kadınlar içinde kolay ulaşılabilir olmasının gerekliliği, satın alma süreçlerinin kolaylığı, kitlelere kolay ulaşılabilir olması, birbirini tetikleyen alış-veriş deneyimi yaşatması ve özellikle çalışan insan için zamandan tasarruf etme olanağının olmasıdır.

Size, bir kadın olarak Seat Leon marka aracım için yaşadığım alış-veriş deneyimi aktarmak istiyorum. Yurt dışında yaşayan arkadaşlarımın araçlarının kullanma kılavuzlarını okuyup, kendi araçları hakkında sahip oldukları bilgiyi görünce çok şaşırdım ve bu beni aracımla barışık bir şekilde otomobiller hakkında bilgi edinmeye itti. Bir süredir aracımın ihtiyaçlarını elimden geldiğince kendim gidermeye çalışıyorum. Bu “do-it-yourself” yaklaşımım sonunda geldiğim nokta şudur; internet tarayıcı sık kullanılanlarda bulunan moda/giyim/aksesuar siteleri gitti, online yedek parça siteleri onların yerini aldı.

En iyi online yedek parça alışveriş deneyimini yaşadığım www.turkyilmazoto.com sitesinden bahsetmek istiyorum. Volkswagen, Audi, Seat, Skoda ve hatta Porsche marka araçlara 4 fiziksel ve bir online mağaza ile yedek parça satışı yapan bu firma Volkswagen grubu araç sahipleri için orijinal ve muadil parçalarda ürün gamında geniş bir yelpazeye sahip. Firma için müşteri memnuniyeti çok önemli, online destekten aramış olduğunuz her parça hakkında bilgi sahibi olabiliyorsunuz. Hatta bu destek kanalından ihtiyacım olan ürün ile ilgili hangisini seçmem gerektiğini bilmediğimi aktardığım yetkili kişi bana telefonla dönüş yaparak her merak ettiğim konuyu büyük bir sabır ve nezaketle açıklayarak servis önerilerinde bulundu.

Bu ve bunun gibi yedek parça alışverişi yaptığım bir kaç site var fakat hem kullandığım araç grubuna hitap ettiğinden hem de alış-veriş sonucu duyduğum memnuniyetten bunu sizlerle paylaşmak ihtiyacı duydum. Eğer siz de Volkswagen grubu aracı kullanıyorsanız bu online alışveriş kanalını öneririm.
 

yedekparcatr

Öğrenci
Katılım
22 Eylül 2017
Mesajlar
1
Reaksiyon puanı
0
Puanları
1
Yaş
39
Oto yedek parça ve aksesuar sektöründe tanınan, bilinen ve en çok tercih edilen bir marka olma yolunda hızla yol alan firmamız güvencesinde her zaman kalite satın alacağınızı asla unutmayın. Müşteri memnuniyetini temel alan çalışma anlayışımız sayesinde her müşterimizden gelen tüm oto yedek parça taleplerini uzman ekip kadromuz ile takip ederek doğru ürünler almanız için çalışmaktayız. Ülkemizde ve dünya genelinde geniş bir sektör olan yedek parça alanında orijinal, yan sanayi ve muadil olan tüm yedek parça ürünlerine sitemiz aracılığı ile sahip olabilirsiniz.

Kaliteyi Ucuza Alın
Uygun fiyata kaliteli ürün sahibi olacağınız firmamız güvencesinde satın alacağınız her ürün garantili ve faturalı olarak sizlere gelmektedir. Küçük büyük tüm yedek parça ürünlerini piyasa fiyatlarının altında bulacağınız güvenilir ve kaliteli bir yerden alış veriş yapma ayrıcalıklarını sunan oto yedek parçasayfamızda her araca ve modele yüzde yüz uyumlu parçalar bulabilirsiniz. Online yedek parça alacağınız sitemiz sayesinde zaman kaybetme ve bekleme derdine son verin. YEDEK PARÇA | OPEL | VOLKSWAGEN : YEDEKPARCATR.COM
 

Etnik

Öğrenci
Katılım
6 Kasım 2017
Mesajlar
13
Reaksiyon puanı
2
Puanları
3
Yaş
118
paylasım için sağol.
--- Gönderi Güncellendi ---
ama lazım değil :)
 

aylabusracimen

Öğrenci
Katılım
15 Ocak 2018
Mesajlar
31
Reaksiyon puanı
6
Puanları
8
Yaş
33
Kaliteli ve yerli üretim olan arp.com.tr tavsiye ederim. Siteye göz atıp parçalara bakabilirsiniz. Bazı ürünler ithal. Çoğu yerli üretim ve dışarı ihraç ediliyor.
 

ramco4698

Öğrenci
Katılım
2 Şubat 2020
Mesajlar
4
Reaksiyon puanı
1
Puanları
1
Yaş
25
evet bende aloparcadan birşeyler almıştım gayet başarılı bir site ama stop içine su almaya başlayınca bi korkmuştum direk orjinal çıkmasını aldım artık yan sanayi almıyorum :) ford parça alırken Orjinal Oto Çıkma Parça Dünyası a bakıyorum firmalar genellikle yıldız sanayi sitesinde oluyor hem bana yakın hemde gitmeden öğreniyorum parçalar ne ne değil
 

GürkanBay

Öğrenci
Katılım
2 Nisan 2020
Mesajlar
28
Reaksiyon puanı
10
Puanları
3
Yaş
68
Onlineyedekparça sitesinden opel corsa için fren balatası almıştım vakti zamanında
 

ahmetfdn

Öğrenci
Katılım
7 Şubat 2019
Mesajlar
2
Reaksiyon puanı
0
Puanları
1
Yaş
38
Sadece opel araçlar yok misal citroen'ler çok pahalı bu aralar neden böyle anlamıyorum citroen yedek parça alayım desen en ucuzunu nereden bulacağını şaşırıyor insan.
 

sefimgelsin

Öğrenci
Katılım
10 Ekim 2020
Mesajlar
2
Reaksiyon puanı
0
Puanları
1
Yaş
34
Opel parçalarını uygun fiyata alabileceğimiz güvenilir bir sitedir, tavsiye ederim.
Opellcenter
 

yedekadam44

Öğrenci
Katılım
31 Ekim 2023
Mesajlar
1
Reaksiyon puanı
0
Puanları
1
Yaş
29
İnternette gezerken bu konuya denk geldim. Lütfen araç parçası alırken oto yedek parça sitelerinde fiyat analizini iyi yapın. Ben enkolayparça ile çalışıyorum, üç beş kuruş için yan sanayi ürünler alıp araçlarınızı bozmayın.
 
Üst